המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ג'וני אובראיינט השלישי השני

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ג'וני אובראיינט השלישי השני

הודעהעל ידי שמוליק » 11 מרץ 2019, 00:24

Holiday_Armadillo כתב:לא משנה כמה ייפמפמו אותו פה וכמה קרדיט ייתנו לו אחרי משחקים בינוניים (או טובים נגד קבוצות ליגת העל) או כמה יעמדו להוכיח לי ש''טעיתי'' וש''לא זיהיתי את הכישרון'', לא אוהבת אותו, רע לי כשהוא על הפרקט

מכיר את התחושה הזו. סנידרום זהה חוויתי בשנתיים האחרונות של בורשטיין על הפרקט. השנה אני מרגיש כך כל זמן שקיין חושב להטיח שלשה.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי TAYO » 23 מרץ 2019, 10:16

נמצא בכושר הפיזי הכי טוב נראה לי בחייו... במשחקים האחרונים מסיים אפילו מעל הטבעת. יהיה מעניין לראות אותו מול פנר... מה הוא שווה מול גבוהים מהטובים ביבשת.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי my man » 23 מרץ 2019, 22:04

לדעתי..הוא לא צריך להיות פה כמו קיין, קלויארו ורול..
על וילבקין אני מתלבט..

עם כל הצער בלבנות כל עונה מחדש אי אפשר להתקדם עם שחקנים לא יציבים ברמה כזו..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי jol9 » 23 מרץ 2019, 22:47

my man כתב:לדעתי..הוא לא צריך להיות פה כמו קיין, קלויארו ורול..
על וילבקין אני מתלבט..

אין לך מה להתלבט על ווילבקין. יש לו חוזה והוא יישאר (וטוב שכך).
לגבי האחרים, זה עניין אחר. אני חושב שבלאק ואובראיינט צריכים להישאר, ולו רק בשביל לייצר המשכיות בחמישייה.
לגבי האחרים, זה עניין של המאמן. אם הוא חושב שקלויארו צריך להישאר, אז אני סבבה עם זה לגמרי.
היחיד שהוא וודאי אאוט מבחינתי זה פארגו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 23 מרץ 2019, 22:50

jol9 כתב:
על וילבקין אני מתלבט..

לגבי האחרים, זה עניין אחר. אני חושב שבלאק ואובראיינט צריכים להישאר, ולו רק בשביל לייצר המשכיות בחמישייה.
לגבי האחרים, זה עניין של המאמן. אם הוא חושב שקלויארו צריך להישאר, אז אני סבבה עם זה לגמרי.

החשש שלי שיאניס ירצה המשכיות עם קיין..

אובראיינט זה לא שחקן ללכת איתו לפלייאוף..הוא לא נמצא בחצי מהמשחקים..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 23 מרץ 2019, 23:16

my man כתב:
jol9 כתב:
על וילבקין אני מתלבט..

החשש שלי שיאניס ירצה המשכיות עם קיין..

אובראיינט זה לא שחקן ללכת איתו לפלייאוף..הוא לא נמצא בחצי מהמשחקים..

כנל לגביי קיין, הוא ופארגו מבחינתי חייבים להיות בחוץ .
בנוגע לאובראיינט, צריך לזכור שזאת העונה הראשונה שלו באירופה, אני בטוח שבעונה הבאה הוא יהיה יותר אפקטיבי ומשמעותי .
מה שגם אם יוסיפו עוד גיבוי טוב בעמדה 4-5 זה יהיה מצוין, למרות שעם קו אחורי ברמת טופ יורוליג אני בכייף מוכן להמשיך עם שלישיית אובראיינט-בלאק-טיוס בקו הקדמי .
אבל לך תדע, אולי במכבי בכלל רוצים מאוד את כספי ויביאו אותו במקום אובראיינט, או שיביאו את כספי בנוסף לאובראיינט ואז כספי יישחק קצת 3 בעונה הבאה ויהיה ה3 הפותח במקום להביא זר פותח לעמדה 3, והוא יזוז גם לעמדה 4 עם הרוטציה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 23 מרץ 2019, 23:29

על וילבקין אני מתלבט..

אם כבר הוא הפך במהלך העונה לשחקן יותר אחראי ומגוון, עם שיפור בקבלת ההחלטות, בהגנה ובריבאונד
אני מניח שבעונה הבאה הוא יראה יותר יציבות, ואני גם אהיה מצוות אותו לסנטר עם קליעה או מעביר אותו לעמדה הזאת
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 21 אפריל 2019, 15:14

"מתגעגע ל-NBA, חושב שעוד יש לי מה להוכיח שם"
הכישלון של מכבי תל אביב ביורוליג ("אי אפשר לכעוס על הדרך בה נלחמנו"); ספרופולוס ("צורח עלינו כל הזמן"); ההיכרות הקצרה עם שאקיל אוניל ("הוא קורע מצחוק") והמאבק בזירה המקומית: "הדבר הכי קשה הוא להסתגל לליגה הישראלית". ג'וני אובראיינט מדבר
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 13564.html

חתמתי רק לשנה אחת אז אני לא ממש יודע מה יקרה בעתיד, אני רק רוצה לסיים את העונה חזק. אני מאוד אוהב את תל אביב, מכבי זה ארגון מדהים, אני אדבר עם אשתי ועם בני משפחתי ואשקול את כל האופציות. אני מקווה שאהיה השחקן הכי טוב שאני יכול להיות, בין אם זה במכבי, ב-NBA, או אולי בסין. אני קורע את התחת בניסיון להיות שחקן כדורסל טוב יותר".
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי SirCharles » 22 אפריל 2019, 10:07

Jack55 כתב:"מתגעגע ל-NBA, חושב שעוד יש לי מה להוכיח שם"
הכישלון של מכבי תל אביב ביורוליג ("אי אפשר לכעוס על הדרך בה נלחמנו"); ספרופולוס ("צורח עלינו כל הזמן"); ההיכרות הקצרה עם שאקיל אוניל ("הוא קורע מצחוק") והמאבק בזירה המקומית: "הדבר הכי קשה הוא להסתגל לליגה הישראלית". ג'וני אובראיינט מדבר

חתמתי רק לשנה אחת אז אני לא ממש יודע מה יקרה בעתיד, אני רק רוצה לסיים את העונה חזק. אני מאוד אוהב את תל אביב, מכבי זה ארגון מדהים, אני אדבר עם אשתי ועם בני משפחתי ואשקול את כל האופציות. אני מקווה שאהיה השחקן הכי טוב שאני יכול להיות, בין אם זה במכבי, ב-NBA, או אולי בסין. אני קורע את התחת בניסיון להיות שחקן כדורסל טוב יותר".

המשפט המודגש מראה מה המוטיבציה של אובריינט. כל שחקן שרוצה לשחק בסין מבחינתי לא צריך להיות במכבי. זה או שאתה תחרותי ורוצה לשחק ברמות הגבוהות (בין אם ב-NBA או ביורוליג) או שאתה רוצה לדפוק מספרים בליגה עלובה ללא הגנות. אם הוא היה מעוניין להשתפר הוא בכלל לא היה מזכיר את סין. תנו לי שחקן אחד ששיחק בסין וחזר משם ל-NBA (חוץ ממייקל ביזלי שגם לא עשה הרבה מאז שחזר).

בלי קשר עכשיו מפרסמים בוואלה שמכבי שוקלים ברצינות להשאיר אותו בגלל הפוטנציאל שלו. כמה עיוורים אפשר להיות?
הנה כמה נתונים סטטיסטיים לגבי השחקן:
- קלע ב-45% מ-2 ו-31% מ-3 שנותנים יחד 39.3% מהשדה.
- מדורג במקום ה-119 (מתוך 134) ב-true shooting %.
- קלע ב-50% ומעלה מהשדה ב-6 מש' בלבד (3 מהם היו עם 50% בדיוק ואף לא אחד מאז משחק השיא שלו מול מילאנו במחזור ה-15).
- אפרופו מילאנו, אם מחסירים את משחק השיא שלו מול קבוצת ההגנה המופלאה מארץ המגף אז הממוצעים שלו יורדים ל-9.9 נק' (מ-10.6) ב-44% מ-2 ו-28% מ-3 ומדד 8.7 (מ-9.8).
- מדורג במקום ה-13 ביורוליג עם 2 איב' למשחק. הלא גארד היחיד לפניו בדירוג הוא מייקל אריק מדרושפאקה.
ב-3 מש' בלבד הצליח שלא לאבד כדור. ב-10 מש' איבד 3 כדורים ומעלה. ב-6 מש' בלבד היו לו יותר אסיסטים מאיבודים.
- רק ב-11 מש' השיג מדד משוקלל גבוה מאשר מס' הנק' שקלע (לדעתי אחד המדדים העיקריים למדידת תרומה אמיתית של שחקן).

העובדה שבמכבי בכלל חושבים להשאיר אותו לאור כמה תצוגות מרשימות מול קבוצות הגנה מזוויעות כמו מילאנו וגלבוע/גליל מראה כמה איבדו שם את הדרך. אם זו נחשבת הצלחה עבור מחלקת הסקאוטינג אז באמת שאין לי מה לומר יותר.
SirCharles

הודעהעל ידי WendelA » 22 אפריל 2019, 14:55

SirCharles כתב:
Jack55 כתב:"מתגעגע ל-NBA, חושב שעוד יש לי מה להוכיח שם"

המשפט המודגש מראה מה המוטיבציה של אובריינט. כל שחקן שרוצה לשחק בסין מבחינתי לא צריך להיות במכבי. זה או שאתה תחרותי ורוצה לשחק ברמות הגבוהות (בין אם ב-NBA או ביורוליג) או שאתה רוצה לדפוק מספרים בליגה עלובה ללא הגנות. אם הוא היה מעוניין להשתפר הוא בכלל לא היה מזכיר את סין. תנו לי שחקן אחד ששיחק בסין וחזר משם ל-NBA (חוץ ממייקל ביזלי שגם לא עשה הרבה מאז שחזר).

בלי קשר עכשיו מפרסמים בוואלה שמכבי שוקלים ברצינות להשאיר אותו בגלל הפוטנציאל שלו. כמה עיוורים אפשר להיות?
הנה כמה נתונים סטטיסטיים לגבי השחקן:
- קלע ב-45% מ-2 ו-31% מ-3 שנותנים יחד 39.3% מהשדה.
- מדורג במקום ה-119 (מתוך 134) ב-true shooting %.
- קלע ב-50% ומעלה מהשדה ב-6 מש' בלבד (3 מהם היו עם 50% בדיוק ואף לא אחד מאז משחק השיא שלו מול מילאנו במחזור ה-15).
- אפרופו מילאנו, אם מחסירים את משחק השיא שלו מול קבוצת ההגנה המופלאה מארץ המגף אז הממוצעים שלו יורדים ל-9.9 נק' (מ-10.6) ב-44% מ-2 ו-28% מ-3 ומדד 8.7 (מ-9.8).
- מדורג במקום ה-13 ביורוליג עם 2 איב' למשחק. הלא גארד היחיד לפניו בדירוג הוא מייקל אריק מדרושפאקה.
ב-3 מש' בלבד הצליח שלא לאבד כדור. ב-10 מש' איבד 3 כדורים ומעלה. ב-6 מש' בלבד היו לו יותר אסיסטים מאיבודים.
- רק ב-11 מש' השיג מדד משוקלל גבוה מאשר מס' הנק' שקלע (לדעתי אחד המדדים העיקריים למדידת תרומה אמיתית של שחקן).

העובדה שבמכבי בכלל חושבים להשאיר אותו לאור כמה תצוגות מרשימות מול קבוצות הגנה מזוויעות כמו מילאנו וגלבוע/גליל מראה כמה איבדו שם את הדרך. אם זו נחשבת הצלחה עבור מחלקת הסקאוטינג אז באמת שאין לי מה לומר יותר.

זה מה שקורה כשהיכל מנורה מפוצץ בכל משחקי היורוליג כשלכולם ידוע שהקבוצה לא שווה טופ 8. הבעלים האלה לא טפשים, הם רואים שכבר 3 שנים הם בונים קבוצה מסריחה וזה עדיין לא גורם לאנשים לא להגיע אז למה שלא ימשיכו עם זה? למה להוציא עוד כסף מהכיס? -איך אמר שלום, הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם.
WendelA

הודעהעל ידי שמואל1 » 06 יולי 2019, 23:42

ג'וני אובריאנט: "מכבי ת"א לא רוצה אותי"
הפורוורד הגיב לאוהד באינסטגרם. מבוקש בקבוצות באירופה
https://www.sport5.co.il/HTML/Articles/ ... 19005.html

חבל
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 06 יולי 2019, 23:42

תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 06 יולי 2019, 23:52

שמואל1 כתב:ג'וני אובריאנט: "מכבי ת"א לא רוצה אותי"

חבל

לא יודע, הוא לא שווה 850-900 אלף, לא חבל על הכסף הזה?
מצד שני, קשה לי להאמין במכבי פוגעת ב4 פותח ברמה טובה, כל האפשרויות מאירופה נעלמו וצריך להסתמך על עוד איזה פליט NBA (שזה מה שאובראיינט היה), נקווה שהפעם יתאימו אותו יותר לסגל .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 07 יולי 2019, 00:26

Jack55 כתב:
שמואל1 כתב:ג'וני אובריאנט: "מכבי ת"א לא רוצה אותי"

חבל

לא יודע, הוא לא שווה 850-900 אלף, לא חבל על הכסף הזה?
מצד שני, קשה לי להאמין במכבי פוגעת ב4 פותח ברמה טובה, כל האפשרויות מאירופה נעלמו וצריך להסתמך על עוד איזה פליט NBA (שזה מה שאובראיינט היה), נקווה שהפעם יתאימו אותו יותר לסגל .
למי שהספיק לשכוח, אובראיינט הגיע לפני בלאק, כשהיה ברור שמכבי הולכת על פליטי NBA והתחילו זמירות של "אין סנטרים בשוק". המחשבה הייתה שהוא יהיה הסנטר הפותח ואז למכבי הייתה הזדמנות לקפוץ על בלאק והשאר היסטוריה.

הוא היה פה במקרה ונשאר במקרה. הוא לא מתאים לשחק עם בלאק, הוא לא שווה את הסכומים שהוא דורש והוא חור הגנתי בלי שכל.

אם מכבי מתעקשת על אפשרות באירופה, היחיד שלא מספק את האקסטרה גובה אבל יוכל לפחות לקחת את הקו הקדמי baby step קדימה זה סינגלטון. ועדיין שווה לראות קודם מה ההיצע בארה"ב.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי er79 » 07 יולי 2019, 00:31

לא הפסד גדול במיוחד. מצד שני אחרי שפויטמן יקירי הלך גם האופציות מצטמצמות. אם איכשהו יגיע לפה ליף (חסר סיכוי) או דרק וויליאמס אז ניחא. אבל הם לא.
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 07 יולי 2019, 00:36

אתמול שלחתי לאובראיינט את הסרטון שהכנתי עליו, כתב לי תודה וזה אז שאלתי אותו על הדרך אם הוא יישאר בעונה הבאה, זה מה שענה :
תמונה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 07 יולי 2019, 00:47

לא יודע... דווקא יש לו הרבה כישרון לדעתי. הוא פשוט צריך יד מכוונת. הייתי משאיר אותו כנראה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 יולי 2019, 00:48

אני משוכנע שהשחקן שיגיע במקומו יהיה פחות טוב ואנחנו עוד נתגעגע אליו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמוליק » 07 יולי 2019, 00:50

Jack55 כתב:אתמול שלחתי לאובראיינט את הסרטון שהכנתי עליו, כתב לי תודה וזה אז שאלתי אותו על הדרך אם הוא יישאר בעונה הבאה, זה מה שענה :
תמונה

מאחל לג'וני-ראש בקיר-אובריינט שיקבל פנייה עם הצעה גבוהה מ....קבוצה אחרת.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי Jack55 » 07 יולי 2019, 01:40

שמואל1 כתב:אני משוכנע שהשחקן שיגיע במקומו יהיה פחות טוב ואנחנו עוד נתגעגע אליו.

כנל, משום מה יש לי תחושה שבעונה הבאה הוא ייתן עונה נהדרת בקבוצה שיחתום בה ונצטער על זה .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], יוסי22, עידן ו־32 אורחים