המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 מרץ 2016, 23:18

MTA2311 כתב:מה ההיקפים של הטרור הדתי בשאר הדתות? איך אפשר לבצע השוואה כזאת בכלל? על כל מקרה אחד של טרור יהודי או נוצרי יש אולי 1000 מקרים של טרור איסלאמי. זאת נראית לך השוואה סבירה? שלא נדבר בכלל על החומרה של המקרים.
אמירה מטופשת מאוד שלה.

זה מתנשא נורא מה שאת אומרת כרמל. את נותנת להם אפס קרדיט. זה שהם לא חושבים כמונו, לא הופך אותם לטיפשים חסרי יכולת בחירה. פה בדיוק אנחנו נופלים במלחמה הזאת.

כמה מקרים מזעזעים בשם הדת קורים בשאר העולם? תסתכל על אפריקה ועל מה שהולך שם במקומות לא מוסלמים
אני לא מדברת על מקרים כמו אנדרס ברייוויק בנורבגיה, אני מדברת על מדינות שבאופן שיטתי מאפשרות רצח בשם הדת
זה שהטרור המוסלמי הוא הבעיה #1 בכל מה שנוגע לדברים האלה לא אומר שאין את זה בעוד מקומות וזה לא אומר שאין מקומות שזה קורה בהם כל יום ולא פעם ב.. כשלמישהו קופץ הפיוז

וזה אולי מתנשא אבל ככה אני רואה את זה
אני לא מאמינה שאישה הייתה בוחרת להיות רכוש ושבן אדם היה בוחר לחשוב שהדרך הכי טובה היא להתפוצץ בבית קפה אם הם היו נולדים לסיטואציה אחרת
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 מרץ 2016, 23:24

מה שקורה באפריקה זה בשם הדת?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 מרץ 2016, 23:35

MTA2311 כתב:מה שקורה באפריקה זה בשם הדת?

בטח
שוב, תסתכל לדוגמא על אוגנדה
מדינה נוצרית לחלוטין שמתחוללות שם זוועות בשם הנצרות
מיסיונרים אמריקאים נוסעים לשם ומטיפים להם על הדת אבל ההשכלה שלהם כל כך מאחורה שזה יוצא בדרכים נוראיות נגד קבוצות מסויימות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 מרץ 2016, 23:42

אז קודם כל, יש עוד המון סיבות תמה שקורה באפריקה. הנצרות היא רק אחת מהן, ולא הכי משמעותית. לצורך העניין, קיים גם טרור איסלאמי באפריקה, ובהיקפים גדולים הרבה יותר.

דבר שני, יש הבדל משמעותי. הטרור הנוצרי באךריקה הוא פנימי בלבד. זה איום ונורא, שלא תביני לא נכון, אבל אין לו יומרות פרקטיות להשתלט על העולם באמצעות טרור. בניגוד ל...

ושוב, היא לא יכולה לשבת באולפן שישי, ולדבר על טרור נוצרי או יהודי באותה נשימה עם טרור איסלאמי, כי ההיקפים הם קטנים יותר בצורה מגוחכת. זאת השוואה מוטה, שגויה ומסוכנת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 מרץ 2016, 23:45

MTA2311 כתב:אז קודם כל, יש עוד המון סיבות תמה שקורה באפריקה. הנצרות היא רק אחת מהן, ולא הכי משמעותית. לצורך העניין, קיים גם טרור איסלאמי באפריקה, ובהיקפים גדולים הרבה יותר.

דבר שני, יש הבדל משמעותי. הטרור הנוצרי באךריקה הוא פנימי בלבד. זה איום ונורא, שלא תביני לא נכון, אבל אין לו יומרות פרקטיות להשתלט על העולם באמצעות טרור. בניגוד ל...

ושוב, היא לא יכולה לשבת באולפן שישי, ולדבר על טרור נוצרי או יהודי באותה נשימה עם טרור איסלאמי, כי ההיקפים הם קטנים יותר בצורה מגוחכת. זאת השוואה מוטה, שגויה ומסוכנת.

אני מציעה שתראה את הסרט על אוגנדה ואז תגיד לי שמה שקורה שם הוא לא רק בגלל הדת
או ששם העוני, חסור ההשכלה והפרמיטיביות אלה כן סיבות תקפות?

והיא יכולה להגיד שיש עוד משתנים ללמה אנשים עושים את מה שהם עושים, היא לא טועה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 מרץ 2016, 23:50

איפה זה הפך לדיון על אוגנדה?
דיברנו על אפריקה באופן כללי כדוגמה. מה שקורה ספציפית באוגנדה, לא הופך את השטויות שלדנה וייס לפחות עלובות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 26 מרץ 2016, 23:54

MTA2311 כתב:איפה זה הפך לדיון על אוגנדה?
דיברנו על אפריקה באופן כללי כדוגמה. מה שקורה ספציפית באוגנדה, לא הופך את השטויות שלדנה וייס לפחות עלובות.

ואני דיברתי על משהו ספציפי, זה הרבה יותר פשוט לנהל דיון כשאפשר לפרט דברים מסויימים ולא להגיד ''בכללי...''

אנשים ממדינות נכשלות הרבה יותר קיצוניים בכל מה שקשור לדת ויש מספיק דוגמאות בשביל לראות שהרבה פעמים זה לא משנה אם הדת היא נצרות או איסלאם
ההבדל הוא שיש הרבה יותר מדינות נכשלות שמבוססות על איסלאם מאשר מדינות כשלות שמבוססות על נצרות או על דתות אחרות שלא חלק משלוש הדתות המרכזיות (כמו הודו ובורמה למשל ומה שקורה שם בשם הדת)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 מרץ 2016, 00:19

Holiday_Armadillo כתב:

ואני דיברתי על משהו ספציפי, זה הרבה יותר פשוט לנהל דיון כשאפשר לפרט דברים מסויימים ולא להגיד ''בכללי...''

אנשים ממדינות נכשלות הרבה יותר קיצוניים בכל מה שקשור לדת ויש מספיק דוגמאות בשביל לראות שהרבה פעמים זה לא משנה אם הדת היא נצרות או איסלאם
ההבדל הוא שיש הרבה יותר מדינות נכשלות שמבוססות על איסלאם מאשר מדינות כשלות שמבוססות על נצרות או על דתות אחרות שלא חלק משלוש הדתות המרכזיות (כמו הודו ובורמה למשל ומה שקורה שם בשם הדת)

וזה צירוף מקרים אני מבין?
קיצוניות דתית היא מסוכנת. אסלאם היא הדת הכי קיצונית, הכי מסוכנת והכי רצחנית.
צריך להיות טיפש גדול, או ציני בצורה מבחילה בשביל לשבת בשידור יומיים אחרי מתקפה כזאת של האסלאם, להאשים את הקורבן, ולדבר על דוגמאות זניחות להחריד.
אבל בסדר, זה לא באמת מפתיע. ככה העולם מנהל את הסכסוך מול האסלאם, וככה זה גם נראה.

ד"א, הדברים שאת אומרת הם לגיטימיים, והם פרשנות של מה שהיא אמרה. זה לא אותו דבר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 מרץ 2016, 00:29

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

וזה צירוף מקרים אני מבין?
קיצוניות דתית היא מסוכנת. אסלאם היא הדת הכי קיצונית, הכי מסוכנת והכי רצחנית.
צריך להיות טיפש גדול, או ציני בצורה מבחילה בשביל לשבת בשידור יומיים אחרי מתקפה כזאת של האסלאם, להאשים את הקורבן, ולדבר על דוגמאות זניחות להחריד.
אבל בסדר, זה לא באמת מפתיע. ככה העולם מנהל את הסכסוך מול האסלאם, וככה זה גם נראה.

ד"א, הדברים שאת אומרת הם לגיטימיים, והם פרשנות של מה שהיא אמרה. זה לא אותו דבר.

צירוף מקרים? לא
זה לא צירוף מקרים כי אירופה פלשה לבערך כל המקומות חוץ מהמקומות שנשארו מאחורה
אפשר רק לשער מה היה היום בצפון אמריקה אם לא היו משתלטים שם על השטח ורוצחים את העמים המקומיים

ואני לא חושבת שזה להאשים את הקורבן כמו שזה להסתכל על עוד דברים חוץ מהתוצאה הסופית
זה שהייתה לך ילדות קשה לא אומר שאתה לא צריך לשבת בכלא על זה שרצחת מישהו כשהגעת לגיל 30, אבל זה כן משהו שאפשר להסתכל עליו ולהגיד ''וואלה, אולי משם זה התחיל''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 מרץ 2016, 00:39

לא הבנתי מילה מהחלק הראשון של ההודעה שלך (בטח לא איך זה קשור למה שכתבתי), ועם החלק השני אני לא מסכים בשום צורה.
בכל מקרה, הדיון הזה מיצה את עצמו ממש מזמן. הדברים שאת אומרת אופייניים מאוד לאנשים שלא מכירים את הצד השני מספיק טוב. לא נאמר בקטע מתנשא, זה המצב פשוט.

אפשר להמשיך הלאה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 27 מרץ 2016, 00:44

סבבה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 27 מרץ 2016, 07:04

אור, איך זה יכול להיות בהמוסלמים יותר מישלשו את עצמם תוך עשור?
עדיין לא נרגעתי מהנתון הזה, זה רשמי או שסתם נתון שהגזמת בו?
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי roy1000 » 27 מרץ 2016, 07:11

האמת, זה נראה לי הרבה יותר בגלל שהם ערבים מאשר זה שהם מוסלמים. הרוב המוחלט של הטרור המוסלמי מגיע מערבים. אני חושב שגם אם הנצרות הייתה משתלטת על האיזור לפני 1000 שנה עדיין יש סיכוי טוב שהיינו במצב דומה.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 מרץ 2016, 12:32

roy1000 כתב:האמת, זה נראה לי הרבה יותר בגלל שהם ערבים מאשר זה שהם מוסלמים. הרוב המוחלט של הטרור המוסלמי מגיע מערבים. אני חושב שגם אם הנצרות הייתה משתלטת על האיזור לפני 1000 שנה עדיין יש סיכוי טוב שהיינו במצב דומה.

זה כי הרוב הגדול של המוסלמים הם ערבים.
זה בגלל שהם מוסלמים. זאת הדת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 מרץ 2016, 12:33

LIAV10 כתב:אור, איך זה יכול להיות בהמוסלמים יותר מישלשו את עצמם תוך עשור?
עדיין לא נרגעתי מהנתון הזה, זה רשמי או שסתם נתון שהגזמת בו?

מה זה רשמי? אלה ההערכות.
יש להם קצב ריבוי טבעי מטורף בכל מקום בעולם+ נורא קל להתאסלם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 27 מרץ 2016, 18:16

MTA2311 כתב:
roy1000 כתב:האמת, זה נראה לי הרבה יותר בגלל שהם ערבים מאשר זה שהם מוסלמים. הרוב המוחלט של הטרור המוסלמי מגיע מערבים. אני חושב שגם אם הנצרות הייתה משתלטת על האיזור לפני 1000 שנה עדיין יש סיכוי טוב שהיינו במצב דומה.

קצת ביצה ותרנגולת. הערבים ידועים בתור אוכלוסיה עם IQ נמוך. גם הערבים הנוצרים לא בדיוק חוגגים ברשימות זוכי פרסי הנובל. גם אלו שהיגרו למערב.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 מרץ 2016, 18:18

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:

קצת ביצה ותרנגולת. הערבים ידועים בתור אוכלוסיה עם IQ נמוך. גם הערבים הנוצרים לא בדיוק חוגגים ברשימות זוכי פרסי הנובל. גם אלו שהיגרו למערב.

איך אתה מסביר את הפרסים (שהם רחוקים מאוד מלהיות טיפשים) לדוגמה?
אבל כן, זה הולך ביחד עם היותם ערבים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי roy1000 » 27 מרץ 2016, 18:20

MTA2311 כתב:מה זה רשמי? אלה ההערכות.

מאיפה יהיה מים לכל האנשים האלה? מאיפה יהיה להם אוכל במדינות הנחשלות שלהם?
נראה לי שההערכות לא מתחשבות במלחמות האינסופיות באזור. אם מחיר הנפט יישאר נמוך, עוד ועוד "מדינות" יצטרפו למעגל האלימות ומלחמות האזרחים.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 27 מרץ 2016, 18:24

MTA2311 כתב:איך אתה מסביר את הפרסים (שהם רחוקים מאוד מלהיות טיפשים) לדוגמה?
אבל כן, זה הולך ביחד עם היותם ערבים.

לפרסים יש בעיקר מוניטין היסטורי, אבל מבחינת IQ הם נחותים לעומת המערב ובטח שלעומת היהודים. קח כל מדד שתרצה - פרסומים מדעיים, פרסי נובל, המצאות, יזמות - לא תמצא שם לא פרסים ולא ערבים.
roy1000

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 מרץ 2016, 18:28

roy1000 כתב:
MTA2311 כתב:מה זה רשמי? אלה ההערכות.

מאיפה יהיה מים לכל האנשים האלה? מאיפה יהיה להם אוכל במדינות הנחשלות שלהם?
נראה לי שההערכות לא מתחשבות במלחמות האינסופיות באזור. אם מחיר הנפט יישאר נמוך, עוד ועוד "מדינות" יצטרפו למעגל האלימות ומלחמות האזרחים.

מאז 2010, קצב הריבוי הטבעי במזרח התיכון עלה בכמה אחוזים טובים. האנשים האלה לא חושבי כמונו. לא מעניין אותם אוכל, ולא מעניין אותם שהילדים שהם יביאו היום ימותו במלחמה עוד שנתיים. האימאם אמר להביא כמה שיותר ילדים שישרתו את אללה, וזה בדיוק מה שהם עושים.

כמובן שיכולה להיות סטייה מסויימת בהערכות האלה. אף אחד לא יודע לחזות איך המזרח התיכון יראה עוד 10 שנים, אבל הסטייה לא תהיה מאוד משמעותית. מבין כל הדברים שהשתנו באיזור בשנים האחרונות, העלייה בקצה הריבוי הטבעי הייתה מהדברים היחידים שנשארו יציבים.

צריך גם להגיד שההגירה המטורפת לאירופה היא גורם נוסף בהתפשטות האסלאם. הם מצליחים לאסלם כמות מכובדת מאוד של אירופאים כל שנה, וזה רק יגדל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־25 אורחים