המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בחירות אפריל 2019 V2 - הכנסת פוזרה, הולכים לבחירות

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות אפריל 2019 V2

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מרץ 2019, 02:16

jol9 כתב:
A.Parker כתב:בעיקר התחמק מחלק מהשאלות והפך מתוקף לקורבן בחלק מהתשובות

לא התחמק משום שאלה. ענה על הכל.
את הטענות אפשר להפנות למראיינים שמשום מה מיקדו את הראיון ברכילות ובקמפיין ולא בנושאים המרכזיים.

כן, כמו כששאלו אותו על כך שביקש/דרש שיסקרו את בנט ומשפחתו בצורה שלילית והוא ישר עבר לאיך הוא ושרה מותקפים
היו עוד כמה מקרים שבמקום לענות על השאלה הוא התקרבן או הסיט את האש לכחול-לבן

מה שכן, אני גם חושב שהיו צריכים לגעת גם בעשיה הפוליטית ולא רק בשימוע מאולתר שנעשה שם
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 24 מרץ 2019, 02:28

A.Parker כתב:
jol9 כתב:

את הטענות אפשר להפנות למראיינים שמשום מה מיקדו את הראיון ברכילות ובקמפיין ולא בנושאים המרכזיים.

כן, כמו כששאלו אותו על כך שביקש/דרש שיסקרו את בנט ומשפחתו בצורה שלילית והוא ישר עבר לאיך הוא ושרה מותקפים

מה שכן, אני גם חושב שהיו צריכים לגעת גם בעשיה הפוליטית ולא רק בשימוע מאולתר שנעשה שם

אז חבל שלא שמעת, כי הוא לגמרי ענה על זה. הוא אמר שהם כבר אחרי זה, ושגם הוא בן אדם עם חולשות, וכשתקפו את אשתו ובנו, הרגיש צורך להגיב.
בסוף גם צריך לזכור שכשאתה מגיע לראיון כזה, אתה גם רוצה להעביר את המסר. אז לפעמים המסר נדחף בכח, וזה בסדר כל עוד עונים על השאלות, ואני לא זוכר שאלה שהוא לא ענה, או לא התייחס אליה.
בגלל זה היה עדיף לשמוע את תשובתו לגבי המצב מול החמאס והדברים האחרים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מרץ 2019, 02:43

jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:

אז חבל שלא שמעת, כי הוא לגמרי ענה על זה. הוא אמר שהם כבר אחרי זה, ושגם הוא בן אדם עם חולשות, וכשתקפו את אשתו ובנו, הרגיש צורך להגיב.
בסוף גם צריך לזכור שכשאתה מגיע לראיון כזה, אתה גם רוצה להעביר את המסר. אז לפעמים המסר נדחף בכח, וזה בסדר כל עוד עונים על השאלות, ואני לא זוכר שאלה שהוא לא ענה, או לא התייחס אליה.

זאת באמת נשמעת לך תשובה רצינית? "הם כבר אחרי זה"? זה לבטל את מה שהיה. לא זכור לי שבנט תקף אותו שהוא הרגיש צורך לתקוף דווקא אותו. היה עושה (ועושה למעשה) למי שעושה לו - בסדר גמור, אבל כאן מדובר במקרה אחר. רוב התשובה היתה התקרבנות ופחות ענתה על השאלה, וגם כשענה התשובות לא היו קשורות או מוצדקות. יש לבוא עם דף מסרים (שהונח לו להפתעתי על השולחן) ויש להתחמק/להחליף נושא בחלק מהשאלות.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 24 מרץ 2019, 11:14

A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:

זאת באמת נשמעת לך תשובה רצינית? "הם כבר אחרי זה"? זה לבטל את מה שהיה. לא זכור לי שבנט תקף אותו שהוא הרגיש צורך לתקוף דווקא אותו. היה עושה (ועושה למעשה) למי שעושה לו - בסדר גמור, אבל כאן מדובר במקרה אחר. רוב התשובה היתה התקרבנות ופחות ענתה על השאלה, וגם כשענה התשובות לא היו קשורות או מוצדקות. יש לבוא עם דף מסרים (שהונח לו להפתעתי על השולחן) ויש להתחמק/להחליף נושא בחלק מהשאלות.

לא מסכים בכלל, אבל זכותך לדעתך.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 24 מרץ 2019, 11:54

ענה הרבה יותר יפה משכל פוליטיקאי אחר היה עונה בהתחשב בנוקבות הראיון
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 מרץ 2019, 12:30

אני באמת לא ממעריציו של ביבי, אני חושב שהוא ראש ממשלה רופס ולחיץ (בתחום הביטחוני), חלש מול חמאס ושפגע קשות בכוח ההרתעה של צה"ל (אם כי כאן אני גם מאשים את יועציו ובהם שורת רמטכלים כושלים, שבמו ידיהם הפכו את התפקיד הזה לכזה שזוכה ללעג וקלס בעיניי ניכר בציבור). אבל להשוות את הכריזמה שלו והעמידה שלו מול קהל (ומראיינים) לזו של גנץ זו בדיחה. זה כמו לראות גמר ליגת האלופות לאחר שנים של היכרות בלעדית עם הליגה הישראלית. גנץ הוא צנונית יבשה עם כריזמה של מלפפון חמוץ מעוך מתחתית הקופסה.
התנין 2

הודעהעל ידי A.Parker » 24 מרץ 2019, 13:10

התנין 2 כתב:אני באמת לא ממעריציו של ביבי, אני חושב שהוא ראש ממשלה רופס ולחיץ (בתחום הביטחוני), חלש מול חמאס ושפגע קשות בכוח ההרתעה של צה"ל (אם כי כאן אני גם מאשים את יועציו ובהם שורת רמטכלים כושלים, שבמו ידיהם הפכו את התפקיד הזה לכזה שזוכה ללעג וקלס בעיניי ניכר בציבור). אבל להשוות את הכריזמה שלו והעמידה שלו מול קהל (ומראיינים) לזו של גנץ זו בדיחה. זה כמו לראות גמר ליגת האלופות לאחר שנים של היכרות בלעדית עם הליגה הישראלית. גנץ הוא צנונית יבשה עם כריזמה של מלפפון חמוץ מעוך מתחתית הקופסה.

לא יודע אם זה כוון אליי, אבל זה לא מה שאמרתי. לגמרי מסכים איתך ולדעתי זו סיבה מרכזית למעמד שלו.
A.Parker

הודעהעל ידי שועל » 24 מרץ 2019, 15:23

jol9 כתב:
שועל כתב:חוץ מלעצבן אנשים בארה''ב ומחוצה לה זו הכרה חסרת משמעות. חיבוק דוב שגורם לנזק בתמיכה חוצת המפלגות הפנים האמריקאית (שגם כך כבר ניזוקה)

אה לא

אה כן
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 24 מרץ 2019, 15:28

ראיון די פושר, עם קטעים משכנעים יותר וקטעים לא משכנעים בכלל. מהסוג שמי שממילא תומך יאמר שהוא היה טוב ומי שלא - יזלזל בו.

אגב, ראיתי בפייסבוק שידור חי של אחד הכנסים של גנץ, אני לא מבין למה הם מנסים להסתיר אותו. הוא מרשים, רהוט, אנושי, מתפקד מעולה מול קהל. אין ספק שמבחינה תאטרלית הוא פיט מושלם לראשות ממשלה. מבחינת ניסיון, אני לא בטוח שניסיון צבאי מספיק. מבחינת עמדות- אולי עדיף אדם שדעותיו מעורפלות ומורכבות מאדם נחרץ שאומר דבר אחד ולמעשה עושה דברים אחרים לגמרי (נתניהו לדוגמה).
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 מרץ 2019, 15:33

הגדולה של ביבי היא שהוא יודע לגרום לקהל להתחבר אליו, משהו בגישה ובדיבור שלו קונה אותך, גם כשאתה שהוא פועל בדיוק בניגוד למה שהוא אומר (למשל מצחיק אותי שהוא מדבר על שמאל חלש כשהוא בעצמו מפגין חולשה פעם אחר פעם). עם כמה שתהיה לי ביקורת נגדו, את הדברים החזקים שלו לא אקח ממנו. לעומת זאת, כשאני שומע את גנץ מתראיין בא לי להעיף לו בעיטה לפרצוף הזחוח שלו. פוליטיקאי מהסוג המביך ביותר, שכל היום מפמפם במוח על זה שהוא היה רמטכ"ל (ועם כל חוסר הערכתי לרמטכלים, הוא היה אחד גרוע במיוחד).
נערך לאחרונה על ידי התנין 2 בתאריך 24 מרץ 2019, 15:36, נערך פעם אחת בסך הכל.
התנין 2

הודעהעל ידי שועל » 24 מרץ 2019, 15:36

אני חושב שזחוח זה אולי התיאור האחרון שהייתי אומר על גנץ. על לפיד כן.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 מרץ 2019, 15:38

לא יודע, כשגנץ עם הפרצוף המעצבן שלו אומר למצלמה: "ביבי, אתה תלמד אותי על ביטחון?", בא לי להעיף לו כאפה. למה מי הוא בכלל? רמטכ"ל כושל על צבא שעסוק בעבודות שיטור כל היום, שנבהל מהאפשרות לפוצץ מנהרות תופת שמא החמאס יקבל סיבוב.
נערך לאחרונה על ידי התנין 2 בתאריך 24 מרץ 2019, 15:40, נערך פעם אחת בסך הכל.
התנין 2

הודעהעל ידי שועל » 24 מרץ 2019, 15:40

מה? מבחינה בטחונית הוא ללא ספק עם עבר הרבה יותר מרשים מנתניהו.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי התנין 2 » 24 מרץ 2019, 15:46

שועל כתב:מה? מבחינה בטחונית הוא ללא ספק עם עבר הרבה יותר מרשים מנתניהו.

וראינו לאן כל הרמטכלים דמיקולו האלה הובילו אותנו. בין אם אם זה בוגי "בנט רצה לפתוח במתקפת מנע על המנהרות בלי התגרות של חמאס (שומו שמיים!!) יעלון, ובין אם זה בנצי "המנהרות לא מהוות איום בטחוני" גנצי. ועל אייהוד ברק אני בכלל לא רואה צורך להרחיב. אני בטוח שהרגע בו נשמע על כניסתו של הליצן אייזנקוט לפוליטיקה, קרוב מאוד.

פייגלין אמר דבר חכם על אותם גנרלים: ככל שהם נכשלים יותר חזק בביטחון כך הם נוהרים מהר יותר לפוליטיקה.
התנין 2

הודעהעל ידי felix_r » 24 מרץ 2019, 18:26

דנה וייס - בושה וחרפה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 24 מרץ 2019, 23:21

שועל כתב:
jol9 כתב:
שועל כתב:חוץ מלעצבן אנשים בארה''ב ומחוצה לה זו הכרה חסרת משמעות. חיבוק דוב שגורם לנזק בתמיכה חוצת המפלגות הפנים האמריקאית (שגם כך כבר ניזוקה)

אה לא

אה כן

שועליקו, למרות שאני מחבב אותך ברמה האישית, אני ממש מתקשה להסכים איתך אפילו על משהו אחד בעניינים הפוליטיים (וזה הולך כל הדרך אחורה עד אולמרט המזעזע שאתה כ"כ אוהב).

מה שאמרת בהודעה המקורית זאת פרשנות שוליים של השמאל הקיצוני. כולם כולל ראשי המפלגה שלך בירכו על ההכרזה, כי היא משמעותית ביותר. אפשר להגיד שכל דבר סמלי שנעשה (כמו העברת השגרירות לי-ם) היא חסרת משמעות, אבל בפועל זה פשוט לא נכון.

לא סתם עף לראשי המפלגה שלך הסכך מכל ה"פינוקים" שביבי מקבל מטראמפ. הם מבינים את המשמעות של זה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 24 מרץ 2019, 23:28

jol9 כתב:
שועל כתב:
jol9 כתב:

אה לא

אה כן

שועליקו, למרות שאני מחבב אותך ברמה האישית, אני ממש מתקשה להסכים איתך אפילו על משהו אחד בעניינים הפוליטיים (וזה הולך כל הדרך אחורה עד אולמרט המזעזע שאתה כ"כ אוהב).

מה שאמרת בהודעה המקורית זאת פרשנות שוליים של השמאל הקיצוני. כולם כולל ראשי המפלגה שלך בירכו על ההכרזה, כי היא משמעותית ביותר. אפשר להגיד שכל דבר סמלי שנעשה (כמו העברת השגרירות לי-ם) היא חסרת משמעות, אבל בפועל זה פשוט לא נכון.

לא סתם עף לראשי המפלגה שלך הסכך מכל ה"פינוקים" שביבי מקבל מטראמפ. הם מבינים את המשמעות של זה.

העברת השגרירות והכרה בגולן אלה דברים שונים לחלוטין ואין מה לדבר עליהם באותו משפט אפילו.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 24 מרץ 2019, 23:42

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
שועל כתב:
jol9 כתב:

אה לא

אה כן

העברת השגרירות והכרה בגולן אלה דברים שונים לחלוטין ואין מה לדבר עליהם באותו משפט אפילו.

אפשר לטעון שגם זה חסר משמעות כי זה משהו סימבולי, וכו' וכו'. שמעתי גם פרשנויות קיצוניות מהסוג הזה.

הצטברות הפעולות הפרו ישראליות שאנחנו עדים להם מאז שטראמפ עלה לשלטון, היא כמעט בלתי נתפסת. סופסוף אדם סופר משפיע וחזק בזירה הבינלאומית, רואה את המציאות במזרח התיכון כמו שהיא באמת.
אז להגיד על כל מהלך שלו, היסטורי ככל שלא יהיה, שהוא חסר משמעות, וחיבוק דב, זאת פרשנות שמתאימה לשמאל הקיצוני.
זה מה שניסיתי להבהיר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 מרץ 2019, 00:04

צפיתי בתחקיר של עובדה על הטיוחים והשקרים במבצעים המיוחדים ואני פשוט בהלם ממה שנהיה מהצבא שלנו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 25 מרץ 2019, 00:20

שמואל1 כתב:צפיתי בתחקיר של עובדה על הטיוחים והשקרים במבצעים המיוחדים ואני פשוט בהלם ממה שנהיה מהצבא שלנו.

אוי, פיספסתי את זה... אפשר תקצירון?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־35 אורחים