המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

Re: ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

הודעהעל ידי yiffy » 01 אוגוסט 2012, 12:40

פדרר מנמנם על הדשא מול איסטומין (שהוריד לדעתי משהו כמו 20 ק"ג בשנתיים האחרונות) ומשלם את המחיר. התוצאה במערכה הראשונה היא 5:5, 15:30 לטובת איסטומין על הסרב של פדרר. לאחר שהמשחק נפתח באיחור של שעה, כעת יש הפסקת גשם נוספת. נראה לי שאנדי ויוני יכולים לצאת בשקט לעוד יום של שופינג בלונדון.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 01 אוגוסט 2012, 13:48

בהפסקה הוא נכנס לצהבת, ראה שאתה לא מרוצה, העביר הילוך וניצח 7:5, 6:3 :)
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי misha » 01 אוגוסט 2012, 14:07

התוצאה המפתיעה בינתיים באה ממשחק של נובאק - יואיט, שם האוסטרלי לקח את המערכה הראשונה 6:4. אבל נובאק כבר שבר לקראת סוף המערכה השנייה ובטח ינצח בקלות בשלישית.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 01 אוגוסט 2012, 17:15

מי האידיוט ששם כותרת ראשית ב-YNET את הניצחון של אנדיוני על פדרר ו-ווארינקה? אפשר לחשוב שהשניים האלה משחקים זוגות באופן קבוע. חבל שהצמד שלנו נתקע עם האחים בראיין כיריבים ברבע הגמר.
שחף

הודעהעל ידי jol9 » 01 אוגוסט 2012, 17:28

ניצחון נהדר. כל הכבוד לחבר'ה.

פדרר וגם רפא בהזדמנויות אחרות, הוכיחו שכשבא להם, הם יכולים לנצח כל זוג בעולם עם בני הזוג שלהם, ובמיוחד שמדובר בשחקן כה איכותי כמו סטאן.

יופי אנדיוני.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 01 אוגוסט 2012, 17:35

טוב מאוד. גם אנדיוני מתקדמים הלאה וגם פדרר יזכה למנוחה נורמלית בין משחקי היחידים. זהב בזוגות כבר יש לו, שיתרכז במה שחשוב באמת.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 01 אוגוסט 2012, 19:11

אני לא מבין למה פדרר מלכתכילה השתתף בטורניר הזוגות. הוא כבר לא ילד, והמשחק בזוגות הוא אומנם יותר מהיר(בטח על דשא) וכן זה טורניר של שלוש מערכות ולא חמש אבל זה עדיין זמן לא מועט שהוא מבלה על המגרש במקום להתאושש בין משחקים. נובאק לדעתי וויתר על התענוג הזה. מקווה שזה יתנקם בו....
שחף

הודעהעל ידי misha » 01 אוגוסט 2012, 19:35

כי זו הזדמנות להביא עוד מדליה למדינה שלך? זה לא שלשוויץ יש עוד שחקנים טובים שיכולים ליצור זוג טוב עם וורינקה. גם שאר הבכירים השתתפו בזוגות, כולל נובאק ומארי.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי שחף » 01 אוגוסט 2012, 19:38

misha כתב:כי זו הזדמנות להביא עוד מדליה למדינה שלך? זה לא שלשוויץ יש עוד שחקנים טובים שיכולים ליצור זוג טוב עם וורינקה. גם שאר הבכירים השתתפו בזוגות, כולל נובאק ומארי.

נובאק ומארי צעירים מפדרר בכמה שנים טובות.
שחף

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוגוסט 2012, 19:39

פדרר הוא בערך הטניסאי האחרון בסבב, שיושפע פיזית ממשחק זוגות. וזה יהיה נכון גם באולימפיאדה הבאה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי misha » 01 אוגוסט 2012, 19:44

שחף כתב:
misha כתב:כי זו הזדמנות להביא עוד מדליה למדינה שלך? זה לא שלשוויץ יש עוד שחקנים טובים שיכולים ליצור זוג טוב עם וורינקה. גם שאר הבכירים השתתפו בזוגות, כולל נובאק ומארי.

נובאק ומארי צעירים מפדרר בכמה שנים טובות.

בסדר, זה לא שפדרר הרג את עצמו בזוגות, כולה 2 משחקים. וגם ככה אם מתחשבים בסגנון שלו, בכושר שלו (פדרר גם בגיל 30 לא רואה ממטר הרבה שחקנים צעירים ממנו גם מבחינה פיזית), בעובדה שהיו לו משחקים יחסית קלים בהתחלה ביחידים ושזה טורניר של 3 מערכות (עד הגמר) - ממש לא משמעותי ולא עניין כזה גדול.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 01 אוגוסט 2012, 20:24

תענוג! פדרר מתקדם ביחידים ומקבל מנוחה בזוגות. אינשאללה אנדי-יוני ימשיכו הלאה. עם כל האופוריה על הניצחון ועד כמה שקשה להאמין, המשוכה הבאה היא עוד יותר גבוהה (האחים בריאן) אבל לישראלים יש כבר רקורד של ניצחונות עליהם ואפשר לעשות את זה.
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי שחף » 01 אוגוסט 2012, 20:34

יכול להיות שזה הכישלונות בדייויס שמושכים את פדרר לשחק בזוגות באולימפיאדה(נובאק ורפא זכו בתואר הזה, פדרר הגיע פעם אחת והפסיד לפאקינג לייטון יואיט ואוסטרליה) שוב. בכל אופן, לא חכם לטניסאי בגיל שלו, לדעתי, בכל מקרה.
שחף

הודעהעל ידי misha » 02 אוגוסט 2012, 14:52

הדייט הצפוי בין מארי לנובאק נקבע היום. מארי פירק את אלמאגרו, נובאק את טסונגה.

עכשיו באתר של ערוץ 1 מתחיל פדרר - איזנר. המנצח כנראה ישחק נגד דלפוטרו, שכרגע מוביל על נישיקורי.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי misha » 02 אוגוסט 2012, 17:50

סה"כ משחק טוב של פדרר. כמעט ולא נתן לאיזנר אפשרות לשבור, שבר בעצמו ברגע המפתח, נתן כמה נקודות יפות מאוד (הבקהנד בתחילת המערכה השנייה היה וינטג' פדרר) ושמר מספיק כוחות לישורת האחרונה.
לא יהיה קל נגד דלפו, אבל הולך לנו נגדו השנה.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 02 אוגוסט 2012, 19:12

misha כתב:סה"כ משחק טוב של פדרר. כמעט ולא נתן לאיזנר אפשרות לשבור, שבר בעצמו ברגע המפתח, נתן כמה נקודות יפות מאוד (הבקהנד בתחילת המערכה השנייה היה וינטג' פדרר) ושמר מספיק כוחות לישורת האחרונה.

הקטע הוא שעם כל משחק שעבר זה הלך ונהיה קשה יותר מולו. יחד עם זאת, נראה לי שהדשא אמור להטיב עם פדרר. הכדורים קופצים נמוך ולדל-פוטרו יהיה קשה להתכופף אליהם. גם העובדה שהמשטח מהיר לא תיתן לו מספיק זמן לבצע את ההנפות המפורסמות שלו. אני מקווה שהסוף יהיה טוב :)

המשחק בין מארי לנולה יהיה מטורף. שניהם בכושר שיא ובאמת שאין לי מושג את מי אני מעדיף לקבל בגמר (אולי את מארי רק כדי לשמור עוד קצת על המקום הראשון).
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי misha » 02 אוגוסט 2012, 20:11

yiffy כתב:
misha כתב:סה"כ משחק טוב של פדרר. כמעט ולא נתן לאיזנר אפשרות לשבור, שבר בעצמו ברגע המפתח, נתן כמה נקודות יפות מאוד (הבקהנד בתחילת המערכה השנייה היה וינטג' פדרר) ושמר מספיק כוחות לישורת האחרונה.

הקטע הוא שעם כל משחק שעבר זה הלך ונהיה קשה יותר מולו. יחד עם זאת, נראה לי שהדשא אמור להטיב עם פדרר. הכדורים קופצים נמוך ולדל-פוטרו יהיה קשה להתכופף אליהם. גם העובדה שהמשטח מהיר לא תיתן לו מספיק זמן לבצע את ההנפות המפורסמות שלו. אני מקווה שהסוף יהיה טוב :)

המשחק בין מארי לנולה יהיה מטורף. שניהם בכושר שיא ובאמת שאין לי מושג את מי אני מעדיף לקבל בגמר (אולי את מארי רק כדי לשמור עוד קצת על המקום הראשון).

הדירוג פחות חשוב לי, אני מעדיף את מארי בגלל האפקט הפסיכולוגי. שוב פעם יהיה עליו לחץ עצום לתפקד מול הקהל הביתי, חוסר יכולת שלו לנצח את פדרר במשחקים הגדולים באמת וכו'.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי MTA2311 » 03 אוגוסט 2012, 11:53

רוג'ר הפסיד את הסט הראשון לדל פוטרו... בדרך כלל רוג'ר מסתדר איתו די בקלות, אני מקווה שהוא יתאושש מהר.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי חנו'ש » 03 אוגוסט 2012, 15:42

וואו!!
איזה משחק.... :heat
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחף » 03 אוגוסט 2012, 15:45

אוך נו. למה דלפו לא יכל להשלים את העבודה? חזרנו לימים שהשוויצרי מנצח משחקים שהוא לא טוב בהם?
אוף.
שחף

הקודםהבא

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־7 אורחים