המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

קופל .VS מכבי - ההמשך...

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

קופל .VS מכבי - ההמשך...

הודעהעל ידי קובי » 30 יוני 2011, 08:01

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/255/ ... =3&cat=620

קופל במכתב לאדריאטית: ננקוט הליכים משפטיים נגד הפיינל פור בת"א
המאבק בין המינהלת למכבי ת"א עלה שלב. היו"ר קופל עקף את האלופה ופנה ישירות לנשיא האדריאטית בטענה שריבוי האירועים יפגע באירוע סיום השנה שלו.

לפני שבועיים עוד חגגו במינהלת הליגה אחדות ואהבת אחים, וסיפרו בגאווה על ההבנות וליבון המתיחות עם מכבי ת"א, שהצטרפה לתמיכה גורפת ברפורמה המהפכנית שתכנן אבנר קופל לליגת העל.

מאחורי הקלעים, לא רק שאין הבנות, נראה שמשבר האמון בין המינהלת, קופל והאלופה מטפס לשיאים חדשים. עד כדי כך, שאתמול עקף קופל את הנהלת מכבי ושלח מכתב רשמי לנשיא הליגה האדריאטית, רדובן לורבק, בו התלונן על הקשר שיצר עם הנציגה הישראלית, ואיים בנקיטת הליכים משפטיים, במידה והאדריאטית לא תחזור בה מהכוונה לקיים את הפיינל-פור של הליגה בת"א.

את מכבי ת"א, החברה במינהלת, המכתב הרתיח. חששותיו של קופל מתחרות עם פיינל פור אדריאטית בישראל היו ידועים מראש. הנושא עלה ביותר מדיון אחד עם ראשי האלופה, בו טען קופל שריבוי האירועים יפגע בתשומת הלב שמקבל הפיינל-פור הישראלי ובהכנסות פוטנציאליות מפרסום. עדיין, פנייה ישירה אל נשיא הליגה, שכולל תלונות על עצם הפניה למכבי ללא התייעצות עם המינהלת ודרישה לבטל את המנדט של מכבי לארגן אירוע של הליגה הפרטית בת"א, זה כבר נשק חדש שהוכנס לשימוש בקרב.

מה גם שעל פניו, אומרים בקבוצה, לקופל אין כל סמכות לנקוט עמדה מול הליגה האדריאטית, שפועלת מתוקף אישור של פיב"א. כך שאם כבר לגוף כלשהו יכול להתיימר להיות צד בעניין, זה באיגוד הכדורסל ולא המינהלת, שנמצאת בקשר עם יול"ב ולא עם פיב"א.

קופל כתב: "הצטערתי לשמוע שקבוצה מליגת העל בישראל חתמה על הסכם עם הליגה האדריאטית, ללא כל הודעה או בקשה רשמית ממינהלת הליגה‭."‬ בנוסף, מצר קופל על הכוונה לקיים את פיינל פור האדריאטית בת"א. החלטה מוזרה, כלשונו, בהתחשב במנדט ובתנאי הרישיון שקיבלה האדריאטית מפיב"א.

קופל מסביר כי אם האירוע יתקיים בישראל, הוא יגרום לנזקים כלכליים ולפגיעה תדמיתית בליגה, שמקיימת פיינל-פור משלה בתאריכים סמוכים.

עוד כותב קופל כי אינו מעוניין לגרום לאי נוחות, אבל ההחלטה יוצאת הדופן לקיים את פיינל-פור האדריאטית במדינה זרה, לא ממדינות אקס יוגוסלביה, אינה מתאימה לרוח הספורטיבית ולסטנדרטים הציבוריים. אם לא תשתנה, הוא מסכם. "לצערנו, ניאלץ לפעול בכל האמצעים המשפטיים לביטול פיינל-פור האדריאטית בישראל. אירוע שתוכנן ללא תיאום ואישור עם הגוף האחראי על הכדורסל המקצועני בישראל‭."
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

Re: קופל .VS מכבי - ההמשך...

הודעהעל ידי קודי » 30 יוני 2011, 08:04

העיקר פדרמן ומזרחי עזרו לקופל להעביר את ההחלטות המגוחכות שלו במינהלת...

אני מציע שראשי מכבי פשוט לא יאמרו דבר, אבל פשוט יחריבו את הליגה שלו על המגרש. מבחינתי לסיים במקום ה-7-8 ולשחק עם שחקנים צעירים, במיוחד במשחקים "מושכי הקהל ובעלי הרייטינג" נגד ירושלים, גליל וכד'. קופל לא יכול לאיים בשוט של החובה לשחק בהרכב החזק ביותר מאחר שהסגל של מכבי יכלול שחקנים חזקים אבל אי אפשר לומר לבלאט את מי לשתף ואיך לחלק את הדקות בין השחקנים. במצב שיווצר קופל יבין שאף אחד לא רוצה לפרסם את בליגה או לראות אותה והוא יאלץ לרדת מהעץ הגבוה אליו טיפס.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי קובי » 30 יוני 2011, 08:06

עבד כי ימלוך ?

אני חושב שהשתן אצל קופל במח קצת מבעבע. מכבי צריכה להנחית אותו לקרקע ולהזכיר לו מה הכדורסל הישראלי שווה ללא מכבי.
לא מבין את המלחמה המטופשת הזו. במקום לעודד את העניין שמתקיים כאן אירוע ספורטיבי של פיינל פור אירופאי, שהוא גם אינטרס למדינה (תיירות וכו'), הוא מנסה לסקל זאת בטענת שווא ופטריוטיות יגוסלבית ?
הרי ברור וקל להבין שהמניעים שלו אינם קורקטיים.

אבסורד.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קובי » 30 יוני 2011, 08:07

Mta_atic כתב:אבנר קופל שוב מתנהג כמו פיל בחנות חרסינה.

הבוקר במעריב מסופר שקופל פנה לאדריאטית ואיים בתביעה משפטית אם הפיינל פור של האדריאטית יתקיים בארץ.
אני לתומי חשבתי שאחרי שמכבי זרקה לו עצם בהצבעה על השינויים בליגה, הבנאדם יתפכח ויפחית את האגו.

בקיצור, לעזעזל הכדורסל, לעזעזל עידוד התיירות העיקר שהפקטטה אירוע של קופל "יצליח".
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קובי » 30 יוני 2011, 08:07

טיקי חוזר כתב:את האמת אני עדיין לא מצליח להבין מה קשר בין תחת ומחת ? פיינל פור בת"א של אדריאטת זה סוף אפריל , פיינל פור של של קופליה בסוף מאי . מה בעיה שלו בדיוק ? מכבי במקביל יכולה לתבוע את המנהלת ליגה על אותו סעיף בדיוק - אובדן הכנסות , רק במקרה של מכבי זה יהיה ממש ממשי ... אני במקום מכבי עושה הכל אבל הכל כדי לעזוב את הקרקס הזה ......
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי קובי » 30 יוני 2011, 08:08

עפר כתב:לפי מה שהבנתי הטענה של קופל היא שהפיינל פור של ליגה אדריאטית צריך להיות במדינות האקס יוגוסלביות.
אם זה נכון אז מדוע לא טען קופל את אותו הדבר שהפיינל פור של היורוליג היה בת"א?
חוץ מזה מי קבע שמישהו בכלל יכול להתערב בשיקולי ליגת כדורסל מקצוענית ?
להערכתי קופל יכול להיות מתחרה רציני ליעקוב בוזגלו
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

טיקי חוזר כתב:מה קשר לקופל וליגה אדריאטית , מי הוא שיחליט בשבילם איפו לקיים טורניר הזה ? הוא ממן אותו ?
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

קודי כתב:http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/255/309.html?hp=3&cat=620

העיקר פדרמן ומזרחי עזרו לקופל להעביר את ההחלטות המגוחכות שלו במינהלת...

אני מציע שראשי מכבי פשוט לא יאמרו דבר, אבל פשוט יחריבו את הליגה שלו על המגרש. מבחינתי לסיים במקום ה-7-8 ולשחק עם שחקנים צעירים, במיוחד במשחקים "מושכי הקהל ובעלי הרייטינג" נגד ירושלים, גליל וכד'. קופל לא יכול לאיים בשוט של החובה לשחק בהרכב החזק ביותר מאחר שהסגל של מכבי יכלול שחקנים חזקים אבל אי אפשר לומר לבלאט את מי לשתף ואיך לחלק את הדקות בין השחקנים. במצב שיווצר קופל יבין שאף אחד לא רוצה לפרסם את בליגה או לראות אותה והוא יאלץ לרדת מהעץ הגבוה אליו טיפס.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

טיקי חוזר כתב:נראה לי שתבעיה נגדית נגד אובדן הכנסות ישירות נגד קופל ומנהלת תהיה תוספת לרע בכלל במה שבנגוד לאיומים של קופל זה די מבוסס . גם עריית טל-אביב יכולה להצטרף . ךפחות בדברים אלו הוא מבין עד כמה מוצר שלו דפוק .
אותי מעניינת איפו שרת החינוך / שר התיירות וכו ' - במקום לברכך על כך שמתקיימת בישראל תחרות בנה"ל קופל מנסה לחבל בזה ? מה לא ספורטיבי ואיזה אינטרס ציבורי זה בדיוק נוגד ? שישלמו עבור פרסומות לארדיאטית ולא למוצר הזבלה שלו ? זה כבר בעיה אחרת אבל עדיין שלו ... שידאג שיחקו כדורסל , שישתתפו במפעלים האירופיים בכל מחיר , שקבוצה תהיה בנויה כמו קבוצת כדורסל ולא כמו חנות 5 נגרים (מה י-ם בדיוק תעשה ע4 מס' 4 ברמה בינונית שכבר יש לה ?) ואז יעפתח את הג'ורה שלו ... אדון ספורטיביות היה עדיין בעד הקיזוז בכדורגל ... אולי שילך כבר למשרד הפנים וישנה שם משפחה מקופל לקומבינה ....
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Mta_atic » 30 יוני 2011, 08:10

אמרתי זאת כבר לא פעם - הבנאדם מגלומן ופוליטיקאי סוג ג'.
זו בדיוק הבעיה שלנו בישראל, שמי שעומד בראש מוסדות כמו מנהלת ליגה והתאחדות לכדורגל (כמו גם מוסדות אחרים חשובים) הם פוליטיקאים רפי שכל ולא אנשים מתורבתים עם ידע מקצועי וידע ניהולי.

קופל מתלונן על אובדן הכנסות? על מה לקיבינימט הוא מדבר?
איזה הכנסות ה"כאילו" אירוע שלו כבר מכניס בלי אוהדי מכבי? אם יהיה פיינל פור אדריאטית בארץ זה אומר שלא יגיעו אוהדים לראות את פיינל פור הליגה הישראלית?
מה עם הכנסות לעיר תל אביב (שבה יתקיים פיינל פור האדריאטית) ועידוד ופיתוח התיירות בארץ, כמו גם חשיפה גדולה לכדורסל הישראלי באיזור מזרח אירופה(דבר שיביא ברכה גדולה לכולם).

הליגה של אבנר קופל מדשדשת כבר שנים. אני מציע לו שבמקום להתעסק בזוטות של האדריאטית, שידאג שבני השרון לא תתפרק ושלחולון יהיה כסף לפתוח את העונה.

ומבחינת הקבוצה- הבנאדם הזה צריך להיות פרסונה נון-גרטה בכל דבר ששמו נקשר למכבי תל אביב.

את המסמר האחרון בארון הקבורה של הכדורסל הישראלי יתקע אבנר קופל. בזה אין לי ספק.

קודי - הרעיון שלך יפגע במכבי לא פחות מאשר בליגה.
מכבי תל אביב זה מותג ומפעל עתיר מוניטין ואין שום סיבה לדפוק את עצמנו בגלל שאיזה אידיוט מתנהל כמו איזה ראש אגף בק.ג.ב.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי אורי » 30 יוני 2011, 08:17

לא מבין את קופל, אבל בחייאת על איזה תיירות אתם מדברים? לא נראה לי ש-30 אוהדים אקס יגוסלבים במקרה הטוב, ישפיעו רבות על ענף התיירות בישראל.
אורי

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 30 יוני 2011, 08:22

יגיעו גרעין הקשה השל הקבוצות המשתתפות , יגיעו סקאוטים מכל רחבי העולם , זה ישודר בטלוויזיה , ואז יהו מחירת שטחים לנותני חסות . קופל חושש ובצדק שמכבי תגרוף יותר כסף ממה שהוא מצליח לעשות בפיינל פור הדבילי שלו .....
טיקי חוזר

הודעהעל ידי אורי » 30 יוני 2011, 08:30

יגיע גרעין האוהדים הקשה? מקסימום גרעיני חמנייה.
אורי

הודעהעל ידי Assaf M » 30 יוני 2011, 08:38

חבל מאוד שקופל מתעסק במכבי(למרות שלדעתי הוא אוהב את זה) במקום להתעסק בליגה הכשלונית שלו שכרגע למעט שתי קבוצות לא מתפקדת.
Assaf M

הודעהעל ידי rc4991 » 30 יוני 2011, 08:55

הבן אדם הזה כל כך מטומטם,כמה פאתטי הוא הולך לצאת אחרי מה ששמעון ופדרמן יעשו לו
צריך פשוט להרוס את הליגה הזאת אפילו ע"ח הפסדים:לעלות עם הרכבים חלשים,לא להגיע לכנסים ואירועי מכירות ובמידה והוא ישבץ לפעמים משחק של הליגה למחרת משחק אדריאטית אז שהקהל לא יבוא כי בת'כלס רק בזכותנו הליגה הזאת עוד "מושכת" ספונסרים
אני גם לא חושב שיש לו את הכח לשנות את זה ושזו בעיה שלו שזה יפגע לו בפייל פור(למרות שאני לא חושב כך)
ונקודה למחשבה..יכול להיות שהוא פירסם את זה רק עכשיו לאחר שמכבי עזרה לו בתהליכים שהוא הביא לליגה?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי בלבזור » 30 יוני 2011, 09:20

מכתב חצוף והזוי של קופל.

אין לו ולמנהלת הליגה שום מילה וזה גם לא עניינם בכל הקשור לענייני מכבי והליגה האדריאטית.

טוב יעשו ראשי מכבי אם יחרימו את האידיוט הזה.
בלבזור

הודעהעל ידי קובי » 30 יוני 2011, 09:42

אורי כתב:לא מבין את קופל, אבל בחייאת על איזה תיירות אתם מדברים? לא נראה לי ש-30 אוהדים אקס יגוסלבים במקרה הטוב, ישפיעו רבות על ענף התיירות בישראל.

זה להתעסק בזוטות. בכל אופן, הכוונה הייתה לא לגבי הטווח המיידי, אלא לעתידי. חשוב שהעולם המנוכר (בדגש על מדינות אירופה) ייראה שניתן לקיים אירוע ספורטיבי בינלאומי גם במדינת ישראל. כל טורניר כזה שעובר בשלום ומצליח מהווה פתח לאירועים עתידיים שיהיו כאן.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי Mta_atic » 30 יוני 2011, 10:53

אורי כתב:יגיע גרעין האוהדים הקשה? מקסימום גרעיני חמנייה.

ברור לי שלא יגיעו לפה עשרות אלפי אוהדים, אבל לדעתי כן תגיע כמות מכובדת, בנוסף לתהודה תקשורתית והתעניינות של בעלי תפקידים כאלה ואחרים מהעולם.
בשורה התחתונה - לא מדובר בעוד אירוע זוטר. נכון שזה לא פיינל פור היורוליג, אבל זה גם לא הפיינל פור הישראלי.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי אורי » 30 יוני 2011, 11:49

מדובר שבאירוע שבקושי סוחף קהל של הקבוצות המשתתפות, כשהפיינל פור נערך באחת ממדינות אקס יוגוסלביה, אז נראה לכם שהאוהדים פתאום יזכרו לבוא לת''א?
אורי

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 30 יוני 2011, 12:11

קובי כתב:
עוד כותב קופל כי אינו מעוניין לגרום לאי נוחות, אבל ההחלטה יוצאת הדופן לקיים את פיינל-פור האדריאטית במדינה זרה, לא ממדינות אקס יוגוסלביה, אינה מתאימה לרוח הספורטיבית ולסטנדרטים הציבוריים."

אז רגע, קופל מתנגד גם לקיומו של גמר הפיינל-פור של היורוליג בארץ? הרי ישראל זה לא באירופה....
חשבתי שדוקא קופל מעוניין בכך שקבוצות ישראליות ישחקו באירופה.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־28 אורחים