המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

איפה הגידול בתקציב שהבטיחו לנו

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: איפה הגידול בתקציב שהבטיחו לנו

הודעהעל ידי Dookie » 18 יולי 2011, 08:50

הגידול בתקציב הוא יחסי, התקציב של מכבי נשאר בעוד שאולי' ופאו הקטינו את התקציב -> הגדלת תקציב לעומת היריבות. :)
תמונה
Dookie

הודעהעל ידי jol9 » 18 יולי 2011, 09:33

קודי כתב:
yzafrir כתב:אגב , עליית מחירי המנוי ממש לא משמעותית ביחס למה שמכבי הולכת להוציא על המשחקים באדריאטית ,
לי העלו את המנוי בסך הכל ב-200 שח וביחס לכמות המשחקים שנוספה לי למנוי זה ממש לא הרבה....

עלה לי המנוי בלמעלה מ-10%. מדובר מבחינת מכבי על למעלה ממיליון דולר הכנסה נוספת, שלא מדגדגת אפילו את ההוצאות מהאדריאטית.

עזוב. אף אחד לא מבטיח לך שאם היה נוחת כאן ניקולאס או איזה שם אחר שלכאורה גדול (אבל כולנו יודעים שהוא בובל כמו לאקוביץ'), אז מכבי היתה קבוצה טובה יותר ממה שתהיה בשנה הקרובה.

בינתיים דייויד בונה קבוצה, וככה זה נראה. כלומר הוא לא מחפש איזה סופרסטאר סטייל ארויו, למרות שאפשר להביא כזה. אני הולך עם הגישה שלו, למרות שבעבר לא תמכתי בזה.
דייויד הצליח, והוא ראוי להמשיך ולנסות שוב.

לעליית המחירים אין קשר ישיר להבאת כוכבים גדולים. אל תשכח גם שקיבלת עוד כמה וכמה משחקים ברמה אירופאית בתוך המנוי, ככה שהעליה היא כנראה די סבירה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 18 יולי 2011, 11:14

מנוי שלי היתיקר ב450 ש"ח אבל יש עוד 17 משחקים . הכי מעצבן זה משחקי ליגה קופל אבל מה לא אשמה שליגה חראה ברמות על .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי where is the love? » 18 יולי 2011, 11:33

yarinsaky כתב:דווקא תהיה ושאלה מאוד הגיונית.

אני לא אוהב שמשתיקים אנשים בפורומים כשהם מציגים שאלות לגיטימיות וזו בהחלט אחת כזאת. יש מן טרנד ללכת עם הקול החזק בפורום ואז
אנשים שיש להם זווית קצת שונה לעניין חוששים כבר להעלות שאלות או להציג עמדות נוגדות כדי שלא יעברו כאן שטיפה.

כמו שיש כאן אנשים שאוטומטית מתייצבים לצד ההנהלה ויעלו תמיד תירוצים לכל החתמה או בעייה או כשלון של הנהלה, יש אולי גם כאלו שנוקטים
גישה הפוכה.
אני נגד שתי הגישות אלא בעד ביקורת התבונה הטהורה. לכולנו יש שכל לשפוט דברים ולכל אחד יש זווית ראייה אחרת, אז תנו לאנשים להתבטא.

אני גם רוצה להבין מדוע קבוצות כמו מילאנו מחתימות שחקן כמו ניקולאס ומכבי אפילו לא מנסה. זו שאלה לגיטימית, אבל אני בטוח שמיד יזנקו אנשים ויגידו שלמכבי אין כסף או משהוא אחר.
אני לא יודע אם למכבי יש כסף או אין, אני לא רואה חשבון של הקבוצה. אבל גם אלו שטוענים שאין כסף כי הכול הלך על שדרוגי חוזים לא יודעים
בדיוק כמה כסף הוצא והם לא רואי חשבון של מכבי, אז מדוע דעתם היא שקובעת ?

מדוע שלא נגיד שאין לנו מושג באמת וכן נעלה שאלות ?

תאמינו לי זאת התגובה הכי חשובה בפורום הזה, אני כבר לא מדבר על ההנהלה או לא הנהלה, אלא על קטע של לומר דיעה לגיטימית שפשוט גוררת תגובות לא יפות וזה באמת חבל, כל אחד ודעתו, צריך להבין שברגע שאדם מבקר את ההנהלה, הוא נותן ביקורת, זה לא אומר שהוא שונא את ההנהלה שהוא מפגין שהוא משתולל, שהוא מפסיק לכבד את הקבוצה ממש לא זה פשוט ביקורת נורמלית ולכל אחד ואחת יש את הזכות לומר את דעתו.
יש כאן המון אנשים שירדו על הלפרין בצורה מוגזמת, קראו לו אפילו בשמות גנאי, אנשים פה פתאום עשו עליהום על דורון פרקינס ושכחו את כל מה שהוא עשה, אבל כשאנשים כאן אומרים שההנהלה מתנהגת בצורה מוזרה, מבקרים את ההנהלה, מנסים להבין, ישר יש פה בלאגן, למה ? מדוע? אף אחד מאלו שלא מבין את ההחלטות של ההנהלה, אף אחד לא קילל ולא ירד ולא השתגע, למה לאחרים מותר לרדת על פרקינס ויותם? ולנו אסור לבוא ולומר, שמע זה נראה לי מוזר הקטע של ההנהלה של מכבי.

אנשים מסתכלים על דברים כמו שהם, הם רואים שקבוצות אחרות מתחזקות ושאנחנו לא ממש, אז זה לגיטימי כי רובנו יודעים שהמהלך של האדריאטית הוא מהלך שיווקי שיכול לעייף את השחקנים, אז מכבי התבטאו שזה יעשה טוב לקבוצה ויהיה רמה של שחקנים טובה, אז אוקיי אנשים מצפים לשחקנים טובים, וזוהי זכותם.

20 מיליון דולר התקציב של מכבי, אז נכון למכבי יש את השיקולים שלה, היא מחלקת את התקציב לפי כל מיני פרמטרים, אבל גם אנחנו האוהדים מחלקים את התקציב שלנו לכל מיני פרמטרים, מכבי מעלה את מחירי המנויים? היא לא באה וחושבת רגע עוד 10 אחוז ייקור במחירים, היא באה ונותנת את ההוראה וזהו. אז לנו לפחות מותר ורצוי וכדאי לבקר את דרכי ההנהלה. כולנו יכולים לטעות ולבקר, וכולנו אוהדי מכבי ואוהבים את כולם.

אני שנים בפורום הזה ולאחרונה אני פשוט רואה שכבר אי אפשר לומר את הדיעות של האנשים, לכן התגובה של yarinsky היא תגובה מאוד חשובה , תקראו אותה ותחשבו עליה, לכל אחד מאתנו יש זכות לדיעה. בלי שום קשר להנהלה או שחקנים, אלא דיעה. תחשבו על זה!
תמונה

אנחנו מכבי ואנחנו יוצאים לקרב ומי שאתנו אתנו !!!! אז המון בהצלחה!!!
where is the love?

הודעהעל ידי asafb96 » 18 יולי 2011, 13:02

תאמינו לי זאת התגובה הכי חשובה בפורום הזה, אני כבר לא מדבר על ההנהלה או לא הנהלה, אלא על קטע של לומר דיעה לגיטימית שפשוט גוררת תגובות לא יפות וזה באמת חבל, כל אחד ודעתו, צריך להבין שברגע שאדם מבקר את ההנהלה, הוא נותן ביקורת, זה לא אומר שהוא שונא את ההנהלה שהוא מפגין שהוא משתולל, שהוא מפסיק לכבד את הקבוצה ממש לא זה פשוט ביקורת נורמלית ולכל אחד ואחת יש את הזכות לומר את דעתו.
יש כאן המון אנשים שירדו על הלפרין בצורה מוגזמת, קראו לו אפילו בשמות גנאי, אנשים פה פתאום עשו עליהום על דורון פרקינס ושכחו את כל מה שהוא עשה, אבל כשאנשים כאן אומרים שההנהלה מתנהגת בצורה מוזרה, מבקרים את ההנהלה, מנסים להבין, ישר יש פה בלאגן, למה ? מדוע? אף אחד מאלו שלא מבין את ההחלטות של ההנהלה, אף אחד לא קילל ולא ירד ולא השתגע, למה לאחרים מותר לרדת על פרקינס ויותם? ולנו אסור לבוא ולומר, שמע זה נראה לי מוזר הקטע של ההנהלה של מכבי.

אנשים מסתכלים על דברים כמו שהם, הם רואים שקבוצות אחרות מתחזקות ושאנחנו לא ממש, אז זה לגיטימי כי רובנו יודעים שהמהלך של האדריאטית הוא מהלך שיווקי שיכול לעייף את השחקנים, אז מכבי התבטאו שזה יעשה טוב לקבוצה ויהיה רמה של שחקנים טובה, אז אוקיי אנשים מצפים לשחקנים טובים, וזוהי זכותם.

20 מיליון דולר התקציב של מכבי, אז נכון למכבי יש את השיקולים שלה, היא מחלקת את התקציב לפי כל מיני פרמטרים, אבל גם אנחנו האוהדים מחלקים את התקציב שלנו לכל מיני פרמטרים, מכבי מעלה את מחירי המנויים? היא לא באה וחושבת רגע עוד 10 אחוז ייקור במחירים, היא באה ונותנת את ההוראה וזהו. אז לנו לפחות מותר ורצוי וכדאי לבקר את דרכי ההנהלה. כולנו יכולים לטעות ולבקר, וכולנו אוהדי מכבי ואוהבים את כולם.

אני שנים בפורום הזה ולאחרונה אני פשוט רואה שכבר אי אפשר לומר את הדיעות של האנשים, לכן התגובה של yarinsky היא תגובה מאוד חשובה , תקראו אותה ותחשבו עליה, לכל אחד מאתנו יש זכות לדיעה. בלי שום קשר להנהלה או שחקנים, אלא דיעה. תחשבו על זה!

ברור שלכל אחד יש זכות להביעה דיעה, אבל כמו שאתה רוצה להביעה את הדעה שלך, אם יש מישהו עם דיעה שונה הוא יגיב לך ויגיד לך את הדיעה שלו. מה אתה מצפה, שכל מה שמישהו אומר יאמרו אמן?
כל אחד עם הדיעה שלו. אם אתה כותב הודעה בפורום, בטח אם זה דיעה אישית שלך, אתה צריך לצפות שיהיו אנשים בדעה שונה ממך שיגיבו לך.
בקשר להנהלה, אני אחד מאלה שלא אוהב את הת'רד הזה ונגד הביקורת הזאת. הסיבה פשוטה, כל ה3 עמודים עם הניתוחים והחשבונות זה בולשיט אחד גדול. אף אחד, כולל אף אחד, לא יודע כמה מרוויחים/מפסידים מהפרסום, מהשידור, מהשימוש במתקני אימון, בטיסות (שהשנה גדלו באופן משמעותי מאוד), מלונות (כנ"ל), נוער, בניית תשתיות, דיור ושיקום שחקנים, וכו' וכו'...
גם לגבי החוזים אף אחד לא באמת יודע את הסכומים המדויקים.
שורה תחתונה, אף אחד פה לא יודע מה קורה בתוך החדרים של הנהלת החשבונות, וזה שאנשים מחשבים משכורות כדי לראות כמה כסף יש להחתים שחקן ואחרי זה באים בטענות, זה פשוט מעצבן. יש למכבי הנהלה שיודעת מה המצב הכלכלי שם, ובזכותם מכבי היא הקבוצה הכי יציבה באירופה ב30-40 שנה האחרונות, אז במקום לבכות שלא הגיעה שחקן במיליון דולר, צריך להודות להם שהם לא כמו הבעלים של אולי' ששופכים כסף ובורחים אחרי שנים בודדות. כי בסופו של דבר, כל אחד מהמערכת של מכבי רוצה בטובתה, והם עושים כל שביכולתם להשאיר את מכבי עם תקציב מאוזן, וכקבוצה יציבה. גם אם זה אומר להחתים שחקנים ו500 אלף
asafb96

הודעהעל ידי where is the love? » 18 יולי 2011, 18:09

asafb96 כתב:

ברור שלכל אחד יש זכות להביעה דיעה, אבל כמו שאתה רוצה להביעה את הדעה שלך, אם יש מישהו עם דיעה שונה הוא יגיב לך ויגיד לך את הדיעה שלו. מה אתה מצפה, שכל מה שמישהו אומר יאמרו אמן?
כל אחד עם הדיעה שלו. אם אתה כותב הודעה בפורום, בטח אם זה דיעה אישית שלך, אתה צריך לצפות שיהיו אנשים בדעה שונה ממך שיגיבו לך.
בקשר להנהלה, אני אחד מאלה שלא אוהב את הת'רד הזה ונגד הביקורת הזאת. הסיבה פשוטה, כל ה3 עמודים עם הניתוחים והחשבונות זה בולשיט אחד גדול. אף אחד, כולל אף אחד, לא יודע כמה מרוויחים/מפסידים מהפרסום, מהשידור, מהשימוש במתקני אימון, בטיסות (שהשנה גדלו באופן משמעותי מאוד), מלונות (כנ"ל), נוער, בניית תשתיות, דיור ושיקום שחקנים, וכו' וכו'...
גם לגבי החוזים אף אחד לא באמת יודע את הסכומים המדויקים.
שורה תחתונה, אף אחד פה לא יודע מה קורה בתוך החדרים של הנהלת החשבונות, וזה שאנשים מחשבים משכורות כדי לראות כמה כסף יש להחתים שחקן ואחרי זה באים בטענות, זה פשוט מעצבן. יש למכבי הנהלה שיודעת מה המצב הכלכלי שם, ובזכותם מכבי היא הקבוצה הכי יציבה באירופה ב30-40 שנה האחרונות, אז במקום לבכות שלא הגיעה שחקן במיליון דולר, צריך להודות להם שהם לא כמו הבעלים של אולי' ששופכים כסף ובורחים אחרי שנים בודדות. כי בסופו של דבר, כל אחד מהמערכת של מכבי רוצה בטובתה, והם עושים כל שביכולתם להשאיר את מכבי עם תקציב מאוזן, וכקבוצה יציבה. גם אם זה אומר להחתים שחקנים ו500 אלף

אסף, אתה באמת בסדר, כי אתה אומר את הדברים בצורה נחמדה, אבל יש כאלו שאומרים את הדברים באופן פוגע ומעליב, כל אחד ודיעתו שלו, איך אני אומר נסכים שלא להסכים...
מותר להעלות כל השערה וכל דבר, אסף אתה מגיב בצורה יפה. אבל יש כאן כאלו שבאמת גרמו לי להרגיש לא טוב, אני בפורום כבר 6 שנים ולא הרגשתי ככה, אני אוהב את כולכם באמת , והפורום הזה מהווה עבורי המון , אבל לאחרונה באמת הרגשתי שיש פה בעיה של דיעות, בכל מקרה מקווה לטוב!
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי asafb96 » 18 יולי 2011, 18:32

אסף, אתה באמת בסדר, כי אתה אומר את הדברים בצורה נחמדה, אבל יש כאלו שאומרים את הדברים באופן פוגע ומעליב, כל אחד ודיעתו שלו, איך אני אומר נסכים שלא להסכים...
מותר להעלות כל השערה וכל דבר, אסף אתה מגיב בצורה יפה. אבל יש כאן כאלו שבאמת גרמו לי להרגיש לא טוב, אני בפורום כבר 6 שנים ולא הרגשתי ככה, אני אוהב את כולכם באמת , והפורום הזה מהווה עבורי המון , אבל לאחרונה באמת הרגשתי שיש פה בעיה של דיעות, בכל מקרה מקווה לטוב!

מי שמגיב לך באופן שפוגע בך, אל תתייחס אליו יותר מדי.. מי שבוחר להגיב ככה, אתה לא צריך להיעלב ממנו או לקחת ללב. אל תפחד להביע את הדעה שלך ולכתוב מה שאתה חושב בגלל שאתה מפחד מאיזה תגובה תוקפנית. זה סך הכל פורום ;) . תכתוב מה שבא לך מתי שבא לך. מי שיגיב באופן מעליב או בוטה, אל תתייחס..
בסופו של דבר, כולנו פה אוהדי מכבי ורוצים בהצלחת :)
asafb96

הודעהעל ידי where is the love? » 18 יולי 2011, 20:37

asafb96 כתב:

מי שמגיב לך באופן שפוגע בך, אל תתייחס אליו יותר מדי.. מי שבוחר להגיב ככה, אתה לא צריך להיעלב ממנו או לקחת ללב. אל תפחד להביע את הדעה שלך ולכתוב מה שאתה חושב בגלל שאתה מפחד מאיזה תגובה תוקפנית. זה סך הכל פורום ;) . תכתוב מה שבא לך מתי שבא לך. מי שיגיב באופן מעליב או בוטה, אל תתייחס..
בסופו של דבר, כולנו פה אוהדי מכבי ורוצים בהצלחת :)

תודה רבה אסף, באמת שהצלחת לעזור לי. אני מאוד מעריך את זה. לפעמים אני נפגע מהר. בכל אופן תודה רבה וכולנו רוצים הצלחות של מכבי!
תמונה

where is the love?

הודעהעל ידי מילוס » 19 יולי 2011, 19:35

נראה לי שזה קייס קלווז..
אבל בכל מקרה זה לא גנון אחי.. אין לך מה להעלב, אף אחד לא תקף אותך פה על רקע אישי.. מותר לא לאהוב את הדעות שלך או שלי, הכל פסדר..
אותי אישית סתאם מעצבן מדי פעם לראות פה הודעות כאלה מנותקות מהמציאות ובטח כשראיתי איזה 15 הודעות על העניין הזה החודש.. דעתי בלבד..
אבל פסדר, זכותך נו......לגיטימי..
מילוס

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־29 אורחים