המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

הפציעה של פרקינס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הפציעה של פרקינס

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 19:26

שחר.ג. כתב:קשקושים? אני לא בטוח שלכולנו (אוהדי מכבי ת"א) היה נחמד לראות את המצב בשנה שעברה.
שנה שעברה בחלק גדול מהמקרים חמישייה זרה לחלוטין - ללא אף שחקן ישראלי לרפואה.
מה באמת יותר מרגש אותך ?
פניני קולע שלשה 2 שניות לסיום או פראגו ? סיכומו של דבר ה"צביון הישראלי "
חשוב לכולנו.

ת'אמת? שניהם מרגשים אותי בדיוק באותה מידה.
לי זה לא הוריד בגרוש מההישג של מכבי העובדה שזה היה אמריקאי ולא "צבר" שעשה את הסל המנצח במשחק השני בסדרה.
תאמין לי שזה לא היה מגביר את השמחה שלי אם זה היה פניני במקום פארגו שהיה קולע את הסל המנצח.

אגב, אתה מודע לעובדה שכל ההבדל ב"צביון הישראלי" בין שנה שעברה לשנה הנוכחית זה ליאור אליהו.
פניני ובלו הם אותם פניני ובלו שתרמו לא מעט גם שנה שעברה, וכל יתר הישראלים השנה לא נותנים תרומה מי יודע מה.
כך שלא הייתי קונה את החירטוט של התקשורת על זה שמכבי החזירו העונה את ה"צביון הישראלי".

וכן, חלק גדול ממה שנכתב בתקשורת זה שטויות.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2011, 19:35

חנו'ש כתב:
שחר.ג. כתב:קשקושים? אני לא בטוח שלכולנו (אוהדי מכבי ת"א) היה נחמד לראות את המצב בשנה שעברה.
שנה שעברה בחלק גדול מהמקרים חמישייה זרה לחלוטין - ללא אף שחקן ישראלי לרפואה.
מה באמת יותר מרגש אותך ?
פניני קולע שלשה 2 שניות לסיום או פראגו ? סיכומו של דבר ה"צביון הישראלי "
חשוב לכולנו.

ת'אמת? שניהם מרגשים אותי בדיוק באותה מידה.
לי זה לא הוריד בגרוש מההישג של מכבי העובדה שזה היה אמריקאי ולא "צבר" שעשה את הסל המנצח במשחק השני בסדרה.
תאמין לי שזה לא היה מגביר את השמחה שלי אם זה היה פניני במקום פארגו שהיה קולע את הסל המנצח.

אגב, אתה מודע לעובדה שכל ההבדל ב"צביון הישראלי" בין שנה שעברה לשנה הנוכחית זה ליאור אליהו.
פניני ובלו הם אותם פניני ובלו שתרמו לא מעט גם שנה שעברה, וכל יתר הישראלים השנה לא נותנים תרומה מי יודע מה.
כך שלא הייתי קונה את החירטוט של התקשורת על זה שמכבי החזירו העונה את ה"צביון הישראלי".

וכן, חלק גדול ממה שנכתב בתקשורת זה שטויות.

צודקת לא ב100 אלא ב200%. התקשורת מדברת בלי הפסקה על הצביון הישאלי, ושוכחת שטל בורשטיין הפך העונה לעציץ שבקושי משחק
וכל ההבדל כמו שאמרת הוא ליאור אליהו, שהוא שחקן טוב מאוד בפני עצמו, בלי קשר לזה שהוא ישראלי.

אז יופי, בעונה הבאה עוד ישראלי יצטרף כנראה וכל הקשקושים האלה ייפסקו.

אני מסכים לגמרי גם לגבי עניין סל הניצחון. אני בכלל לא מבדיל בין השחקנים לפי צבע העור ולפי האזרחות. רוב אוהדי מכבי (וזה כולל אותי) אוהבים את פרקינס
וגם את פארגו יותר משהם אוהבים את בורשטיין, וכנ"ל הרוב המוחלט אוהבאת סופו יותר מיניב גרין וכדיר (אם היה נשאר).
שלשות הכוכבים הגדולים ביותר של הכדורסל הישראלי, הם שחקנים שאני אישית מאוד מאוד אוהב, אבל ישנם המון אוהדים (וחלק גדול מגולשי הפורום בתוכם), שלא מחזיק
לפחות מאחד מהם (ואני מתכוון כמובן ליותם, ליאור וכספי).
ככה שכל עניין הישראלים, סתם מנופח ולא קשור למציאות. אני אוהד את מכבי, לא את השחקנים הישראלים שמשחקים במכבי.

דבר אחרון בהקשר הזה - לאורך השנים, היו לא מעט זרים, שהוכיחו את עצמם כהרבה יותר נאמנים והרבה פחות "עובדים זרים" כמו שאוהבים לכנות אותם בתקשורת האדומה,
מאשר חלק גדול מהישראלים. דרק, ניקולה ופארקר הם הבולטים שבהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחר.ג. » 07 אפריל 2011, 19:37

המקרה הספציפי של אליהו הוא מקרה אחר-מכבי פשוט ויתרה עליו אחרי עונה מטאורית שלו ב2009 (-41 נקודות מדד נגד ציבונה בהיכל )
הדעת קהל היה שלילית עד קוטלת,בצירוף התאבדות של מוני וסיפור הכסף,מכבי ירדה לשפל תקשורתי שלא ביקרה בו לפני כן.
אפשר לומר באיזשהו מקום שאליהו אשם בסיפורו של הצביון הישראלי, מכבי נתנה את התחושה הכללית (-כמובן שהתקשורת עזרה לא מעט)
שהיא מוותרת על אליהו (- והלפרין ) ומשקיע בזרים,מהלך שהרחיק את המותג "הקבוצה של המדינה" באופן אוטומטי.
זה היה רק שאלה של זמן על מה התקשורות תלך על מוני והכסף או על הצביון. היא בחרה בצביון ( אקטואלי הרבה יותר ונושא שאפשר לפתח הרבה יותר).
אני עדיין חושב שהצביון חשוב באיזשהו מקום לכולנו,כולנו יהודים ובשל כך גם בספורט שלנו אנחנו מעדיפים לראות יהודים, כמובן שאני מסכים אתך שהתקשורת
ניפחה את כול העסק מעבר לכול פרופורציה אבל יש דברים בגו.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2011, 19:44

שחר.ג. כתב:המקרה הספציפי של אליהו הוא מקרה אחר-מכבי פשוט ויתרה עליו אחרי עונה מטאורית שלו ב2009 (-41 נקודות מדד נגד ציבונה בהיכל )
הדעת קהל היה שלילית עד קוטלת,בצירוף התאבדות של מוני וסיפור הכסף,מכבי ירדה לשפל תקשורתי שלא ביקרה בו לפני כן.
אפשר לומר באיזשהו מקום שאליהו אשם בסיפורו של הצביון הישראלי, מכבי נתנה את התחושה הכללית (-כמובן שהתקשורת עזרה לא מעט)
שהיא מוותרת על אליהו (- והלפרין ) ומשקיע בזרים,מהלך שהרחיק את המותג "הקבוצה של המדינה" באופן אוטומטי.
זה היה רק שאלה של זמן על מה התקשורות תלך על מוני והכסף או על הצביון. היא בחרה בצביון ( אקטואלי הרבה יותר ונושא שאפשר לפתח הרבה יותר).
אני עדיין חושב שהצביון חשוב באיזשהו מקום לכולנו,כולנו יהודים ובשל כך גם בספורט שלנו אנחנו מעדיפים לראות יהודים, כמובן שאני מסכים אתך שהתקשורת

מה לעשות שהיהודים גרועים בספורט?? הרי 6 מיליארד לא טועים...

לא, סתם :lol:

אני אומר שצריך להתרכז בלהביא לכאן שחקנים טובים. ישראלים יש לנו מספיק, ויחד עם יותם, השאלה הזאת תיקבר לעד בהררי התלונות הבלתי פוסקות של התקשורת כלפי מכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Ofir@ » 07 אפריל 2011, 19:49

שחר, אין לי מושג איפה דמיינת חמישיות זרות לחלוטין, בלי אף ישראלי לרפואה (!). בלו ופניני היו אלו שאיישו את עמדת הפאוור פוורוד דרך קבע אשתקד, כמעט ולא היו דקות בלי אחד מהם על המגרש. כנראה שמליניאק, גרינוולד ושאר הקופיפים עושים עבודה טובה, אם אפילו אוהדי מכבי התחילו להאמין לשקרים ולעיוותים שאלו יוצרים.

באשר לשאלה- ירגש אותי אם שחקן מכבי יקלע סל ניצחון. לא יעניין, וכלל לא יהיה משקל לאזרחות בה מחזיק השחקן.

פרקינס צריך להישאר או לעזוב אך ורק עפ"י שיקולים מקצועיים. אם נקשיב לכל שטות שהתקשורת האדומה משריצה, מצבנו יהיה רע.
דעת קהל חשובה מאוד, אך ברגע שהיא דורכת על טובת המועדון, אין שאלה בכלל באיזה כיוון להמשיך.
סמל אישי של המשתמש
Ofir@

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 19:58

שחר.ג. כתב:המקרה הספציפי של אליהו הוא מקרה אחר-מכבי פשוט ויתרה עליו אחרי עונה מטאורית שלו ב2009 (-41 נקודות מדד נגד ציבונה בהיכל )

סיפוק התקשורת (שאגב בלתי ניתן לספק אותה) צריך להיות בעדיפות נחותה מבחינת מכבי.
העדיפות הראשונה צריכה להיות בניית קבוצה טובה ומצליחה.
אני תמיד אשמח לראות במכבי ישראלים טובים שראויים להיות במכבי כי הם פשוט מתאימים לרמות הנדרשים משחקן של מכבי.
אליהו ופניני הם שחקנים ברמות הללו, הלפרין לכשיחזור הוא שחקן לרמות הללו.
בורשטיין (כיום), כדיר וגרין (או לימונד, חג'ג' ועוד דוגמאות מן העבר) הם לא!! ואני לא צריכה שיביאו לי שחקנים כאלו לקבוצה רק בשביל לרצות עוד כמה עיתונאים אדומים.

אגב, אני בטוחה שפיני לא היה מתנגד בכלל אם אליהו היה נשאר במכבי בזמנו, הוא כנראה לא היה מוכן להשקיע עליו נתח תקציב מאוד גדול כמו שאילהו רצה בזמנו.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2011, 20:02

Ofir@ כתב:שחר, אין לי מושג איפה דמיינת חמישיות זרות לחלוטין, בלי אף ישראלי לרפואה (!). בלו ופניני היו אלו שאיישו את עמדת הפאוור פוורוד דרך קבע אשתקד, כמעט ולא היו דקות בלי אחד מהם על המגרש. כנראה שמליניאק, גרינוולד ושאר הקופיפים עושים עבודה טובה, אם אפילו אוהדי מכבי התחילו להאמין לשקרים ולעיוותים שאלו יוצרים.

באשר לשאלה- ירגש אותי אם שחקן מכבי יקלע סל ניצחון. לא יעניין, וכלל לא יהיה משקל לאזרחות בה מחזיק השחקן.

פרקינס צריך להישאר או לעזוב אך ורק עפ"י שיקולים מקצועיים. אם נקשיב לכל שטות שהתקשורת האדומה משריצה, מצבנו יהיה רע.
דעת קהל חשובה מאוד, אך ברגע שהיא דורכת על טובת המועדון, אין שאלה בכלל באיזה כיוון להמשיך.

מסכים עם הכל, אבל בהקשר של פרקינס, אתה לא יכול לדעת מה היכולות המקצועיות שלו, עד שלא יחזור לשחק.
בגלל זה אני חושב שמכבי יכולה להמשיך איתו עוד עונה בשכר נמוך, לתת לו את האפשרות לחזור, ולקראת סוף העונה לראות לאן זה הולך.
אם יצליח בדרך נס לחזור להיות אותו פרקינס שאנחנו מכירים, אז מכבי תרוויח לעצמה שחקן מצויין בזול יחסית, אם לא, אז הדרכים ייפרדו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחר.ג. » 07 אפריל 2011, 20:07

אז למסקנה לפי מה שאמרתם : השחקן הישראלי הממוצע הוא לא העניין מבחינתכם,אלא התוצאות של המועדון?
או במילים אחרות : הדרך לא משנה רק התוצאה?
+ אני חושב ש41 נקודות המדד של אליהו ב2009,גרמו לכול ישראלי להרגיש באיזשהו מקום
גאווה שלא היה חש אותה במידה ופרקינס היה עושה את זה.
נערך לאחרונה על ידי שחר.ג. בתאריך 07 אפריל 2011, 20:09, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 20:08

יוני,
אני בהחלט מסכימה איתך לגבי פרקינס.
אבל במצב כזה מכבי תהיה חייבת למלא את הבור שהיעדרו של פרקינס יוצר, היא תהיה חייבת להביא עוד רכז בנוסף לקלעי שצריך להביא בכל מקרה.
במצב כזה יש תהיה לגבי איך פרקינס יצליח לחזור ולהשתלב בכזו רוטציה, לכיחזור לכושר.

אבל כמובן שעוד חזון למועד ואנחנו כנראה חושבים רחוק מידי.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי חנו'ש » 07 אפריל 2011, 20:10

שחר.ג. כתב:אז למסקנה לפי מה שאמרתם : השחקן הישראלי הממוצע הוא לא העניין מבחינתכם,אלא התוצאות של המועדון?
או במילים אחרות : הדרך לא משנה רק התוצאה?

הדרך חשובה בהחלט.
צבע העור של אותה דרך לא ממש חשובה..... ;)
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחר.ג. » 07 אפריל 2011, 20:12

:D
תמונהg]
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי jol9 » 07 אפריל 2011, 20:30

חנו'ש כתב:יוני,
אני בהחלט מסכימה איתך לגבי פרקינס.
אבל במצב כזה מכבי תהיה חייבת למלא את הבור שהיעדרו של פרקינס יוצר, היא תהיה חייבת להביא עוד רכז בנוסף לקלעי שצריך להביא בכל מקרה.
במצב כזה יש תהיה לגבי איך פרקינס יצליח לחזור ולהשתלב בכזו רוטציה, לכיחזור לכושר.

אבל כמובן שעוד חזון למועד ואנחנו כנראה חושבים רחוק מידי.

נכון - לא פשוט, אבל זה נותן למכבי את האפשרות לעשות מאמץ אמיתי ולהשאיר בקבוצה את פארגו.
כשפרקינס יחזור לשחק, הוא כבר ימצא את הדרך להיכנס לרוטציה. לזה אני לא דואג.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Ofir@ » 07 אפריל 2011, 20:40

שאלת הישארותו של פרקינס תלויה בכל כך הרבה משתנים שלאו דווקא תלויים בשחקן עצמו.
אם למשל החוזה החדש שייחתם עם המנהלת יגביל כל קבוצה ל-5 זרים. האם יהיה שווה להחתים רק 4 זרים + פרקינס שייעדר עד ינואר? או לחילופין להחתים 6 ולעשות רוטציה מינואר או... בקיצור, לכו תדעו אילו תקנות זרים ייכנסו בעונה הבאה ואיך מכבי תבחר להתמודד איתן.
סמל אישי של המשתמש
Ofir@

הודעהעל ידי Natural » 07 אפריל 2011, 22:49

jol9 כתב:
Natural כתב:
jol9 כתב:לגמרי מסכים איתכם. במבט הראשון בהילוך החוזר היה ברור שזה רע מאוד. גם לי לקח הרבה זמן לקבל שוב עניין במשחק, וזה לא ממש קרה,
כי מכבי ברחה והתוצאה היתה ברורה.

אני לגמרי חושב שפרקינס כבר הפך לסמל צהוב, ושחקן שהקהל מאוד אוהב ומתחבר אליו, ואני בטוח שכולנו נשמח מאוד אם יישאר.

לדעתי מכבי יחתימו אותו על חוזה קטן לעונה אחת בשביל לאפשר לו להשתקם וישמרו עליו אופציה לחתימה לכמה עונות במידה ויחזור לעצמו.

סמל צהוב ? אני לא יודע.
זה שחקן שהיה נוח וקל להתחבר אליו, בעיקר בגלל שזה שחקן שנלחם על המגרש, מטריף את הקהל ונותן את הנשמה.
אבל עוד לפני הפציעה, התחילו דיבורים סביב שידרוג השכר לעונה הבאה.
אחרי הכל הוא שחקן זר, עוד שכיר חרב.
תהיה בטוח שהכסף פה ידבר.

שחקן כזה, הוא לא סמל. עם כל הכבוד... ויש כבוד מה שנקרא.. (:

הוא כן סמל של המכבי שבנה דייויד בלאט, גם אם הוא היה עוזב אחרי עונה אחת.
אבל חוץ מזה, אף אחד לא אמר שסמל של המועדון צריך לגדול בו מילדות. דרק שארפ הוא הסמל האולטימטיבי, והוא לא ממש גדל במועדון כמו שאתה יודע.
גם ניקולה הוא כזה ולדעתי גם נדב לא גדל במועדון.

סמל לא יכול להיקבע אחרי עונה אחת, מוכשר ככל שיהיה.
מה ההבדל בינו לבין פארגו למשל?

שחקן טוב, הפציעה היא מכה קשה, אבל בואו נשים הכל בפרופורציות בנוגע להיותו סמל.
מכבי כרגע תלוייה בפניני ו\או בלו שיחליפו את מקומו ברוטציה מבחינת העזרה בהתקפה והן גם בהגנה.
לפארגו יהיה קשה לבד בפיינל פור.
Natural

הודעהעל ידי שחר.ג. » 08 אפריל 2011, 05:23

אני ממש לא מסכים איתך,סמל יכול ונקבע אחרי עונה אחת,
( ברפרטואר 2) אני לא חושב שאם חס וחלילה,
הנדריקס היה נפצע באותה צורה בדיוק,הוא לא היה מקבל שלטים בשבילו ואהבה הגדולה שהרעיף הקהל הצהוב.
זה ממש לא שאלה של שנים,מכבי נבנתה בצלמו ובזכותו של דורון פרקינס,דורון פרקינס בהחלט מסמל את העונה הזאת.
ואם מכבי תל אביב תיקח את האליפות השנה-זה בעיקר בזכותו של פרקינס.
נב.
גם אנתוני פארקר-סמל בלתי מעורר של מכבי ת"א, כמה עונה הוא שיחק בה?
תמונהg]
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי חנו'ש » 08 אפריל 2011, 07:41

שחר.ג. כתב:נב.
גם אנתוני פארקר-סמל בלתי מעורר של מכבי ת"א, כמה עונה הוא שיחק בה?

5 סה"כ, ב-2 קדנציות שונות עם עונה אחת הפסקה בין לבין.
אני אגב, לא בטוחה עד פארקר הוא סמל, אחד השחקנים הגדולים שהיו פה ללא ספק, אם לא הגדול מכולם (עם כל הכבוד לתחרות של ערוץ 10), אבל בשביל סמל צריך להיות יותר משחקן מצוין.
דריק למשל הוא סמל, למרות שלא מדובר בשחקן מחונן.
למרות שאני מודה שלגבי פארקר זה לא מוחלט ובהחלט אפשר להתווכח על העניין 8-)
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי שחר.ג. » 08 אפריל 2011, 08:24

אולי זה לא היה דוגמא טובה :roll:
תמונהg]
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי Natural » 08 אפריל 2011, 12:52

אתה יכול להגיד שהוא שחקן שהקהל מאוד מעריך ואוהב, בעיקר בגלל הוירטואוזיות שלו, הלחימה וההקרבה, אבל סמל ?
נדמה לי שאנשים שוכחים מה זה סמל... אולי זה קצת מסמן את העידן הנוכחי שבהם אין סמלים. עצוב.
Natural

הודעהעל ידי itai7 » 10 אפריל 2011, 19:44

לפרקינס הורידו היום את התפרים. הוא עבר ביקורת אצל הרופא שניתח אותו, ד"ר גבריאל אגר, שהביע שביעות רצון גדולה ממצב הברך.
itai7

הודעהעל ידי jol9 » 10 אפריל 2011, 21:30

Natural כתב:אתה יכול להגיד שהוא שחקן שהקהל מאוד מעריך ואוהב, בעיקר בגלל הוירטואוזיות שלו, הלחימה וההקרבה, אבל סמל ?
נדמה לי שאנשים שוכחים מה זה סמל... אולי זה קצת מסמן את העידן הנוכחי שבהם אין סמלים. עצוב.

האמת שבשבילי פרקינס הוא סמל.
אולי לא סמל מכביסטי וצהוב הכי גדול, אבל סמל בכל מה שקשור באיך ספורטאי מקצועי צריך להתנהג ולהתנהל על המגרש, סמל לספורטיביות, סמל לעבודה קשה, סמל לקבוצתיות, סמל
למלחמה עד הרגע האחרון ועוד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־43 אורחים