המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורובאסקט, שלב הבתים: ישראל נגד גרמניה, ראשון, 21:30

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט, שלב הבתים: ישראל נגד גרמניה, ראשון, 21:30

הודעהעל ידי jay » 04 ספטמבר 2017, 22:59

RomanR כתב:לא ראיתי את הראיונות אחרי המשחק, אבל אני מקווה שכולם מבינים שלניצחון הזה היה קשר מועט מאוד לאדלשטיין. אילולא בעיטת הוולה המדהימה של הגרמנים בדלי, והשיפוט הביתי, זה היה נגמר בהפסד נוסף

מצחיק שאתה יורד לחייו של אדלשטיין באותו חירוף נפש שאתה מגן על הנהלת מכבי.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי אחדשיודע » 04 ספטמבר 2017, 23:05

jay כתב:רסקין זה רסקין, הוא מחליא לעיתים קרובות. וזה לא משנה שאלה "שחקני NBA חלשים בהגנה" ואלה "לא למדו אותו". פשוט תירוצים, רק מהצד ההפוך.

יש עוד כמה משחקים לראות אותו ולהרהר אם הוא פיספוס אדיר של מכבי (מהעונה שעברה, מהעונה שעברה) או אותו שחקן טיפש ולא יציב שהכרנו.

לא, לא. לא תירוצים, עובדות. אפשר להתעלם ולפאר בצורה מוגזמת וילדותית (רסקין), אפשר שלא.
לא כל הנוצץ במשחקי נבחרות זהב (והוא נצץ רק משחק אחד, או משחק וחצי). האוול כבר שנתיים פה. היו לו משחקים נהדרים בארץ, לצד לא מעט משחקי נפל. כשהיריבים לומדים אותו ותוקפים אותו בצבע, הוא בדר"כ הופך לעול על הקבוצה. ועדיין, צריך להגיד שכגבוה ישראלי הוא עדיף על רוב האופציות האחרות.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 04 ספטמבר 2017, 23:15, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי RomanR » 04 ספטמבר 2017, 23:13

jay כתב:
RomanR כתב:לא ראיתי את הראיונות אחרי המשחק, אבל אני מקווה שכולם מבינים שלניצחון הזה היה קשר מועט מאוד לאדלשטיין. אילולא בעיטת הוולה המדהימה של הגרמנים בדלי, והשיפוט הביתי, זה היה נגמר בהפסד נוסף

אבקש לדייק, שלא הגנתי על הנהלת מכבי בשום שלב. זה שאני לא אומר את הדעה הרווחת בפורום של שנאת כל דבר שקשור בהם, לא הופך אותי למגנם
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי jay » 04 ספטמבר 2017, 23:19

לא בדקתי, אבל אם בכל קבוצה שמשחקת מול אותם שחקני NBA גרועים (בהגנה) יש גבוהים אנונימיים לא יציבים מליגות אירופאיות בינוניות מינוס שנותנים את משחקי חייהם, אולי תשכנע אותי שהאוול לא העלה את רמתו והיה ע-נ-ק, אלא פשוט העובדות שיחקו לטובתו ("לא למדו אותו"), בדיוק כמו שהן משחקות לטובת כולם. כל עוד אין תבנית כזו, והוא היוצא דופן במשוואה - שאפו גדול. תכלס שאפו גדול בכל מקרה, אבל הבנת אותי.

אגב, קודם אמרתי שאני מדבר רק על סטטיסטיקות, אבל זה עוול, כי הוא משקיע בטירוף, אכפתי, שפת גוף טובה (לא מובן מאליו למתאזרח), מתאבד בהגנה. לא ראיתי אותו ככה בליגה.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי אחדשיודע » 04 ספטמבר 2017, 23:28

jay כתב:לא בדקתי, אבל אם בכל קבוצה שמשחקת מול אותם שחקני NBA גרועים (בהגנה) יש גבוהים אנונימיים לא יציבים מליגות אירופאיות בינוניות מינוס שנותנים את משחקי חייהם, אולי תשכנע אותי שהאוול לא העלה את רמתו והיה ע-נ-ק, אלא פשוט העובדות שיחקו לטובתו ("לא למדו אותו"), בדיוק כמו שהן משחקות לטובת כולם. כל עוד אין תבנית כזו, והוא היוצא דופן במשוואה - שאפו גדול. תכלס שאפו גדול בכל מקרה, אבל הבנת אותי.

אגב, קודם אמרתי שאני מדבר רק על סטטיסטיקות, אבל זה עוול, כי הוא משקיע בטירוף, אכפתי, שפת גוף טובה (לא מובן מאליו למתאזרח), מתאבד בהגנה. לא ראיתי אותו ככה בליגה.

טוב, לי נדמה שאתה נסחף ביחד עם כל הסופרלטיבים המוגזמים שעפו עליו בימים האחרונים בתקשורת. אבל זכותך.
אין לי רצון לשכנע אותך, אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה ולהסיק מסקנות מתי שאתה רוצה. אני מציין עובדות. האוול שחקן התקפי מוכשר מאוד (שהתמודד עם שחקני הגנה חלשים נגד ליטא, למרות שהם מגיעים מה-NBA), אומנם לא תמיד יציב. הגנתית הוא מאוד בעייתי בדר"כ - בעיקר כי הוא מתופקד כסנטר. אין ספק שהוא השקיע המון בשני המשחקים האחרונים, אבל גם בליגה (מי שעקב אחריו יכול להעיד) היו משחקים שהוא נתן את כל כולו. בייחוד בתקופה שלו בנהריה.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 04 ספטמבר 2017, 23:30, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jay » 04 ספטמבר 2017, 23:29

RomanR כתב:
jay כתב:

אבקש לדייק, שלא הגנתי על הנהלת מכבי בשום שלב. זה שאני לא אומר את הדעה הרווחת בפורום של שנאת כל דבר שקשור בהם, לא הופך אותי למגנם

לטעמי בהחלט היו מקרים שהגנת עליהם למרות שהעוול שהם גרמו היה ברור, אבל אחדד - אתה מתעקש להיצמד לעובדות, להכיר במציאות, לא לדבר על מה שאתה לא יודע, לא לבזבז זמן על מה שאין לך שליטה עליו וכו' וכו' וכו' - אבל רק כשזה נוגע להנהלה. עם אדלשטיין לצורך העניין אתה כותב ונשמע מהצד בדיוק כמו, אם לא גרוע מ, אלה שאותם אתה מבקש לרסן. זאת הייתה הכוונה. סתם נקודה למחשבה.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי jay » 04 ספטמבר 2017, 23:41

אחדשיודע כתב:
jay כתב:לא בדקתי, אבל אם בכל קבוצה שמשחקת מול אותם שחקני NBA גרועים (בהגנה) יש גבוהים אנונימיים לא יציבים מליגות אירופאיות בינוניות מינוס שנותנים את משחקי חייהם, אולי תשכנע אותי שהאוול לא העלה את רמתו והיה ע-נ-ק, אלא פשוט העובדות שיחקו לטובתו ("לא למדו אותו"), בדיוק כמו שהן משחקות לטובת כולם. כל עוד אין תבנית כזו, והוא היוצא דופן במשוואה - שאפו גדול. תכלס שאפו גדול בכל מקרה, אבל הבנת אותי.

טוב, לי נדמה שאתה נסחף ביחד עם כל הסופרלטיבים המוגזמים שעפו עליו בימים האחרונים בתקשורת. אבל זכותך.
אין לי רצון לשכנע אותך, אתה יכול לחשוב מה שאתה רוצה ולהסיק מסקנות מתי שאתה רוצה. אני מציין עובדות. האוול שחקן התקפי מוכשר מאוד (שהתמודד עם שחקני הגנה חלשים נגד ליטא, למרות שהם מגיעים מה-NBA), אומנם לא תמיד יציב. הגנתית הוא מאוד בעייתי בדר"כ - בעיקר כי הוא מתופקד כסנטר. אין ספק שהוא השקיע המון בשני המשחקים האחרונים, אבל גם בליגה (מי שעקב אחריו יכול להעיד) היו משחקים שהוא נתן את כל כולו. בייחוד בתקופה שלו בנהריה.

לא נסחף, כי אני לא מנסה להתנבא ואני לא מנסה להרחיב את הפרפסקטיבה. אני לא אומר שהוא שחקן ענק, פיספוס אדיר והולך לאכול את אירופה.

פשוט מתלהב הרבה יותר ממך ממה שהוא עשה מול שחקנים ברמה הרבה יותר גבוהה ממנו, בניגוד לכל הציפיות (זה יהיה טוויסט מעניין אם תאמר שבדיוק לתרומה הזו ציפית מול הנבחרות האלה). ומעריך את זה מאוד כי הוא עשה את זה בעודו בנבחרת שלנו (יהא המניע אשר יהא).

אגב, אני חושב שאתה לא מבין עד הסוף איך זה נשמע כשאתה חוזר על המנטרה הקבועה של "אני רק מציין עובדות ואילו אתה X" (במקרה שלי "נסחף"), "אין לי רצון לשכנע" (בעודך לוקח חלק פעיל בוויכוח) וכו' וכו'. ולמען הסר ספק אני לא חולק על העובדות שאתה מציג, להבדיל ממך באמת לא עקבתי אחריו באופן מיוחד.

בכל מקרה, מיצינו.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי RomanR » 04 ספטמבר 2017, 23:42

jay כתב:
RomanR כתב:
jay כתב:

לטעמי בהחלט היו מקרים שהגנת עליהם למרות שהעוול שהם גרמו היה ברור, אבל אחדד - אתה מתעקש להיצמד לעובדות, להכיר במציאות, לא לדבר על מה שאתה לא יודע, לא לבזבז זמן על מה שאין לך שליטה עליו וכו' וכו' וכו' - אבל רק כשזה נוגע להנהלה. עם אדלשטיין לצורך העניין אתה כותב ונשמע מהצד בדיוק כמו, אם לא גרוע מ, אלה שאותם אתה מבקש לרסן. זאת הייתה הכוונה. סתם נקודה למחשבה.

ובכן, אתה צודק. לצערי זה לא תמיד נשלט, אבל אתה צודק, תודה שהסבת את תשומת ליבי לעניין.
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי אחדשיודע » 04 ספטמבר 2017, 23:56

jay כתב:
אחדשיודע כתב:

לא נסחף, כי אני לא מנסה להתנבא ואני לא מנסה להרחיב את הפרפסקטיבה. אני לא אומר שהוא שחקן ענק, פיספוס אדיר והולך לאכול את אירופה.

פשוט מתלהב הרבה יותר ממך ממה שהוא עשה מול שחקנים ברמה הרבה יותר גבוהה ממנו, בניגוד לכל הציפיות (זה יהיה טוויסט מעניין אם תאמר שבדיוק לתרומה הזו ציפית מול הנבחרות האלה). ומעריך את זה מאוד כי הוא עשה את זה בעודו בנבחרת שלנו (יהא המניע אשר יהא).

אגב, אני חושב שאתה לא מבין עד הסוף איך זה נשמע כשאתה חוזר על המנטרה הקבועה של "אני רק מציין עובדות ואילו אתה X" (במקרה שלי "נסחף"), "אין לי רצון לשכנע" (בעודך לוקח חלק פעיל בוויכוח) וכו' וכו'. ולמען הסר ספק אני לא חולק על העובדות שאתה מציג, להבדיל ממך באמת לא עקבתי אחריו באופן מיוחד.

בכל מקרה, מיצינו.

אני משתתף פעיל בוויכוחים כי לרוב נוטים פה להתעלם מהעובדות, וזה מפריע לי בעין (לצערי). אז כן, מה לעשות, המנטרה של "אני מציין עובדות" כנראה תשמע שוב בעתיד.
לגבי מה שציפיתי ממנו - אז בתור אחד שכן עקב אחריו, אני מאמין שציפו ממנו בדיוק לדברים האלו בהתקפה - פה מופיעים היתרונות שלו כשחקן. ומצד שני, ציפיתי ממנו להיות גם חור הגנתי - ופה הוא התעלה על עצמו במשחק האחרון. אבל אני אחזור על זה שוב, בעיניי, זה נבע בעיקר בזכות העובדה שהגרמנים לא שיחקו מספיק על החולשות שלו. למה? או בגלל ענייני מאצ'-אפ, או בגלל שלא הספיקו להתכונן אליו, או גם וגם.

אפשר להחמיא על המשחק שנתן ועל ההשקעה, אבל הסופרלטיבים שעפו פה (או בתקשורת) היו הרבה יותר גדולים מאלו. בסדר, שיהיה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי jay » 05 ספטמבר 2017, 22:23

בין "ציפו ממנו בדיוק לדברים האלה בהתקפה" לבין ממוצע של 17 נק' למשחק (ועוד מול הנבחרות הללו), יש פער גדול.
סמל אישי של המשתמש
jay

הודעהעל ידי אחדשיודע » 05 ספטמבר 2017, 22:40

שמעת על גבריאל אולסני מבריטניה? 16 נק' למשחק, מוביל את הטורניר במדד האיכות עם 27 נק' בממוצע. חתם במרץ בקבוצה שסיימה במקום ה-17 בליגה הצרפתית, אחרי שעזב את סאסארי. בנבחרת - הוא אחד השחקנים הבכירים, משחקים עליו. אותו דבר האוול. זה שהוא קולע 17 נק' למשחק בנבחרת ישראל לא הופך אותו לשחקן על חלל. היכולת שלו גם ממש לא אמורה להפתיע מישהו.
אחדשיודע

הקודם

חזור אל יורובאסקט EuroBasket 2017

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד