המשחק הקרוב: פנאתינייקוס נגד מכבי Playtika ת"א, 25 באפריל, חמישי, 21:15

ת'רד הספורט הכללי

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד הספורט הכללי

הודעהעל ידי misha » 18 אוגוסט 2012, 21:30

מזל שבמשחק הפוטבול הראשון שלי ראיתי את טום בריידי ;)
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 אוגוסט 2012, 21:41

Dperk כתב:
Holiday_Armadillo כתב:זה היה משחק הפוטבול הראשון שראיתי והתאהבתי גם במשחק וגם בקבוצה..אף אחד לא סיפר לי שהם זוועה אבל חחחחח
עדיין יש לי סיוטים מעונת ה-0-16
אבל נראה שאנחנו משתפרים בשנתיים האחרונות

אתם בהחלט במגמת שיפור עולה בשלושת השנים שעברו מאז ובעונה האחרונה גם הגעתם לפלייאוף.
אולי המגמה תימשך והעונה יהיה סופרבול? :o

אני בספק אם יהיה סופרבול אבל אני בהחלט חושבת שתהיה עונה טובה
המפתח השנה יהיה האם שחקני ההגנה וה-OFFENSIVE LINE יפסיקו לקבל השעיות על נהיגה בשכרות ו\או השעיות על עבירות גסות :thumbdown

misha כתב:מזל שבמשחק הפוטבול הראשון שלי ראיתי את טום בריידי ;)

היה השבוע בן 35..הזוי
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 19 אוגוסט 2012, 08:05

Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:
Holiday_Armadillo כתב:זה היה משחק הפוטבול הראשון שראיתי והתאהבתי גם במשחק וגם בקבוצה..אף אחד לא סיפר לי שהם זוועה אבל חחחחח
עדיין יש לי סיוטים מעונת ה-0-16
אבל נראה שאנחנו משתפרים בשנתיים האחרונות

אתם בהחלט במגמת שיפור עולה בשלושת השנים שעברו מאז ובעונה האחרונה גם הגעתם לפלייאוף.
אולי המגמה תימשך והעונה יהיה סופרבול? :o

אני בספק אם יהיה סופרבול אבל אני בהחלט חושבת שתהיה עונה טובה
המפתח השנה יהיה האם שחקני ההגנה וה-OFFENSIVE LINE יפסיקו לקבל השעיות על נהיגה בשכרות ו\או השעיות על עבירות גסות :thumbdown

misha כתב:מזל שבמשחק הפוטבול הראשון שלי ראיתי את טום בריידי ;)

היה השבוע בן 35..הזוי

מאוד אוהב לראות את מאת'יו סטאפורד משחק, קוורטרבק נהדר, אחד הטובים בליגה ועדיין מאוד צעיר. אם הבעיות משמעת האלה ייפסקו ותשפרו את משחק הריצה הליונס יכולים בהחלט להגיע רחוק.
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 אוגוסט 2012, 13:18

סטאפורד רק צריך להישאר בריא
לפני שנה זאת לא הייתה בעיה אבל לפני שנתיים הוא הפסיד המון משחקים בגלל פציעות וכתוצאה מכך הליונס הפסידו המון משחקים
צריכים לקרות הרבה מאוד דברים השנה בשביל ששום דבר לא יידפק אבל אני מסכימה איתך שאם כל הדברים יתחברו(וזה וואחד ''אם'')אז אפשר להגיע רחוק..גם הבחירות בדראפט היו טובות מאוד לפי דעתי
אני לא יודעת אם אתם מכירים את השם אבל תעקבו אחרי קליף אבריל מהליונס..איזה חיה של שחקן
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 19 אוגוסט 2012, 14:31

אין ספק שאבריל הוא אחד הדפנסיב אנד'ס הכי טובים בליגה, והוא גם במגמת שיפור מאז העונה הראשונה שלו, שהייתה בעצמה מעולה. אם אני לא טועה אפילו סימנתם אותו כפרנצ'ייז פלייר בסוף העונה האחרונה, לא?
לדעתי הפעם תתקדמו יותר מהסיבוב הראשון, אולי לא לסופרבול אבל יותר גבוה. בנוסף נראה לי שיש לכם בסיס חזק לשנים. בקבוצה שלי לעומת זאת, בריידי כאמור כבר בן 35 :(
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 אוגוסט 2012, 14:40

כן אבל כשמתייגים שחקן כפרנצ'ייז פלייר אז אסור לו לשמוע הצעות משום קבוצה
אבריל תוייג כ-NON EXCLUSIVE פרנצ'ייז פלייר שזה אומר שהוא יכול להקשיב להצעות של קבוצות אחרות אבל לקבוצה המקורית שלו יש זכות להשוות כל הצעה
בנוסף אם שחקן של NON EXCLUSIVE עוזב את הקבוצה(כמובן באישור הקבוצה)אז הקבוצה המקורית שלו מקבלת שתי בחירות סיבוב ראשון בדראפט
אבל הוא נשאר וחתם על חוזה של 10.6 מליון

אני מסכימה איתך שיש סיכוי להגיע מעבר לסיבוב הראשון(ואל תשכח שהיינו שם מהוויילד קארד בכלל)אבל כל הדברים צריכים להתחבר..או במילים אחרות כולם צריכים לשמור על הראש פיזית ומנטלית

בריידי אכן בן 35 ואני לא יודעת עוד כמה שנים הוא ישחק
הכי מעניין אותי לראות את לאק השנה בקולטס..הוא נראה מצוין בקדם-עונה ואני בטוחה שהוא יהפוך להיות מפלצת בקרוב מאוד..לא סתם אמרו שהוא הקווטרבק הכי טוב שיצא מהמכללות מאז פייטון מנינג(IRONY MUCH?)
לא יודעת למה אבל אני לא מצליחה להתלהב מ-RG3 ברדסקינס..הוא קצת מזכיר לי את קאם ניוטון ששניהם לא בדיוק קווטרבקים טהורים ואני מניחה שזה כמו בכדורסל שאני אוהבת רכזים ''לבנים'' שמתעסקים רק בריכוז המשחק
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 19 אוגוסט 2012, 15:13

אוקיי, הבנתי.

נכון שהרבה דברים צריכים לקרות בשביל זה, אבל אם הפאטס הצליחו לא לזכות בסופרבול ב2007 הכל יכול לקרות ;)

אני מקווה שיישאר בריא ויהיה כמו ברט פארב :)

ברור שלאק הכי מעניין.. כמה הייפ יש סביבו זה מטורף. רוברט גריפין גם יתפתח לשחקן מעולה לפי דעתי. אני דווקא אוהב לראות קוורטרבקים שגם רצים, אני אוהב לראות את הגיוון הזה ואת הבלבול שזה עושה להגנה. עד פרשיית הכלבים מאוד אהבתי את מייקל ויק, ואני גם אוהב מאוד את קאם ניוטון.. לדעתי זה פשוט האבולוציה של התפקיד, בעתיד כל הקוורטרבקים ידעו גם למסור וגם לרוץ ויצחקו על האלה שלא רצים... אבל נחיה ונראה. אגב זה מוזר כי גם אני אוהב בכדורסל לראות רכזים "לבנים" שרק מרכזים וזורקים שלשות, שה"שחורים" בעמדות 2 ו3 יחדרו, אין ספק שהם יותר מתאימים לזה ;)
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 אוגוסט 2012, 15:32

Dperk כתב:אוקיי, הבנתי.

נכון שהרבה דברים צריכים לקרות בשביל זה, אבל אם הפאטס הצליחו לא לזכות בסופרבול ב2007 הכל יכול לקרות ;)

אני מקווה שיישאר בריא ויהיה כמו ברט פארב :)

ברור שלאק הכי מעניין.. כמה הייפ יש סביבו זה מטורף. רוברט גריפין גם יתפתח לשחקן מעולה לפי דעתי. אני דווקא אוהב לראות קוורטרבקים שגם רצים, אני אוהב לראות את הגיוון הזה ואת הבלבול שזה עושה להגנה. עד פרשיית הכלבים מאוד אהבתי את מייקל ויק, ואני גם אוהב מאוד את קאם ניוטון.. לדעתי זה פשוט האבולוציה של התפקיד, בעתיד כל הקוורטרבקים ידעו גם למסור וגם לרוץ ויצחקו על האלה שלא רצים... אבל נחיה ונראה. אגב זה מוזר כי גם אני אוהב בכדורסל לראות רכזים "לבנים" שרק מרכזים וזורקים שלשות, שה"שחורים" בעמדות 2 ו3 יחדרו, אין ספק שהם יותר מתאימים לזה ;)

אני לא מאחלת לבריידי להיות ברט פארב..בשנים האחרונות של הקריירה שלו הוא הפך לבדיחה

יש לי פשוט בעיה עם קווטרבקים שלא מתמחים באומנות הזריקה
טים טיבו אולי מלהיב אבל הזריקה שלו פשוט מזוויעה
אני גם אוהבת את מייקל ויק(מנסה להתנתק ממה שקרה ולהאמין שהוא מתחרט)אבל קשה לי לראות כמה הוא לא מדויק בזריקות
אם הייתי צריכה לבחור איזה קווטרבק יהיה לי בקבוצה אני הייתי הולכת על אחד שנחשב מוסר מושלם ורץ לא טוב מאשר אחד שמוסר טוב ורץ טוב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 19 אוגוסט 2012, 15:57

לא מהבחינה הזאת.. מהבחינה של להחזיק מעמד עד גיל מבוגר. כמובן שבריידי המושלם והמהוגן לא יכול להיות כמו ברט פארב ;)

טים טיבו הוא הקו האדום שלי בנושא הזה. לא סובל אותו, גם בגלל הצביעות, וגם כי הוא באמת לא ברמה של קווטרבק ראשון ואולי אפילו של הליגה בכלל. סתם שחקן לא מוכשר שהיה לו מזל לתקופה מסוימת (מזל ולא שום דבר אחר).
לגבי מייקל ויק, את יודעת שאני מאוד מאמין בהזדמנות שנייה, חרטה אמיתית, אפשרות לשיקום וכל ה"בולשיט הנאיבי" הזה, אבל יש דברים שאני לא מסוגל לסלוח עליהם והתאכזרות לחיות היא אחת מהם. אז למרות שהוא ריצה את חובו לחברה ופשט רגל והוא נורא נורא מצטער ובלה בלה בלה, קשה לי לראות אותו. מבחינה מקצועית נטו, ויק באמת לא מדויק אבל מלהיב, ולכן חלק מהזמן אני אוהב אותו וחלק אחר לא :) אולי קאם ניוטון יצליח לעשות מושלם את שני הדברים?
אממ, האמת היא שאני גם חושב כמוך בנושא הזה, אבל פשוט לדעתי בעתיד יהיו קווטרבקים שיודעים גם למסור טוב מאוד וגם לרוץ טוב מאוד, ושקווטרבקים כמו ויק וניוטון יפרצו להם את הדרך. בסך הכל ניוטון הוא די מודל משופר של ויק, אז לדעתי זה מראה על ההתקדמות.
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 אוגוסט 2012, 16:20

Dperk כתב:לא מהבחינה הזאת.. מהבחינה של להחזיק מעמד עד גיל מבוגר. כמובן שבריידי המושלם והמהוגן לא יכול להיות כמו ברט פארב ;)

טים טיבו הוא הקו האדום שלי בנושא הזה. לא סובל אותו, גם בגלל הצביעות, וגם כי הוא באמת לא ברמה של קווטרבק ראשון ואולי אפילו של הליגה בכלל. סתם שחקן לא מוכשר שהיה לו מזל לתקופה מסוימת (מזל ולא שום דבר אחר).
לגבי מייקל ויק, את יודעת שאני מאוד מאמין בהזדמנות שנייה, חרטה אמיתית, אפשרות לשיקום וכל ה"בולשיט הנאיבי" הזה, אבל יש דברים שאני לא מסוגל לסלוח עליהם והתאכזרות לחיות היא אחת מהם. אז למרות שהוא ריצה את חובו לחברה ופשט רגל והוא נורא נורא מצטער ובלה בלה בלה, קשה לי לראות אותו. מבחינה מקצועית נטו, ויק באמת לא מדויק אבל מלהיב, ולכן חלק מהזמן אני אוהב אותו וחלק אחר לא :) אולי קאם ניוטון יצליח לעשות מושלם את שני הדברים?
אממ, האמת היא שאני גם חושב כמוך בנושא הזה, אבל פשוט לדעתי בעתיד יהיו קווטרבקים שיודעים גם למסור טוב מאוד וגם לרוץ טוב מאוד, ושקווטרבקים כמו ויק וניוטון יפרצו להם את הדרך. בסך הכל ניוטון הוא די מודל משופר של ויק, אז לדעתי זה מראה על ההתקדמות.

מה שקאם ניוטון הצליח לעשות לפני שנה היה מדהים(400+ יארדים במשך כמה משחקים)בעיקר בגלל העובדה שהוא משחק בקבוצה כמו הפנת'רס ולא בגרין ביי או משהו ואת זה אי אפשר לקחת לו
אבל אם אתה תבקש ממני לבחור בין אנדרו לאק שממש ממש לא חסר לו יכולות אתלטיות לבין קאם ניוטון אני תמיד אבחר את לאק
אם תבקש ממני לבחור בין סטאפורד למייקל ויק אני אלך על סטאפורד
אם תבקש ממני לבחור בן איליי מאנינג ל-RG3

המקרה היחיד שזה לא בדיוק עובד זה שאם תבקש ממני לבחור בין בן רות'לסברגר\מארק סאנצ'ז לקווטרבק סטייל ניוטון\ויק אני אלך על הסוג השני כי אני ממש לא אוהבת את סאנצ'ז ורות'לסברגר
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

נשללו כל תאריו של לאנס ארמסטרונג

הודעהעל ידי felix_r » 24 אוגוסט 2012, 08:24

ראש הסוכנות נגד שימוש בסמים בארה"ב הטיל את הפצצה וקבע כי רוכב האופניים האגדי יושעה לכל חייו לאחר שהשתמש בחומרים אסורים. המשמעות: מחיקה של כל שבע הזכיות בטור דה פראנס.

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/398/ ... =605&loc=2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: נשללו כל תאריו של לאנס ארמסטרונג

הודעהעל ידי rc4991 » 24 אוגוסט 2012, 10:25

עכשיו אני מוביל ברשימת התארים :yahoo
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 27 אוגוסט 2012, 19:34

תמונה

:D
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 אוגוסט 2012, 19:42

אין להם טאצ'דאון ב-PRESEASON
איזה קבוצה עצובה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 אוגוסט 2012, 20:48

מישהו צריך עוד דוגמאות למה ספורט במכללות הרבה יותר טוב מספורט מקצועי בארה''ב? :whistle

סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 03 ספטמבר 2012, 17:13

הצחיק אותי מה שספורט 5 רשמו מתחת לתמונה: http://olympics.sport5.co.il/Articles.a ... 44&lang=he
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 ספטמבר 2012, 17:27

בלי קשר לשורה המגוחכת מתחת לתמונה(כל הכבוד ערוץ הספורט), זה ברור שהלהבים של אוליביירה יותר ארוכים..השאלה היא האם זה תקני או לא
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 03 ספטמבר 2012, 17:40

תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 ספטמבר 2012, 17:47

DA FUCK!?
לא ידעתי שמותר להם להכניס מנועים בלהבים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

Re: ת'רד הסרטים

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 ספטמבר 2012, 23:28

שחקן פוטבול מכללות דבון ווקר שבר את הצוואר במשחק היום
תמונות קשות לצפייה..הוא היה צריך החייאה במשך דקות ארוכות על המגרש ובסוף העלו אותו על אמבולנס
אין שום דיווחים אם הוא יכול לזוז\מרגשים את הגפיים אבל כן יודעים שריאה אחת שלו קרסה ושייקח כמה ימים עד שינתחו אותו בגלל הנפיחות בעמוד השידרה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־54 אורחים