המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אשכול הטכנולוגיה והסלולר V2

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

אשכול הטכנולוגיה והסלולר V2

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 18:29

נמשיך כאן
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: אשכול הטכנולוגיה והסלולר V2

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 18:30

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
MTK כזה
אני מעדיפה את הסנאפדרגון אבל ההבדל בסוללה לא צריך להיות קריטי או אפילו מורגש
הסיבה שאני העדפתי לחכות לסנאפדרגון עד עכשיו זה שאני לא סומכת על גרף ההתדרדרות של המעבדים הסינים אבל אם אתה מתכנן להשתעמם ממנו ולקנות אחד אחר עוד שנה אז אני לא חושבת שאמורה להיות בעיה

אני חושב שאני מעדיף את הסנאפ

איכזב אותי שהם הלכו אחורה עם ה-4
אתה לא יכול להוציא את ה-3 עם סנאפדרגון 650 ואז להוציא את ה-4 עם סאנפדרגון 625
אני מבינה שמה שהיה חשוב להם זה הסוללה כי הרבה אנשים התלוננו עם ה-3 שהסלינג פוינט של שיאומי זה הסוללה של ה-4050 והם לא ממש הרגישו את זה, אבל כשיש חברות סיניות לא מוכרות שכבר משתמשות בסנאפדרגון 810 והם הולכים אחורה ל-625..קשה להצדיק את זה

אני חושב שהם פשוט הבינו לאיזה שוק הם מוכרים את המכשיר.
מי שקונה מכשיר במחיר כזה לא מחפש מפלצת ביצועים, אלא מכשיר סולידי שמציע חיי סוללה טובים במחיר זול.
סדרה ה- Mi שלהם מיועדת למי שמחפש יותר ביצועים.

לא יודעת, אני חושבת שגם האדם הממוצע ביותר משחק איזשהו משחק כמו קנדי קראש או משהו ומצפה שזה יילך חלק

אני חושב שהסנאפ 625 מתמודד מצויין עם משחקים כמו קנדי קראש.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 18:31

עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
עידן כתב:אחריות (טובה פי מאה מהארץ) יש באמזון. באתרים הסיניים הרציניים (גירבסט, בנגוד, גיקבאינג וכו') יש אחריות מסוימת (כנראה שעדיין עדיפה על הארץ). ב-ali בעיקרון אין אחריות (מעבר להגנת הצרכן בחודשים הראשונים של הרכישה).

בארץ האחריות לא שווה את הנייר שהיא כתובה עליו, בכל מקרה.

פעם אמזון לא היו שולחים שום דבר אלקטרוני לארץ, זה עדיין המצב?

בתור מנהל של קבוצת אמזון בפייסבוק, ואחרי הרבה מאוד רכישות משם בעצמי, יכול לומר לך שזה רחוק מלהיות המצב :)

כמובן שזה תלוי גם מאיזה אמזון רוכשים. אמזון ארה"ב לרוב הרבה פחות משתלם נגיד, אבל מאמזונות אירופאיות יש המון דילים טובים.

אמזון זה המקום שהכי תענוג בעולם לרכוש ממנו. גם שירות הלקוחות הכי טוב בעולם, וגם מותגים בחצי מחיר מהארץ.

הם שיפרו את העניין שהם היו שולחים דברים בלי מספר מעקב?

אמזון בלי מספר מעקב? אולי רכשת שם ממוכר צד ג'? אמזון עצמם זה תמיד שילוח מהיר (גם במשלוח הכי זול) ויש רק שתי אופציות: או עם UPS או עם I-parcel (חברת הבת של UPS). תמיד כמובן יש מספר מעקב, ותמיד זה שליח עד הבית (אם זה עם UPS אז שליח של UPS, אם זה עם I-parcel אז לרוב שליח של דואר שליחים בארץ).

יצא לי לרכוש לפני שנתיים מאמזון, קיבלתי את המוצר עם i-parcel ממש מהר עם מעקב נוח למדי.
הם אפילו החזירו לי כסף אחר כך עבור מיסים מיותרים שהיו כלולים במחיר (כנראה החישוב שהם ביצעו לא היה מדוייק).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 מרץ 2017, 18:32

עידן כתב:אמזון בלי מספר מעקב? אולי רכשת שם ממוכר צד ג'? אמזון עצמם זה תמיד שילוח מהיר (גם במשלוח הכי זול) ויש רק שתי אופציות: או עם UPS או עם I-parcel (חברת הבת של UPS). תמיד כמובן יש מספר מעקב, ותמיד זה שליח עד הבית (אם זה עם UPS אז שליח של UPS, אם זה עם I-parcel אז לרוב שליח של דואר שליחים בארץ).

ראיתי הרבה אנשים שהזמינו משם בעיקר ספרים והכל הגיע בלי מספר מעקב
אבל לא ממש בדקתי איך, מי, מה, מו

ShiriV כתב:אתם כל כך צודקים בתכלס. אני תמיד שומעת על אנשים שמתאכזבים לשמוע שהתקלות שקורות להם לא כלולות באחריות וזה מחרפן ממש.
אני יכולה רק להגיד שלי היה (ועדיין יש טפו טפו) מזל גדול בכל הקשור למכשירים שרכשתי, אף פעם לא היו לי תקלות גדולות שמצריכות תיקון ממושך. המקס' שקרה לי זה שסוללה התנפחה לי פעם והחליפו לי אותה ללא עלות. אני יודעת לשמור על המכשירים שלי ממש טוב למזלי, לכן אני חושבת שאולי כן כדאי לי להתנסות פעם אחת ברכישה מחו״ל ולקוות שהמזל ימשיך להאיר לי פנים.
יש מצב גדול שאלך על זה. אתם נותנים לי חשק

הבאסה הכי גדולה במקרה כזה זה להמתין שהפלאפון יגיע
לא לאנשים בעלי עצבים רופפים
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 מרץ 2017, 18:32

שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:אני חושב שאני מעדיף את הסנאפ

אני מבינה שמה שהיה חשוב להם זה הסוללה כי הרבה אנשים התלוננו עם ה-3 שהסלינג פוינט של שיאומי זה הסוללה של ה-4050 והם לא ממש הרגישו את זה, אבל כשיש חברות סיניות לא מוכרות שכבר משתמשות בסנאפדרגון 810 והם הולכים אחורה ל-625..קשה להצדיק את זה

מי שקונה מכשיר במחיר כזה לא מחפש מפלצת ביצועים, אלא מכשיר סולידי שמציע חיי סוללה טובים במחיר זול.

לא יודעת, אני חושבת שגם האדם הממוצע ביותר משחק איזשהו משחק כמו קנדי קראש או משהו ומצפה שזה יילך חלק

i guess we'll just have to wait and see
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 18:35

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:

i guess we'll just have to wait and see

יש כאן ביוקרת גיימינג

סך הכל נראה שהוא מתמודד היטב עם משחקים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 מרץ 2017, 18:36

אף פעם לא מבינה מאיפה הם מביאים את כל המשחקים האלה

בכל אופן, לא ראיתי עדיין סירטון שמראה משחקים בצורה שהיא לא ''וואלה, מכובד'', אז אני מעדיפה לחכות ל-hands-on שלי
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 17 מרץ 2017, 20:15

אמזון בתכל'ס מורכבת גם ממוצרים שנמכרים בידי אמזון עצמם (ואז תקף המשלוח המהיר וכל מה שציינתי קודם) וגם משוק מוכרים שהוא למעשה כמו ebay או ali, וצריך להתייחס אליו באותה הצורה (המוכר מחליט על שיטת השילוח, מספר מעקב וכן הלאה).

כשמזמינים מוצר מאמזון עצמם אז משלמים גם מכס וגם עלות משלוח מראש ואין שום הפתעות בארץ, לא יהיה צורך להוסיף עוד אגורה. כמו ששמואל ציין, אם הם טעו בחישוב המיסים לרעתך, הם יחזירו לך את הכסף.

אם הם טעו לטובתך ולא לקחו ממך מספיק כסף? הם יספגו את זה על עצמם ואתה עדיין לא תצטרך להוסיף אגורה.
עידן

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 20:26

עידן כתב:אמזון בתכל'ס מורכבת גם ממוצרים שנמכרים בידי אמזון עצמם (ואז תקף המשלוח המהיר וכל מה שציינתי קודם) וגם משוק מוכרים שהוא למעשה כמו ebay או ali, וצריך להתייחס אליו באותה הצורה (המוכר מחליט על שיטת השילוח, מספר מעקב וכן הלאה).

כשמזמינים מוצר מאמזון עצמם אז משלמים גם מכס וגם עלות משלוח מראש ואין שום הפתעות בארץ, לא יהיה צורך להוסיף עוד אגורה. כמו ששמואל ציין, אם הם טעו בחישוב המיסים לרעתך, הם יחזירו לך את הכסף.

אם הם טעו לטובתך ולא לקחו ממך מספיק כסף? הם יספגו את זה על עצמם ואתה עדיין לא תצטרך להוסיף אגורה.

אילו סוגים של מוצרים אתה ממליץ לרכוש באמזון?
היכן ההבדל במחיר ובשירות מצדיק את הרכישה משם?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 17 מרץ 2017, 20:39

שמואל1 כתב:
עידן כתב:אמזון בתכל'ס מורכבת גם ממוצרים שנמכרים בידי אמזון עצמם (ואז תקף המשלוח המהיר וכל מה שציינתי קודם) וגם משוק מוכרים שהוא למעשה כמו ebay או ali, וצריך להתייחס אליו באותה הצורה (המוכר מחליט על שיטת השילוח, מספר מעקב וכן הלאה).

בעיקר מחשוב, גיימינג, אלקטרוניקה..אבל לא רק. אני אישית רכשתי משם את עכבר הדגל של לוג'יטק, mx master, ב-250 ש"ח (בארץ עולה 400 ש"ח). לפני כמה ימים היה דיל עליו ב-210 ש"ח.

פלייסטיישן 4 סלים חצי טרה+horizon dawn zero+שלט נוסף עלה במחיר מצחיק של 1150 ש"ח לפני כשבועיים (בארץ רק הקונסולה בלי כלום עולה 1250 אם אני זוכר נכון).

מעיל thermoball של the north face עלה כ-270 ש"ח לפני כשלושה שבועות, בארץ הם עולים 500 ש"ח מינימום (על פי זאפ אפילו 700 ש"ח, אבל ראיתי בפחות. עדיין באמזון זה חצי מחיר).

את המחשב הנייד שלי גם כן רכשתי מאמזון בזמנו. 3600 ש"ח ללפטופ גיימינג של msi, בארץ עולה כ-5000 ש"ח עם המפרט שרכשתי.

כמו כן, רכשתי מברשת שיניים חשמלית של אורל בי ב-220 ש"ח במקום ב-400 ש"ח בארץ, כוסות תרמיות של קונטיגו גם כן בערך בחצי מחיר מהארץ..וזה רק דוגמאות מהמוצרים שאני אישית רכשתי, באמת שיש אינספור דילים שווים כל הזמן.

אם מישהו מעוניין, אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה שלי בפייסבוק (אני משער שאסור לפרסם? אני לא רושם פה את השם בלי לקבל אישור). אני לא מפרסם שם כל שטות, אלא מוצרים בודדים מידי יום, כשיש משהו שבאמת שווה את זה.
עידן

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 20:43

עידן כתב:
שמואל1 כתב:

בעיקר מחשוב, גיימינג, אלקטרוניקה..אבל לא רק. אני אישית רכשתי משם את עכבר הדגל של לוג'יטק, mx master, ב-250 ש"ח (בארץ עולה 400 ש"ח). לפני כמה ימים היה דיל עליו ב-210 ש"ח.

פלייסטיישן 4 סלים חצי טרה+horizon dawn zero+שלט נוסף עלה במחיר מצחיק של 1150 ש"ח לפני כשבועיים (בארץ רק הקונסולה בלי כלום עולה 1250 אם אני זוכר נכון).

מעיל thermoball של the north face עלה כ-270 ש"ח לפני כשלושה שבועות, בארץ הם עולים 500 ש"ח מינימום (על פי זאפ אפילו 700 ש"ח, אבל ראיתי בפחות. עדיין באמזון זה חצי מחיר).

את המחשב הנייד שלי גם כן רכשתי מאמזון בזמנו. 3600 ש"ח ללפטופ גיימינג של msi, בארץ עולה כ-5000 ש"ח עם המפרט שרכשתי.

כמו כן, רכשתי מברשת שיניים חשמלית של אורל בי ב-220 ש"ח במקום ב-400 ש"ח בארץ, כוסות תרמיות של קונטיגו גם כן בערך בחצי מחיר מהארץ..וזה רק דוגמאות מהמוצרים שאני אישית רכשתי, באמת שיש אינספור דילים שווים כל הזמן.

אם מישהו מעוניין, אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה שלי בפייסבוק (אני משער שאסור לפרסם? אני לא רושם פה את השם בלי לקבל אישור). אני לא מפרסם שם כל שטות, אלא מוצרים בודדים מידי יום, כשיש משהו שבאמת שווה את זה.

מדהים.
אני אשמח לקבל לינק לקבוצה.
לא חושב שיש בעיה שתשלח פה את הלינק
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 17 מרץ 2017, 20:47

אז בכיף :) לקבוצה קוראים קונים באמזון, זה הקישור לקבוצה:

https://www.facebook.com/groups/249061412179991/

ממליץ להתחיל מלקרוא את הפוסט הנעוץ. עניתי שם במפורט על הרבה שאלות נפוצות לגבי רכישה מאמזון.
עידן

הודעהעל ידי איתי-שגב » 17 מרץ 2017, 20:53

עידן, פעם השתמשתי באיזה טריק של זהות לא אמיתית כדי לקנות את הקוד של ה50$ לסוני.. זה לא יכול לפגוע בי מתישהו, נכון?
סמל אישי של המשתמש
איתי-שגב

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 21:01

איתי-שגב כתב:עידן, פעם השתמשתי באיזה טריק של זהות לא אמיתית כדי לקנות את הקוד של ה50$ לסוני.. זה לא יכול לפגוע בי מתישהו, נכון?

:laugh3
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 21:01

עידן כתב:אז בכיף :) לקבוצה קוראים קונים באמזון, זה הקישור לקבוצה:

https://www.facebook.com/groups/249061412179991/

ממליץ להתחיל מלקרוא את הפוסט הנעוץ. עניתי שם במפורט על הרבה שאלות נפוצות לגבי רכישה מאמזון.

:thumbup
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 17 מרץ 2017, 21:51

כרמל, אשמח אם תסבירי לי מה ההבדל בין הגלובל לX ומה זה אומר לגבי.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 מרץ 2017, 22:23

שועל כתב:כרמל, אשמח אם תסבירי לי מה ההבדל בין הגלובל לX ומה זה אומר לגבי.

אני אתחיל בשאלה שתעזור לי עם הכיוון
עשית כבר עידכון OTA דרך הטלפון הנוכחי?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 22:33

בשבילך זה לא רלוונטי לדעתי.
בגומובייל (שם רכשת לא?) המכשירים מגיעים עם הרום הגלובלי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 17 מרץ 2017, 22:34

שמואל1 כתב:

זה לא קשור
גם אצלי יש את הרום הגלובלי ועדיין אין תמיכה ב-OTA
זה לא שזה לא קשור, אבל זה לא קובע
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 17 מרץ 2017, 22:35

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:

זה לא קשור
גם אצלי יש את הרום הגלובלי ועדיין אין תמיכה ב-OTA
זה לא שזה לא קשור, אבל זה לא קובע

אין דבר כזה.
ברום גלובלי יש OTA
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר