המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אשכול הטכנולוגיה והסלולר

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אשכול הטכנולוגיה והסלולר

הודעהעל ידי עידן » 17 מרץ 2017, 18:28

Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:אחריות (טובה פי מאה מהארץ) יש באמזון. באתרים הסיניים הרציניים (גירבסט, בנגוד, גיקבאינג וכו') יש אחריות מסוימת (כנראה שעדיין עדיפה על הארץ). ב-ali בעיקרון אין אחריות (מעבר להגנת הצרכן בחודשים הראשונים של הרכישה).

בארץ האחריות לא שווה את הנייר שהיא כתובה עליו, בכל מקרה.

פעם אמזון לא היו שולחים שום דבר אלקטרוני לארץ, זה עדיין המצב?

בתור מנהל של קבוצת אמזון בפייסבוק, ואחרי הרבה מאוד רכישות משם בעצמי, יכול לומר לך שזה רחוק מלהיות המצב :)

כמובן שזה תלוי גם מאיזה אמזון רוכשים. אמזון ארה"ב לרוב הרבה פחות משתלם נגיד, אבל מאמזונות אירופאיות יש המון דילים טובים.

אמזון זה המקום שהכי תענוג בעולם לרכוש ממנו. גם שירות הלקוחות הכי טוב בעולם, וגם מותגים בחצי מחיר מהארץ.

הם שיפרו את העניין שהם היו שולחים דברים בלי מספר מעקב?

אמזון בלי מספר מעקב? אולי רכשת שם ממוכר צד ג'? אמזון עצמם זה תמיד שילוח מהיר (גם במשלוח הכי זול) ויש רק שתי אופציות: או עם UPS או עם I-parcel (חברת הבת של UPS). תמיד כמובן יש מספר מעקב, ותמיד זה שליח עד הבית (אם זה עם UPS אז שליח של UPS, אם זה עם I-parcel אז לרוב שליח של דואר שליחים בארץ).
עידן

Re: אשכול הטכנולוגיה והסלולר

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 מרץ 2017, 18:28

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:לא מכיר את המעבד הזה. איך הוא?

MTK כזה
אני מעדיפה את הסנאפדרגון אבל ההבדל בסוללה לא צריך להיות קריטי או אפילו מורגש
הסיבה שאני העדפתי לחכות לסנאפדרגון עד עכשיו זה שאני לא סומכת על גרף ההתדרדרות של המעבדים הסינים אבל אם אתה מתכנן להשתעמם ממנו ולקנות אחד אחר עוד שנה אז אני לא חושבת שאמורה להיות בעיה

אני חושב שאני מעדיף את הסנאפ

איכזב אותי שהם הלכו אחורה עם ה-4
אתה לא יכול להוציא את ה-3 עם סנאפדרגון 650 ואז להוציא את ה-4 עם סאנפדרגון 625
אני מבינה שמה שהיה חשוב להם זה הסוללה כי הרבה אנשים התלוננו עם ה-3 שהסלינג פוינט של שיאומי זה הסוללה של ה-4050 והם לא ממש הרגישו את זה, אבל כשיש חברות סיניות לא מוכרות שכבר משתמשות בסנאפדרגון 810 והם הולכים אחורה ל-625..קשה להצדיק את זה

אני חושב שהם פשוט הבינו לאיזה שוק הם מוכרים את המכשיר.
מי שקונה מכשיר במחיר כזה לא מחפש מפלצת ביצועים, אלא מכשיר סולידי שמציע חיי סוללה טובים במחיר זול.
סדרה ה- Mi שלהם מיועדת למי שמחפש יותר ביצועים.

לא יודעת, אני חושבת שגם האדם הממוצע ביותר משחק איזשהו משחק כמו קנדי קראש או משהו ומצפה שזה יילך חלק
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־32 אורחים