המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 ינואר 2017, 00:31

Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
yanay21 כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עד כמה שיינסו לגמד את זה, בתור אחת שעוקבת אחרי זה מהשעות המוקדמות של ההפגנות, זה בסדר גודל מטורף
הם תיכננו לעשות צעדות בכלל והם לא יכולים לצעוד כי המפגינים ממלאים את כל המקום שהקצו להם בשביל הצעדה

הדבר היחידי שהרס לי והוריד לי את הכל זה שאחת הנואמות הייתה לינדה סרסור שממש לא בא לי להרחיב עליה אז אם מישהו מעוניין לדעת למה..תגגלו

בעיקרון, הסיבה של ההפגנות מצויינת
האם יהיה לזה אפקט? רק אם אנשים לא יילכו הביתה ויחזרו ישר לסדר היום הרגיל שלהם, למרות שהעבר מראה לנו שרוב הסיכויים שזה מה שיקרה

הסיבה מצויינת?
טראמפ נבחר בהליך דמוקרטי חוקי לחלוטין. ההפגנות האלו מפגרות וחסרות טעם. על מה הם מוחים בדיוק? על הדמוקרטיה?

גם הפגנות הן כלי דמוקרטי, ראוי לציין.

תלוי באיזו קונסטלציה. אם ההפגנות הן על עצם ההליך הדמוקרטי אז פחות.

אבל אני סומך על כרמל שהיא יודעת על מה מדובר.

דבר ראשון, יש כאלה שיטענו שזה שהוא נבחר למרות הפער הכי גדול בהיסטוריה של הבחירות בארה''ב (3 מיליון קולות לטובת היריב), זה לא דמוקרטי
אבל, כל מי שעלה ודיבר שם לא דיבר על ההליך הדמוקרטי או על הבחירות עצמן
הם דיברו על הגזענות שנמצאת בעלייה מאז הבחירה שלו (כלפיי כל המגזרים, כולל יהודים), על ההתבטאויות שלו נגד נשים, על הצעדים שהוא מתכנן נגד מיעוטים ונשים, ועל האנשים שהוא בחר לתפקידים בממשלה, בין היתר סטיב באנן ובטסי דאבוס

הבעתי תמיכה בכלל יואו
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 ינואר 2017, 00:32

MTA2311 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTA2311 כתב:
yanay21 כתב:
שמואל1 כתב:הסיבה מצויינת?
טראמפ נבחר בהליך דמוקרטי חוקי לחלוטין. ההפגנות האלו מפגרות וחסרות טעם. על מה הם מוחים בדיוק? על הדמוקרטיה?

גם הפגנות הן כלי דמוקרטי, ראוי לציין.

תלוי באיזו קונסטלציה. אם ההפגנות הן על עצם ההליך הדמוקרטי אז פחות.

אבל אני סומך על כרמל שהיא יודעת על מה מדובר.

דבר ראשון, יש כאלה שיטענו שזה שהוא נבחר למרות הפער הכי גדול בהיסטוריה של הבחירות בארה''ב (3 מיליון קולות לטובת היריב), זה לא דמוקרטי
אבל, כל מי שעלה ודיבר שם לא דיבר על ההליך הדמוקרטי או על הבחירות עצמן
הם דיברו על הגזענות שנמצאת בעלייה מאז הבחירה שלו (כלפיי כל המגזרים, כולל יהודים), על ההתבטאויות שלו נגד נשים, על הצעדים שהוא מתכנן נגד מיעוטים ונשים, ועל האנשים שהוא בחר לתפקידים בממשלה, בין היתר סטיב באנן ובטסי דאבוס

הבעתי תמיכה בכלל יואו

לא התווכחתי איתך! אתה סתם עצבני כי אתה במחזור
הסברתי ביותר פירוט למה הם מפגינים כי המשיכו לחזור על שטויות פה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 ינואר 2017, 00:34

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
yanay21 כתב:
לא היה כלום, כי אין כלום. כולה הפגנות.
היית רואה את אותן הפגנות אם זה היה הפוך, ואותה תוצאה-כלום

אני ממש לא חושב שהיו הפגנות כאלו אם הילארי הייתה נבחרת.
זה פשוט אירוני שה"דומקרטים" פתאום לא מוכנים לקבל את טראמפ כנשיא שלהם. דמוקרטיה במיטבה.

שוב, אתם בכלל לא יודעים על מה המחאות, אז למה סתם לדבר?
אף אחד שם לא חושב שהם יגרמו להתפטרות של טראמפ
הם מוחים נגד צעדים שהוא מתכנן ונגד האנשים שהוא מתכנן למנות

על מה את מדברת? רוב המפגינים יוצאים עם שלטים "טראמפ לא הנשיא שלי".
הם מוחים על בחירתו בהליך דמוקרטי.
אין להם שום סיבה למחות על צעדים שלו כי הוא רק אתמול נכנס לתפקיד ועדיין לא ביצע צעד אחד בלבד.
ההפגנות האלו יהיו לגיטמיות רק אחרי שטראמפ באמת יבצע צעד מעורר מחלוקת.

כן, כי תמיד טוב לחכות ולפעול בדיעבד, ולא למחות נגד צעדים שהנשיא (שהוא חלאה אנושית בפני עצמו) הנבחר אמר שיבצע, או נגד האנשים שהוא מתכנן להכניס למשרדי ממשלה

והם כולם אומרים שם I will respect the presidency, I will not respect the president, הם לא דורשים התפטרות

הם אומרים "he is not my president". הם לא מכבדים אותו ולא את מוסד הנשיאות ובעצם שוללים את בחירתו בהליך דמוקרטי.
פוליטיקאים אומרים הרבה דברים לפני שהם נבחרים, מה שמשנה זה מה שהם עושים בפועל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 ינואר 2017, 00:38

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:אני ממש לא חושב שהיו הפגנות כאלו אם הילארי הייתה נבחרת.
זה פשוט אירוני שה"דומקרטים" פתאום לא מוכנים לקבל את טראמפ כנשיא שלהם. דמוקרטיה במיטבה.

שוב, אתם בכלל לא יודעים על מה המחאות, אז למה סתם לדבר?
אף אחד שם לא חושב שהם יגרמו להתפטרות של טראמפ
הם מוחים נגד צעדים שהוא מתכנן ונגד האנשים שהוא מתכנן למנות

על מה את מדברת? רוב המפגינים יוצאים עם שלטים "טראמפ לא הנשיא שלי".
הם מוחים על בחירתו בהליך דמוקרטי.
אין להם שום סיבה למחות על צעדים שלו כי הוא רק אתמול נכנס לתפקיד ועדיין לא ביצע צעד אחד בלבד.
ההפגנות האלו יהיו לגיטמיות רק אחרי שטראמפ באמת יבצע צעד מעורר מחלוקת.

כן, כי תמיד טוב לחכות ולפעול בדיעבד, ולא למחות נגד צעדים שהנשיא (שהוא חלאה אנושית בפני עצמו) הנבחר אמר שיבצע, או נגד האנשים שהוא מתכנן להכניס למשרדי ממשלה

והם כולם אומרים שם I will respect the presidency, I will not respect the president, הם לא דורשים התפטרות

הם אומרים "he is not my president". הם לא מכבדים אותו ולא את מוסד הנשיאות ובעצם שוללים את בחירתו בהליך דמוקרטי.
פוליטיקאים אומרים הרבה דברים לפני שהם נבחרים, מה שמשנה זה מה שהם עושים בפועל.

והרבה רפובליקנים לא כיבדו את אובמה ובמשך כל הכהונה שלו קראו לו ''חוסיין'' או מוסלמי או אמרו שהוא לא נולד בארה''ב ודרשו שיראה תעודת לידה (טראמפ בין היתר הוביל את התנועה הזאת), אז?
הפוליטיקאי הזה נכנס לתפקיד נשיא ארה''ב על סמך המצע שלו וזכותם למחות על הצעדים שהוא עצמו אמר שהוא מתכנן לפני שזה קורה ולא לחכות שזה יקרה ורק אז למחות
ד''א, אחד הצעדים הראשונים שלו כנשיא ביום הראשון שלו, היה לחתום על צו ששולל את חלק מהזכויות של הביטוח הרפואי (אובמה-קר) שכל האנשים שאין להם כסף לשלם על ביטוח נעזרו בו בשנים האחרונות במקרה שהם חלו או נפצעו, בלי הצורך להיכנס לחובות אדירים
אותו חוק שגם הוריד את מספר החיילים המשוחררים שנזקקו לעזרה רפואית ולא יכלו להרשות אותה ב-47%
זה אחד הדברים שהוא הבטיח שהוא יעשה והנה, ביום הראשון שלו כנשיא הוא עשה את זה

אין שום סיבה שהם ייחכו שהוא ישלול מהם את הזכויות שלהם ואז רק לצאת לרחובות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 ינואר 2017, 00:58

כרמל, את יכולה לפרט בשתי מילים את הצעדים נגד הנשים שהוא לכאורה הולך לעשות?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 ינואר 2017, 01:09

jol9 כתב:כרמל, את יכולה לפרט בשתי מילים את הצעדים נגד הנשים שהוא לכאורה הולך לעשות?

- הוא רוצה לאסור באופן מוחלט על הפלות חוץ במקרה של אונס (שגם את זה אי אפשר להוכיח בהמון מקרים)
- הוא רוצה לבטל את אובמה-קר (וכבר עשה את זה באופן חלקי) מה שימנע מנשים חסרות אמצעים להצטייד בגלולות נגד הריון, וחשוב להדגיש שבזמן שזה ייאבד את הסיבסוד, כדורים כמו ויאגרה וסיאליס שעוזרים לגברים עדיין יזכו לסיבסוד ממשלתי
- הוא הבטיח למנות נשיא לבית המשפט העליון שמתנגד באופן נחרץ להפלות, מה שיכול לשנות את כל המערכת הבריאותית שם לכמה עשרות שנים
- הוא רוצה לבטל חופשת לידה בתשלום
- והכי חשוב, הוא רוצה לסגור את המוסד שנקרא planned parenthood שמבצע בדיקות רפואיות בחינם, ממוגרפיות והפלות, ו''קהל היעד'' שלו הוא ברוב המוחלט מהפעמים נשים במצב כלכלי רע או כאלה שמגיעות לשם בלי אף תמיכה

כשיש לו אפשרות למנות נשיא שמרני לבית המשפט העליון, וכשהרוב המוחלט של הקונגרס שם מורכב מרפובליקנים, זה הרבה יותר מרק ''דיבורי בחירות'', יש לו יכולת ממשית לעשות את הדברים האלה
כמו שאמרתי לשמואל, אין סיבה שהם ייחכו לראות אם הוא יעמוד במילה שלו או לא
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 ינואר 2017, 01:17

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:כרמל, את יכולה לפרט בשתי מילים את הצעדים נגד הנשים שהוא לכאורה הולך לעשות?

- הוא רוצה לאסור באופן מוחלט על הפלות חוץ במקרה של אונס (שגם את זה אי אפשר להוכיח בהמון מקרים)
- הוא רוצה לבטל את אובמה-קר (וכבר עשה את זה באופן חלקי) מה שימנע מנשים חסרות אמצעים להצטייד בגלולות נגד הריון, וחשוב להדגיש שבזמן שזה ייאבד את הסיבסוד, כדורים כמו ויאגרה וסיאליס שעוזרים לגברים עדיין יזכו לסיבסוד ממשלתי
- הוא הבטיח למנות נשיא לבית המשפט העליון שמתנגד באופן נחרץ להפלות, מה שיכול לשנות את כל המערכת הבריאותית שם לכמה עשרות שנים
- והכי חשוב, הוא רוצה לסגור את המוסד שנקרא planned parenthood שמבצע בדיקות רפואיות בחינם, ממוגרפיות והפלות, ו''קהל היעד'' שלו הוא ברוב המוחלט מהפעמים נשים במצב כלכלי רע או כאלה שמגיעות לשם בלי אף תמיכה

מממ...
קשה לי להאמין שאיזשהו מהצעדים האלה יכול להתבצע ב2017. אם כן, אז זה חמור מאוד.
צריך לחכות ולראות.

לגבי האובאמה קר, עד כמה שאני מבין, מדובר בתכנית שנויה במחלוקת. סביר להניח שיהיו שם הרבה דברים
שישתנו, ולא משהו ספציפי נגד נשים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 ינואר 2017, 01:18

אובמה קר נחלה כישלון עצום ממה שידוע לי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 ינואר 2017, 01:22

אני הכי פרו הפלות, אבל אם לומר את האמת- אם הוא יהיה פרו ישראלי באופן מובהק (אני בספק גדול לגבי זה), אז וואלה לא כזה אכפת לי מה תהיה מדיניות הפנים שלו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 ינואר 2017, 01:23

שמואל1 כתב:אובמה קר נחלה כישלון עצום ממה שידוע לי.

אתה יודע כמה כסף עולה לבן אדם בארה''ב במקרה של מחלה או פציעה?
היה על זה ביס דוקו, בן אדם שיש לו חיים טובים אבל הלך לגור כמו אנשים מהמעמד הנמוך עם עבודה שמשלמת מינימום, בשביל לראות איך זה
יום אחד בעבודה הוא נפגע ביד והיה צריך ללכת לבית החולים
צילומים+גבס יצא לו מעל 2,000 דולר

אובמה-קר זאת תוכנית שהבטיחה שלכל בן אדם בארה''ב תהיה את היכולת לקבל טיפול רפואי, לא משנה כמה הוא מרוויח או כמה כסף יש לו
יכולים לעשות שינויים בשביל לשפר אותה? כן
למה הרפובליקנים כל כך שונאים אותה? כי היא דוגלת בשוויון, שעשירים יישלמו יותר ועניים יישלמו פחות, וזה נ-ו-ר-א מכאיב להם שיש אנשים עניים שיכולים לקבל טיפול על הגב שלהם כביכול

התוכנית הזאת עבדה ל-99% והייתה לא נוחה ל-1%
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 01:25

MTA2311 כתב:אני הכי פרו הפלות, אבל אם לומר את האמת- אם הוא יהיה פרו ישראלי באופן מובהק (אני בספק גדול לגבי זה), אז וואלה לא כזה אכפת לי מה תהיה מדיניות הפנים שלו.

בהתחלה, לפני המינויים שלו, הייתי ספקן. עכשיו פחות, הוא יהיה פרו ישראלי. אבל זה נורא תלוי למה ההגדרה שלך לפרו ישראליות.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 ינואר 2017, 01:27

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

מממ...
קשה לי להאמין שאיזשהו מהצעדים האלה יכול להתבצע ב2017. אם כן, אז זה חמור מאוד.
צריך לחכות ולראות.

לגבי האובאמה קר, עד כמה שאני מבין, מדובר בתכנית שנויה במחלוקת. סביר להניח שיהיו שם הרבה דברים
שישתנו, ולא משהו ספציפי נגד נשים.

רוב המימון של planned parenthood מגיע מהממשלה, זה לא יהיה קשה לו להעביר
גם ברגע שהוא יצליח להעביר מינוי של שופט עם רוב רפובליקני מובהק זה יגרור כמה הצבעות קטסטרופליות בפוטנציה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 ינואר 2017, 01:29

yanay21 כתב:
MTA2311 כתב:אני הכי פרו הפלות, אבל אם לומר את האמת- אם הוא יהיה פרו ישראלי באופן מובהק (אני בספק גדול לגבי זה), אז וואלה לא כזה אכפת לי מה תהיה מדיניות הפנים שלו.

בהתחלה, לפני המינויים שלו, הייתי ספקן. עכשיו פחות, הוא יהיה פרו ישראלי. אבל זה נורא תלוי למה ההגדרה שלך לפרו ישראליות.

העברת השגרירות (כן, זה צעד חשוב בעיני. לא רק סימבולית)+ תמיכה מוצהרת בבנייה בגושים ואולי גם בסיפוח רשמי שלהם+ ביטול\מודיפיקציה משמעותית של הסכם הגרעין+ אי התעסקות במומ עם הפלסטיניים+תקיפה של דאעש\ג'האד אחר על גבול סוריה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שועל » 22 ינואר 2017, 01:29

אני לא בקי אבל הבנתי שגם הרעיונות הכלכליים שלו די מופרכים ולא יעילים ברובם, אולי חוץ מהקטע של שיפור דחוף של התשתיות
מעניין גם איך הוא עומד להכריח את מקסיקו לשלם את החומה (אחרי שהוא חזר בו וחזר בו מזה שהוא חזר בו), ואיך הוא יעביר את השגרירות לירושלים למרות שזו נקיטת צד ברורה והצתה של הרחוב הפלשתיני.

אני לא אתלהב אם הוא יהיה פרו ישראלי באופן מובהק, כי אמריקה תחת שלטונו כבר לא תהיה מדינה שהיא מודל לחיקוי במערב, אולי להפך, כל מה שטראמפ יתמוך בו יגרום למדינות אחרות לחשוב לגביו שוב. אני חושב שזה גם יהפוך את העניין הישראלי פלשתיני לוויכוח בין מפלגתי בארה"ב.
(מה שנתניהו כבר התחיל לעשות בחכמתו).
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 ינואר 2017, 01:33

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:אובמה קר נחלה כישלון עצום ממה שידוע לי.

אתה יודע כמה כסף עולה לבן אדם בארה''ב במקרה של מחלה או פציעה?
היה על זה ביס דוקו, בן אדם שיש לו חיים טובים אבל הלך לגור כמו אנשים מהמעמד הנמוך עם עבודה שמשלמת מינימום, בשביל לראות איך זה
יום אחד בעבודה הוא נפגע ביד והיה צריך ללכת לבית החולים
צילומים+גבס יצא לו מעל 2,000 דולר

אובמה-קר זאת תוכנית שהבטיחה שלכל בן אדם בארה''ב תהיה את היכולת לקבל טיפול רפואי, לא משנה כמה הוא מרוויח או כמה כסף יש לו
יכולים לעשות שינויים בשביל לשפר אותה? כן
למה הרפובליקנים כל כך שונאים אותה? כי היא דוגלת בשוויון, שעשירים יישלמו יותר ועניים יישלמו פחות, וזה נ-ו-ר-א מכאיב להם שיש אנשים עניים שיכולים לקבל טיפול על הגב שלהם כביכול

התוכנית הזאת עבדה ל-99% והייתה לא נוחה ל-1%

תקראי את זה
http://mida.org.il/2016/10/25/%D7%90%D7 ... %A2%D7%95/
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 22 ינואר 2017, 01:34

כרמל, נראה לי שההסברים שלך פשטניים וכוללניים מדי.
באמת נראה לך שהרפובליקנים לא רוצים שהאנשים הפשוטים ייקבלו שירותים רפואיים טובים?
הרי המצביעים של הרפובליקנים הם לא רק עשירים...

בכתבה הזאת של פוקס, מסבירים שהכוונה של טראמפ בפעולה הזאת היא לבטל או לשנות את המרכיב שמחייב כל אחד לרכוש ביטוח.
http://www.foxnews.com/politics/2017/01 ... lback.html

בכל אופן, קצת ממהרים לשפוט. אני דווקא מסכים עם שמואל, שהפגנה כנגד מעשה שעוד לא נעשה, היא מוזרה בעיניי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 22 ינואר 2017, 01:35

אתר מידה זה האתר הכי פחות אובייקטיבי בעולם
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 01:35

MTA2311 כתב:
yanay21 כתב:

העברת השגרירות (כן, זה צעד חשוב בעיני. לא רק סימבולית)+ תמיכה מוצהרת בבנייה בגושים ואולי גם בסיפוח רשמי שלהם+ ביטול\מודיפיקציה משמעותית של הסכם הגרעין+ אי התעסקות במומ עם הפלסטיניים+תקיפה של דאעש\ג'האד אחר על גבול סוריה.

העברת השגרירות כן, המו"מ כן, הגבול כן, כל השאר יכול להיות בעייתי.
בעניין הגרעין, הוא יצטרך להתמודד מול רוסיה, ואו שהוא ממש אוהב את פוטין, או שפוטין מחזיק אותו בביצים. בעניין הבנייה בגושים, זה יכול להסתבך. כעיקרון, אני בעד. אבל אם זו הכרה רשמית, מוצהרת, לא מן הנמנע לכסאח דיפלומטי לא קטן עם המצרים, ויותר עם הירדנים, שדווקא בעניין הפלסטיני(לא בהכרח המו"מ), אנחנו זקוקים להן מאוד. ולא מן הנמנע שאפילו טראמפ, לפחות כדי לייצר הגינות למראית עין, יבקש הקפאה מחוץ לגושים, ודווקא לזה מתנגדים המתנחלים, כי זה ינתק את מעלה אדומים, אריאל וגוש עציון, היותר לגיטימיות, מכל מיני מאחזים לא קשורים לחיים.
ונכון שזה רחוק 4 שנים, או 8, אבל כן צריך לחשוב על זה שלא בטוח שהנשיא הבא יהיה באותו ראש, ואולי, אפילו, יהיה שונה באופן קיצוני. עניין השטחים הוא לתמיד, וצריך להתנהל איתו בחוכמה.

ופירוק אונר"א יהיה נחמד
נערך לאחרונה על ידי yanay21 בתאריך 22 ינואר 2017, 01:36, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי שועל » 22 ינואר 2017, 01:35

jol9 כתב:כרמל, נראה לי שההסברים שלך פשטניים וכוללניים מדי.
באמת נראה לך שהרפובליקנים לא רוצים שהאנשים הפשוטים ייקבלו שירותים רפואיים טובים?

בכתבה הזאת של פוקס, מסבירים שהכוונה של טראמפ בפעולה הזאת היא לבטל או לשנות את המרכיב שמחייב כל אחד לרכוש ביטוח.

בכל אופן, קצת ממהרים לשפוט. אני דווקא מסכים עם שמואל, שהפגנה כנגד מעשה שעוד לא נעשה, היא מוזרה בעיניי.

ההפגנה היא על ההתבטאויות ועל הדרך
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 22 ינואר 2017, 01:37

jol9 כתב:כרמל, נראה לי שההסברים שלך פשטניים וכוללניים מדי.

הרפובליקנים העשירים מתים שכולם ייקבלו שירותי רפואה טובים, אבל שזה לא יהיה על הגב שלהם, שהם לא יצטרכו לשלם סנט יותר במיסים ממי שמרוויח שכר מינימום (לא סתם טראמפ מסרב לשחרר את הצהרות המס שלו)
ומי שלא עשיר והצביע לטראמפ הוא כנראה אידיוט, כי ככה מתחלק הקהל הרפובליקני שם

יוני, זוכר שניהלת ויכוח על איך זה לא הגיוני שערוצי חדשות לא אובייקטיבים? אז אל תביא לי כתבות על אובמה מאתר של פוקס ניוז ואני לא אביא לך כתבות על טראמפ מהאתר של CNN
וזה תקף לכתבה ששמואל הביא

ובקשר למשפט האחרון שלך, תקרא את מה שכתבתי לשמואל 500 פעם ולך פעם אחת, אני לא חוזרת על זה שוב
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־30 אורחים