המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

הודעהעל ידי yiffy » 17 יולי 2012, 22:05

מי יהיה, מה יהיה, אני כבר מת לראות!
מישהו יודע מתי ההגרלה לטורניר?
yiffy
חבר כבוד

Re: ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 יולי 2012, 22:12

בגלל שזה בלונדון המשחקים ישוחקו על דשא ובאותם מגרשים כמו ווימבלדון? זה יהיה מגניב
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 17 יולי 2012, 22:51

Holiday_Armadillo כתב:בגלל שזה בלונדון המשחקים ישוחקו על דשא ובאותם מגרשים כמו ווימבלדון? זה יהיה מגניב

יפ.

yiffy כתב:מישהו יודע מתי ההגרלה לטורניר?

ההגרלה ב26 ביולי.

לא יכול לחכות. אולי קצת חזירות לבקשת מדליית זהב אחרי הhigh הגדול של ווימבלדון אבל יש פה אפשרות לעשות דאבל חלומי :whistle
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 18 יולי 2012, 04:59

אני כמובן אסתפק בזכייה באחד מהשניים: מדליית זהב או יו.אס.אופן.
המדליה תסגור יפה את הפינה, הסלאם ישכיח זכרונות לא טובים מניו יורק מהשנים האחרונות (ההפסד לדל-פוטרו בגמר, המאץ'-פוינט ההוא לנולה).

אני בעיקר שמח שחוזרים לשחק טניס!
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 19 יולי 2012, 16:17

נדאל ייעדר מהאולימפיאדה: ''זה רגע עצוב בקריירה שלי"

"לא אוכל להתחרות במשחקים", אמר נדאל. "זהו אחד הימים העצובים בקריירה שלי. מאחר ואני לא יכול להתמודד בתחרות, גם לא אמריא עם המשלחת כמתוכנן. הייתי חייב לחשוב על החברים שלי ולקבל החלטה ממקום שהוא לא אנוכי. אפנה את מקומי לטניסאי כשיר ומוכן להתחרות, ואני עושה זאת מתוך חשיבה על טובתו של הספורט הספרדי".

"בימים האחרונים האצתי את הניסיונות להחלים בזמן ועבדתי קשה עד הרגע האחרון", הוסיף, "אבל הבנתי שזה לא יקרה. להוביל את המדינה שלי בטקס הפתיחה היה חלום והוא התנפץ לי היום. אפשר רק לתאר כמה קשה היה לי לקבל את ההחלטה הזו".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 25201.html

חבל, רציתי שכל הבכירים יהיו בלונדון. עכשיו רוג'ר ונובאק יקוו לא לקבל את מארי בחצי.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 19 יולי 2012, 16:24

misha כתב:נדאל ייעדר מהאולימפיאדה: ''זה רגע עצוב בקריירה שלי"

"לא אוכל להתחרות במשחקים", אמר נדאל. "זהו אחד הימים העצובים בקריירה שלי. מאחר ואני לא יכול להתמודד בתחרות, גם לא אמריא עם המשלחת כמתוכנן. הייתי חייב לחשוב על החברים שלי ולקבל החלטה ממקום שהוא לא אנוכי. אפנה את מקומי לטניסאי כשיר ומוכן להתחרות, ואני עושה זאת מתוך חשיבה על טובתו של הספורט הספרדי".

"בימים האחרונים האצתי את הניסיונות להחלים בזמן ועבדתי קשה עד הרגע האחרון", הוסיף, "אבל הבנתי שזה לא יקרה. להוביל את המדינה שלי בטקס הפתיחה היה חלום והוא התנפץ לי היום. אפשר רק לתאר כמה קשה היה לי לקבל את ההחלטה הזו".

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 25201.html

חבל, רציתי שכל הבכירים יהיו בלונדון. עכשיו רוג'ר ונובאק יקוו לא לקבל את מארי בחצי.

רפא נהנה מהעובדה שזכה בתואר היוקרתי הזה כבר בגיל 22 ולא מוכרח לכתת רגליו בלונדון במרדף אחר מדליה נוספת. מצד שני, עושה רושם שמדובר משהו רציני יחסית. בפעם הקודמת שהוא ויתר על טורניר בסדר גודל הזה זה היה בווימבלדון. האולימפיאדה (למרות הזכייה הקודמת) ככה"נ אפילו יותר חשובה לו כי שם הוא מייצג את ספרד (גם היה אמור לשאת את הדגל שלהם) ולכן כנראה שהפציעה אינה פשוטה. אחרי ההיעדרות ההיא הייתה גם תקופת התאוששות לא קצרה שכללה טורנירים חלשים בניו-יורק ואוסטרליה. נראה מה יהיה הפעם.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 19 יולי 2012, 16:32

אם הוא קיווה להיות כשיר עד הרגע האחרון, אולי זה משהו לא רציני מדי והוא פשוט צריך עוד שבועיים פלוס מינוס כדי להחלים (לפני שבוע הוא היה די אופטימי בקשר לסיכויו). אם זה היה בסדר גודל של הפציעה ההיא, אני מניח שהיינו כבר יודעים על כך. אבל כן, למרות שהוא כבר זכה בזהב, הטורניר הזה עדיין היה מאוד חשוב בשבילו.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 19 יולי 2012, 19:07

גם אז הוא פרש לפני ווימבלדון, ואחרי זה לקח לו כמעט שנה לזכות בתואר, ויותר מחצי שנה בשביל לנצח יריב טופ 10.
מה שכן, ההתאוששות שלו הובילה לעונת שיא בקריירה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחף » 19 יולי 2012, 20:09

מתבאס בשביל רפא. להחזיק את הדגל הספרדי זה כבוד לא קטן עבור מדינה שיש לה לא מעט הצלחות ספורטיביות זה כבוד עצום. לפחות הוא כבר זכה בזהב באולמפיאדה.נקווה שנובאק לא יאכזב שוב כמו בטורניר האחרון, על מארי בטח אי אפשר לסמוך. בהצלחה לשניהם בכל מקרה.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 20 יולי 2012, 18:44

שחף כתב:מתבאס בשביל רפא. להחזיק את הדגל הספרדי זה כבוד לא קטן עבור מדינה שיש לה לא מעט הצלחות ספורטיביות זה כבוד עצום. לפחות הוא כבר זכה בזהב באולמפיאדה.נקווה שנובאק לא יאכזב שוב כמו בטורניר האחרון, על מארי בטח אי אפשר לסמוך. בהצלחה לשניהם בכל מקרה.

יש מצב שמי שזוכה בטורניר הזה, יהיה מדורג ראשון בסוף השנה (הכוונה כמובן לרוג'ר או נובאק). מדובר נדמה לי 800 נק' חינמיות, שלא צריך להגן עליהן.

לגבי רפא, זה פחות מטריד אותי אי ההשתתפות שלו, אלא יותר היכולת שלו לחזור לכושר בניו יורק. לא מתאים לי שני בזיונות בסלאמים ברציפות.
לרפא יש עוד הרבה טניס, ופוטנציאל גדול לזכיות נוספות בסלאמים בעתיד, ולא רוצה לראות אותו דועך ומאבד גובה, דווקא אחרי שהתגבר על מכשול נובאק.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 יולי 2012, 19:43

ממש עצוב לי על נדאל..
גאסול יחליף אותו וינשא הוא את הדגל..
דרך אגב, מי לקח את הדגל של ספרד לפני 4 שנים..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 יולי 2012, 19:47

:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yiffy » 24 יולי 2012, 04:46

היום ההגרלות!
אני מקווה עבור פדרר להגרלה נטולת ברדיך וצונגה בעדיפות ראשונה ובלי מארי בחצי בעדיפות שנייה.
אם אפשר כמה שיותר משחקים כאלה בצד של נולה אז אפילו יותר טוב :)
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי yiffy » 24 יולי 2012, 05:45

טוב, סתם התלהבתי משום מה. זה רק עוד יומיים.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 24 יולי 2012, 16:32

תמונה

:cool
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 26 יולי 2012, 11:09

אוףף,
הייתה כבר ההגרלה אבל משום מה אי אפשר לצפות בתוצאות שלה בשום מקום.
כל מה שאפשר לדעת זה שפדרר ישחק בסיבוב הראשון מול פאיה (נקווה שלא ילך קשה שוב כמה לפני שנתיים) וג'וקוביץ' מול פוניני (שחקן שכל קשר בינו ובין דשא מקרי בהחלט כמו שאפשר היה לראות בוימבלדון האחרון).
כמו כן, ידוע כבר שפדרר התקמבן על החצי של פרר בעוד שנולה נפל על מארי.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי yiffy » 26 יולי 2012, 11:39

סוף סוף פרסמו הגרלה.
פדרר במצב די טוב. חוץ מזה שהוא בחצי של פרר, יש לו את איזנר, קרלוביץ' או טיפסרביץ' ברבע. יחד עם זאת, בשמינית יחכו לו ככה"נ מולר או ורדסקו וגם בסיבוב השני הוא יעבוד קשה מול המנצח בין בנטו ליוז'ני.
נולה קיבל את צונגה ומארי של ברדיך. האתגר הגדול של פרר יהיה דל פוטרו.

חוץ מזה שנולה נפל על החצי הקשה יותר, להלן מגוון השמות שיחכו לו מהסיבוב השני והלאה: רודיק, יואיט, לופז, צ'יליץ' ומונקו. בנוסף, גם אם איכשהו יקרה נס וצונגה לא יגיע לרבע, יש שם גם את ראוניץ'. קיצור לא פשוט.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 26 יולי 2012, 14:42

http://2012.itftennis.com/olympics/resu ... ngles.aspx

כן, סה"כ הגרלה טובה לפדרר. יהיה זמן להיכנס לטורניר, בניגוד למארי למשל, שקיבל את וורינקה על ההתחלה (יש מצב להפתעה). גם טוב לראות את המוקשים ברדיך וטסונגה בצד השני של ההגרלה. הדחה לפני גמר תהיה אכזבה עצומה.

הפורמט הזה של 3 מערכות עד הגמר יכול ליצור כמה הפתעות מוקדמות, בניגוד למה שרואים בדרך כלל בסלאמים. פה לא יהיה זמן לחזור מפיגורים גדולים.

שחר תסיים את הטורניר מוקדם, קיבלה את שראפובה.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 26 יולי 2012, 18:32

misha כתב:http://2012.itftennis.com/olympics/results/men%27s-singles.aspx

כן, סה"כ הגרלה טובה לפדרר. יהיה זמן להיכנס לטורניר, בניגוד למארי למשל, שקיבל את וורינקה על ההתחלה (יש מצב להפתעה). גם טוב לראות את המוקשים ברדיך וטסונגה בצד השני של ההגרלה. הדחה לפני גמר תהיה אכזבה עצומה.

הפורמט הזה של 3 מערכות עד הגמר יכול ליצור כמה הפתעות מוקדמות, בניגוד למה שרואים בדרך כלל בסלאמים. פה לא יהיה זמן לחזור מפיגורים גדולים.

שחר תסיים את הטורניר מוקדם, קיבלה את שראפובה.

שכחתי מהקטע של ה-3 מערכות...זה כמובן לא עובד לטובתם של המדורגים הבכירים שעלולים למצוא את עצמם בחוץ מוקדם מהצפוי. פדרר משחק מול פאיה ו(אולי) בנטו, שני יריבים שכמעט ובעטו אותו מוימבלדון בשנתיים האחרונות. אני מקווה שלא יהיו פאדיחות...
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 28 יולי 2012, 12:50

ברדיך הפסיד לסטיב דארסיס הבלגי 6:4, 6:4 :) מגיע לו (לא רק על זה שהוא שחקן דוחה אלא גם על ההדחה של פדרר ב2004):whistle
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הבא

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־3 אורחים