המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

NBA 2K16 יצא

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: NBA 2K15 יצא

הודעהעל ידי גל גל » 07 אוקטובר 2014, 19:10

שמואל1 כתב:
גל גל כתב:
שמואל1 כתב:
גל גל כתב:
שמואל1 כתב:יש קבוצות אירופאיות ( סביר מאוד להניח שאלופת אירופה ביניהן).
כנראה אבל מדובר בסגלים של שנה שעברה, כמו שהיה ב 2k14.
בכל אופן, תהיה לי תשובה סופית עוד כחצי שעה.

צרבתי את המשחק והוא רושם disc is not supported אני לא יודע אם אתה צורב או מעביר להארד דיסק אבל כרגע אי אפשר לצרוב

אני הורדתי את גרסת המחשב, לא צריך לצרוב ולא כלום. רק להתקין.

חחח אין לי שלט למחשב אז תיהיה בעיה לשחק

אם יש לך XBOX- אז אתה יכול לחבר את השלט למחשב עם מתאם פשוט.
השלט שאני משחק איתו הוא שלט של XBOX.

גרסת המחשב הרבה יותר מומלצת כי זאת גרסת הדור הבא, עם הגרפיקה הטובה ביותר וכל המשתמע מכך.

איפה קונים את המתאם הזה?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוקטובר 2014, 19:11

גל גל כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:

צרבתי את המשחק והוא רושם disc is not supported אני לא יודע אם אתה צורב או מעביר להארד דיסק אבל כרגע אי אפשר לצרוב

המשחק שוקל 8 ג'יגה מה שאומר שאין לו התקנה או משהו מסובך כמו שניסו לעשות עם באטלפילד 4 או GTA V ולא מצאתי אנשים שמתלוננים על בעיות
אני מניחה שזה יעבוד לי בסדר ברגע שאני אהפוך את זה עם ISO2GOD ואעביר את זה להארד דיסק

השתמשת ב-abgx360 בשביל לבדוק אם אין תקלות בקובץ שהוא יכול לתקן?

abxg כרגע לא פועל ועושה בעיות הם עברו שרת ואני צורב ולא מעביר להארד דיסק אז זה עושה לי בעיות אם את יודעת לעזור אני אשמח כי חיפשתי והבנתי שמי שצורב ישלו בעיה כרגע

לא פועל אתה מתכוון שאתה לא יכול להוריד את התוכנה או שהתוכנה לא פועלת? כי אם אין לך אני יכולה פשוט להביא לך אותה או שאתה יכול לחפש אתרים אחרים שהעלו אותה כי אני בטוחה שמישהו כבר עשה את זה

זה מוזר כי חיפשתי בפורום ששואלים בו הכי הרבה על בעיות טכניות ולא ראיתי שמישהו שם שאל על NBA 2K15
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 07 אוקטובר 2014, 19:13

Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:

המשחק שוקל 8 ג'יגה מה שאומר שאין לו התקנה או משהו מסובך כמו שניסו לעשות עם באטלפילד 4 או GTA V ולא מצאתי אנשים שמתלוננים על בעיות
אני מניחה שזה יעבוד לי בסדר ברגע שאני אהפוך את זה עם ISO2GOD ואעביר את זה להארד דיסק

השתמשת ב-abgx360 בשביל לבדוק אם אין תקלות בקובץ שהוא יכול לתקן?

abxg כרגע לא פועל ועושה בעיות הם עברו שרת ואני צורב ולא מעביר להארד דיסק אז זה עושה לי בעיות אם את יודעת לעזור אני אשמח כי חיפשתי והבנתי שמי שצורב ישלו בעיה כרגע

לא פועל אתה מתכוון שאתה לא יכול להוריד את התוכנה או שהתוכנה לא פועלת? כי אם אין לך אני יכולה פשוט להביא לך אותה או שאתה יכול לחפש אתרים אחרים שהעלו אותה כי אני בטוחה שמישהו כבר עשה את זה

זה מוזר כי חיפשתי בפורום ששואלים בו הכי הרבה על בעיות טכניות ולא ראיתי שמישהו שם שאל על NBA 2K15

התוכנה עושה בעיות כרגע יש לי אותה השתמשתי בא תמיד אבל חוץ מזה כרגע אין verefied למשחק אבל גם כשלא עשיתי את זה אף פעם לא הגעתי למצב שזה בכלל לא פועל או רושם לי disc is not supported
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי גל גל » 07 אוקטובר 2014, 19:15

http://webcache.googleusercontent.com/s ... cuter.com/

פה רשום מה קרה לתוכנה, עשיתי מה שרשום שם ולא עזר
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוקטובר 2014, 19:16

גל גל כתב:התוכנה עושה בעיות כרגע יש לי אותה השתמשתי בא תמיד אבל חוץ מזה כרגע אין verefied למשחק אבל גם כשלא עשיתי את זה אף פעם לא הגעתי למצב שזה בכלל לא פועל או רושם לי disc is not supported

יש מצב ש-2K פישלו פה והוציאו משחק עם באגים
אני לא אתפלא כשזה מגיע אליהם
הם חברה טובה אבל את רוב משחקי ה-NBA שלהם הם מוציאים עם באגים בהתחלה

עריכה:
אז אני אל מבינה, הם רוצים שמעכשיו נשלם על התוכנה?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 07 אוקטובר 2014, 19:19

Holiday_Armadillo כתב:
גל גל כתב:התוכנה עושה בעיות כרגע יש לי אותה השתמשתי בא תמיד אבל חוץ מזה כרגע אין verefied למשחק אבל גם כשלא עשיתי את זה אף פעם לא הגעתי למצב שזה בכלל לא פועל או רושם לי disc is not supported

יש מצב ש-2K פישלו פה והוציאו משחק עם באגים
אני לא אתפלא כשזה מגיע אליהם
הם חברה טובה אבל את רוב משחקי ה-NBA שלהם הם מוציאים עם באגים בהתחלה

עריכה:
אז אני אל מבינה, הם רוצים שמעכשיו נשלם על התוכנה?

לא פשוט הם נפלו ותומכים בהם אנשים אחרים לא הבנתי כל כך וגם זה לא פועל עכשיו תיכנסי לאתר של abgx ותראי שזה בכלל לא נכנס קיצר אני מת לשחק ולא יודע מה לעשות
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אוקטובר 2014, 19:20

גל, אתה יכול לקנות ב ebay בכמה עשרות שקלים.
זה נקרא xbox 360 usb receiver. אתה מחבר את המקלט למחשב ואז השלט יודע להסתנכרן מולו.
מה שטוב, זה שהשלט המקורי של ה- XBOX מותאם באופן מושלם לכל המשחקים שיוצאים למחשב. אז לא צריך גם לשחק בהגדרות, הוא עובד ישר בדיוק כמו שאתה משחק עם השלט ב XBOX עצמו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 07 אוקטובר 2014, 19:22

שמואל1 כתב:גל, אתה יכול לקנות ב ebay בכמה עשרות שקלים.
זה נקרא xbox 360 usb receiver. אתה מחבר את המקלט למחשב ואז השלט יודע להסתנכרן מולו.
מה שטוב, זה שהשלט המקורי של ה- XBOX מותאם באופן מושלם לכל המשחקים שיוצאים למחשב. אז לא צריך גם לשחק בהגדרות, הוא עובד ישר בדיוק כמו שאתה משחק עם השלט ב XBOX עצמו.

כן אבל עד שזה יגיע מאייבי תכננתי ללכת לחנות ולקנות כבר ממש באלי לשחק במשחק הזה כבר חיכיתי המון זמן בשבילו
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 07 אוקטובר 2014, 19:26

גל גל כתב:

כן אבל עד שזה יגיע מאייבי תכננתי ללכת לחנות ולקנות כבר ממש באלי לשחק במשחק הזה כבר חיכיתי המון זמן בשבילו

אני מניחה שזה כמו פיפא והשינויים הם מזעריים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אוקטובר 2014, 19:27

גל גל כתב:

הבנתי. אולי אפילו עדיף לך לקנות אם אתה מוכן להוצאה הכספית. בגרסה ה"מושגת" אי אפשר לשחק בכל המודים החדשים.

בשבילי המשחק כרגע יקר מידי, אז כרגע השגתי אותו ואני אחכה להנחות של הכריסמס ואז ארכוש אותו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אוקטובר 2014, 19:46

מתקין :)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אוקטובר 2014, 22:36

טוב אז הרשמים שלי:

עשיתי משחק אחד. אני כמובן שיחקתי עם קליבלנד קאבלירס.
קודם כל, מאוד אהבתי את התפריטים החדשים של המשחק. מאוד שונה משנה שעברה, אבל הרבה יותר נוח ואינטואיטיבי. תוך כמה שניות כבר הבנתי איפה נמצאת כל אפשרות במשחק.
הגרפיקה טובה מאוד, יש שיפור מ 2K14 אבל לא יותר מידי גדול. החדשות הטובות שהמשחק רץ מעולה על המחשב שלי הגדרות הכי גבוהות. מידי פעם יש קצת לאגים, אבל סך הכל זורם חלק.
המשחקיות השתפרה משמעותית- המשחק הרבה יותר ריאליסטי, וזה באמת מרגיש כמו לראות משחק בטלוויזיה. הוסיפו קטעי מעבר חדשים אחרי סלים שמאוד אהבתי, רק חבל שאי אפשר להריץ אותם.
צריך עוד להתרגל לשליטה על השחקנים, היו לי הרבה איבודי כדור סתמיים.

קליבלנד כידוע קבוצה מטורפת. פתחתי לא טוב את המשחק, אבל ברבע השלישי הקבוצה רצה בלי הפסקה ובאמת האפשרויות עם הקבוצה הזאת בלתי מוגבלות.
דיוויד בלאט נראה מאוד דומה לעצמו, כל הכבוד ל 2K.

לגבי קבוצות אירופאיות- יש את הקבוצות המובילות, מכבי כמובן אחת מהן. ההרכבים לצערי מעודכנים לשנה שעברה בלבד. אני מקווה ש- 2K הפעם יוציאו עדכון לקבוצות האירופאיות, בשונה מהמשחק הקודם.

סך הכל משחק מצויין, וללא ספק ארכוש אותו במבצעי הכריסמס כדי לקבל את כל האפשרויות שדורשות רשת.

אם למישהו יש שאלות- אשמח לענות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 07 אוקטובר 2014, 22:40

שמואל1 כתב:טוב אז הרשמים שלי:

קודם כל, מאוד אהבתי את התפריטים החדשים של המשחק. מאוד שונה משנה שעברה, אבל הרבה יותר נוח ואינטואיטיבי. תוך כמה שניות כבר הבנתי איפה נמצאת כל אפשרות במשחק.
הגרפיקה טובה מאוד, יש שיפור מ 2K14 אבל לא יותר מידי גדול. החדשות הטובות שהמשחק רץ מעולה על המחשב שלי הגדרות הכי גבוהות. מידי פעם יש קצת לאגים, אבל סך הכל זורם חלק.
המשחקיות השתפרה משמעותית- המשחק הרבה יותר ריאליסטי, וזה באמת מרגיש כמו לראות משחק בטלוויזיה. הוסיפו קטעי מעבר חדשים אחרי סלים שמאוד אהבתי, רק חבל שאי אפשר להריץ אותם.

קליבלנד כידוע קבוצה מטורפת. פתחתי לא טוב את המשחק, אבל ברבע השלישי הקבוצה רצה בלי הפסקה ובאמת האפשרויות עם הקבוצה הזאת בלתי מוגבלות.

לגבי קבוצות אירופאיות- יש את הקבוצות המובילות, מכבי כמובן אחת מהן. ההרכבים לצערי מעודכנים לשנה שעברה בלבד. אני מקווה ש- 2K הפעם יוציאו עדכון לקבוצות האירופאיות, בשונה מהמשחק הקודם.

סך הכל משחק מצויין, וללא ספק ארכוש אותו במבצעי הכריסמס כדי לקבל את כל האפשרויות שדורשות רשת.

בזיון. הקבוצה לא סופרת את המאמן. חייבים לעשות שינויים ויפה שעה אחת קודם. :tongue2

איך אני מקנא בכם... הלוואי והייתי יכול לחזור קצת לתקופת משחקי המחשב :cry3
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 אוקטובר 2014, 22:45

jol9 כתב:
שמואל1 כתב:טוב אז הרשמים שלי:

בזיון. הקבוצה לא סופרת את המאמן. חייבים לעשות שינויים ויפה שעה אחת קודם. :tongue2

איך אני מקנא בכם... הלוואי והייתי יכול לחזור קצת לתקופת משחקי המחשב :cry3

יאללה יוני תצטרף, נעשה משחקים אחד נגד השני ;)

האמת שבסופו של דבר היה לי אחלה משחק, בטח בשביל משחק ראשון. שיחקתי כאמור עם קליבלנד נגד מילווקי באקס (סתם בחרתי אקראית).
הרוב המשחק היה בכלל ניסויים של פיצ'רים חדשים במשחק והתרגלות לשליטה.

הרבע הראשון לא היה טוב , מילווקי די קרעו אותי. ברבע השני כבר נכנסתי לקצב והמשחק נהיה צמוד וברבע השלישי כפי שאמרתי קרעתי אותם במתפרצות.
הרבע האחרון כבר התנהל כגארבג' טיים, עד שדקה וחצי לסיום ג'בארי פארקר החליט להגיע למשחק. קיירי ארווינג עם כמה מהלכים אדירים השתלט על המשחק והסיפור נגמר.

קלעים- קווין לאב 19 נק', קיירי 17, לברון 16 נק', 6 ריב', 4 אס'. ורז'או הוסיף 8+10 ריב'.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 07 אוקטובר 2014, 23:08

אתה משחק ברמה הכי קשה?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 08 אוקטובר 2014, 00:29

jol9 כתב:אתה משחק ברמה הכי קשה?

לא, רק התחלתי את המשחק אז כרגע אני ברמה PRO.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי גל גל » 08 אוקטובר 2014, 02:14

טוב האמת ששיחקתי בו באקס בוקס 360 והמשחק נראה בדיוק אותו דבר באמת שלא שינו כלום אני יוריד למשחק וזהו
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי LIAV10 » 08 אוקטובר 2014, 18:56

תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 אוקטובר 2014, 20:08

LIAV10 כתב:1:30
http://youtu.be/x06GBDKUaaM

צחקתי מזה הרבה יותר ממה שהייתי אמורה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 08 אוקטובר 2014, 20:28

Holiday_Armadillo כתב:
LIAV10 כתב:1:30
http://youtu.be/x06GBDKUaaM

צחקתי מזה הרבה יותר ממה שהייתי אמורה

לא, לא, זה קורע!
הכי מצחיק שבפעם השנייה מסתכלים רק עליו בקוביה הקטנה למטה בדיוק בזמן שהפנים עולות, התגובה שלו אדירה.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־41 אורחים