המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד הפועל ב"ש, 20 באפריל, שבת, 20:40

אובמה מצא את אוסמה

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

אובמה מצא את אוסמה

הודעהעל ידי michael » 02 מאי 2011, 02:29

יש דיווחים שאוסמה בין לאדן נהרג וגופתו בידי ארה"ב.

צפוייה מסיבת עיתונאים דרמטית במשך היום.
Stop the BDS - Fighting together against the NEW Anti-Semitism
סמל אישי של המשתמש
michael

Re: אובמה מצא את אוסמה

הודעהעל ידי misha » 02 מאי 2011, 04:16

הגיע הזמן. עשור אחרי ה9/11. אבל בשביל אובמה זה טיימינג לא רע, יכול ללתת לו בוסט לקראת קמפיין הבחירות.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי קובי » 02 מאי 2011, 06:24

אובמה תיאר את המצוד אחר בן לאדן: "מיד לאחר כניסתי לתפקיד, הוריתי לליאון פנטה, ראש ה-CIA, להפוך את חיסולו של בן לאדן למטרתנו העליונה, במקביל למאמצינו לחסל את רשת הטרור שלו. באוגוסט האחרון, אחרי מאמץ עיקש, עודכנתי כי יש קצה חוט שעשוי להוביל לבן לאדן. הוא לא היה ודאי, ולכן עמלנו על מיצוי האופציה".

בהמשך, תיאר הנשיא, "הצלחנו לאתר את בן לאדן, מתחבא באחוזה בעומק פקיסטן. בשבוע שעבר עודכנתי כי יש לנו די מודיעין כדי להגיע לבן לאדן, והלילה הוריתי לכוחותינו, שפעלו באומץ לב וביכולת מרשימה, להרוג את בן לאדן בתקיפה מן האוויר, ובהמשך לקחת את גופתו".

אובמה ציין כי "מעבר לשני עשורים, בן לאדן הוביל מתקפות טרור נגדנו ונגד בעלי בריתנו. מותו לא מסמל את תום מאבקנו בטרור. אל-קאעדה יוסיף לנסות לפגוע בנו, ונוסיף לעמוד בכל כוחנו מנגד. נבהיר בהזדמנות זו כי ארצות הברית לא שואפת להילחם באיסלם. הרי בן לאדן הרג מוסלמים רבים".

http://news.walla.co.il/?w=/15/1819766
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 02 מאי 2011, 08:33

ולי זה מתחיל להראות כמו חרטא כי קברו את הגופה ביום :
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4063240,00.html
זה יכול להיות דרך להעלות את הרייטינג וזה הכל...
טיקי חוזר

הודעהעל ידי michael » 02 מאי 2011, 09:11

אני מקווה מאוד שהכל מצולם ומתועד שלא תיווצרנה קונספירציות שירוצו לתמיד כמו שזה כבר נראה.

נראה לי רעיון לא חכם לקבור אותו בים.
מה מישהו צריך לאכול דג שאכל את בין לאדן :throwup2
חחחחחח :grin

היו צריכים לפזר את האפר שלו ממטוס
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי michael » 02 מאי 2011, 09:20

מעניין אגב שה FBI עוד לא עדכן את רשימת 10 המבוקשים ביותר : (TOP TEN)

http://www.fbi.gov/wanted/topten
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי yiffy » 02 מאי 2011, 12:05

michael כתב:מעניין אגב שה FBI עוד לא עדכן את רשימת 10 המבוקשים ביותר : (TOP TEN)

http://www.fbi.gov/wanted/topten

זה לא ממש מעניין, כי אוסאמה הוא לא באמת תחת תחום האחריות של ה-FBI. ה-CIA הם אלה שאחראים על נושאי חוץ, ולכן שווה לבדוק את הטופ 10 שלהם...
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי michael » 02 מאי 2011, 13:31

הרשימה דווקא נמצאת תחת אתר ה FBI.
האתר של הFBI עודכן לאחר שעות ארוכות.

הכותרת היא : deceased
במשמעות של : נפטר.
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי michael » 03 מאי 2011, 03:49

צוות הבית הלבן והנשיא צופים בחיסול
תמונה
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי קובי » 03 מאי 2011, 09:30

תמונה
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי michael » 03 מאי 2011, 12:48

טווח של שנה הוליווד תעשה מזה סרט.
יש את כל האלמנטים של סרט פעולה טוב.
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי אבי » 03 מאי 2011, 18:31

Jerusalem: Muslims riot over bin Laden's death

http://www.jihadwatch.org/2011/05/jerus ... death.html
סמל אישי של המשתמש
אבי

הודעהעל ידי felix_r » 03 מאי 2011, 20:22

אובמה מצא את אוסמה

לא יודע מי משניהם מזיק יותר לישראל...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי michael » 08 מאי 2011, 08:44

כמה דברים מעניינים :
הילארי קלינטון שנראית מבוהלת משהו בתמונה - אמרה שהיא שמה יד על הפה כיוון שהיתה קצת חולה.
לא זה לא הלחץ , וחלילה שלא יפגע לה המונטין של "קולית".

ברק אובמה יושב על הכיסא הכי נמוך בחדר - ובפינה.
נשיא לא אמור לשבת בראש השולחן או ליד איש הצבא הבכיר המתקשר עם הכוחות בשטח ?

מעניין שכנשיא שחור אין לו בסגל המצומצם הקרוב אליו כמעט כהיי עור.

והכי מצחיק היה לקרוא את זה :
אובמה: השקענו במבצע 60 מיליון דולר, ולא יכולנו לקנות מד גובה?
במהלך המבצע, צפה הנשיא האמריקאי ברק אובמה יחד עם צוות הביטחון הלאומי בהתרחשויות באחוזה באבוטבאד. וודוורד מדווח כי לאחר החיסול, הונחה גופתו של בן לאדן על הרצפה ואחד החיילים שגובהו 182 ס"מ התבקש לשכב על הרצפה לצידו, כדי להשוות בין גובהם של השניים. הבדיקה העלתה כי הגופה הייתה ארוכה יותר. אובמה פנה בתגובה ליועציו ואמר: "השקענו במבצע הזה 60 מיליון דולר, ולא יכולנו לקנות מד גובה?".

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1227291.html
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי Natural » 10 מאי 2011, 05:41

אמנם לא צריך להאמין לכל קונספירציה ששומעים, אבל להשתיל מישהו כטרוריסט מספר אחת בעולם, להסוות מלחמה לצורך השגת משאבים (נפט) כמרדף אחר אותו טרוריסט ואז לביים את החיסול שלו - זה לא הזוי ביחס להרבה דברים אחרים ששומעים בעולם מדי יום, בטח לא בשביל מעצמה כמו ארה"ב. הדבר היחיד שבאמת לא הגיוני לטעון הוא שלממשל האמריקאי היה חלק ב-11 בספטמבר לצורך זה, ולא ראיתי שזה כתוב כאן.

וסתם בשביל העניין, נניח שהיה סרט שבו הצבא הגדול והחזק בעולם, עם יכולות מודיעין שאין לשום גוף אחר בעולם, מחפש בכל המערות באפגניסטן אדם שכולם יודעים איך הוא נראה, ובסוף אחרי עשור (!) מוצא ומחסל אותו בבית די גדול בפקיסטן, זה נשמע אמין? חוץ מזה זרקו אותו לים תוך 24 שעות, לא שחררו את התמונות של הגופה משיקולים שאף פעם לא באמת הפריעו לאמריקאים, ולא מוציאים מילה לגבי קבורת הבן שלו ועל עוד אישה שטוענים שנהרגה. אגב, הוא חי שם עם כמות מכובדת של נשים וילדים שהועברו לרשויות הרווחה של פקיסטן. בדרך כלל היינו מצפים להסתערות של התקשורת עליהם ולנסיון לקבל מידע, אבל הפעם כלום.

אני יודע שהשכל הישר מסרב להאמין לקונספירציית בן לאדן וכל הסיפור מסביב ה-11.9, וכך גם אני בהתחלה.
נכנסתי ללינק של הסרט הנ"ל במחשבה שזה מטופש, התכוונתי לראות כמה דק' בשביל לצחוק על זה - ונשארתי עם סרט שאולי לא מוכיח הכל, אבל מעלה הרבה סימני שאלה בנוגע לכל הארוע, כך שאני לא בטוח שיש מקום לספק בעניין.
אני ממליץ גם להכי סקפטים מביניכם, לראות. אין מה להפסיד. אני הייתי בעמדה שלכם עד אתמול.

http://video.google.com/videoplay?docid ... 478609458#

אל תגידו 'הכל שקר' לפני שתראו. יכול להיות שזה סתם, אבל משהו מאוד משונה הלך שם ובזה אין ספק.
Natural

הודעהעל ידי michael » 10 מאי 2011, 07:11

ראיתי עכשיו את הסרט במלואו.
האמת , לא התרשמתי.
הוא ערוך ומוצג בצורה מגמתית שנועדה להציג את כל העניין כקונספירציה של ממשלת ארה"ב על מנת להשיג שליטה ואחיזה ונפט ומי יודע עוד מה.

לגבי עניין הפיצוץ של המטוס בפנטגון - מוצג חלון בקוטר של 4.8 מטר. מי אמר שהמטוס נכנס בצורה ישירה לפתח זה ?
אולי אחד המנועים הוא שיצר את הפתח הזה ?
הגלגלים של הכבלים שנראים בחוץ - אולי הם הובאו לשם לאחר מכן ע"מ לשמש כציוד עזר לחילוץ וסיוע - הם מוצגים כהיו שם ולא נשרפו.
אולי הם הוזזו ממקומם כדי לפנות מקום... ?
באירועים כאלה יש תמיד בלאגן עצום.

לגבי הפיצוצים שנשמעו בקומות התחתונות של הבנינים ובכל מיני קומות נוספות ,
בבניינים כ"כ גדולים הסבירות לשמוע דברים מתפוצצים במקרה כזה היא מוחלטת
יש טונות של ציוד מכל מיני סוכים שיכולים לגרום לזה.
משהו קטן מחיי : אני ניסרתי לפני כמה שנים ענף גדול של עץ שהיה בחצר שלי
לאחר שהענף הזה קרס על הכביש הוא יצר "בום" אדיר שכל השכנים יצאו לראות במה מדובר.
תחשוב רגע , זה רק ענף פשוט שאני ניסרתי מעץ , תחשוב על כל מיני מתכות שמתעקמות ונגזרות שם , על חלקי בניין שנשברים ונלחצים משינוי עומסים.
חוץ מזה - תמיד במקרים כאלה יש יותר מדיעה אחת לגבי מקום הפיצוץ. כל אחד שומע אותו ממקום אחר, כל אחד בטוח שהוא יודע ומבין מה קרה. הבלבול הוא עצום.
אל תקנה את קונספיצרצית הפיצוצים הזאת.

לגבי ההבזקים בקומות הנמוכות יותר - התסריטאי חשב על אפשרות של שריפות חשמל כתוצאה משינוי עומסים קיצוני ברשת המקומית ? לא נראה לי.

לגבי הקריסה המבוקרת של הבנינים - הבניינים האלה נבנו בטכנולוגיה הטובה ביותר נועדו לקרוס בצורה כזאת , ככה הם תוכננו ע"י המהנדסים שבנו אותם.
זה היופי שבמדע הבנייה המודנית, שיש חוקים פיזיקלים שמשמעים לבנייה ולהריסה. מה ציפית שהבניינים יקרסו ויהרסו חצי מרחוב וורן ?

לגבי המכתב של אוסמה בין לאדן - האיש רצח 99 אחוז מוסלמים ורק אחוז אחד בני דתות אחרות.
אם תיספור את כל אירועי הטרור של אל קעידה בעיראק ואפגניסטן תגלה מאות אלפי הרוגים , רובם ככולם מוסלמים בני דתו. כל יום כמעט יש שם פיגוע של 40 הרוגים. מה שמצולם מגיע לתקשורת , מה שאין וידאו - דיווח קצר ברדיו וזהו כלא היה. ארה"ב טעתה שלא איפשרה יותר מידע על ההריגה שלו - הנה לנו התוכנית הקונספירטיבית הבאה על המבצע להריגתו.

לגבי השמועות שהיו על כך שצריך להיות אירוע טרור - זה נכון.
ארה"ב לא התכוננה לאירוע כמו שצריך, אבל זה ברמת הפשלה ולא כקונספירציה.
ידוע שהיה להם סוג של מידע מקדים על פעולה גדולה של אל קעידה (בדיוק כפי שאנו יודעים כשיו שחיזבאללה מתכנן פיגוע נקמה גדול נגדנו) - וגם ידוע שהם לא עשו את המקסימום בנושא.
סוג של שאננות , מחדל, פשלה - אבל הדבר האחרון שאני יכול לחזוב עליו הוא שהממשל היה שוטף לכך.
אין מצב.

אני רוצה להזכיר עוד אירוע "קונספירציה" מפורסם - ישראלי.
רצח ראש הממשלה - רבין זכרו לברכה.
לגבי האירוע הזה יש כ"כ הרבה גרסאות , גרסאות של הרופאים , זמנים שונים של הגעה לבית חולים, ניירות שאבדו ומה לא.
אבל תזכור - באירוע כזה שהוא אירוע ברמה הלאומית ושמכיל וכולל מאות בני אדם שכל אחד מגיע מנקודה מסויימת ונוגע בזווית האישית של עצמו בסיפור,
כל אחד רואה את הענינים קצת אחרת.
בשורה התחתונה - רבין נרצח ע"י יגאל עמיר ובין לאדן הרס את התאומים.
כל השאר - זה הרבה בלאגן אינפורמטיבי, מידע חסר, בלבול אצל האנשים, זה מה שקורה באסונות לא עלינו.
סמל אישי של המשתמש
michael

הודעהעל ידי Natural » 10 מאי 2011, 18:03

"לגבי עניין הפיצוץ של המטוס בפנטגון - מוצג חלון בקוטר של 4.8 מטר. מי אמר שהמטוס נכנס בצורה ישירה לפתח זה ?
אולי אחד המנועים הוא שיצר את הפתח הזה ?
הגלגלים של הכבלים שנראים בחוץ - אולי הם הובאו לשם לאחר מכן ע"מ לשמש כציוד עזר לחילוץ וסיוע - הם מוצגים כהיו שם ולא נשרפו.
אולי הם הוזזו ממקומם כדי לפנות מקום... ?
באירועים כאלה יש תמיד בלאגן עצום."

אז איפה שאר חלקי המטוס ? איך זה שאף אחד מהאנשים שם לא ראה ? והפיצוצים המשניים בפנטגון ? גם קצרים ?
רגע, ומה עם זה שהFBI החרים צילומים של המ שקרה, ופירסם כמה תמונות באיכות גרועה שגם בהן לא נראה כל זכר למטוס.

מה עם טיסה 93 ? לאן היא נעלמה יחד עם נוסעיה ?

אני לא אומר שכל מה שנטען שם נכון, ובוודאי לא בהכרח שארה"ב היא זו שתיכננה את הפיגוע הנוראי הזה, אבל יש יותר מדי דברים הזויים שקדמו לאירוע ושקרו גם במהלכו, בלי או עם קשר לתאומים עצמם, תסכים איתי.
Natural

הודעהעל ידי michael » 10 מאי 2011, 20:31

בוודאי שיש דברים מוזרים ולא ברורים ,
אבל שוב, בגלל נפח המידע, המשתתפים, הדיסאינפורמציהה, הזוויות האישיות של כל אחד מהגורמים - כל אחד רואה את הדברים בצורה אחרת.

באופן אישי אני מאמין בפשטות של המקרה - בין לאדן תכנן לפוצץ את התאומים וגם הצליח.
לאחר מכן יש בלאגן עצום של מידע שגורם לכל העניין להיראות כפי שהוא נראה - והאמת היא שדיי בצדק.

יותר מזה - אסור בחיים לקבל דברים כהוויתם , הסרט למרות המגמתיות שלו בהחלט במקום, וטוב שהוא מאפשר לשאול שאלות , אולי גם אפשר לקבל שאלות בעקבותיו.

לא חייבים להסכים עם כל התכנים, ואני לא הסכמתי עם כל התכנים - אבל היה מעניין לראות אותו בכל מקרה.
סמל אישי של המשתמש
michael

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־97 אורחים