המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אשכול המלפפונים / סגל - מחפשים קומבו גארד

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול המלפפונים / סגל - מחפשים קומבו גארד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 יולי 2011, 18:39

מעניין אם מכבי יכולה להביא את רוג'ר מייסון. קומבו אמיתי, שומר נפלא, מנוסה וגם קלעי אמין אם כי לא כזה שיכפה את עצמו על המשחק. מייסון ואוחיון נשמעים לי כמו צירוף אידיאלי לסגל.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי yellowaura » 17 יולי 2011, 18:43

אני לא מבין מה ההתעסקות בגארד ישראלי. הרי ברור שלא משנה את מי יקחו הוא לא באמת יתרום ביורוליג. לליגה הישראלית מספיק צעיר כמו בן רייס. למה להוציא כסף על אוחיון או רוט? ולמה לבזבז עוד דקה של מחשבה על הגארד הישראלי במקום לקדם את הנושא של הגארד הזר.

אגב, איך באמת הכושר משחק של ווטסון שחקן מעולה למכבי אם הוא באמת בכושר משחק.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי קודי » 17 יולי 2011, 18:45

החציל האצטקי כתב:מעניין אם מכבי יכולה להביא את רוג'ר מייסון. קומבו אמיתי, שומר נפלא, מנוסה וגם קלעי אמין אם כי לא כזה שיכפה את עצמו על המשחק. מייסון ואוחיון נשמעים לי כמו צירוף אידיאלי לסגל.

הלוואי, אבל נראה לי שמכבי מכוונת לרמות שכר נמוכות בהרבה, למרות שמייסון לא מרוויח מיליונים.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי yellowaura » 17 יולי 2011, 18:47

החציל האצטקי כתב:מעניין אם מכבי יכולה להביא את רוג'ר מייסון. קומבו אמיתי, שומר נפלא, מנוסה וגם קלעי אמין אם כי לא כזה שיכפה את עצמו על המשחק. מייסון ואוחיון נשמעים לי כמו צירוף אידיאלי לסגל.

לטעמי סקנד גארד אמיתי. לא רואה אותו מרכז. קלעי אמין כן אבל לא ממש מגוון. אמרתי כבר שלצד אידסון ופארגו היה חסר שחקן קלעי טהור כמו מייסון אבל אחרי שאידסון נפצע מכבי צריכה שחקן מגוון יותר. יותר מתאים לנ.ב.א כי הוא ספשייליסט, מומחה שלשות. בנ.ב.א לצד שחקנים גדולים זה חשוב. בטוח לא שווה כסף גדול.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 יולי 2011, 18:53

אתם צריכים גם להיות מוכנים לזה שמכבי לא יחתימו עכשיו שום שחקן עד אוגוסט בגלל המיצרים הזה..
שלא תגידו פשוט שמכבי לא זזים ולא כלום..כי יכול להיות שברגע שנעבור את זה טראח מישהו יחתום..אבל בכל שנה מכבי לא מחתימים שחקנים בתאריכים האלה(מזרחי כל הזמן דואג להדגיש את זה)
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 17 יולי 2011, 18:59

לאוחיון יש טאלנט, חוכמת משחק וקשיחות שיוכלו להפוך אותו לשחקן יורוליג מועיל בעתיד. רק הלפרין ומקל טובים יותר כרגע והם מעבר לים.

לגבי מייסון, מאוד לא נכון.
באנ בי איי שיחק רכז לאורך תקופות ארוכות (כשגילברט ארינאס הושבת למשל). הוא שומר נפלא גם לרמות אנ בי איי ושחקן חכם בכללי. לא רואה שחקן מתאים יותר, בהנחה שיותם בחוץ.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי yellowaura » 17 יולי 2011, 19:13

מילוס כתב:מאיפה אתם מביאים את המספרים האלה?!...
טיקי, מה זה "לפי החישוב שלך"?
או שאתה מחזיק ביד את הדוחות הפיננסיים של מכבי, כולל כל החוזים, תשלומים נדחים, הוצאות פחת וערך שייר, חובות מסופקים והכנסות מול הוצאות פוטנציאליות, או שתהרוג אותי, אני לא יודע איך הגעת לסכומים האלה..
אני גם לא חושב שהסכומים שהתקשורת מדברת עליהם הם הכי מדויקים בארץ..

למכבי יש סגל ארוך מתמיד, כולל שידרוגי חוזים, כולל בונוסים, כולל הוצאות לוגיסטיות על עוד בערך 10 טיסות לחו''ל ועוד הרבה דברים שאין לנו מושג עליהם....... אני לא באמת מאמין שמכבי הולכת להתפרע כספית על הבחור האחרון שיגיע הנה..

אנחנו מדברים על תקציב שחקנים בלבד לא כולל שום הוצ' אחרות (פחת ושייר.. אנחנו מדברים כרגע על שחקנים ולא מכונות או נדל"ן). אל תשכח שמכבי קיבלה מהאדריאטית 2 מיליון יורו ומתוכם רק 2 מיל' דולר הוקצו לתקציב השחקנים. עד כמה שאני למדתי להכיר טיקי הוא בהחלט תותח בתחומו ובזמן האחרון יש שקיפות ביחס לנתונים.
במכבי בבירור דיברו על גידול של 2 מיל' בתקציב רכש השחקנים לעומת תקציב רכש השחקנים הקודם.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי yellowaura » 17 יולי 2011, 19:20

אני הבנתי שהסוכן של ג'מאל קרופורד הציע אותו לשנה ללא אופציית חזרה לנ.ב.א תמורת 3 מיל' דולר לקבוצה טורקית.

יכול להיות שאפשר יהיה להביא אותו למכבי תמורת 2 מיל' דולר ועודף (לא מתמצא במיסוי אבל אולי בקונסטלציה מסוימת זה אפשרי בנוסף קבוצה כמו מכבי מושכת יותר)

נכון זה נשמע הרבה אבל זה כבר קרה בעבר עם שחקן הרבה פחות טוב. קרופורד שחקן מעולה ששווה לטעמי את ההשקעה.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי rc4991 » 17 יולי 2011, 19:28

אתה חי בסרט שהוא ירד משלושה מיליון דולר לשניים רק בשביל מכבי וגם שמכבי יוציאו סכום כזה על שחקן
חוץ מזה נראה לי שהוא יהיה מאוד אגואיסט באירופה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי קובי » 17 יולי 2011, 20:21

misha כתב:
קודי כתב:פשוט ״נהדר״ שעכשיו כשצריך לבחור שחקן סופר חשוב לקבוצה בלאט יהיה עסוק בדברים אחרים ברוסיה (וגודס עם נבחרת העתודה). מי בדיוק אמור להחליט בנוגע לחיזוק? פדרמן? דריקס?

כי הוא הולך להיות תקוע באיזה חור בלי טלפון ואינטרנט? גם בעונה שעברה הוא נסע לנבחרת, אז מה? הוא יהיה עסוק 24 שעות ולא יהיה לו זמן לשום דבר אחר? אנחנו כולה מרחק זר אחד וישראלי אחד מהשלמת הסגל, זה לא שהוא נוסע בזמן שצריך לבנות חצי קבוצה מחדש.

a-men!

אפשר לבקר, אבל מהזבוב הזה לעשות פיל זה באמת מוגזם... אפשר לחשוב שדיוויד בלאט עומד לצפות בקלטות של שחקני קולג' שנה ראשונה 24/7. סביר להניח שמי שעתיד לחתום בקבוצה (ככל הנראה עוד ישראלי וגארד זר) יהיו מוכרים לבלאט היטב.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], Google Adsense [Bot], יוסי22, עידן ו־35 אורחים