המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

הודעהעל ידי felix_r » 22 ינואר 2017, 02:46

שועל כתב:
felix_r כתב:דוגמה למה? דוגמה לזה שאני חושב באופן עצמאי ולא נותן לתעמולה זולה לשתוף לי את המוח?

אז כן זו דוגמה. אני אמתין לראות למעשים של טראמפ ולפי זה אשפוט. אובמה ידע לדבר יפה, אבל היה בערך הבן אדם הכי מזיק בעולם כולו. אז מה זה משנה איך הוא דיבר ואיך הוא נראה?

הפוך פליקס, הפוך.
דוגמה לאדם שרואה מולו באופן בלתי אמצעי אדם חצי מטורף ומתכחש לזה, שומע הקלטות שלו ומתכחש להם, דוגמה לאדם שבוחר מה לזכור מתוך ההתבטאויות של המועמד ומהרעיונות שלו, דוגמה לאדם שיוצר תאוריות קונספירציה, וכל זה בגלל עמדה פוליטית ושטיפת מוח ימנית.

אם זו צורת החשיבה של בני האדם כשהם בוחרים מנהיג, זה מסביר למה זו עדיין שיטה גרועה.

אובמה לא היה נשיא טוב, אבל לטראמפ יש פוטנציאל להיות ממש גרוע ואנטי דמוקרטי. וכן, ולא רק המעשים בפועל משנים, בוודאי שיש משמעות לרמה ההצהרתית שאומרת שאדם שמתנהג כך ומדבר כך לא ראוי להיות נשיא.

אני מצטער מאוד, אבל אתה פשוט טועה. אין לך מושג על סמך מה אני מחליט. זה גם לא מעניין אותך לדעת על סמך מה אני מחליט. פשוט אתה רואה שמישהו מחזיק בדיעה אחרת, ואתה מייד מחליט שהוא אידיוט.

אובמה היה איום ונורא (בלי קשר לישראל) ! היה אחראי באופן ישיר ועקיף למותם של מאות אלפי בני אדם בכל רחבי הגלובוס. הרס לחלוטין כתריסר מדינות. יהיה גם אחראי לפירוקו של האיחוד האירופי. אבל זה לא מפריע לאנשים שתופי מוח כמוך מהצד השמאלני לעשות לו חגיגות פרידה כאילו היה מינימום קדוש. כי הוא דיבר יפה וסיפר בדיחות

טראמפ עדיין לא עשה שום דבר רע, ואתה כבר הכרזת עליו כמינימום אנטי-קרייסט שיהרוס את העולם. למה? כי הוא לא מדבר פוליטקלי-קורקט.

אז מי משנינו הוא בן אדם שמתבסס על עובדות, ומי שתוף מוח עם ראש מלא תעמולה?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 22 ינואר 2017, 03:05

שועל, זכותך להאמין במה שנראה לך לנכון. רק אל תשכח דבר אחד: טראמפ הוא לא פוליטיקאי מקצועי. הוא לא למד במשך כל חייו לדבר בדרך בה הפוליטיקאים מדברים. כל חייו הוא היה מיליארדר שלא חייב כלום לאף אחד, ויכול להגיד מה שבא לו. עכשיו כשהוא פתאום נבחר לנשיא, קשה לו לשנות את כל הרגליו ולהפוך לפוליטיקאי בעל לשון חלקלקה וזהירה. אז פשוט קח בעירבון מוגבל את הצורה שטראמפ מדבר. זה יועיל לך לקבל תמונה אובייקטיבית יותר.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שועל » 22 ינואר 2017, 13:20

felix_r כתב:שועל, זכותך להאמין במה שנראה לך לנכון. רק אל תשכח דבר אחד: טראמפ הוא לא פוליטיקאי מקצועי. הוא לא למד במשך כל חייו לדבר בדרך בה הפוליטיקאים מדברים. כל חייו הוא היה מיליארדר שלא חייב כלום לאף אחד, ויכול להגיד מה שבא לו. עכשיו כשהוא פתאום נבחר לנשיא, קשה לו לשנות את כל הרגליו ולהפוך לפוליטיקאי בעל לשון חלקלקה וזהירה. אז פשוט קח בעירבון מוגבל את הצורה שטראמפ מדבר. זה יועיל לך לקבל תמונה אובייקטיבית יותר.

אין שום דבר שמצדיק התבטאויות גזעניות ומגעילות, אין שום דבר שמצדיק תוקפנות חסרת רסן, אין שום דבר שמצדיק אי דיוק בעובדות (אחרי בדיקה שנעשתה רוב הנתונים שהוא ציין בעימותים היו שקריים או מוטים), אין שום דבר שמצדיק רעיונות מטומטמים שנובעים מבורות, אין שום דבר שמצדיק חוסר יושרה ( לאורך השנים הצטברו מאות אם לא אלפי תביעות של עובדים וספקים בפרויקטים שונים של טראמפ), אין שום דבר שמצדיק אישיות בעייתית תוקפנית וחסרת שליטה.

ונכון לעכשיו טראמפ זוכה ל40% תמיכה בלבד, הנתון הנמוך ביותר לנשיא בתחילת כהונתו, אנשים קיוו שכשהוא יבחר הוא יתייצב וזה לא קורה.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 ינואר 2017, 20:53

רשמית: הבית הלבן הודיע על העברת השגרירות לירושלים.
לא האמנתי שזה באמת יקרה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 21:01

התחלנו, כמו שאומרים
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי שמואל1 » 22 ינואר 2017, 21:03

תיקון: הבית הלבן הודיע על תחילת דיונים להעברת השגרירות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 21:04

שמואל1 כתב:תיקון: הבית הלבן הודיע על תחילת דיונים להעברת השגרירות.

עכשיו התרגשתי סתם
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 22:05

"היי דונלד, מזכירים שלשגרירות החדשה צריך להוציא היתר בנייה וטופס 4 בעיריית ירושלים. בהצלחה עם העניין הזה"

חחחחחח
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 ינואר 2017, 22:08

yanay21 כתב:"היי דונלד, מזכירים שלשגרירות החדשה צריך להוציא היתר בנייה וטופס 4 בעיריית ירושלים. בהצלחה עם העניין הזה"

חחחחחח

גם אם הייתי ירושלמי לא הייתי צוחק
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 22:08

MTA2311 כתב:
yanay21 כתב:"היי דונלד, מזכירים שלשגרירות החדשה צריך להוציא היתר בנייה וטופס 4 בעיריית ירושלים. בהצלחה עם העניין הזה"

חחחחחח

זה מצחיק, אתה פשוט נטול חוש הומור, וזה בסדר
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי MTA2311 » 22 ינואר 2017, 22:09

yanay21 כתב:
MTA2311 כתב:

חחחחחח

תאהב אותי כמו שאני
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 22:10

MTA2311 כתב:
yanay21 כתב:
MTA2311 כתב:

חחחחחח

תאהב אותי כמו שאני

בקלות, אל תדאג, יש לי סטנדרטים סופר נמוכים
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי שועל » 22 ינואר 2017, 22:45

לא יקרה לדעתי
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי yanay21 » 22 ינואר 2017, 22:50

שועל כתב:לא יקרה לדעתי

כי הם לא יסכימו, או שישראל תבקש שלא?
סמל אישי של המשתמש
yanay21

הודעהעל ידי שועל » 22 ינואר 2017, 23:00

yanay21 כתב:
שועל כתב:לא יקרה לדעתי

כי הם לא יסכימו, או שישראל תבקש שלא?

גם וגם
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי toja27 » 24 ינואר 2017, 06:38

מישהו צריך לעשות מחקר על הצביעות של כל כך הרבה בוחרי שמאל בעולם המערבי, מדברים על שלום, הסכמה וערכים יפים כל עוד מקבלים מה שהם רוצים , ברגע שלא כל מה שהם לכאורה דוגלים בו, מטיפים לאחרים ומנצלים את הערכים האלו כדי להשיג את מה שהם רוצים נשטף באסלה לא היה, ואחר כך עוד מצדיקים את זה בעוד ערכים "עליונים" של דמוקרטיה וכל הקשקוש הזה, כמובן הכל כל עוד זה משרת אותם. ושיהיה למדונה שיחה נעימה עם אנשי השירות הביטחוני אחרי שהצהירה מול המון שחלקו משולהב שהיא חולמת לפעמים לפוצץ את הבית הלבן.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי roy1000 » 24 ינואר 2017, 09:42

לא ייאמן שהוא פשוט ביטל את הtpp. לאיש אין אלוהים.
roy1000

הודעהעל ידי rc4991 » 24 ינואר 2017, 11:12

toja27 כתב:מישהו צריך לעשות מחקר על הצביעות של כל כך הרבה בוחרי שמאל בעולם המערבי, מדברים על שלום, הסכמה וערכים יפים כל עוד מקבלים מה שהם רוצים , ברגע שלא כל מה שהם לכאורה דוגלים בו, מטיפים לאחרים ומנצלים את הערכים האלו כדי להשיג את מה שהם רוצים נשטף באסלה לא היה, ואחר כך עוד מצדיקים את זה בעוד ערכים "עליונים" של דמוקרטיה וכל הקשקוש הזה, כמובן הכל כל עוד זה משרת אותם. ושיהיה למדונה שיחה נעימה עם אנשי השירות הביטחוני אחרי שהצהירה מול המון שחלקו משולהב שהיא חולמת לפעמים לפוצץ את הבית הלבן.

אנשים הזויים שפועים במדינה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 24 ינואר 2017, 12:25

toja27 כתב:מישהו צריך לעשות מחקר על הצביעות של כל כך הרבה בוחרי שמאל בעולם המערבי, מדברים על שלום, הסכמה וערכים יפים כל עוד מקבלים מה שהם רוצים , ברגע שלא כל מה שהם לכאורה דוגלים בו, מטיפים לאחרים ומנצלים את הערכים האלו כדי להשיג את מה שהם רוצים נשטף באסלה לא היה, ואחר כך עוד מצדיקים את זה בעוד ערכים "עליונים" של דמוקרטיה וכל הקשקוש הזה, כמובן הכל כל עוד זה משרת אותם. ושיהיה למדונה שיחה נעימה עם אנשי השירות הביטחוני אחרי שהצהירה מול המון שחלקו משולהב שהיא חולמת לפעמים לפוצץ את הבית הלבן.

תאמין לי שהעולם יראה פחות טוב תחת טראמפים ולה פנים למיניהם
אנשים שוכחים שהעולם בעשרות השנים האחרונות נמצא במצב הכי טוב שהוא היה אי פעם בהיסטוריה (וברור שהוא לא מושלם), וזה לא קרה תחת ממשלי ימין חסרי רסן ונטולי פוליטיקלי קורקט

אני לא הייתי נוגע
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 24 ינואר 2017, 15:16

שועל כתב:

תאמין לי שהעולם יראה פחות טוב תחת טראמפים ולה פנים למיניהם
אנשים שוכחים שהעולם בעשרות השנים האחרונות נמצא במצב הכי טוב שהוא היה אי פעם בהיסטוריה (וברור שהוא לא מושלם), וזה לא קרה תחת ממשלי ימין חסרי רסן ונטולי פוליטיקלי קורקט

אני לא הייתי נוגע

בגדול העולם חי במין מטוטלת. עליה של טראמפ ולה-פן ודומיה היא תגובה צפויה ורציונלית לחלוטין של הבוחרים לאסלאם הקיצוני, להגירה חסרת השליטה והגלובליזציה. החוזק של מדינות בימינו נמדד לא בגודל האוכלוסיה ולא בשטח אלא בהון האנושי. מי שמסתכל על העתיד מבין שהמדינות החזקות של העתיד יהיו מדינות הומוגניות עם הון אנושי גבוה. ככל שהאוטומציה תתפוס את מקומות העבודה של האנשים חסרי הכישורים, ככה האנשים האלו יהוו נטל על המדינות שלהן. מי שמכניס עכשיו מליון מוסלמים לגרמניה ימצא את עצמו בעוד 30 שנה עם 30 מליון מובטלים שמטילים אימה ברחובות, עושים פיגועים ודורשים עוד ועוד כספי רווחה. בוחר אירופאי רציונלי יבחר בימין קיצוני שיעיף מהמדינה שלו כמה שיותר מוסלמים ויקנה לה ייתרון תחרותי בעתיד.

באותה מידה, בוחר אמריקאי רציונלי יבחר במועמד שיעיף כמה שיותר מקסיקנים בחזרה למקסיקו.
roy1000

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־32 אורחים