המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V7 - הסלמה בדרום

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

בארץ V7 - הסלמה בדרום

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 פברואר 2018, 07:55

נמשיך כאן.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

Re: בארץ V7

הודעהעל ידי jol9 » 14 פברואר 2018, 20:36

אור, ביחס לפוסט הקודם שלך...
להתכווץ בכיסא זה לא העניין.
אני אומר לך בשיא הכנות, שמה שהולך בתוך בית ראש הממשלה לא מעניין אותי. שישתה וויסקי, וייעשן סיגרים, כל עוד הוא מנהל
את המדינה כמו שצריך.
על זה אני בחרתי בו, ולא בגלל שאני אוהב את שרה או את יאיר, או בגלל שאני חושב שהוא כמוני - אדם פשוט.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 פברואר 2018, 20:42

jol9 כתב:אור, ביחס לפוסט הקודם שלך...
אני אומר לך בשיא הכנות, שמה שהולך בתוך בית ראש הממשלה לא מעניין אותי. שישתה וויסקי, וייעשן סיגרים, כל עוד הוא מנהל
את המדינה כמו שצריך.
על זה אני בחרתי בו, ולא בגלל שאני אוהב את שרה או את יאיר, או בגלל שאני חושב שהוא כמוני - אדם פשוט.

אתה שוב מפשט את זה יותר מדי.

לאף אחד לא אכפת שהוא מעשן סיגרים ושותה שמפניה. הבעיה מתחילה כשזה נעשה לכאורה בניגוד לחוק.

העניין הוא שמבחינתך, ותקן אותי אם אני טועה, גם אם יקבע שזה אכן נעשה בניגוד לחוק ושהסיגרים באמת ניתנו כשוחד, עדיין זה לא ישנה כלום. כי זה בסך הכל סיגרים ומה שחשוב זה כמה הוא חזק מול החמאס ואיראן, לא?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 14 פברואר 2018, 23:39

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:אור, ביחס לפוסט הקודם שלך...
את המדינה כמו שצריך.

אתה שוב מפשט את זה יותר מדי.

לאף אחד לא אכפת שהוא מעשן סיגרים ושותה שמפניה. הבעיה מתחילה כשזה נעשה לכאורה בניגוד לחוק.

העניין הוא שמבחינתך, ותקן אותי אם אני טועה, גם אם יקבע שזה אכן נעשה בניגוד לחוק ושהסיגרים באמת ניתנו כשוחד, עדיין זה לא ישנה כלום. כי זה בסך הכל סיגרים ומה שחשוב זה כמה הוא חזק מול החמאס ואיראן, לא?

אם נעשו דברים לא חוקיים אז זה משהו אחר. בינתיים זה עוד לא ממש קרוב לשם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 15 פברואר 2018, 00:02

יוני, אני לא מבין למה אתה כל כך מגן עליו כשזה די ברור שהוא לא טלית שכולה תכלת
נכון, התקשורת שמה עליו זכוכית מגדלת בכוונה, אבל זה לא אומר שצריך לנפנף כל בדל של חשד שנקשר כלפיו
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 11:43

rc4991 כתב:יוני, אני לא מבין למה אתה כל כך מגן עליו כשזה די ברור שהוא לא טלית שכולה תכלת
נכון, התקשורת שמה עליו זכוכית מגדלת בכוונה, אבל זה לא אומר שצריך לנפנף כל בדל של חשד שנקשר כלפיו

כי אני מסתכל על התמונה הגדולה, ואני חושש מהמצב שבו יהיה לנו כאן ראש ממשלה שלא ראוי לתפקיד.
עם כל הכבוד לא מדובר כאן על מכבי שממנה מאמן גרוע ואז יכולה לפתר אותו.

אם 24 מנדטים ניתנו על ידי הציבור לחדל אישים כמו בוז׳ון, זה רק אומר, שהאנשים לא מבינים את החשיבות והמשמעות של התפקיד הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 15 פברואר 2018, 15:12

jol9 כתב:
rc4991 כתב:יוני, אני לא מבין למה אתה כל כך מגן עליו כשזה די ברור שהוא לא טלית שכולה תכלת

כי אני מסתכל על התמונה הגדולה, ואני חושש מהמצב שבו יהיה לנו כאן ראש ממשלה שלא ראוי לתפקיד.
עם כל הכבוד לא מדובר כאן על מכבי שממנה מאמן גרוע ואז יכולה לפתר אותו.

אם 24 מנדטים ניתנו על ידי הציבור לחדל אישים כמו בוז׳ון, זה רק אומר, שהאנשים לא מבינים את החשיבות והמשמעות של התפקיד הזה.

סבבה, זה משהו אחר שגם אני שותף לו, ואולי איאלץ להצביע לו רק כדי שלא יהיה ראש ממשלה מהשמאל
גם לי ניהול המדינה ודעות פוליטיות יותר חשובות מהתנהגות כזאת או אחרת (תלוי איזו כמובן), אבל זה לא אומר שצריך להעלים עין או להגן על בן אדם
זה פשוט נראה שאתה פוטר אותו מכל חשד, ובטוח שמדובר באדם ישר שרק ממציאים עליו ועל משפחתו דברים
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 15:32

אני לא חושב שהוא ישר כמו סרגל. אבל אני לא חושב שיש מישהו בפוליטיקה שהוא כזה.

מצד שני, מה שעושים לאשתו ולבן שלו זה פשוט סיכול ממוקד. מעולם לא נעשה דבר כזה.
מה שהשמאלנים לא מבינים זה שהם רק מחזקים אותו ואת המחנה שמצביע עבורו.

עוד לא פגשתי אחד שהצביע ביבי ובגלל הכפשה כזאת או אחרת על אשתו או על בנו, חבר להצביע למישהו אחר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 פברואר 2018, 15:40

או, ''שמאלנים'' זאת סיסמא נפלאה
חבל שלא זרקת פנימה גם איזה ''בג''ץ'' קטנצ'יק בשביל לסגור יפה את הטרמינולוגיה הנרדפת
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 16:28

Holiday_Armadillo כתב:או, ''שמאלנים'' זאת סיסמא נפלאה
חבל שלא זרקת פנימה גם איזה ''בג''ץ'' קטנצ'יק בשביל לסגור יפה את הטרמינולוגיה הנרדפת

זה לא משנה את התוכן.
זה עדיין נכון וזאת עדיין בושה שמהדורת חדשות יומית נפתחת במשך 4 ימים בהקלטות של שרה ובמשך 3 ימים בהקלטות של יאיר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 פברואר 2018, 16:34

בושה לדעתך
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 פברואר 2018, 16:38

jol9 כתב:

זה לא משנה את התוכן.
זה עדיין נכון וזאת עדיין בושה שמהדורת חדשות יומית נפתחת במשך 4 ימים בהקלטות של שרה ובמשך 3 ימים בהקלטות של יאיר.

למה?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 17:28

Holiday_Armadillo כתב:בושה לדעתך

נכון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 17:32

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

זה לא משנה את התוכן.

למה?

כי הם אנשים פרטיים (בטח שהבן) שלא נבחרו על ידי הציבור ולכן לא צריכים להיות חשופים לדבר כזה.
מעבר לכך מה שנעשה זה שיימינג פר אקסלנס. שרה צרחה ויאיר הלך לבלות במועדון חשפניות.
זה צהוב וחסר שום משמעות ציבורית, ואין לזה שום נטרה אחרת חוץ מנסיון לפגוע בביבי דרך משפחתו.

אין כאן עיתונות חוקרת, ואין כאן סוגיות עמוקות ושאלת שאלות לגיטימיות, אלא עיתונות זולה וצהובה עם אג׳נדה ברורה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 פברואר 2018, 17:38

חח אנשים פרטיים
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 פברואר 2018, 17:43

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

זה לא משנה את התוכן.

למה?

כי הם אנשים פרטיים (בטח שהבן) שלא נבחרו על ידי הציבור ולכן לא צריכים להיות חשופים לדבר כזה.
מעבר לכך מה שנעשה זה שיימינג פר אקסלנס. שרה צרחה ויאיר הלך לבלות במועדון חשפניות.
זה צהוב וחסר שום משמעות ציבורית, ואין לזה שום נטרה אחרת חוץ מנסיון לפגוע בביבי דרך משפחתו.

אין כאן עיתונות חוקרת, ואין כאן סוגיות עמוקות ושאלת שאלות לגיטימיות, אלא עיתונות זולה וצהובה עם אג׳נדה ברורה.

יאיר היה במועדון חשפנות הזה עם מאבטחים ונהגים שאני משלם עליהם גבר, איזה אדם פרטי בדיוק?
יאיר מעורב מאוד בלשכה ובפרט בענייני ניו מדיה. איזה אדם פרטי בדיוק?
שרה מסתובבת בכל העולם על חשבוני, היא מטילה וטו על החלטות ויושבת בדיונים פוליטיים ובטחוניים רגישים. איזה אדם פרטי?

בהרבה מאוד מדינות דמוקרטיות הקלטות כאלה היו גורמות לראש הממשלה להתפטר, אבל אצלנו הגבול כבר מזמן נשחק. מותר הכל, העיקר שלא תהיה ממשלה שמאלנית חס וחלילה, כי רק ביבי המלך יכול לנהל את המדינה. קיבל בראש מחמאס פעמיים, איראן על הגבול, לחזבאללה יש 130 אלף רקטות, הקפיא את הבנייה בהתנחלויות פעמיים ולא עושה שום צעד מדיני ימני שהשמאלנים ששלטו לפניו לא עשו. רק הוא יכול, לגמרי.

שטיפת מוח במיטבה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 19:15

יאיר לא ביקש את האבטחה. מה אתה מצפה שיישב בבית בגלל שיש לו מאבטחים? אתה לא היית במועדוני חשפנות (של גברים אמנם
אבל עדיין)?
כל ראש/ראשת מדינה, מלווה בבן/בת זוג. אז מה? אין לה שום תפקיד רשמי, ולכן היא לא אמורה להיות חשופה לביקורת.
אתה לא יודע באיזה דיונים היא נמצאת ועל מה היא מטילה וטו.
זכותו של ביבי, שנבחר בבחירות דמוקרטיות, להתייעץ עם מי שהוא רוצה. אם זה לא מוצא חן בעיניי מישהו, שלא יבחר בו.

אין שום מדינה, דמוקרטית או לא, שהקלטה של אשתו של מנהיג צורחת על יועץ התקשורת שלה, או הקלטה של הבן של המנהיג
קצת שיכור, מקשקש דברים לא קוהרנטיים, היתה גורמת לו להתפטר מתפקידו. אפילו לא מדינה אחת כזאת.

אני לא אכנס איתך לדיון ארוך מדי בנושא הזה, ולמעט זה שהכלכלה משגשגת, אני יכול להגיד שב-30 השנים האחרונות, ישראל מעולם לא היתה במצב חברתי, מדיני, כלכלי או ביטחוני טוב יותר. למה 30? כי זה הזמן שאני נמצא פה בארץ, ויכול לדבר על זה ממקור ראשון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 פברואר 2018, 19:25

יאיר לא ביקש, נכון. אבא שלו ביקש. ובניגוד לעמדת השבכ כמו שאמר באופן ישיר יורם כהן. כשאני אהיה בן של ראש ממשלה, אז גם הביקורים שלי במועדוני חשפנים מלווה במאבטחים ובנהגים על חשבונך יהיו עניין ציבורי. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

אפשר להמשיך לעצום עיניים ולהגיד שכולם תופרים להם תיק ומחפשים אותם ושהיא בסך הכל פסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי, או שאפשר גם לחשוב שלא ייתכן שכל כך הרבה סיפורים מכל כך הרבה מקורות (כולל פוליטיים רשמיים, ולא רק עיתונאיים) מומצאים ושיש בהם לפחות משהו במהות שהוא נכון.

שרה היא לא אדם פרטי, כי היא באופן מודע ומכוון מתערבת בעניינים ציבוריים. על יאיר בכלל אין מה לדבר, כי אף אחד לא מכחיש אפילו את המעורבות שלו במחלקת התקשורת של ביבי.

אין שום מדינה.. סבבה. אתה כנראה לא ממש בקיא בתרבות פוליטית דמוקרטית, כי במדינות כמו אנגליה, הולנד וכו' אנשים הלכו הביתה על הרבה פחות. אצלנו אין שום מימד של ענישה פוליטית כי שוב, "רק ביבי יכול" אז על הזין מה הוא עושה או לא עושה.

אתה יכול להמשיך לטעון את זה לגבי המצב, אבל זו טענה כללית ואמורפית אחושרמוטה, שכמובן לא מתייחסת בשום צורה לאינרציה ולעובדה שבכל עולם המערבי יש שיפור מתמיד באיכות החיים בתקופה הזאת.

אמרתי משהו על המצב הבטחוני ועל זה שהוא לא מקדם שום אינטרסים ימניים מדיניים. יש לך התייחסות ספציפית לכך?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 15 פברואר 2018, 19:36

MTA2311 כתב:יאיר לא ביקש, נכון. אבא שלו ביקש. ובניגוד לעמדת השבכ כמו שאמר באופן ישיר יורם כהן. כשאני אהיה בן של ראש ממשלה, אז גם הביקורים שלי במועדוני חשפנים מלווה במאבטחים ובנהגים על חשבונך יהיו עניין ציבורי. אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

אפשר להמשיך לעצום עיניים ולהגיד שכולם תופרים להם תיק ומחפשים אותם ושהיא בסך הכל פסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי, או שאפשר גם לחשוב שלא ייתכן שכל כך הרבה סיפורים מכל כך הרבה מקורות (כולל פוליטיים רשמיים, ולא רק עיתונאיים) מומצאים ושיש בהם לפחות משהו במהות שהוא נכון.

שרה היא לא אדם פרטי, כי היא באופן מודע ומכוון מתערבת בעניינים ציבוריים. על יאיר בכלל אין מה לדבר, כי אף אחד לא מכחיש אפילו את המעורבות שלו במחלקת התקשורת של ביבי.

אין שום מדינה.. סבבה. אתה כנראה לא ממש בקיא בתרבות פוליטית דמוקרטית, כי במדינות כמו אנגליה, הולנד וכו' אנשים הלכו הביתה על הרבה פחות. אצלנו אין שום מימד של ענישה פוליטית כי שוב, "רק ביבי יכול" אז על הזין מה הוא עושה או לא עושה.

אתה יכול להמשיך לטעון את זה לגבי המצב, אבל זו טענה כללית ואמורפית אחושרמוטה, שכמובן לא מתייחסת בשום צורה לאינרציה ולעובדה שבכל עולם המערבי יש שיפור מתמיד באיכות החיים בתקופה הזאת.

אמרתי משהו על המצב הבטחוני ועל זה שהוא לא מקדם שום אינטרסים ימניים מדיניים. יש לך התייחסות ספציפית לכך?

אתה יודע מה? בוא נגיד שהם לא פרטיים. זה בסדר. איך שתי הקלטות המסכנות האלה גורמות לאיזשהו ראש מדינה להתפטר?
מה היה שם?
נבחר נשיא ארה"ב (מצויין אגב) שדברים שאמר והוקלטו בחשאי, היו חמורים בהרבה. אנשים אומרים דברים, צועקים, מתרברבים, שותים ומקשקשים. למה זה צריך לגרום לראש המדינה להתפטר? יש איזשהו גוון פלילי בהקלטות האלה?

איפה ה"ענישה" הפוליטית למפלגות השמאל, שנוסעות למדינות אפריקה במטרה לשכנע את ראשיהן לחזור בהן מהסיכומים עם ממשלת ישראל בדבר ההסגרה? אני כבר לא מדבר על ענישה פוליטית של חברי הכנסת הערבים, או של כל מיני מירב מיכאליות שמעודדות השתמטות.

לגבי העניין הכלכלי זה ממש לא נכון. לא מעט מדינות הולכות אחורה, וכמעט ואין שום מדינה שפורחת בקצב שבו ישראל פורחת.
אפשר לתת גם קרדיט לפעמים, ובכל הקשור לכלכלה, לא חושב שיש ספק שביבי הוא הראש ממשלה הכי טוב שהיה כאן.

לגבי העניין הביטחוני - אני לא חושב שישראל היתה במצב טוב יותר בעבר. אמנם יש סכינאות ופיגועים (בעיקר בשטחים), אבל אל מול המלחמות שהיו לנו החל מ-48, המבצעים הצבאיים, הטילים, פיגועי ההתאבדות, וכד', זה עולם אחר.
אתה היית די קטן אז, אבל אני זוכר היטב את השנים פוסט אוסלו. היה מפחיד אשכרה לעלות על אוטובוס ולהסתובב בחוץ, וזה בעיניים של מתבגר שכידוע אצלם לא ממש קיים המושג הזה.
היו שני מבצעים מול החמאס, שהיו יכולים להיות טובים יותר (רחוק מאוד מההגדרה החד צדדית שלך), איראן זה לא קשור לנתניהו, אלא לאדון אובאמה שאיפשר את החגיגה שלהם, והחיזבאללה עסוקים כעת בעניינים שלהם.
אולי משהו יקרה, ואולי הם יחכו להזדמנות טובה יותר (כמו למשל בוז'י ראש ממשלה ויחימוביץ' שרת ביטחון, שזה מה שהיה קורה אם
ביבי לא היה מנצח ב2015).

ולגבי העניין המדיני - אני מאוד מקווה שביבי ימשיך במדיניות החכמה שלו של אי מכירת אדמות ישראל תמורת מו"מ כושל שאין לו
שום סיכוי להבשיל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 15 פברואר 2018, 19:40

אה, עכשיו אנחנו מכניסים את טראמפ למשוואה כאילו הוא דוגמא לגיטימית וזה שהוא עדיין נשיא זה לא בושה לאנושות
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־43 אורחים