המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

Re: ווימבלדון 2 יוצא לדרך - טורניר הטניס האולימפי כאן!

הודעהעל ידי misha » 06 אוגוסט 2012, 10:43

LIAV10 כתב:טוב, לפי דעתי אתה רק מעצים את נדאל, אתה נותן לו מחמאות בכך שהוא קבוע מגיל העשרה ניצח את פדרר על החימר..
אחרי זה אתה מאשים את המאזן מהסיבה שילש בן 18 לא הגיע לגמר ארנ״ב ורוסטרליה..

שוב, על פנומניות של נדאל על חימר אין ויכוח. זה משהו שמוסכם על כולם.
ממש לא. תסתכל על המאזן, עד גיל 23 של נדאל, הם לא שיחקו באף סלאם על הארד ורק מס' קטן של מאסטרסים פה ושם. מה לעשות שנדאל ופדרר לא באותה שכבת גיל והעובדה שהם לא שיחקו הרבה במשטחים שהם לא חימר בטורנירים משמעותיים בזמן השיא של פדרר אלא יותר כשנדאל כבר התבגר והתאקלם גם על משטחים אחרים בזמן שפדרר כבר היה בירידה - כן השפיע על המאזן ולכן אני לא לוקח את זה כמשהו קדוש כמו הרבה הייטרים של פדרר כמו שחף.

בסופו של דבר יסתכלו פחות על המאזן ביניהם, גביע דייויס או על עשרות שיאים מטורפים של פדרר שלא ישברו בקרוב. שניהם ישפטו על פי כמות הסלאמים.

jol9 כתב:לא שזה משנה. לטעמי אוהדי רפא שנתפסים למאזן, לא מוכנים לקבל את ההישגים הנדירים של רוג'ר.
בעיניי המאזן זה דבר נחמד, אבל הרבה יותר משמעותי בשבילי להסתכל על 11 סלאמים, 21 מאסטרסים, מדליית זהב אולימפית ו-4 גביעי דייויס, ולהגיד
איזה כיף שאני אוהד את הטניסאי הזה.

+1
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי LIAV10 » 06 אוגוסט 2012, 10:50

קודם כל אני חייב לציין שאני לא מאותם הייטרים (אני לא אוהב אותו, אבל לא באותה הגדרה שאתה מתכוון) ואני כן מודה שעל פי הישגים הוא הגדול בזמנים..
מצד שני אני יכול להגיד שבתקופה שפדרר שלט לבד היו לו מתחרים כמו לייטון יואיט מקסימום ועוד כמה בינוניים..

את המאזן שלו נגד פדרר נדאל הרוויח ביושר, גם לפני הירידה של פדרר (היום מקום אאשון בעולם ושנים לא היה מתחת לטופ 3)
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי misha » 06 אוגוסט 2012, 11:01

הוא הרוויח ביושר אבל צריך להסתכל על המאזן (שגם ככה לא חזות הכל) בפרספקטיבה הנכונה כי יש גורמים שגם צריך להתחשב בהם. לשכבת גיל בטניס יש משמעות.
זה שירידה של פדרר אף פעם לא הייתה חדה (בניגוד להרבה טניסאים גדולים מהעבר) ושגם בגיל 31 (בעוד יומיים), גיל מבוגר מאוד בשביל שחקן צמרת, הוא נמצא איפה שהוא נמצא, רק מראה על כמה גדול הוא ועל יציבות האדירה שלו.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי yiffy » 06 אוגוסט 2012, 11:18

רק מפנה את תשומת לבכם לזה שהטניס האולימפי נגמר והסבב ממשיך. אני מודיע על התעוררות הת'רד בפורום השכונה!
yiffy
חבר כבוד

הודעהעל ידי LIAV10 » 06 אוגוסט 2012, 11:22

misha כתב:הוא הרוויח ביושר אבל צריך להסתכל על המאזן (שגם ככה לא חזות הכל) בפרספקטיבה הנכונה כי יש גורמים שגם צריך להתחשב בהם. לשכבת גיל בטניס יש משמעות.
זה שירידה של פדרר אף פעם לא הייתה חדה (בניגוד להרבה טניסאים גדולים מהעבר) ושגם בגיל 31 (בעוד יומיים), גיל מבוגר מאוד בשביל שחקן צמרת, הוא נמצא איפה שהוא נמצא, רק מראה על כמה גדול הוא ועל יציבות האדירה שלו.

אתה מתעלם מעניין המצ׳אפים..
אני גם משחק בטניס ומרבה לנצח את X ואיקס תמיד מנצח את Y שכמעט תמיד מנצח אותי..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי misha » 06 אוגוסט 2012, 11:29

אני לא מתעלם משום דבר. כן, נדאל לא יריב נוח לפדרר אבל שאר הגורמים שציינתי כבר מספר פעמים בהודעות הקודמות לדעתי השפיעו יותר על התמונה הגדולה.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הקודם

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־9 אורחים