המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: הפיינל פור בברצלונה ושאלת יום הזיכרון

הודעהעל ידי שחר.ג. » 07 אפריל 2011, 20:11

גם ב2008 במדריד,אני בתור דתי,ראיתי רבע בערך.הבעיה קיימת תמיד, התקשורות סתם ניפחה.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי tom » 07 אפריל 2011, 21:51

גם אם הגמר היה ב17 ליולי, היה איזה כתב גאון מתעורר ונזכר שיש שנה מעוברת, ראש חודש, או ליקוי חמה
חאלס, הם לא יהיו אף פעם מרוצים
אותי יותר מדאיג הריבאונד של ריאל
tom

הודעהעל ידי מקובי » 07 אפריל 2011, 22:43

קודי כתב:דווקא לדעתי זו צביעות לחשוב שמכבי שומרת על השבת. מאז ומתמיד, הקבוצה טסה, נוסעת, מתאמנת ומשחקת בשבת ורק לפיני היו מדי פעם כל מיני קשקושים בעניין. בוודאי שהקבוצה היא לא קבוצה דתית ולא מתיימרת להיות כזו. רבאק - אנחנו משחקים ביורוליג האירופאי ולא באיזו תחרות של חב"ד, כך שאי אפשר לכופף את כל החוקים לחוקי התורה והיהדות. אין לי ספק שגם במכבי היו מעדיפים לשחק בשעה המוקדמת יותר, בעיקר כדי שאוהדי הקבוצה הדתיים יוכלו לצפות במשחק (למרות שהצופים בארץ היו יכולים במקרה כזה לצפות רק ברבע הראשון) ובנוסף בגלל שהגמר בשעה דומה, אבל סביר להניח שזה היה חלק מהמחיר שהיה צריך לשלם בשביל להקדים את הגמר. כשעומדים על כף המאזניים יום הזכרון מול השבת, אני חושב שמדובר ממש ב-no brainer.
לגבי אלי סהר - הוא כל הזמן בא בטענות לכולם אז לא הייתי מתייחס ברצינות לאדם שהוא אוהד בית"ר, קבוצה שמדי שבוע משחקת בשבת. אז אם בארץ בית"ר לא מצליחה או לא טורחת להזיז את משחקיה בשביל קהלה הדתי אז מצפים שמכבי תצליח לעשות זאת בתחרות אירופאית?

אני לא בטוח עד כמה אתה צודק.
1. עד כמה שאני יודע וקראתי לא מעט ראיונות, מכבי תמיד ניסתה לדאוג שהטיסה מחו"ל תגיע עוד לפני כניסת שבת בארץ. מיקי מספר על זה בספר שלו שהיו מקרים גם שהם נסעו עם המזוודות לאולם המשחק במטרה להספיק את הטיסה הראשונה לארץ.
אז נכון, יכול להיות שקרו מקרים, אבל בגדול מכבי כקבוצה מנסה להימנע מזה.
אני גם כמעט בטוח שהקבוצה לא מתאמנת בשבת, ובגדול? יש כאלו שהיו מקלים להתאמן בשבת (בסופו של דבר זה אימון משחק כדורסל, זה לא חילול שבת.)- ושוב- הגיוני שהיו מקרים, אבל לדעתי בהגדרה מכבי מנסה להימנע מזה.
משחקת בשבת? אני לא זוכר ב15 שנים שאני אוהד מכבי מקרה שמכבי שיחקה בשבת. גם בימי האדריאטית שהמשחקים היו במוצ"ש וכד'.
אז נכון שבשנות ה60 שיחקו בשישי בערב, אבל הימים הללו עברו ואינם.

2. הקבוצה אינה דתית, אבל אחוז הדתיים שאוהדים את הקבוצה הוא מאוד גבוה. בפיינל פור במדריד היו כ1500 דתיים מתוך ה6000 שמכבי הביאה. תסתכל על ההיכל ותראה אחוז גדול של דתיים. הקבוצה צריכה לייצג את האוהדים שלה (ולא, אני עם חנו'ש, אין לי טרוניה על מכבי בנושא המשחק השני בחצי הגמר, היה חשוב לי לציין את זה.)

3. בתור דתי, אני חושב שעדיף לשחק ביום הזכרון תוך כדי שמקדישים את המשחק לנופלים ולא חוגגים יותר מדי מאשר לשחק בשבת. אבל אני לא אובייקטיבי. ואני שוב חוזר- אין לי טרוניה למכבי בנוגע להחלטה שהם קיבלו, למרות שזה דופק אותי ויוצר מצב היפותטי שאני נוסע לפיינל פור למשחק 3-4.
הייתי שמח אם מכבי כן היו מנסים לשחק במשחק המוקדם, אבל אם זה או זה או זה אז זאת החלטה שמתקבלת על הדעת.

(קודי זה לא אליך :) )
4. בפעם המאה- מדברים על הדתיים שלא יכולים לראות זה אלו שטסים. אם מכבי היו משחקים במשחק הראשון אז לא היתה בעיה לשוהים בברצלונה שכן המשחק היה נגמר באיזור 19:30 שעון ברצלונה, ושבת בברצלונה נכנסת ב20:30 בערך.

5. לגבי בחדרי חדרים- יפה שהחליטו שאין דתיים שנוסעים. אני דתי ועם כל הקושי אני יסע וישאר במלון במהלך חצי הגמר. ברור לי שזאת הולכת להיות אחת ההתמודדויות הכי קשות שאני אעבור בחיים.
מקובי

הודעהעל ידי Natural » 07 אפריל 2011, 22:47

jol9 כתב:
Natural כתב:
jol9 כתב:משהו משעשע ששמתי לב אליו.
כשלא היה ברור האם מכבי תשחק בפיינל פור או לא, כל אתרי האינטרנט חגגו והיו 30 אלף כתבות צבע מכל מיני סוגים ומינים.
עכשיו כשהדברים נסגרו לטובת מכבי, יש בערך כתבה אחת שנדחקה לשולי האתר.

מה זה אומר? כנראה רק שהעיתונות שלנו מחפשת את הסנסציות, אבל בחלק מהאתרים, לדעתי זה קשור גם לזהות הקבוצה. אם זאת היתה עכברושייה כזאת או אחרת, היינו רואים
את וואלה חוגגים.

לא בטוח שאלו אתרים שבהכרח מעוניינים ברעת מכבי, זה פשוט המנטליות הישראלית.
כל הרעש סביב ה"יש פיינל פור למכבי, אין פיינל פור" והשעה של המשחק עשה באז גדול, ואולי סנסציה או דברים 'גדולים', שאין מה לעשות זה תופס ומביא רייטינג מה שנקרא.
ברגע שהכל הסתדר, אז כאילו מדובר באירוע שגרתי. לא מסכים עם זה בהכרח, אבל אפשר להבין וזה הגיוני.

אני מציע לך לקרוא איזה טור אחד שפורסם היום בישראל היום, ואז לחזור ולהגיד מה אתה אומר על זה.

איזה מישהו שיצא מהחור שלו, זרק קצת רפש וייעלם שוב כמו נאד ברוח.

בסדר, לא אמרתי שכל התקשורת היא POLITICLY CORRECT, טוב ונכונה.
ברור שיש כאלו אנטי ושיחפשו בכל חור את הרע, זה חדש לך ?
Natural

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 08 אפריל 2011, 03:40

ךידיעת כולם , מכבי תמיד מתאמנת בשבת וסיבה של הטיסות קשורה לאל-על בכלל ולא למכבי . מעניין שלכל אותם מנויים לא מפריע עניין מעודדות לדוגמא . חבר שלי כן , טס - לקח בית מלון במרחק הליכה , הלך ברגל ויצפה במשחק . בכל מקרה בנגוד להארץ הכל מופעל שם על ידי הגוים ... אז זה לא כזה נורא . אי אפשר לחייב כל אירופה לרכוד תחת חליל של מכבי בכל התחומים , מה לעשות ....
טיקי חוזר

הודעהעל ידי jol9 » 08 אפריל 2011, 04:44

מקובי כתב:
קודי כתב:דווקא לדעתי זו צביעות לחשוב שמכבי שומרת על השבת. מאז ומתמיד, הקבוצה טסה, נוסעת, מתאמנת ומשחקת בשבת ורק לפיני היו מדי פעם כל מיני קשקושים בעניין. בוודאי שהקבוצה היא לא קבוצה דתית ולא מתיימרת להיות כזו. רבאק - אנחנו משחקים ביורוליג האירופאי ולא באיזו תחרות של חב"ד, כך שאי אפשר לכופף את כל החוקים לחוקי התורה והיהדות. אין לי ספק שגם במכבי היו מעדיפים לשחק בשעה המוקדמת יותר, בעיקר כדי שאוהדי הקבוצה הדתיים יוכלו לצפות במשחק (למרות שהצופים בארץ היו יכולים במקרה כזה לצפות רק ברבע הראשון) ובנוסף בגלל שהגמר בשעה דומה, אבל סביר להניח שזה היה חלק מהמחיר שהיה צריך לשלם בשביל להקדים את הגמר. כשעומדים על כף המאזניים יום הזכרון מול השבת, אני חושב שמדובר ממש ב-no brainer.
לגבי אלי סהר - הוא כל הזמן בא בטענות לכולם אז לא הייתי מתייחס ברצינות לאדם שהוא אוהד בית"ר, קבוצה שמדי שבוע משחקת בשבת. אז אם בארץ בית"ר לא מצליחה או לא טורחת להזיז את משחקיה בשביל קהלה הדתי אז מצפים שמכבי תצליח לעשות זאת בתחרות אירופאית?

אני לא בטוח עד כמה אתה צודק.
1. עד כמה שאני יודע וקראתי לא מעט ראיונות, מכבי תמיד ניסתה לדאוג שהטיסה מחו"ל תגיע עוד לפני כניסת שבת בארץ. מיקי מספר על זה בספר שלו שהיו מקרים גם שהם נסעו עם המזוודות לאולם המשחק במטרה להספיק את הטיסה הראשונה לארץ.
אז נכון, יכול להיות שקרו מקרים, אבל בגדול מכבי כקבוצה מנסה להימנע מזה.
אני גם כמעט בטוח שהקבוצה לא מתאמנת בשבת, ובגדול? יש כאלו שהיו מקלים להתאמן בשבת (בסופו של דבר זה אימון משחק כדורסל, זה לא חילול שבת.)- ושוב- הגיוני שהיו מקרים, אבל לדעתי בהגדרה מכבי מנסה להימנע מזה.
משחקת בשבת? אני לא זוכר ב15 שנים שאני אוהד מכבי מקרה שמכבי שיחקה בשבת. גם בימי האדריאטית שהמשחקים היו במוצ"ש וכד'.
אז נכון שבשנות ה60 שיחקו בשישי בערב, אבל הימים הללו עברו ואינם.

2. הקבוצה אינה דתית, אבל אחוז הדתיים שאוהדים את הקבוצה הוא מאוד גבוה. בפיינל פור במדריד היו כ1500 דתיים מתוך ה6000 שמכבי הביאה. תסתכל על ההיכל ותראה אחוז גדול של דתיים. הקבוצה צריכה לייצג את האוהדים שלה (ולא, אני עם חנו'ש, אין לי טרוניה על מכבי בנושא המשחק השני בחצי הגמר, היה חשוב לי לציין את זה.)

3. בתור דתי, אני חושב שעדיף לשחק ביום הזכרון תוך כדי שמקדישים את המשחק לנופלים ולא חוגגים יותר מדי מאשר לשחק בשבת. אבל אני לא אובייקטיבי. ואני שוב חוזר- אין לי טרוניה למכבי בנוגע להחלטה שהם קיבלו, למרות שזה דופק אותי ויוצר מצב היפותטי שאני נוסע לפיינל פור למשחק 3-4.
הייתי שמח אם מכבי כן היו מנסים לשחק במשחק המוקדם, אבל אם זה או זה או זה אז זאת החלטה שמתקבלת על הדעת.

(קודי זה לא אליך :) )
4. בפעם המאה- מדברים על הדתיים שלא יכולים לראות זה אלו שטסים. אם מכבי היו משחקים במשחק הראשון אז לא היתה בעיה לשוהים בברצלונה שכן המשחק היה נגמר באיזור 19:30 שעון ברצלונה, ושבת בברצלונה נכנסת ב20:30 בערך.

5. לגבי בחדרי חדרים- יפה שהחליטו שאין דתיים שנוסעים. אני דתי ועם כל הקושי אני יסע וישאר במלון במהלך חצי הגמר. ברור לי שזאת הולכת להיות אחת ההתמודדויות הכי קשות שאני אעבור בחיים.

סתם שאלה - למה אסור ללכת לראות משחק כדורסל בשבת, אם לא משתמשים בכלי תחבורה?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שחר.ג. » 08 אפריל 2011, 05:25

1. לשלם בכניסה
2. גרימה לחילול שבת של המפעיל ( קופה או מעבר )
3. מנהג גווים (-ביוון העתיקה הספורט היה נפוץ ביותר)
לא ראוי שיהודי ינהג כמו גוי .

הרחבה:
השאלה
אילו פעילויות גופניות מותרות בשבת?
תשובת הרב
נעסוק כאן רק בפעילות פרטית ולא בספורט ייצוגי, שסביבו מתנהל לצערנו חילול שבת פומבי רב, וחלילה להשתתף בו גם כצופה.
על יום השבת נאמר בישעיהו (נח,יג): "וכיבדתו מעשות דרכיך", ופירשו חז"ל "שלא יהא הילוכך בשבת כהילוכך בחול". ביום חול דרך האדם למהר לעסקיו, אבל בשבת הליכתו צריכה להיות במנוחה. על-כן אסרו חז"ל לפסוע פסיעה גסה בשבת. גם הקפיצה אסורה, אלא אם כן הוא קופץ מפני הכרח הדרך או כדי לקצר אותה. אולם נערים הנהנים מריצה וקפיצה, וכן ממשחקי תופסת ומחבואים - מותרים בכך.
וכן מותר לרוץ כדי לראות דבר (מותר) שהאדם נהנה ממנו, ומצווה לרוץ לבית-הכנסת ולכל דבר-מצווה.
'התעמלות' שאסרו חז"ל, הכוונה לעיסוי לשם הזעה, כחלק מאיסור רפואה בשבת ("משום שחיקת סממנים"), מכיוון שניתן לגרום להזעה גם באמצעות תרופות. אולם ריצה והתעמלות לתפקוד הלב וכלי-הדם (לשיקום או למניעת מחלות), שלא ניתן להחליפן בתרופות, יש מקום להתירן (ואם אפשר, יש לעשות זאת בניחותא, בלי מאמץ מיוחד).
משחקי כדור (במקום שיש עירוב) מותרים, חוץ מכדורגל שאסור על מגרש עפר ויש אוסרים אפילו בשטח סלול או מרוצף. אם משחקים או רצים על-גבי דשא וברור שבשל כך פוגעים בדשא, אסור הדבר לכל הדעות.
רכיבה על אופניים אסורה, חוץ מתלת-אופן לילדים ועגלת-נכים (לא-חשמלית). שחייה בים ובנהרות - אסורה, ונהגו שלא לשחות גם בבריכה.
אולם אף שלרוב הדעות אין איסור בעצם המשחק בכדור בשבת, אמרו חז"ל: "טור-שמעון מפני-מה חרב? משום שהיו משחקין בכדור בשבת". משום שבכל-זאת יש בכך זלזול בכבוד השבת, שמבלים אותה בספורט ולא בדברי תורה וקדושה.
תמונהg]
"כדורסל זה משחק שבחודשיים אתה יכול לעבור ממינוס 25 באוסישקין לפלוס 44 על בולוניה. אנחנו רק באוקטובר."
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 08 אפריל 2011, 06:36

אז חלאס לבלבל את המוח . התשלום מתבצע בפיינל פור הרבה לפני יום המשחק . מי שסורק לך כרטיב הוא גוי .
מפעיל הארועה הוא גוי וערוץ המשדר מחלל את השבת כל שנה ולא בגלל משחק הספציפי .
אם ספורט הוא מנהג הגויים אז לא תצפו בכלל . מעניין איפו כל שומרי השבת ברגע שמשחקים כדורגל בארץ ? מספיק כפפנו את כל העולם ואישתו בגלל יום הזכרון , עכשיו לדרוש גם לשנות לוח זמנים בגלל השבת זה חוצפה ממדרגה ראשונה - מה לעשות שבספרד בשבת המון אנשים עובדים , חלק גדול מהם במיוחד בתחום נותני שירותים עובדים עד 21:30 וגם להם יש זכות לצפות במשחק כמו לאוהדים של מכבי שהם שומרי מסורת , מה עוד שאני די סבור שמבחינת מס' האנשים הם "קצת" רבים יותר . לידיתך האוכלוסיה של מדריד כמעט זהה לזאת של ישראל כולה , בספרד מתגוררים 35 מיליון איש . מספיק שאוכלוסיה חילונית בישראל משלמת מחיר של שמירת השבת . אירופה לא צריכה וגם לא תעשה כך .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי חנו'ש » 08 אפריל 2011, 07:26

טיקי חוזר כתב:אז חלאס לבלבל את המוח . התשלום מתבצע בפיינל פור הרבה לפני יום המשחק . מי שסורק לך כרטיב הוא גוי .
מפעיל הארועה הוא גוי וערוץ המשדר מחלל את השבת כל שנה ולא בגלל משחק הספציפי .
אם ספורט הוא מנהג הגויים אז לא תצפו בכלל . מעניין איפו כל שומרי השבת ברגע שמשחקים כדורגל בארץ ? מספיק כפפנו את כל העולם ואישתו בגלל יום הזכרון , עכשיו לדרוש גם לשנות לוח זמנים בגלל השבת זה חוצפה ממדרגה ראשונה - מה לעשות שבספרד בשבת המון אנשים עובדים , חלק גדול מהם במיוחד בתחום נותני שירותים עובדים עד 21:30 וגם להם יש זכות לצפות במשחק כמו לאוהדים של מכבי שהם שומרי מסורת , מה עוד שאני די סבור שמבחינת מס' האנשים הם "קצת" רבים יותר . לידיתך האוכלוסיה של מדריד כמעט זהה לזאת של ישראל כולה , בספרד מתגוררים 35 מיליון איש . מספיק שאוכלוסיה חילונית בישראל משלמת מחיר של שמירת השבת . אירופה לא צריכה וגם לא תעשה כך .

טיקי, אתה לא צריך לצאת על האוכלוסייה הדתית, ולא לנסות לשכנע אותם שזה מותר ללכת לראות את המשחק (אני מניחה שאתה עדיין לא רב שיכול להתיר דברים כאלו, או לאסור עלינו לראות משחקי ספורט...).
אני מסכימה שאין לדתיים על מה להתלונן, כי גם לפי דעתי יום הזיכרון חשוב יותר, ואי אפשר להשיג הכל.
גם לשמעון יש את הגבולות שלו, אני חושבת.... :roll:

אין מה לעשות, מי שבחר להיות דתי צריך לדעת שזה מגיע עם לא מעט ויתורים קשים וזו הבחירה האישית שלנו כדתיים, אין לנו למי לבוא בתלונות.
ואני בטוחה שיש לא מעט נוצרים שעצבניים על העובדה שהגמר נופל להם על הזמן שהם בכלל הולכים לכנסייה.
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 08 אפריל 2011, 07:51

אני לרב ולגם לא רוצה או מתכוון להיות רב , רק כל ההסברים מלומדים שקבלתי מבחינת הגיון הפשוט נופלים אחד אחד . אותי זה כבר התחיל לעצבן , במקום לדון בנושא המשמח ממשיכים לחפש למה הנהלה לא בסדר . פיינל פור תמיד נופל לסופ"ש ואין בזה שום דבר חדש . הדרישה (לא בקשה אלא דרישה ) לשנות לכל אירופה מועד בגלל מס' X של אוהדים זה חוצפה מבחינתי . בנגוד ליום הזכרון שזה יום אבל לאומי מתחילים לחפש מה עוד לא בסדר , אולי נדרוש לבטל כל הארועי ספורט בין פסח ושבועות ... הרי זה בין המצרים , לא ?
טיקי חוזר

הודעהעל ידי חנו'ש » 08 אפריל 2011, 08:00

טיקי חוזר כתב:אני לרב ולגם לא רוצה או מתכוון להיות רב , רק כל ההסברים מלומדים שקבלתי מבחינת הגיון הפשוט נופלים אחד אחד . אותי זה כבר התחיל לעצבן , במקום לדון בנושא המשמח ממשיכים לחפש למה הנהלה לא בסדר . פיינל פור תמיד נופל לסופ"ש ואין בזה שום דבר חדש . הדרישה (לא בקשה אלא דרישה ) לשנות לכל אירופה מועד בגלל מס' X של אוהדים זה חוצפה מבחינתי . בנגוד ליום הזכרון שזה יום אבל לאומי מתחילים לחפש מה עוד לא בסדר , אולי נדרוש לבטל כל הארועי ספורט בין פסח ושבועות ... הרי זה בין המצרים , לא ?

אני מאמינה שיש בך מספיק רגישות בשביל להבין מאיפה בא הביאוס של אותם אנשים שלא יוכלו לנסוע לברצלונה.
אני מסכימה איתך שהטענות לא צריכות לבוא לכיוון של מכבי שבאמת עשתה הכל ולא יכולה לרצות את כולם, אבל אני יכולה להבין כמה האוהדים הדתיים מבואסים מהעניין.

ואגב, ממתי יש קשר בין דת להיגיון??
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 08 אפריל 2011, 08:17

אותי מבאס שאין תחבורה ציבורית בשבת ואז ?
טיקי חוזר

הודעהעל ידי שחר.ג. » 08 אפריל 2011, 08:19

חנו'ש כתב:
טיקי חוזר כתב:אני לרב ולגם לא רוצה או מתכוון להיות רב , רק כל ההסברים מלומדים שקבלתי מבחינת הגיון הפשוט נופלים אחד אחד . אותי זה כבר התחיל לעצבן , במקום לדון בנושא המשמח ממשיכים לחפש למה הנהלה לא בסדר . פיינל פור תמיד נופל לסופ"ש ואין בזה שום דבר חדש . הדרישה (לא בקשה אלא דרישה ) לשנות לכל אירופה מועד בגלל מס' X של אוהדים זה חוצפה מבחינתי . בנגוד ליום הזכרון שזה יום אבל לאומי מתחילים לחפש מה עוד לא בסדר , אולי נדרוש לבטל כל הארועי ספורט בין פסח ושבועות ... הרי זה בין המצרים , לא ?

אני מאמינה שיש בך מספיק רגישות בשביל להבין מאיפה בא הביאוס של אותם אנשים שלא יוכלו לנסוע לברצלונה.
אני מסכימה איתך שהטענות לא צריכות לבוא לכיוון של מכבי שבאמת עשתה הכל ולא יכולה לרצות את כולם, אבל אני יכולה להבין כמה האוהדים הדתיים מבואסים מהעניין.

ואגב, ממתי יש קשר בין דת להיגיון??

הדת היהודית בכול אופן מבוססת על זה. ;)
תמונהg]
סמל אישי של המשתמש
שחר.ג.

הודעהעל ידי חנו'ש » 08 אפריל 2011, 08:32

טיקי חוזר כתב:אותי מבאס שאין תחבורה ציבורית בשבת ואז ?

ואני לגמרי בעד שתהיה תחבורה ציבורית בשבת ושלכל אחד יינתן האופציה לחיות את חייו לפי איך שהוא רואה לנכון, אבל זה כבר דיון אחר לגמרי.

כנראה שאני בניגוד אליך יודעת לגלות רגישות לכל הצדדים בעניין.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי צהובון » 08 אפריל 2011, 09:35

סתם צביעות.
יש כאן ענף שלם שמבוסס על משחקים בשבת, ולמכבי נתפסים על זה שהיא משחקת בשבת בטורניר שבכלל לא מנוהל על ידה...
צהובון

הודעהעל ידי jol9 » 08 אפריל 2011, 09:46

חני ושחר,
לדעתי מה שטיקי אומר מגיע מעצבים לא בגללכם אלא בגלל התקשורת, או לפחות חלק ממנה.

ראיתי אתמול את היציע, ואני באמת מחבב באופן כזה או אחר, את כל חברי הפאנל, אבל בנושא אשל מכבי אתמול, זה ממש עיצבן אותי.
שמעון ודייויד הפכו את העולם, כדי שמכבי, שזהו מועדון פרטי, לא יישחק ביום אבל לאומי. הם כופפו את הנהלת היורוליג, את גופי השידור ואת המפרסמים, וזה ממש לא דבר של מה בכך.

פצאום באים להם כל מיני עיתונאים, ומתחילים עם ה"מה אם" וה"מה עם"

מה אם המשחק ייכנס להערכה
ומה עם כל התכניות שמתחילות כבר ב-17:00
ומה אם המשחק על המקומות 3-4 יסתיים יותר מאוחר
ומה אם יישבר סל
ומה עם הטקס
וכו' וכו'.
עכשיו בא אלי סהר וגם מתקשקש על השבת - "מה, היה קשה למכבי לשחק את המשחק הראשון???" כאילו מכבי מחלקת את הלוחות זמנים, ואין כאן שום
קשר לקבוצות אחרות, ולבעלי עניין.

אז דבר ראשון, כולם שוכחים שמכבי עוד לא הגיע בכלל לגמר.
דבר שני, צריך להבין שאין פתרון לכל הבעיות, ואם יקרה מקרה, והמשחק יגלוש לשעה חריגה, אז השידורים יופסקו, ומכבי תסיים את המשחק ולא תשתתף בטקס.
וכל עניין השבת, הוא זניח כי זה המחיר שמכבי היתה צריכה לשלם, בשביל לשחק מול קבוצה ספרדית בפריים טיים.

ד"א, כששואלים את כל אלה שבאים בטענות, מה מכבי היתה צריכה לעשות, הם שותקים, כי אין להם פתרון. יותר נכון, יש להם, אבל הם לא יכולים להגיד בקול
רם, שהם היו רוצים שמכבי לא תיסע לפיינל פור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי DELEK » 08 אפריל 2011, 10:26

האם המשחק של מכבי יוקדם?

http://sports.walla.co.il/?w=/7/1813694
DELEK

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 08 אפריל 2011, 10:30

אני חס וחלילה לא רוצה לפגוע באף חבר פורום ואין לי שום עצבים עליו חס וחלילה . לא לראות משחק עקב כל מיני סיבות זה בסא אמתית . בשנה שעברה ה"תהנוג " לרות מכבי בשני משחקים מול פרטיזן עלי לי 175 יורו ..... דרך האינטרנט והם עוד הפסידו , השנה זה היה 80 יורו במצטבר והם נצחו כי מה לעשות אני חייב להיות בחול בסוף מרץ כל שנה לצורך טיפולים רפאיים . אני עד היום זוכר את העצבים על אחותי שהחליטה להתחתן ביום 5 מול משחק הראשון של מכבי , עד היום אני זוכר שזה היה נגד סופוט ומכבי הפסידה (אחותי אשמה ).
אני עצבני על עניין אחר - שתקשורת במקום להתמקד בעניין המקצוע ובהשג של הקבוצה , כבר שבוע מדברים בכל מה שמסביב ותמיד בהתמקדות מה לא בסדר .....
הרי היה אפשר לנתח את הדרך של קבוצה , לבחון שחקנים ביחס הערכה בקדם העונה , בשיטה וסגנון המשחק , בעבודה של צוות המקצועי , בהתנהגות השחקנים במגרש ומחוץ לו ... במקום זה היתה כתבה אחד עם ציונים לשחקנים , 2 כתבות על בלאט ו80 כתבות על מכבי ויום הזכרון/ שבת וכו ' .
זה מה שמעצבן .
טיקי חוזר

הודעהעל ידי טיקי חוזר » 08 אפריל 2011, 10:38

עכשיו וואלה מפרסמים שפאו ןסיינה מבקשות מיורוליג להיות משחק חצי גמר השני ושמכבי וריאל היו ראשון , אז עוד קיים סיכוי שמשחק יזוז 3 שעות קדימה . לא שזה הכי עוזר לצופים בארץ.
טיקי חוזר

הודעהעל ידי DELEK » 08 אפריל 2011, 11:06

טיקי חוזר כתב:עכשיו וואלה מפרסמים שפאו ןסיינה מבקשות מיורוליג להיות משחק חצי גמר השני ושמכבי וריאל היו ראשון , אז עוד קיים סיכוי שמשחק יזוז 3 שעות קדימה . לא שזה הכי עוזר לצופים בארץ.

2 הודעות למעלה
DELEK

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־26 אורחים