המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד הספורט הכללי

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

ת'רד הספורט הכללי

הודעהעל ידי misha » 05 פברואר 2012, 19:10

תמונה

ב1 בלילה בספורט5 ובESPN. מישהו פה מתכוון לצפות?

הידע שלי בפוטבול די מוגבל אבל בתור חובב קבוצות מאזור בוסטון ראיתי את הפאטס בפלייאוף ודי נהניתי. מקווה לנקמה על ההפסד ההוא ב2008 שקלקל עונה מושלמת.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

Re: הספורבול

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 פברואר 2012, 19:25

טירוףףףףףףףףףףף :frightened :frightened :frightened :frightened
GO GIANTS!!!!
תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 05 פברואר 2012, 19:29

תמונה

תמונה

תמונה
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי MaccabiTA » 05 פברואר 2012, 19:56

ב2008 אחרי שחבר טוב שכנע אותי התחלתי לראות פוטבול, אני מודה שהייתי אוהד הצלחות אז הלכתי עם הפטריוטס שהיו בעונה פשוט מדהימה עם בריידי ומוס, אבל אחרי מה שקרה בסופרבול התבאסתי לגמרי והפסקתי לעקוב, עדיין אני רואה משחקים בודדים כל עונה אבל לא יותר מדי.. רק אם יוצא לי להיות ער בשעות האלה (לרוב אם אני לא מצליח להרדם אחרי משחק NBA) ויש משחק טוב. בשביל האפשרות להשיג נקמה על אותו זכרון כואב אני הולך לראות, בתקווה שזה יגמר בטוב. :D
ינאי עדיין חי
סמל אישי של המשתמש
MaccabiTA

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 פברואר 2012, 19:59

סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

Re: הסופרבול

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2012, 03:08

איזה הפסד מעצבן. אם ולקר היה תופס את הכדור ההוא כמו שצריך היינו מנצחים.

עכשיו צריך להדחיק שאי פעם התעניינתי בפוטבול :::
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 03:22

!!OH YEAH!!! SUPER BOWL CHAMPIONS

ניו יורק ג'איינטס הפכו רשמית לסיוט הכי נורא של הפרטיוטס..ואילו רק בזכות העובדה שהם תמיד מגיעים לשחק מול הפטריוטס בסופרבול כשהם לא אמורים להיות שם בכלל..
לא היו אמורים להיות שם ב-2008 והשנה נכנסו בשנייה האחרונה לפלייאוף עם שני נצחונות רצופים, אחד אדיר על הג'טס במאני טיים והשני עם קאמבק מדהים על הקאובויס..

הג'איינטס הם בהחלט ה-FEEL GOOD STORY של השנה כמו שדאלאס היו ב-NBA..קבוצה סימפטית מאוד שיכולה לרגש הרבה אנשים בפוטבול גם אם הם אוהבים קבוצה אחרת..

היו כמה מהלכים מטורפים במשחק..
קודם כל הסייפטי שנתן לג'איינטס שתי נקודות
אחרי זה התפיסה הפנויה לגמרי(שהתחרבשה)של וולקר שהוא עדיין מחפש את הכדור
טעות בראוט של מנינגהאם ומאנינג הולך אליו מהלך אחרי זה ומשיג 1ST DOWN
והייל מארי המטורף שבריידי,היחידי שיכול להצליח עם מהלך כזה,שכמעט גרם לסיום יותר דרמטי מהמשחק הוא ב-2008 והטאצ'דאון של מאנינג לבורוז..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 06 פברואר 2012, 18:25

לא ידעתי שזה באמת מעניין מישהו בישראל :laugh1
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 18:38

felix_r כתב:לא ידעתי שזה באמת מעניין מישהו בישראל :laugh1

לא מתאים לישראלים לאהוב משחק כזה..רק 22 מטומטמים שרצים אחרי כדור מדברים אל הקהל הישראלי(תוציאו את עצמכם מהמשוואה אם אתם לא מתאימים חחח)..פוטבול זה אחד המשחקים הכי חכמים ומלאי אסטרטגיה שיש בשוק..כל בן אדם ירוויח אם יאהב את הספורט הזה..
כשאנשים לא מבינים את הספורט כי הוא חכם להם מדי אז הם אומרים ש''אי אפשר לקרוא לזה ספורט'' או ''זה סתם אנשים שמתנגשים אחד בשני'' כשבמציאות זה רחוק מזה..

אה ורק בשביל להדגיש, ההודעה הזאת לא מכוונת אליך חחחח פשוט הוצאת קיטור על טוקבקים שקראתי היום באינטרנט..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 06 פברואר 2012, 18:50

היה אחלה משחק, אבל פספסתי את הסוף :(
הגעתי עד החלק שניו אינגלנד נתנו לג'יינטס טאצ' דאון "מתנה", כדי שישאר להם מספיק זמן לפוזישן אחרון. איך נגמר? איבוד כדור או שפשוט לא הספיקו להגיע לטאצ' דאון?
asafb96

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 19:02

asafb96 כתב:היה אחלה משחק, אבל פספסתי את הסוף :(
הגעתי עד החלק שניו אינגלנד נתנו לג'יינטס טאצ' דאון "מתנה", כדי שישאר להם מספיק זמן לפוזישן אחרון. איך נגמר? איבוד כדור או שפשוט לא הספיקו להגיע לטאצ' דאון?

הם הלכו על טאצ'-בק מהקיק-אוף של ניו יורק מה שאומר כמובן שהם התחילו מה-20 וכמובן שבריידי התחיל לחבר מסירות ל-1ST DOWN אחת אחרי השנייה..
הייתה לו מסירה אחת ארוכה לאמצע המגרש אבל זאת לא הייתה ספירלה מושלמת אז התופס לא ממש הצליח לתפוס את זה ברח לו מהידיים..מה גם שזה היה טיפה מאחוריו כי הוא רץ שמאלה והכדור הלך ימינה אז בכלל הוא היה צריך להסתובב ולתפוס..לא הלך..
בסוף בריידי הלך על הייל מארי מיותר מחצי מגרש כשנשארו 5 שניות והכדור נשאר באוויר לאיזה שנייה וחצי(כל אחד ניסה להעיף אותו)כשגרונקווסקי קופץ לנסות לתפוס..מכל הערבובייה לקח איזה שנייה(שנראתה כמו דקה)עד שראו את הכדור מקפץ מחוץ לאנד-זון וכולם הבינו שהוא לא נתפס..

חגיגות I GOT A RING, HE GOT ONE TOO של הג'איינטס במטוס חחחח
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2012, 20:22

וולקר לא הולך לישון בזמן הקרוב, יכל לצאת מלך עם תפיסה שהיו מראים עוד הרבה שנים. אבל מצד שני, לפאטס היה לא מעט מזל נגד בולטימור בגמר הקונפרנס.

בכל מקרה, אם כבר מדברים על ענפי ספורט בלי הרבה חשיפה בארץ, אז אני חושב שהוקי קרח גם אחלה. קצב מהיר, הרבה גולים, פיזיות, מכות (השופטים אשכרה מאפשרים לשחקנים ללכת מכות לכמה דקות לפני שמפרידים).
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 20:48

misha כתב:וולקר לא הולך לישון בזמן הקרוב, יכל לצאת מלך עם תפיסה שהיו מראים עוד הרבה שנים. אבל מצד שני, לפאטס היה לא מעט מזל נגד בולטימור בגמר הקונפרנס.

בכל מקרה, אם כבר מדברים על ענפי ספורט בלי הרבה חשיפה בארץ, אז אני חושב שהוקי קרח גם אחלה. קצב מהיר, הרבה גולים, פיזיות, מכות (השופטים אשכרה מאפשרים לשחקנים ללכת מכות לכמה דקות לפני שמפרידים).

אני לא אוהבת את הפטריוטס..טום בריידי יותר מדי ALL AMERICAN AMERICAN..מן..GOLDEN BOY כזה..כשבולטימור פיספסו את שער השדה בגמר ה-AFC הייתי פשוט מאוכזבת..ההפסד שלהם אתמול שימח הרבה מאוד אנשים בבולטימור אני מבטיחה לך..
ד''א,אנשים בפטריוטס מאוד כועסים על ג'יזל(אשתו של בריידי)שאמרה ''בעלי לא יכול גם לזרוק את הכדור וגם לתפוס אותו''..הם מרגישים שהיא עשתה להם מה שנקרא באנגלית THROWING UNDER THE BUS ושברה את ה-BROTHERHOOD CODE שזה מנצחים כקבוצה ומפסידים כקבוצה..בקיצור..שתסתום חחחחח

בנוגע להוקי,בעונה הסידרה מאוד קשה לי לראות הוקי..זה ענף מאוד לא שוויוני וכשקבוצה לא נמצאת ברמה הכי גבוהה אז זה משחק מזעזע לראות..מה שכן,הסידרה לפני שנה של טורונטו נגד הבוסטון ברואינס הייתה אחת הטובות בהיסטוריה עם הוקי נהדר..
ד''א,לבוראינס יש את השחקן הכי גבוה בליגת ההוקי בארה''ב,זדנו צ'ארה הסלובקי..הפסיק לצמוח בגובה 2.06 :laugh2

בקשר למכות,אני זוכרת סיפור של רוקי שהתחיל מכות עם הקפטן של הקבוצה שלו באימון(זה לא משהו נדיר מכות בין שחקנים של אותה קבוצה)וכמה שחקנים הפרידו ביניהם אז המאמן צרח להם שהם הפסיקו את הריב..זאת המנטליות ב-NHL..אם הם רוצים ללכת מכות שיילכו..בעיה שלהם..
אני חושבת שרק ל-5% בליגה יש עדיין את כל השיניים המקוריות שלהן חחח
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2012, 21:55

הרבה אנשים שונאים את הפטריוטס, אם או בלי קשר לבריידי. כן , יש לו מראה כזה (לא אשמתו שהוא נולד חתיך מדי ;) ) אבל הוא עושה רושם של אישיות down to earth ולא מישהו שחצן עם אף למעלה, לפחות ממה שראיתי מהראיונות איתו. ד"א, הרבה יותר קל להתמודד עם אכזבה כשיש לך אישה כמו ז'יזל בבית :)

ברור שבפלייאוף הרמה עולה, כמו בכל ספורט, אבל גם בעונה הרגילה יש אחלה משחקים. צריך רק להימנע מקבוצות תחתית וללכת על משחקים בהן התפתחו יריבויות בשנים האחרונות, כמו קפיטל - פינגווינס, ריינג'רס - פליירס...
צ'ארה הוא חיה, המהירויות של הבעיטות שלו הן מטורפות. את מתכוונת לונקובר נגד בוסטון. כן, הייתה אחלה סדרה שנגמרה ככה:

גם במכות צריך לדעת לא ללכת נגד שחקן יותר גדול ממך. אחרת זה נגמר ככה: :)

תמונה
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 22:02

misha כתב:הרבה אנשים שונאים את הפטריוטס, אם או בלי קשר לבריידי. כן , יש לו מראה כזה (לא אשמתו שהוא נולד חתיך מדי ;) ) אבל הוא עושה רושם של אישיות down to earth ולא מישהו שחצן עם אף למעלה, לפחות ממה שראיתי מהראיונות איתו. ד"א, הרבה יותר קל להתמודד עם אכזבה כשיש לך אישה כמו ז'יזל בבית :)

ברור שבפלייאוף הרמה עולה, כמו בכל ספורט, אבל גם בעונה הרגילה יש אחלה משחקים. צריך רק להימנע מקבוצות תחתית וללכת על משחקים בהן התפתחו יריבויות בשנים האחרונות, כמו קפיטל - פינגווינס, ריינג'רס - פליירס...
צ'ארה הוא חיה, המהירויות של הבעיטות שלו הן מטורפות. את מתכוונת לונקובר נגד בוסטון. כן, הייתה אחלה סדרה שנגמרה ככה:

גם במכות צריך לדעת לא ללכת נגד שחקן יותר גדול ממך. אחרת זה נגמר ככה: :)

תמונה

כן,כמובן שהתכוונתי לוונקובר..כל הקבוצות הקנדיות נראות לי אותו דבר חחחח
אני לא מסכימה שמה שקורה בפלייאוף של ה-NHL קורה בכל ספורט אחר..למשל ב-NFL הליגה מאוד מאוד שוויונית..לפני כמה שנים היו קבוצות ממש גרועות כמו אוקלנד ריידרס או דטרויט ליונס שעשו לפני שנתיים 0-16 בסיום העונה..השנה אוקלנד לא הגיעו לפלייאוף רק בגלל שהן הקבוצה שעשתה הכי הרבה עבירות בהיסטוריה(עבירה=דגל צהוב)ודטרויט הודחו בסיבוב ה-WILD CARD נגד ניו אורלינס..
ב-NHL יש רק מספר קבוצות שכיף לראות..העונה הסדירה די על הפנים..כיף(לי אישית)לראות רק את הברואינס והרד ווינגס כרגע..לא שדטרויט קבוצה כזאת מעולה אבל יש להם אחלה קהל..
אה..ובריידי לא כזה חתיך..יש לו ראש גדול..די בומבסטי כזה..לא מצא חן בעיניי :nono

ד''א,אפרופו מכות..יש כמה פציעות מאוד מאוד רציניות בהוקי כשרובן לא בכוונה..
לרוב לא קורה שום דבר רציני ממכות..אולי מקסימום דם אבל בזה זה נגמר..הפציעות הרציניות באמת לא נגרמות בכוונה אלא תנועה לא נכונה..
שחקן רוסי פעם מת על הקרח כי הגרון שלו שוסף ע''י המחלקיים של השחקן שהיה מולו בזמן שהוא היה על הקרח..היו גם עוד פציעות כאלה אבל הן לא נגמרו במוות..
שחקן לא מזמן קיבל גם את הנעל של אחד השחקנים לראש וזאת התוצאה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2012, 22:26

בNFL יש הרבה פחות משחקים אז משחקים עם יותר אינטנסיביות. הייתי משווה את NHL לNBA - יש יותר מדי משחקים ולכן אי אפשר לצפות לשמור על רמה גבוהה מאוד לאורך כל העונה. אני עוקב בעיקר אחרי קפיטולס (חולשה לאובצ'קין) ויש יחסית מספיק משחקים מעניינים, לטעמי לפחות. אבל הפלייאוף בNHL מאוד מעניין, שם המהירויות באמת מטורפות והמון מלחמה.

כן, מבחינת הפציעות, המכות כמעט לא פקטור. רוב הפציעות הן מכניסות ות'אקלים. הרבה פעמים שחקן מכוון לגוף אבל פוגע בראש, אבל יש גם שחקנים מלוכלכים כמו מאט קוק, שעושים בכוונה:

תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 22:35

misha כתב:בNFL יש הרבה פחות משחקים אז משחקים עם יותר אינטנסיביות. הייתי משווה את NHL לNBA - יש יותר מדי משחקים ולכן אי אפשר לצפות לשמור על רמה גבוהה מאוד לאורך כל העונה. אני עוקב בעיקר אחרי קפיטולס (חולשה לאובצ'קין) ויש יחסית מספיק משחקים מעניינים, לטעמי לפחות. אבל הפלייאוף בNHL מאוד מעניין, שם המהירויות באמת מטורפות והמון מלחמה.

כן, מבחינת הפציעות, המכות כמעט לא פקטור. רוב הפציעות הן מכניסות ות'אקלים. הרבה פעמים שחקן מכוון לגוף אבל פוגע בראש, אבל יש גם שחקנים מלוכלכים כמו מאט קוק, שעושים בכוונה:

זה לא רק המשחקים אלא גם הרמה..
הליגה הסגורה הזאת שהיא קודם כל בשביל שואו נותנת לקבוצות לגיטימציה להיראות זוועה כי כלום לא יקרה..יש קבוצות ב-NBA וב-NHL שהן ממש מיותרות מבחינה מקצועית..אבל בעיקרו של עניין אתה צודק..אני לא מבינה למה ב-NBA למשל קבוצה צריכה לפגוש יריבה איזה 6 פעמים בעונה סדירה..
שיעשו משחק חוץ ומשחק בית..זה יכניס לליגה הזאת הרבה יותר עניין..מן הסתם אם מפסידים כל כך הרבה כסף אז לפחות שיהיה עניין..אין שום צורך ב-82 משחקים..

בנוגע לשחקנים מלוכלכים ב-NHL יש לא מעט..זה משחק מאוד מתסכל כי זה על אזור יחסית קטן ואתה יכול לרדוף במעגלים אחרי שחקן ולא לגעת בו..בגלל זה יש הרבה ששולחים את המקל לעבר הרגליים של השחקן שמעולם ומפילים אותו..לרוב זה נגמר בכלום(לא בפציעה אבל כן ב-2 דקות)אבל לא חסרים מקרים מתועדים שעפו לשחקנים שיניים בגלל זה..לא סתם זה נחשב עבירה כיום..
שחקן לפני איזה שבוע קיבל דיסקית לפרצוף..הרבה פחות קומי ממה שעשו מזה בפרק של חברים..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2012, 22:47

כן, כבר מזמן יש ויכוחים על זה שצריך להוריד את מספר המשחקים ולהעיף כמה קבוצות גם בהוקי וגם בכדורסל.למשל, עונת הNHL הייתה יכולה להיות הרבה יותר מעניינת אם העונה הרגילה הייתה מורכבת סביב 45-50 משחקים (במקום 82), ואם מספר הקבוצות היה יורד היה אפשר לפזר את הכישרון טוב יותר. 30 קבוצות זה הרבה יותר מדי.

אבל צריך להודות שהיום הרבה יותר מקפידים בליגה להעניש על עבירות מאשר פעם (אפילו יותר מדי לפעמים). אובצ'קין, בין הכוכבים הגדולים בליגה, קיבל השעיה ל3 משחקים על זה:

תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 06 פברואר 2012, 22:51

misha כתב:כן, כבר מזמן יש ויכוחים על זה שצריך להוריד את מספר המשחקים ולהעיף כמה קבוצות גם בהוקי וגם בכדורסל.למשל, עונת הNHL הייתה יכולה להיות הרבה יותר מעניינת אם העונה הרגילה הייתה מורכבת סביב 45-50 משחקים (במקום 82), ואם מספר הקבוצות היה יורד היה אפשר לפזר את הכישרון טוב יותר. 30 קבוצות זה הרבה יותר מדי.

אבל צריך להודות שהיום הרבה יותר מקפידים בליגה להעניש על עבירות מאשר פעם (אפילו יותר מדי לפעמים). אובצ'קין, בין הכוכבים הגדולים בליגה, קיבל השעיה ל3 משחקים על זה:

הליגה מענישה הרבה יותר בחומרה כי גילו שחומרת הפציעות הרבה יותר רצינית גם אם זה לא נראה לעין באותו רגע..
פעם שחקנים בהוקי\פוטבול חזרו לשחק תוך משחק אחד(אם לא רבע אחד)אחרי זעזוע מוח..מחקרים בשנים האחרונות שהראו שהנזק הרבה יותר מתמשך מזה גרמו להם לשנות את החוקים..
סופרסטאר ב-NHL לא שיחק שנה שלמה בגלל זעזוע מוח..ב-NFL(ובמכללות)הקימו צוות מיוחד שיגיד לקבוצות מתי הן מחוייבות להוריד שחקן מהמגרש כי יש חשד לפגיעת ראש..גם יש חוק שאסור ללכת קסדה לקסדה בגלל פחד מפציעות ראש\צוואר..היום שחקנים מלוכלכים כבר לא יכולים להיות מלוכלכים כמו פעם..אז במקום לראש הם הולכים למקומות אחרים..הייתי אומרת שלא אכפת להם להיות מושעים אבל אני חושבת שזה פשוט חזק מהם..
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 06 פברואר 2012, 23:01

טוב שעושים את זה ושומרים על השחקנים (גם מבחינת ציוד התקדמנו מאוד) אבל לפעמים צריך גם לדעת לא להגזים. אובצ'קין, למשל, לא שחקן מלוכלך וזה ת'אקל שרואים הרבה בליגה ולדעתי לא שווה השעיה ל3 משחקים.
תמונה תמונה

~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־41 אורחים