המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד הספורט הכללי

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הסופרבול

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 23:09

misha כתב:טוב שעושים את זה ושומרים על השחקנים (גם מבחינת ציוד התקדמנו מאוד) אבל לפעמים צריך גם לדעת לא להגזים. אובצ'קין, למשל, לא שחקן מלוכלך וזה ת'אקל שרואים הרבה בליגה ולדעתי לא שווה השעיה ל3 משחקים.

אני מסכימה..יש דברים שהפכו להיות ממש קדושים וזה מוריד את ההנאה של האנשים..
למשל בפוטבול אסור לחגוג יתר על המידה אחרי טאצ'דאון או שנקנסים
שחקן לבש נעליים כתומות וקנסו אותו(כי זה TOO FANCY בשבילם)
קווטרבקים הפכו להיות קדושים וכמעט שאסור לגעת בהם יותר אחרת זה נחשב עבירה..נכון שחלק מהחוקים נחוצים כי פעם זה היה זוועה ופשוט ''רצחו'' קווטרבקים..כולל שחקן הגנה ש''גילח'' לקווטרבק חצי שוק אחרי שקפץ עליו אבל כרגע יש יותר מדי חוקים בשביל לשמור עליהם ויותר מדי כבוד לקווטרבקים שמתלוננים(כמו בריידי,דורש דגל מקבל דגל)
האנשים שעומדים מאחורי הארגונים הגדולים(NFL,NFL,NBA וגם FIFA)הם אנשים מאוד שמרניים וגם מאוד מבוגרים..
אני לא אומרת לתת את הארגונים האלה לילדים בני 25 אבל עדיין..האנשים שבראשי הארגונים מאוד מיושנים וזה מונע מהספורט להתקדם..
אם FIFA היה אירגון חדשני כבר מזמן היה עזרים טכניים שכל כך נחוצים..הם בהתחלה תירצו את זה בזה שאין כסף ואז כשאותה חברה שהמציאה את ההוק-איי הודיעה שהיא תתקין את זה בחינם לכל האיצטדיונים באנגליה לפחות שיראו איך זה עובד לאיזה שנה,אז FIFA אמרו שהם לא ישימו עזרים טכניים כי כדורגל זה משחק אנושי וגם השופטים בתור בני אדם אנחנו עושים טעוית..אבל כששופטעושה טעות ישר משעים אותו נכון? זה לא נראה לי ממש ''זה בסדר,אתה בן אדם,מותר לך לעשות טעויות''..
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2012, 23:22

כן, מתופעת לוואי של העידן הנוכחי הוא שרוצים להפוך את הספורט המקצועני ל-too family friendly. שוכחים שבכל זאת מדובר בענפים מאוד תחרותיים ופיזיים, עם אתלטים אדירים ולפעמים נראה שמנסים לסרס אותם.
מאוד מעצבן מה שסטרן עשה בNBA לעומת שנות ה80 ושנות ה90. אפילו תגובות טבעיות לשריקות עולות בטכניות היום. אני כבר לא מדבר מה היה קורה עם הפאול של מקהייל על רמביס היה נעשה היום, בטח היו משעים אותו לחצי שנה. אז שרקו לעבירה רגילה :)
FIFA זה בכלל גוף מושחת ורקוב מהיסוד שמסרב להתקדם. הם צריכים רפורמה רצינית שם.

תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 23:33

misha כתב:כן, מתופעת לוואי של העידן הנוכחי הוא שרוצים להפוך את הספורט המקצועני ל-too family friendly. שוכחים שבכל זאת מדובר בענפים מאוד תחרותיים ופיזיים, עם אתלטים אדירים ולפעמים נראה שמנסים לסרס אותם.
מאוד מעצבן מה שסטרן עשה בNBA לעומת שנות ה80 ושנות ה90. אפילו תגובות טבעיות לשריקות עולות בטכניות היום. אני כבר לא מדבר מה היה קורה עם הפאול של מקהייל על רמביס היה נעשה היום, בטח היו משעים אותו לחצי שנה. אז שרקו לעבירה רגילה :)
FIFA זה בכלל גוף מושחת ורקוב מהיסוד שמסרב להתקדם. הם צריכים רפורמה רצינית שם.

היה מקבל השעייה באבועבוע..זאת עבירה קשה..הוא יכול ליפול על המפרקת ואז לך תדע מה יקרה..הייתה עבירה כזאת גם במשחק של חיפה לפני איזה שנה או שנתיים והייתה בערך את אותה תגובה שהייתה בבוסטון-לייקרס..
תרשה לי לצאת שנייה מספורט מקצועני ולזלוג דווקא להתאבקות מקצוענית ובאותו נושא..אני יכולה להבין ספורט מקצועני שמנסה לשמור על השחקנים שלו,אבל גם בהיאבקות הם עברו למה שנקרא ''עידן ה-PG''..פעם משהו שהיה מלא בשערורייות,קללות,דם,חפצים שמתעופפים הפך להיות מופע ברודווי לכל המשפחה..אם שם זה קורה באמת שאי אפשר להתלונן(או יותר נכון,אפשר וצריך)שזה קורה גם בספורט מקצוני..וזה גם חלק מזה שהקהל שהולך לשם חושב שהוא הולך לראות סרט עם פופקורן והכל..כל הענפים רוצים לשווק את המשחקים שלהם כאילו אפשר לבוא לשם עם כל המשפחה לבילוי נחמד..אני מקווה שזה יעבור להם בקרוב :laugh2
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Ido_Maccabi » 07 פברואר 2012, 16:50

קמתי לראות את המשחק.. היה ממש נחמד למרות התוצאה הנמוכה. ההגנה של הג'יאנטס היתה מעולה!
Ido_Maccabi

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 פברואר 2012, 17:00

זה העניין בפוטבול..בכדורסל למשל אם יש משחק של 35-35 אתה רוצה לתלות את עצמך..בפוטבול אם יש משחק של 14-14 עדיין יש עניין..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 אפריל 2012, 21:34

הקפצה מטורפת בגלל שדיברנו על עבירות מכוערות בספורט בכלל ובהוקי בפרט ואתמול הייתה אחת המכוערות העונה..
טורס שחקן מלוכלך וזה ידוע כבר שנים..גועל נפש של עבירה..פשוט עוזב את הקרח והולך עם הכתף אל הראש..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 19 אפריל 2012, 15:29

כן, עבירה מכוערת ומה שמדהים הוא שהשופטים ראו והתעלמו ולא נתנו על היט כזו אפילו 2 דקות. צריך להיות ממש עיוור כדי לא לשרוק על זה.
עוד בעיה ב-NHL שיש חוסר אחידות בעונשים. יש שחקנים שמקבלים הרחקות ל3-4 משחקים ויש שחקנים שמקבלים הרחקה ממשחק או רק קנס על פחות או יותר אותן עבירות.

טוב, נהפוך את זה לאשכול של כל ספורט צפון אמריקאי חוץ מכדורסל.

בינתיים יש פלייאוף מצוין. סדרה מטורפת בין פיטסבורג לפילי עם תוצאות כמו 8-5, 8-4 ו10-3. פאנס עם ההתקפה הקטלנית שלהם עוד יכולים להציל את המצב ולחזור מ0-3.
גם וונקובר נחנקת בינתיים נגד הקינגס, אבל הם די לוזרים.
אני אישית יותר עוקב אחרי קאפס - ברוינס. סדרה קשוחה והגנתית עם סקור נמוך והרבה הארכות.

מה שיפה לראות בהוקי, שלעומת ענפים אחרים, המשמעות של מגרש ביתי בפלייאוף הוא לא כזה משמעותי. יש הרבה הפתעות וניצחונות חוץ.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 אפריל 2012, 15:39

misha כתב:כן, עבירה מכוערת ומה שמדהים הוא שהשופטים ראו והתעלמו ולא נתנו על היט כזו אפילו 2 דקות. צריך להיות ממש עיוור כדי לא לשרוק על זה.
עוד בעיה ב-NHL שיש חוסר אחידות בעונשים. יש שחקנים שמקבלים הרחקות ל3-4 משחקים ויש שחקנים שמקבלים הרחקה ממשחק או רק קנס על פחות או יותר אותן עבירות.

טוב, נהפוך את זה לאשכול של כל ספורט צפון אמריקאי חוץ מכדורסל.

בינתיים יש פלייאוף מצוין. סדרה מטורפת בין פיטסבורג לפילי עם תוצאות כמו 8-5, 8-4 ו10-3. פאנס עם ההתקפה הקטלנית שלהם עוד יכולים להציל את המצב ולחזור מ0-3.
גם וונקובר נחנקת בינתיים נגד הקינגס, אבל הם די לוזרים.
אני אישית יותר עוקב אחרי קאפס - ברוינס. סדרה קשוחה והגנתית עם סקור נמוך והרבה הארכות.

מה שיפה לראות בהוקי, שלעומת ענפים אחרים, המשמעות של מגרש ביתי בפלייאוף הוא לא כזה משמעותי. יש הרבה הפתעות וניצחונות חוץ.

בדיוק זה מה שחשבתי לפני כמה ימים..המשמעות של הביתיות בהוקי היא ממש לא כזאת אדירה כמו כדורגל או כדורסל..
בפוטבול זה גם הרבה יותר משמעותי כי לכל קבוצה יש את האקלים שלה או איטצדיון פתוח\סגור..

המשחק אתמול של פיטסבורג-פילי שנגמר 10-3 היה מטורף..לא רק שהם לא חטפו סוויפ הם גם הבקיעו 10 שערים במשחק פלייאוף..

גם אני הכי עוקבת אחרי הידרה של הברואינס-קפיטלס..צ'ארה שוב מוכיח בסידרה הזאת כמה הוא חיה..אם מישהו הצליח לשכוח :laugh2
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

Re: MLB, NHL, NFL ...

הודעהעל ידי misha » 20 אפריל 2012, 04:54

קאפס משווים את הסדרה :thumbup הרבה קרדיט להולטבי. קיבל את ההזדמנות כי שני השוערים הראשונים פצועים ובינתיים הילד מחזיר בענק. הדף 44 בעיטות היום. בכלל, ברוינס קבוצה טובה יותר והיו עדיפים היום אבל הקאפס משחקים עם הרבה לב והקרבה.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי misha » 22 אפריל 2012, 16:37

Holiday_Armadillo כתב:הקפצה מטורפת בגלל שדיברנו על עבירות מכוערות בספורט בכלל ובהוקי בפרט ואתמול הייתה אחת המכוערות העונה..
טורס שחקן מלוכלך וזה ידוע כבר שנים..גועל נפש של עבירה..פשוט עוזב את הקרח והולך עם הכתף אל הראש..

הליגה הרחיקה אותו מ-25 משחקים.

לקאפס יש הזדמנות אדירה היום להדיח את האלופה. אסור לחזור למשחק שביעי בבוסטון.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 23 אפריל 2012, 01:58

הברואינס משווים ל-3-3 אחרי ניצחון בהארכה :yahoo
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי אלמוג » 23 אפריל 2012, 13:51

felix_r כתב:לא ידעתי שזה באמת מעניין מישהו בישראל :laugh1
תמונה
אלמוג

הודעהעל ידי misha » 24 אפריל 2012, 04:30

כל יום לומדים משהו חדש..
------

אז ונקובר, שהייתה עם המאזן הכי טוב בעונה הרגילה, הפסידה אתמול לקינגס ועפה בבושת פנים. היום פיניקס הצליחה לעבור סיבוב ראשון לראשונה מאז 1987! כשמחצה את האנדיאנים משיקגו. ריינג'רס כפו משחק שביעי על אוטווה.

אבל מחר בלילה יהיה משחק הכי מעניין. לאור הלוזריות של הקאפס בשנים האחרונות, הייתי שם את הכסף על ברואינס.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 אפריל 2012, 13:54

אני לא בן אדם אלים אבל מכות זה חלק מהמשחק שנקרא הוקי והמכות שהיו אתמול בין ניו יורק לאוטוואה היו מהיותר טובות שהיו העונה..טיפה הצחיק אותי שהקריינות ממש הפכה להיות כמו של קרב איגרוף :laugh2
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Frid » 24 אפריל 2012, 15:02

תגידו זה מבויים ? איך זה יכול להיות ששני שחקנים הולכים ככה מכות ואף אחד לא מפריד והשופטים צופים במרחק מטר כאילו הם שופטי אגרוף ?
Frid

הודעהעל ידי asafb96 » 24 אפריל 2012, 15:06

Frid כתב:תגידו זה מבויים ? איך זה יכול להיות ששני שחקנים הולכים ככה מכות ואף אחד לא מפריד והשופטים צופים במרחק מטר כאילו הם שופטי אגרוף ?

ככה זה הוקי :D מותר להם לריב, אבל עד איזהשהו גבול
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 24 אפריל 2012, 15:13

Frid כתב:תגידו זה מבויים ? איך זה יכול להיות ששני שחקנים הולכים ככה מכות ואף אחד לא מפריד והשופטים צופים במרחק מטר כאילו הם שופטי אגרוף ?

ככה זה בהוקי..אפילו באימונים יש מכות בין חברים לקבוצה..
היה מקרה פעם של שניים שהלכו מכות באימון(רוקי וקפטן)והשחקנים האחרים הפרידו ביניהם רק בשביל שהמאמן שלהם יצרח עליהם שהם לא היו צריכים לעשות את זה והיו צריכים לתת להם לריב..

אתה גם יכול לראות בסירטון שהשופטים מחכים עד שהם יתעייפו ואז באים להפריד ביניהם והשחקנים אפילו לא מתנגדים..זה הוקי :neutral

זה מה שקורה לשופטים שמנסים להפריד

סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 24 אפריל 2012, 22:18

זה אחד הדברים שאני הכי אוהב בNHL - נותנים לשחקנים לפתור את העניינים ביניהם בלי עונשים וזה מוסיף הרבה למשחק. דווקא בליגות אירופאיות וטורנירים בינלאומיים כמעט ואין תגרות כי שם ישר מרחיקים ל-2 דק' ובמקרים מסוימים גם הרחקות לכמה משחקים.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אפריל 2012, 02:39

ניו ג'רזי מנצחים את פלורידה בהארכה ומשווים את הסידרה לקראת משחק שביעי..הולך להיות סופר-מעניין
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 25 אפריל 2012, 22:33

מי שרוצה יש מחר בלילה את דראפט ה-NFL
דראפט ממש ממש איכותי השנה

הברואינס בחוץ..זה באמת פשוט עונה חרבנה :nono
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo