המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

הסלמה בצפון- שני חיילים נהרגו מירי נ"ט

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הסלמה בצפון- שני חיילים נהרגו מירי נ"ט

הודעהעל ידי rc4991 » 29 ינואר 2015, 00:08

Roni1 כתב:
rc4991 כתב:
tzachMTA כתב:רוני בינתיים אנחנו כבר 8.5 שנים לא במלחמה איתם, למה אתה ככ בטוח שמלחמה נוספת איתם היא עובדה???

כי זה נראה שבשנה שנתיים האחרונות הם מתחילים להכין את השטח למלחמה הבאה
זה פשוט נראה כמו עניין של זמן עד שתתחיל פה מלחמת לבנון השלישית

וכמה חודשים אחרי מלחמה קשה בעזה זה הזמן להיכנס לסבב מול ארגון הרבה יותר חזק?
אתם לא באמת רוצים שחיילי צה״ל ייכנסו לתוך לבנון עכשיו, זאת תהיה המלחמה הכי נוראית בעשורים האחרונים.

לא רואה ממש קשר בין זה שסיימנו מלחמה לפני חצי שנה כי הצבא כבר חזר לעצמו
חיזבאללה יותר חזק וזאת תהיה מלחמה קשה אבל עכשיו הם יותר פגיעים משיהיו כשירצו להילחם בנו ואז יהיו לנו הרבה יותר אבידות
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 29 ינואר 2015, 01:09

רוני, אני מסכים איתך שמלחמה עם חיזבאללה זה דבר שיגיע בקרוב, אבל אני לא חושב שעכשיו זה העיתוי.
רק לפני מספר חודשים סיימנו מבצע שהתארך הרבה מעבר למצופה והמדינה עומדת בפני בחירות.
בכל אופן, אני מעריך שתוך שנה-שנתיים לכל היותר, המלחמה תפרוץ.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 29 ינואר 2015, 03:18

jol9 כתב:גם לא צריך להיות נביא אומומחה בשביל לדעת שבעוד כמה שנים יהיה עוד סבב קשה ומדמם שיעלה לנו לא פחות, וסביר שיותר.

בסה"כ אני בא להראות שיש 2 צדדים למטבע.

ממש לא בטוח. בינתיים מחיר הנפט רק יורד וחיזבאללה מדמם בסוריה (ובלבנון). אף אחד לא אומר שחיזבאללה יהיהו חזקים יותר בעוד שנה - שנתיים.

אין מה לרוץ לעימות. הזמן עובד לטובתנו.
roy1000

הודעהעל ידי jol9 » 29 ינואר 2015, 10:48

roy1000 כתב:
jol9 כתב:גם לא צריך להיות נביא אומומחה בשביל לדעת שבעוד כמה שנים יהיה עוד סבב קשה ומדמם שיעלה לנו לא פחות, וסביר שיותר.

ממש לא בטוח. בינתיים מחיר הנפט רק יורד וחיזבאללה מדמם בסוריה (ובלבנון). אף אחד לא אומר שחיזבאללה יהיהו חזקים יותר בעוד שנה - שנתיים.

או שכן או שלא
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 29 ינואר 2015, 11:51

jol9 כתב:
roy1000 כתב:

או שכן או שלא

בשביל או שכן או שלא, אני מעדיף לדחות את המלחמה.
roy1000

הודעהעל ידי my man » 29 ינואר 2015, 13:00

"סיוון בר אור שבעלה רס''ן צפריר נהרג בצוק איתן פרסמה סטטוס מצמרר בפייסבוק בו התייחסה לתופעת השמועות בווטסאפ לפני הדפיקה בדלת"

(אני עושה העתק הדבק וזה טיפה ארוך אבל חייבים לקרוא את זה. אני אישית הרגשתי אתמול שלא נלמד הלקח והשמועות שעפו בווטסאפ וכן בפורומים היו מטורפות..)

"בקשר לגל השמועות על נפגעים אתמול בווסטאפ לפני חצי שנה שמעתי המון שמועות.. שמעתי שיש הרוגים לגולני שמעתי שיש בכירים הרוגים שמונה הרוגים מהיום רגע, יש עוד ושמות, שמות!!!

וטלפונים..."מה שלום צפריר?" "דיברת עם צפריר?" "מה, עוד לא שמעת ממנו?"

"תגידי, הוא בפנים??"

כולכם סיפרתם לי שבעלי נהרג. הרבה לפני הדפיקה בדלת. כולכם בישרתם לי שבעלי לא ישוב... לפני שצה"ל סיפר לי.

ומה עם האמא ששלחו לה את שם בנה שלכאורה נהרג בוואטסאפ, ולבן שלום. מה עם הלב שלה?

לפני חצי שנה בעלי נהרג בעזה.

כולם ידעו לפני, כולם ידעו יותר ממני, שלחו לי הודעות. התקשרו לגשש, לרחרח... לבדוק.

אחריות, רבותיי, אחריות. אנשים חסרי אחריות מלבים אש בשדה קוצים.

כל אחד מתמנה פה לנציג של דובר צה"ל ומעביר בהנף הקשה הודעות עם שמות של פצועים, הרוגים, מדווח על סדרי כוחות.. מיקומים וזמנים.

אנשים, זו לא רכילות, זה לא מצחיק!

"יש סמג"ד הרוג בגולני" כך כתבו לי בהודעה, ישבתי על הרצפה בבית, ליטפתי את הבטן שלי שבתוכה היה בני, הבטתי על בתי התינוקת משחקת, והלב שלי התפוצץ לרסיסים. מההודעות שאתם שלחתם!

הגיע הזמן ללמוד מהי אחריות, איפוק. ההודעות האלה מגיעות לחברות יקרות שלי שאהוביהן נלחמים בשביל הבית של כולנו.

הן מגיעות להורים שילדיהם נושמים אבק דרכים ומגנים בגופם על המדינה שלנו. יש פה אנשים, בשר ודם, ולב דרוך, ידיים רועדות. ואתם, בהינף יד, אתם מזינים אותם בשמועות. והיום, שוב עוד אלמנה, עוד תינוקת יתומה בת שנה, ועוד ילד שיוולד בלי אבא.

היום אני חיה את זה מחדש, והיום חייתי מחדש את השמועות שלכם. מהיום, אתם לא מפיצים יותר שמועות. אתם לוקחים אחריות ועוצרים את הפשע נגד הנפשות הדואגות.

אתם לא שואלים שאלות מתעניינות, רוצים לעזור? תשאלו אם צריך עזרה עם הילדים, או הבית, תבשלו משהו, תדאגו להיסח דעת. לדאוג אנחנו יודעות כבר לבד. ואם יקרה משהו, אתם כבר תדעו לפנינו".
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי MTA2311 » 29 ינואר 2015, 20:39

ככה"נ החליטו להכיל את האירוע.
אחת ההחלטות הכי טובות שביבי קיבל בשנים האחרונות (לא שהיו כל כך הרבה כאלה).
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Roni1 » 29 ינואר 2015, 21:22

MTA2311 כתב:ככה"נ החליטו להכיל את האירוע.
אחת ההחלטות הכי טובות שביבי קיבל בשנים האחרונות (לא שהיו כל כך הרבה כאלה).

לא יכול להיות, הוא הרי רוצה מלחמה ובחירות ומנדטים. כל אמא שכולה/אלמנה/תינוקת יתומה זה פתק של מחל. לא?
Roni1

הקודם

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־29 אורחים