המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ 2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ 2

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2016, 21:12

קרנית פלוג היא לא רצינית, אבל ליאור גוטמן בן ה13 בערך שאת הכתבה שלו אתה מנפנף כאן הוא שיא הרצינות.

תעשה טובה, לפחות תעמוד מאחורי המילים שלך.
ביקשת מישהו רציני שתומך במתווה? הבאתי לך בלי להתאמץ יותר מדי.

בשום מקום לא כתבת שאתה רוצה מישהו רציני ע"פ הרשימה של רוי.
נסתפק במישהו רציני ברשימת אנשי הכלכלה בעולם. מקווה שזה מספיק טוב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 אפריל 2016, 09:40

ממליצה לכולם לקרוא את הכתבה על דורון אלמוג ב''ישראל היום''
איש וסיפור יוצא דופן
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 08 אפריל 2016, 13:55

jol9 כתב:קרנית פלוג היא לא רצינית, אבל ליאור גוטמן בן ה13 בערך שאת הכתבה שלו אתה מנפנף כאן הוא שיא הרצינות.

יוני פשוט די. מה קרנית פלוג מבינה בגז? היא יודעת מה בכלל מחיר הגז בעולם היום? מה הקשר בין נגיד בנק ישראל שאחראי על הריבית במשק לבין מתווה הגז? היא בדקה את החוזים? היא בדקה את המחירים? היא בדקה את עלויות ההפקה? על בסיס מה בדיוק נגידת בנק ישראל יכולה לחוות דעה על מתווה הגז?

הנה הבנאדם שהתעסק בנושא הזה יותר מכל אדם במדינה: http://news.walla.co.il/item/2870036

אני שונא היתממות. יש במדינה הזו עדר של אנשים שכל מה שביבי יעשה הם יגידו אמן. לא מפריע לך לשלם כפול על חשבון החשמל בלי שום סיבה? לא מפריע לך שחברת החשמל (כלומר אתה) משלמת יותר מכל חברת חשמל אחרת בעולם על גז טבעי? זה נראה לך סביר?

לא מפריע לך כששואלים את ראש הממשלה למה אנחנו משלמים כל כך הרבה הוא אפילו לא טורח להסביר ושולח לפילוסוף שייתן תשובות? יש משהו שביבי עושה שנראה לך לא בסדר? אתם בכלל מסוגלים לחשוב?
roy1000

הודעהעל ידי my man » 08 אפריל 2016, 13:58

roy1000 כתב:
jol9 כתב:קרנית פלוג היא לא רצינית, אבל ליאור גוטמן בן ה13 בערך שאת הכתבה שלו אתה מנפנף כאן הוא שיא הרצינות.

יוני פשוט די. מה קרנית פלוג מבינה בגז? היא יודעת מה בכלל מחיר הגז בעולם היום? מה הקשר בין נגיד בנק ישראל שאחראי על הריבית במשק לבין מתווה הגז? היא בדקה את החוזים? היא בדקה את המחירים? היא בדקה את עלויות ההפקה? על בסיס מה בדיוק נגידת בנק ישראל יכולה לחוות דעה על מתווה הגז?

הנה הבנאדם שהתעסק בנושא הזה יותר מכל אדם במדינה: http://news.walla.co.il/item/2870036

אני שונא היתממות. יש במדינה הזו עדר של אנשים שכל מה שביבי יעשה הם יגידו אמן. לא מפריע לך לשלם כפול על חשבון החשמל בלי שום סיבה? לא מפריע לך שחברת החשמל (כלומר אתה) משלמת יותר מכל חברת חשמל אחרת בעולם על גז טבעי? זה נראה לך סביר?

טוב הערב אני הולך להוציא מאחי את כל התשובות לכל השאלות...הוא מתעסק בכל הנושא של מתווה הגז.- הוא טוען אגב שהמתווה הזה הוא הרע במיעוטו- אני לא יודע כרגע להגיד יותר אבל אח שלי ממש אבל ממש לא איש של ביבי. אם הוא בעד המתווה אני די בטוח שיהיו לו תובנות רציניות בנושא..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jol9 » 08 אפריל 2016, 14:35

roy1000 כתב:

לא מפריע לך כששואלים את ראש הממשלה למה אנחנו משלמים כל כך הרבה הוא אפילו לא טורח להסביר ושולח לפילוסוף שייתן תשובות? יש משהו שביבי עושה שנראה לך לא בסדר? אתם בכלל מסוגלים לחשוב?

קודם אמרת שקרנית פלוג היא אדם לא רציני. עכשיו אתה אומר שהיא לא מבינה כלום בגז...
אני באמת לא יודע למה להתייחס קודם.

אני אשאל אותך הפוך - יש משהו שביבי עושה שנראה לך בסדר?
ויש איזה משהו שלפיד עשה בקדנציה הקודמת שנראה לך לא בסדר?

אני דווקא מנסה להיות אובייקטיבי ככל האפשר. במקרה הזה, אני לא אמרתי את דעתי על מתווה הגז, כי פשוט אין לי מושג.
אני רק מתקשה להשתתף בפסטיבל הנגד הזה, כי אני רואה מאיפה הוא מגיע, וכמו שאתה טוען שאנחנו לא מסוגלים לחשוב,
כך אני יכול לטעון בדיוק ההיפך - אתה לא מסוגל לחשוב, כי אתה מתנגד באופן אוטומטי לכל מה שביבי יעשה או ינסה לקדם.

כהדיוט מוחלט בתחום הזה, אני יכול להגיד, שעל פניו, נראה לא הגיוני למצוא מצבורים גדולים של אוצרות טבע, ולהשאיר אותם באדמה.
כרגע אף אחד לא מרוויח שקל ממה שנמצא באדמה, וכשיוציאו את זה, הרווח יתחלק.
אז יכול להיות שתשובה וחבריו מתחזרים קצת יתר על המידה, ואולי באמת הכח נמצא בידי המדינה והיא צריכה ללחוץ אותם,
אבל את הגז הזה צריך להוציא בסוף, ולא להשאיר בתוך האדמה.
כל מי שטוען אחרת, תומך בפועל בהחלשתה הכלכלית של ישראל ובהפיכתה למושא לחץ ושליטה בידי ארה"ב ומדינות אירופה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 אפריל 2016, 18:28

מה העניין עם המטוסי קרב? לא נותנים לישון, כל שנייה עוד אחד
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 08 אפריל 2016, 18:31

Holiday_Armadillo כתב:מה העניין עם המטוסי קרב? לא נותנים לישון, כל שנייה עוד אחד

סוף סוף מצאו את נס ציונה והחליטו להיפטר ממנה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 08 אפריל 2016, 19:16

בוז'י לא מפסיק עם ההתבטאויות המטונפות שלו.
הוא ממש בלחץ אה?

חתיכת אפס כזה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 09 אפריל 2016, 00:01

MTA2311 כתב:בוז'י לא מפסיק עם ההתבטאויות המטונפות שלו.
הוא ממש בלחץ אה?

חתיכת אפס כזה.

מה הוא אמר?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי roy1000 » 09 אפריל 2016, 09:04

jol9 כתב:קודם אמרת שקרנית פלוג היא אדם לא רציני. עכשיו אתה אומר שהיא לא מבינה כלום בגז...
אני באמת לא יודע למה להתייחס קודם.

אני אשאל אותך הפוך - יש משהו שביבי עושה שנראה לך בסדר?
ויש איזה משהו שלפיד עשה בקדנציה הקודמת שנראה לך לא בסדר?

אני דווקא מנסה להיות אובייקטיבי ככל האפשר. במקרה הזה, אני לא אמרתי את דעתי על מתווה הגז, כי פשוט אין לי מושג.
אני רק מתקשה להשתתף בפסטיבל הנגד הזה, כי אני רואה מאיפה הוא מגיע, וכמו שאתה טוען שאנחנו לא מסוגלים לחשוב,
כך אני יכול לטעון בדיוק ההיפך - אתה לא מסוגל לחשוב, כי אתה מתנגד באופן אוטומטי לכל מה שביבי יעשה או ינסה לקדם.

כהדיוט מוחלט בתחום הזה, אני יכול להגיד, שעל פניו, נראה לא הגיוני למצוא מצבורים גדולים של אוצרות טבע, ולהשאיר אותם באדמה.
כרגע אף אחד לא מרוויח שקל ממה שנמצא באדמה, וכשיוציאו את זה, הרווח יתחלק.
אז יכול להיות שתשובה וחבריו מתחזרים קצת יתר על המידה, ואולי באמת הכח נמצא בידי המדינה והיא צריכה ללחוץ אותם,
אבל את הגז הזה צריך להוציא בסוף, ולא להשאיר בתוך האדמה.
כל מי שטוען אחרת, תומך בפועל בהחלשתה הכלכלית של ישראל ובהפיכתה למושא לחץ ושליטה בידי ארה"ב ומדינות אירופה.

לגבי קרנית פלוג - בנאדם רציני, שמכהן בתפקיד רציני, לא מתבטא בכזאתי בורות על משהו שאין לו מושג בו. בנק ישראל אמון על ניהול במדיניות המוניטרית של מדינת ישראל. אין לו שום קשר או מומחיות בניהול משאבי טבע (או תחבורה או חינוך וכו'). אין אף נגיד רציני בעולם שמתבטא בנושאים שאינם בתחום סמכותו. לא תראה את הנגידה האמריקאית מדברת על אם לייצא נפט או לא ולא תראה את נגיד הבנק האירופאי מדבר על איך לנהל את נושא הפליטים. לקרנית פלוג (ובנק ישראל) אין שום ידע או מומחיות בנושא מתווה הגז. זה נושא ששיך לתחום ההגבלים העסקיים ופלוג לא הייתה מעורבת בזה בשום שלב. הנסיון שלה לדבר על הנושא הזה הוא מביך כי פשוט אין לה מושג על מה היא מדברת.

לגבי ביבי - אז כן. רוב הדברים שהוא עושה הם בסדר. אתה לא באמת רוצה שנתחיל להגיב על כל דבר שהוא עושה נכון? הדברים שמעניינים זה דברים שהם לא בסדר ומתווה הגז הוא דוגמא בולטת למשהו שהוא לא בסדר באופן חריג. אני ממש לא מתנגד לכל דבר שהוא עושה באופן אוטומטי. רחוק מזה. לגבי לפיד - ממש לא רלוונטי. לא יודע למה אתה מעלה אותו שוב ושוב. היה בממשלה בקושי שנתיים.

לגבי מתווה הגז - אתה מודע לזה ש"להוציא את הגז מהאדמה" זה סלוגן חסר משמעות שהגה אותו משרד הפרסום של ביבי? מי מפריע לחברות להוציא את הגז מהאדמה? למה בכלל צריך מתווה? הרי את תמר רצו לפתח בלי שום מתווה, אז למה עכשיו פתאום צריך מתווה והתחייבויות מרחיקות לכת של המדינה? אם הדרך היחידה "להוציא את הגז מהאדמה" זה שאנחנו נשלם כפול בחשבון החשמל אז אתה לא חושב שעדיף להשאיר את הגז באדמה? איזה רווח יוצא לך מזה? זה רק העברה של כסף מהכיס שלך לחברות הגז (ולמדינה)? אם אפשר לייבא גז במחיר של 4 דולר (כולל הנזלה ושילוח), איך יכול להיות שאנחנו משלמים 6 דולר על הגז בלי הנזלה ושילוח? איפה ההגיון פה? אתה מבין שהפירוש של "חלוקת רווח" זה שכולם מרוויחים (צרכנים, ממשלה וחברות גז), אבל לפי המתווה של ביבי רק חברות הגז (והממשלה) ירוויחו?

אם היה הגיון כלכלי בפיתוח של ליווייתן אז חברות הגז היו מפתחות אותו גם בלי שום מתווה כמו שפיתחו את תמר. האמת היא שאין הגיון כרגע בפיתוח המאגר והוא לא יפותח בין אם יהיה מתווה או לא. מחירי הגז נמוכים מדי ואין אפשרות לייצא את הגז. אתה מבין שהגז של ליווייתן בכלל לא מיועד לשוק הישראלי (כי אין פה ביקוש לזה)? הגז של ליווייתן יישאר באדמה ככה או ככה. הדבר היחידי שיעשה מתווה הגז זה להבטיח שאתה תשלם יותר על הגז שיוצא מתמר.

אני ממש לא מבין את הטענות ההזויות של "החלשה כלכלית". מה בדיוק ה"החלשה הכלכלית" פה? איזה הגיון של בפיתוח מאגר שאין בו היתכנות כלכלית? אתה יודע מה באמת מחליש כלכלית את המדינה? מחירי החשמל הגבוהים. זה לא מאפשר לתעשייה להתחרות עם מפעלים בחול וזה מס של מאות שקלים על כולנו שאין לו שום הגיון.

זה עצוב שאתה קונה את הסלוגנים של משרד הפרסום והטוקבקיסטים של ביבי אחד לאחד בלי לחשוב לרגע. גונבים לך כסף מהכיס בלי שום סיבה הגיונית ואתה אוכל כל שטות שביבי מוכר לך. פשוט לא ייאמן.
נערך לאחרונה על ידי roy1000 בתאריך 09 אפריל 2016, 10:57, נערך פעם אחת בסך הכל.
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 09 אפריל 2016, 09:39

הנה אבי גבאי, שר בממשלת ביבי (ממש לא "שמאלני") על מתווה הגז והוא מוסיף מספרים שמראים את העברת ההון מהציבור לחברות הגז:
http://www.themarker.com/markerweek/thisweek/1.2908396

זה מדהים איך ביבי הצליח להפוך עניין כלכלי פרופר כמו מתווה הגז לנושא מפלגתי. מדהים יותר איך אנשים אינטילגנטים נופלים לכל סלוגן עלוב שיוצא מהפרסומאים של ביבי.
roy1000

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 אפריל 2016, 20:03

תא"ל בוכריס הודה ש"נסחף" ונישק את המתלוננת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אפריל 2016, 20:04

איי חבל.
ממש רציתי להאמין לו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 אפריל 2016, 20:21

MTA2311 כתב:איי חבל.
ממש רציתי להאמין לו.

זה מעמיד באור מגוחך את הניסיונות שלו בתחילת הפרשה להכחיש בכל תוקף.
אם היה מודה ישר, אולי ההתייחסות אליו הייתה שונה. עכשיו, כל האמינות שלו הלכה לפח. הוא גמר את הקריירה שלו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אפריל 2016, 20:29

שמואל1 כתב:
MTA2311 כתב:איי חבל.
ממש רציתי להאמין לו.

זה מעמיד באור מגוחך את הניסיונות שלו בתחילת הפרשה להכחיש בכל תוקף.
אם היה מודה ישר, אולי ההתייחסות אליו הייתה שונה. עכשיו, כל האמינות שלו הלכה לפח. הוא גמר את הקריירה שלו.

אכן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 14 אפריל 2016, 18:49

סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אפריל 2016, 18:54

בקשר לזה - מישהו קרא את שתי הכתבות על השכנים מהגיהנום? לא מצליחה לזכור אם זה אשקלון או אשדוד
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 אפריל 2016, 16:14

לא מבינה למה לפרסם את השם של החייל, סתם חושפים אותו לנקמה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 18 אפריל 2016, 16:41

Holiday_Armadillo כתב:לא מבינה למה לפרסם את השם של החייל, סתם חושפים אותו לנקמה

רצינית? כולם ידעו את השם..כאילו- בית"ר תלו שלט תמיכה עם שמו במשחק שלהם..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 אפריל 2016, 16:43

my man כתב:
Holiday_Armadillo כתב:לא מבינה למה לפרסם את השם של החייל, סתם חושפים אותו לנקמה

רצינית? כולם ידעו את השם..כאילו- בית"ר תלו שלט תמיכה עם שמו במשחק שלהם..

בסדר אבל יש אנשים מוגבלים טכנולוגית....למרות שאני מניחה שאוהדי בית''ר נכנסים בקבוצה הזאת

ד''א, רק רציתי שתדע שכל פעם שאני קוראת את השם שלך אני אומרת uri ולא ori
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־24 אורחים