המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

קו אחורי

קו אחורי

הודעהעל ידי jol9 » 31 דצמבר 2013, 19:13

היי שי,

שאלת קו אחורי. בעיניי מדובר במנוע של כל קבוצה. שאראס בזמנו, מקדונלד עוד לפני, פארגו ופרקינס וכמובן שארפ בשנים הטובות שלו, היו אחראים על רגעים רבים וטובים.
בשנתיים האחרונות, ההנהלה מקצצת באופן חד את ההקצאה לקו האחורי.

להיקמן יש לי אלרגיה קשה כבר שנתיים ואני ממש מתקשה להבין איך שחקן כזה לובש צהוב ועוד שנתיים ועוד משחק כ"כ הרבה.
על רייס אין הרבה מה לדבר.

רציתי לשאול מה דעתך על העניין ועל רמתו של הקו האחורי, כמו כן לאן הקו האחורי הזה יכול לדעתך לסחוב את הקבוצה העונה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

Re: קו אחורי

הודעהעל ידי האוזמן » 07 ינואר 2014, 22:23

דעתי בעניין הזה ברורה - וספגתי על כך לא מעט ביקורת.
יוגב אוחיון הוא יופי של רכז מחליף. לא יותר (ולא פחות) מזה.
טייריס רייס הוא שחקן בעל פוטנציאל ואיכות, שלעניות דעתי לא היה צריך להגיע למכבי. לא חושב שבלאט אוהב גארדים בסייז הזה מחד, ובסגנון המשחק הזה מאידך.
ריקי היקמן שחקן ששווה סגל במכבי, אבל לא בתפקיד שיועד לו. גם איתו, אגב, יש למכבי בעיית סייז לא קטנה בקו האחורי, וזו בעיה חמורה כשמדובר על קבוצה ששומרת הגנות נסוגות.
הקיצר, אחלה שחקנים משלימים. תאר לעצמך מה היה קורה עם איזה ביג דאדי שהיה מחזיק את הקו האחורי, לצידם של המשלימים האלו.
מכבי תהיה בהצלבה. אין לי ספק בכך. עם חיזוק נקודתי ואיכותי לסגל, או עם הרבה מזל בהצלבה, אפשר גם ללכת שלב אחד קדימה.
האוזמן

הודעהעל ידי jol9 » 07 ינואר 2014, 22:29

ברור שלהיקמן יש מקום בקבוצה הנוכחית, ואני כן חושב שיש לו יכולות אישיות מעולות, אבל בהמשך לשאלות האחרות שנשאלו כאן, על חלוקת תקציב נכונה,
והחתמת כוכב, ויחד עם החוק הרוסי, הפתרון הכי נכון שנראה על פניו הוא להביא כוכב לקו האחורי לצידו של אוחיון שימשיך לפתוח.

איזשהו גארד נוסף צריך לעלות מהספסל ולהיות מסוגל גם לרכז וגם לקלוע (הייתי מעדיף מישהו אחר מאשר היקמן שנראה רע מאוד כשהוא עולה מהספסל
אלא דווקא מישהו בסגנון לוגאן, שאמנם לא יכול לרכז, אבל נותן אינסטנט אופנס, מבלי לפגוע בשטף הקבוצתי).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 07 ינואר 2014, 22:31

האוזמן כתב:דעתי בעניין הזה ברורה - וספגתי על כך לא מעט ביקורת.
יוגב אוחיון הוא יופי של רכז מחליף. לא יותר (ולא פחות) מזה.
טייריס רייס הוא שחקן בעל פוטנציאל ואיכות, שלעניות דעתי לא היה צריך להגיע למכבי. לא חושב שבלאט אוהב גארדים בסייז הזה מחד, ובסגנון המשחק הזה מאידך.
ריקי היקמן שחקן ששווה סגל במכבי, אבל לא בתפקיד שיועד לו. גם איתו, אגב, יש למכבי בעיית סייז לא קטנה בקו האחורי, וזו בעיה חמורה כשמדובר על קבוצה ששומרת הגנות נסוגות.
הקיצר, אחלה שחקנים משלימים. תאר לעצמך מה היה קורה עם איזה ביג דאדי שהיה מחזיק את הקו האחורי, לצידם של המשלימים האלו.
מכבי תהיה בהצלבה. אין לי ספק בכך. עם חיזוק נקודתי ואיכותי לסגל, או עם הרבה מזל בהצלבה, אפשר גם ללכת שלב אחד קדימה.

גם אני מחזיק מאוחיון רכז מחליף ותו לא (משום מה יש פה אנשים שמחזיקים ממנו רכז פותח)
היקמן לדעתי הוא סמל הבינוניות של מכבי-גארד נחמד שעושה כמה דברים טוב אך לא בולט ולא יכול לסחוב קבוצה
אגב,אם אתה אומר שחסר גם גו טו גאי וגם רכז (וכמובן שאני ושאר הפורום מסכימים איתך) אז איך אפשר להשאיר את היקמן?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי האוזמן » 07 ינואר 2014, 22:34

אני חושב, למשל, שלמכבי יש אינפלציה מטורפת בעמדות הפרווארד.
לא מבין למה צריך גם וגם וגם וגם.
מה היה קורה, למשל, אם היו מוותרים על אחד מהם + על רייס ומחתימים שחקן שחקן בעמדה 1 או 2?
האוזמן

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 ינואר 2014, 22:38

האוזמן כתב:אני חושב, למשל, שלמכבי יש אינפלציה מטורפת בעמדות הפרווארד.
מה היה קורה, למשל, אם היו מוותרים על אחד מהם + על רייס ומחתימים שחקן שחקן בעמדה 1 או 2?

מה היה קורה? הקבוצה הייתה הרבה יותר טובה, אבל זה יעלה יותר כסף.
האוהדים כנראה לא מספיק ראויים לזה :|
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי jol9 » 07 ינואר 2014, 22:40

LIAV10 כתב:

זה לא יעלה יותר כסף אבל זה יחרוג מהמטודה החדשה שפותחה בסטארטאפ של דני פדרמן לענייני ג'נרל מנג'מנט בכדורסל... (לא יותר מ-400K לשחקן
ומפוצצים מו"מ על 20K, אם לא הבנת).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 07 ינואר 2014, 22:41

זו אחת הטענות שלנו על הבניה המפגרת לרוחב
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 ינואר 2014, 22:42

כולנו עשינו פה את החישובים האלה שוב ושוב ושוב..ושוב
לאף אחד מאיתנו אין תשובה למה זה לא קורה וכנראה שזה צריך להיות מופנה להנהלת מכבי אבל כולנו יודעים שהתשובה שייתנו תהיה מכבסת מילים

במחיר של 3 שחקנים בינוניים אפשר להביא שחקן אחד שיהיה המנהיג של הקבוצה ובו זמנית גם נעצור את הסגל הרחב שנבנה פה כל שנה
הכל הגיוני אבל משום מה לא עושים אותו ואני חושבת שזה בגלל פרנציפ של..''אנחנו נשלם לשלושה שחקנים 300K נטו כל אחד, אבל אנחנו לא ניתן אפשרות לשחקנים לראות שהם יכולים לקבל פה חוזים של מליון+''
שחס וחלילה לא יקבלו תיאבון
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 ינואר 2014, 22:44

jol9 כתב:
LIAV10 כתב:

זה לא יעלה יותר כסף אבל זה יחרוג מהמטודה החדשה שפותחה בסטארטאפ של דני פדרמן לענייני ג'נרל מנג'מנט בכדורסל... (לא יותר מ-400K לשחקן
ומפוצצים מו"מ על 20K, אם לא הבנת).

אהה, התכוונתי לשינוי לפני הטופ 16.
ברור לי שחייבים ללכת על המודל הזה עוד מתחילת העונה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי האוזמן » 07 ינואר 2014, 23:30

לא יודע. אני לא רואה חשבון, אבל לנתח תקציבים אני יודע. משוכנע שבתקציב של מכבי אפשר לדחוס ביג טיים פלייר אחד.
האוזמן

הודעהעל ידי שחף » 07 ינואר 2014, 23:38

ואגב קו אחורי, איך אתה רואה את ג'ו אינגלס? מהמשחקים הראשונים שלו הוא נראה כמו אידסון משופר. עברה חצי עונה והאיש נראה כמו אידסון בלי אתלטיות ובלי הגנה. כלומר, קצת פחות מגיא פניני. מה דעתך, עייפות או משהו אחר?
שחף

הודעהעל ידי האוזמן » 07 ינואר 2014, 23:41

אני חשבתי שההחתמה שלו הייתה מיותרת. לא בגלל שהוא לא שחקן טוב, כי הוא כן. לא חושב שמכבי צריכה עוד פורווארד ובטח שאי אפשר לקבל את ההגנה המביכה שהקבוצה מקבלת ממנו.
ולמרות זאת, הבחור הזה עדיין אמור לנצח כמה משחקים בשביל מכבי העונה.
האוזמן

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד