בוזזי כל העולם התאחדו - מס חדש, והפעם - גלובלי.

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

בוזזי כל העולם התאחדו - מס חדש, והפעם - גלובלי.

הודעהעל ידי אבי » 18 נובמבר 2011, 15:11

ממשלות העולם מצאו דרך "חדשה ומקורית" להתמודד עם המשברים הכלכליים שרובצים לפתחן. למרבה האימה והזוועה מדובר על מס חדש וגלובלי:

שכם אל שכם יתאחדו המדינות למען "העמקת הגביה" והטלת מס גלובלי חדש – "מס רובין הוד" יקרא שמו (The Robin Hood Tax). מדובר בתנועה עולמית שמתפתחת ככדור שלג – מס זעיר שיוטל על כל עסקה פיננסית בעולם בשיעור "בלתי מורגש" של 5 מאיות האחוז 0.05%. המס צפוי להניב מאות מיליארדי דולרים בשנה. רק היקף המסחר בנגזרים (חוזים עתידיים, אופציות על ריביות, סחורות ומניות ועוד – עולה על 15 טריליון דולר ביום – בעיקר תודות למסחר האלקטרוני).


מה יעשו עם הכסף שייגנב במסגרת אותה יוזמה שאלתם?
50% מהכסף יופנה "לצמצום הפערים החברתיים" במדינה בה יגבה המס. זאת אומרת שבישראל עוד כסף יגיע לחרדים ולערבים ולשאר קבוצות ה"מגיע לי". נפלא.
25% משלל הבזיזה יופנה למלחמה בעוני בעולם. כלומר כסף שיגנב מאזרחי ישראל יעשה את דרכו למדינות איסלמו פשיסטיות ואנטישמיות כמו סודן, סומליה, פקיסטן ובנגלדש. מי יודע אולי גם חלק מהכסף יגיע לשכנים שלנו בעזה שזקוקים לכסף בשביל לרכוש קמח לילדים שלהם וטילי גראד בשביל הילדים שלנו. לא יודע מה אתכם, אני נגד.
25% מהכספים יופנו למלחמה בקישקוש שנקרא "שינויי אקלים."

http://www.kav.org.il/100994/b1215

כמובן שהחשודים הרגילים תומכים בהצעה: מנהיגים מהאיחוד האירופי, האפיפיור (שעומד בראש המוסד שבמשך מאות שנים התמחה בגניבה ושוד), המיליארדרים סורוס וגייטס וכמובן כלכלן הוודו פול קרוגמן.
איפה השריף מנוטינגהאם שיציל אותנו מ"מס רובין הוד" הזה?
סמל אישי של המשתמש
אבי
 
הודעות: 762
הצטרף: 05 אפריל 2011, 12:53חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־4 אורחים