המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אילומנטי אולימפיאדה

אילומנטי אולימפיאדה

הודעהעל ידי LIAV10 » 19 יולי 2012, 23:54

מישהו מכיר את התאוריות קונספירצייה האלה? בבקשה תסבירו לי..
200,000 הרוגים?
חפיסת כלפים?
הביג בן קורס?
מופע של ריהאנה בלונדון על סמל האילומנטי עין ופרמידה?
הסמל שנראה כמו ZION ושיר הפתיחה של האולימפיאדה JERUSALEM?

for god sake תסבירו לי את זה..

http://www.youtube.com/watch?v=O7yCppd4 ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=91Gj2UFx ... r_embedded
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

Re: אילומנטי אולימפיאדה

הודעהעל ידי Dperk » 20 יולי 2012, 07:49

המונח אילומיניטי (בלטינית - הנאורים) מתייחס למספר אגודות סתרים קונספירטיביות שפעלו או ספק פעלו לאורך ההיסטוריה במטרה לכונן סדר עולמי חדש.
במציאות, האגודה היחידה שידוע כי התקיימה בוודאות הוקמה בבוואריה ב1776 ע"י פילוסוף בשם אדם הייסהופט, אם אני זוכר נכון, נקשרה עם ארגון הבונים החופשיים, החזיקה ברעיונות חדשניים כמו מחשבה חופשית, ליברליזם, רפובליקניזם ושיוויון מגדרי, שאפה לחסל את המונרכיות בכל אירופה ופורקה כעבור פחות מ10 שנים ע"י מושל בוואריה שהאשים אותם בקשירת קשר להפלת המשטר.
כמה עשרות שנים אח"כ תומכי תיאוריות קונספירציה טענו שהאגודה המשיכה להתקיים ואחראית למהפכה הצרפתית וכן ממשיכה לנסות להפיל את המונרכיות באירופה בצורה פעילה.
הרעיונות הללו תפסו באירופה ובמאה ה19 רוב המשטרים באירופה פחדו מאוד מהאילומינטי וכתוצאה מכך הגבירו מאוד את הדיכוי של נתיניהם, מה שגרם לתסיסה ולאביב העמים של 1848, אותו דבר שהם עצמם ניסו למנוע.
במהלך המאה ה20 האגדות אודות האילומינטי המשיכו לשגשג וכעת חיברו אותם לאגדות שלפיהם היהודים מנסים לשלוט בעולם וטענו שהאילומינטי הוא כת שמשרתת את היהודים ועוזרת להם לשלוט בעולם, ובמיוחד בכלכלה העולמית. המיתוס המקובל לגבי האילומינטי הוא שהם אגודת סתרים שמנסה מאז 1776 לייצר סדר עולמי חדש ולשלוט בעולם כולו.

עין הפירמידה שמופיעה בשטר של דולר אחד מזוהה עם הבונים החופשיים, והאילומינטי כאמור מזוהה איתם ונחשב כמי שצמח מהם. אחד מהאבות המייסדים של ארה"ב, בנג'מין פרנקלין, היה בונה חופשי. לטענת חובבי הקונספירציות זה מוכיח השפעה של הארגון על הממשל האמריקאי, לפחות בשנותיו הראשונות. העין במקור נחשבה דווקא לסמל קתולי שמייצג את עינו רואה הכל של אלוהים וזה גם ההסבר המסורתי לקיומה על השטר.

לסיכום, המיתוס הקונספירטיבי סביב האילומינטי משגשג מאז המאה ה18. בפועל, כמו רוב תיאוריות הקונספירציה אי אפשר להפריך או לאשר אותו בוודאות, אך הממסד האקדמי ברובו אינו מקבל אותו. ספר שעוסק בנושא הוא מלאכים ושדים של דן בראון, אך כמו רוב ספרי דן בראון יש בו ליקויים היסטוריים בכמויות מסחריות, וכדאי שלא להתייחס אליו כמקור אמין.
Dperk

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 יולי 2012, 09:31

תודה על המידע, אבל השאלה העיקרית היא איך זה מתקשר לאולימפיאדה, ומה בדיוק האנשים שמאמינים בזה חוזים שיקרה?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Dperk » 20 יולי 2012, 10:21

זו תיאורית קונספירציה, אפשר לשייך אותה לכל דבר. המאמינים מקשרים אותה לאולימפיאדה כי זה מה שאקטואלי כרגע, וכי בכל אירוע גדול אפשר למצוא דברים שכביכול יתמכו בתיאוריה הזו. לפי מה שהבנתי מהסרטונים הם מוצאים בפרסומות לקראת האולימפיאדה מסרים סמויים לכך שבזמן האולימפיאדה לונדון תותקף, והאילומינטי (שמקושר שם גם למסדר ציון, איזה סלט) ייצא ממחבואו ויקים סדר עולמי חדש באופן גלוי. אני מציע לך לא לקחת את זה ברצינות, אני בטוח שאם יסתכלו בפרסומות האלו מספיק טוב ומתוך אג'נדה קדומה אפשר למצוא שם גם מסרים לכך שמארגני האולימפיאדה הם חייזרים ושתנחת חללית בזמן טקס הפתיחה ותחזיר את יוסיין בולט לכוכב שממנו הוא בא. בכל מקרה, אין שום הוכחה לכך שהאילומינטי המשיך להתקיים אחרי 1785, ושיש איזו אגודת סתרים ששולטת בעולם ומניעה את הממשלות כמו בובות על חוט.
Dperk

הודעהעל ידי LIAV10 » 20 יולי 2012, 11:00

אני ממש לא מאמין לזה, אני פשוט מאוד אוהב קונספירציות, ואפילו נהנה מהספק..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־9 אורחים