המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סדרות 3

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סדרות 3

הודעהעל ידי jol9 » 30 אפריל 2019, 00:19

מדהים!! מטורף!!

פרק 7 של עונה 8 של חברים
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 30 אפריל 2019, 09:33

ממליץ על quicksand של נטפליקס. סדרה שוודית, מהיוצרים של הגשר. עוד לא סיימתי, וזה לא ארוך מדי (6 פרקים).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 אפריל 2019, 10:44

כל העולם: "דרקונים!!!!!! זומבים!!!!!!!! ילדה שמחליפה פרצופים!!!!!!!!!!!!!!" פאק המלך הזומבי לקח לה את הדרקון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

יוני:" היי בוקר טוב חברים, ברצוני לשתף עימכם סדרה נורווגית חדשה שנתקלתי בה תחת הסקשן "zero sex life" בנטפליקס. מדובר במיני סדרה של 6 פרקים בני 7 שעות כל אחד, המגוללים את סיפורה של משפחה נורווגית ממעמד הביניים שמאבדת את אחד מילדיה לרוצח סדרתי מטורף, שהורג את קורבנותיו באמצעות שיעמום יתר. מומלץ מאוד.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 30 אפריל 2019, 11:12

:clap2
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי my man » 30 אפריל 2019, 11:56

חחחחח
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 30 אפריל 2019, 12:03

שמואל1 כתב:
felix_r כתב:
שמואל1 כתב:ואו פרק 3

גדול, אבל אם כבר הלכו לכיוון, בקלות היו יכולים לעשות מזה שני פרקים גדולים. לטעמי גם היו צריכים להרוג יותר דמויות מוכרות. בפועל יצא שכמעט כל הדמויות המובילות נשארו בחיים, וזה נראה קצת מוזר.
בפרק 5 צפוי להיות עוד קרב גדול וכנראה עוד קורבנות

הינה, גם פה הכתב מתלונן על כך שלא נהרגו מספיק דמויות מובילות.
https://e.walla.co.il/item/3233235
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 אפריל 2019, 12:05

MTA2311 כתב:כל העולם: "דרקונים!!!!!! זומבים!!!!!!!! ילדה שמחליפה פרצופים!!!!!!!!!!!!!!" פאק המלך הזומבי לקח לה את הדרקון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

יוני:" היי בוקר טוב חברים, ברצוני לשתף עימכם סדרה נורווגית חדשה שנתקלתי בה תחת הסקשן "zero sex life" בנטפליקס. מדובר במיני סדרה של 6 פרקים בני 7 שעות כל אחד, המגוללים את סיפורה של משפחה נורווגית ממעמד הביניים שמאבדת את אחד מילדיה לרוצח סדרתי מטורף, שהורג את קורבנותיו באמצעות שיעמום יתר. מומלץ מאוד.
התגובה הכי טובה שקראתי בפורום בזמן האחרון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 30 אפריל 2019, 12:57

MTA2311 כתב:כל העולם: "דרקונים!!!!!! זומבים!!!!!!!! ילדה שמחליפה פרצופים!!!!!!!!!!!!!!" פאק המלך הזומבי לקח לה את הדרקון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "

בן אלפיים.

(אבל מצחיק) :laugh1 :laugh1
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 30 אפריל 2019, 15:24

התחלתי להשתעמם מהעונה השניה של "אלים אמריקאים". הפסקתי לראות.

עברתי בינתיים לצפות ב VOD בסדרה בריטית-אמריקאית "שמש חזקה" (Hard Sun). מישהו מכיר? למרות הציון הנמוך יחסית ב IMDb (רק 6.6) מדובר בסדרה לא רעה בכלל.

"שמש חזקה" היא סדרת דרמה בת שישה פרקים שנוצרה בקו-פרודוקציה של רשת BBC הבריטית ורשת הסטרימינג האמריקנית HULU ("סיפורה של שפחה"). בסדרה האפוקליפטית, שנכתבה על ידי המועמד ל"אמי" ול"באפטה" ניל קרוס ("לות'ר", "ספוקס") ותשודר ב-HOT HBO, מככבים ג'ים סטרג'ס ("מעבר ליקום") ואגנס דיין ("התנגשות הטיטאנים").
בזמן חקירה של מקרה מוות שגרתי, לכאורה, של האקר לונדוני, נתקלים הבלשים השותפים (והאויבים) צ'ארלי היקס (סטרג'ס) ואיליין רנקו (דיין) בראיה לכך שסוף העולם מגיע בעוד חמש שנים בלבד. היקס ורנקו מוצאים עצמם נרדפים על ידי סוכנים חסרי רחמים של השירות החשאי, שמוכנים להרוג אותם כדי לשמור על הסוד הזה, והם חייבים לגייס כל טיפת תושייה כדי להגן על עצמם ועל היקרים להם.

כשהסיפור מתפרסם בתקשורת, גורמים רשמיים מצליחים להציג אותו כמתיחה – אך בעקבות החשיפה יוצאים מהאפלה רוצחים סדרתיים, מנהיגי כתות ופושעים אחרים המנצלים את המצב. רנקו והיקס חייבים להתמודד עמם, אבל לא פשוט לשמור על הצדק כשמעל הכל מרחף איום הארמגדון.
שמש חזקה

לצדם של סטרג'ס ודיין משתתפים גם ניקי אמוקה-בירד ("עלייתה של ג'ופיטר"), דרק רידל ("חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד"), וארדה סת'ו ("מכת מחץ"), אדריאן רולינס ("לשבור את הגלים", סרטי "הארי פוטר") ואייסלינג ביי ("THE FALL").
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 אפריל 2019, 15:34

felix_r כתב:התחלתי להשתעמם מהעונה השניה של "אלים אמריקאים". הפסקתי לראות.

עברתי בינתיים לצפות ב VOD בסדרה בריטית-אמריקאית "שמש חזקה" (Hard Sun). מישהו מכיר? למרות הציון הנמוך יחסית ב IMDb (רק 6.6) מדובר בסדרה לא רעה בכלל.

"שמש חזקה" היא סדרת דרמה בת שישה פרקים שנוצרה בקו-פרודוקציה של רשת BBC הבריטית ורשת הסטרימינג האמריקנית HULU ("סיפורה של שפחה"). בסדרה האפוקליפטית, שנכתבה על ידי המועמד ל"אמי" ול"באפטה" ניל קרוס ("לות'ר", "ספוקס") ותשודר ב-HOT HBO, מככבים ג'ים סטרג'ס ("מעבר ליקום") ואגנס דיין ("התנגשות הטיטאנים").
בזמן חקירה של מקרה מוות שגרתי, לכאורה, של האקר לונדוני, נתקלים הבלשים השותפים (והאויבים) צ'ארלי היקס (סטרג'ס) ואיליין רנקו (דיין) בראיה לכך שסוף העולם מגיע בעוד חמש שנים בלבד. היקס ורנקו מוצאים עצמם נרדפים על ידי סוכנים חסרי רחמים של השירות החשאי, שמוכנים להרוג אותם כדי לשמור על הסוד הזה, והם חייבים לגייס כל טיפת תושייה כדי להגן על עצמם ועל היקרים להם.

כשהסיפור מתפרסם בתקשורת, גורמים רשמיים מצליחים להציג אותו כמתיחה – אך בעקבות החשיפה יוצאים מהאפלה רוצחים סדרתיים, מנהיגי כתות ופושעים אחרים המנצלים את המצב. רנקו והיקס חייבים להתמודד עמם, אבל לא פשוט לשמור על הצדק כשמעל הכל מרחף איום הארמגדון.
שמש חזקה

לצדם של סטרג'ס ודיין משתתפים גם ניקי אמוקה-בירד ("עלייתה של ג'ופיטר"), דרק רידל ("חיות הפלא: הפשעים של גרינדלוולד"), וארדה סת'ו ("מכת מחץ"), אדריאן רולינס ("לשבור את הגלים", סרטי "הארי פוטר") ואייסלינג ביי ("THE FALL").
באמת עונה לא מוצלחת של אלים אמריקאים. הסדרה איבדה את הקסם של הספר והעונה הראשונה. משהו לא עובד שם לצערי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 30 אפריל 2019, 23:49

באמת פרק גדול
לא חשבתי שייגמר ככה
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 01 מאי 2019, 00:12

אגב, אני מבין שלכולם הפרק היה חשוך מדי וקצת מפוקסל?
A.Parker

הודעהעל ידי גל גל » 01 מאי 2019, 07:14

זה היה ככה רק דרך היס שלא יבלבלו את המוח
אני הורדתי באינטרנט ב1080 וראיתי מעולה .

הורדתי אחרי שהבנתי את איכות השידור ביס ועשיתי השוואה

ביחס לציפיות לדעתי זה היה חרא פרק .
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי שועל » 01 מאי 2019, 14:29

זו באמת סדרה כל כך טובה? התחלתי את העונה הראשונה לפני המון זמן והפסקתי.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי A.Parker » 01 מאי 2019, 15:31

גל גל כתב:זה היה ככה רק דרך היס שלא יבלבלו את המוח
אני הורדתי באינטרנט ב1080 וראיתי מעולה .

הורדתי אחרי שהבנתי את איכות השידור ביס ועשיתי השוואה

ביחס לציפיות לדעתי זה היה חרא פרק .

באופן כללי זה היה פרק גדול (כנראה הכי מושקע אי פעם בסדרה כלשהי), אבל כן, גם אני מאוכזב
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 01 מאי 2019, 15:33

שועל כתב:זו באמת סדרה כל כך טובה? התחלתי את העונה הראשונה לפני המון זמן והפסקתי.

אני די בטוח שיש לא מעט אנשים שרואים את הסדרה בגלל אפקט העדר (אולי באופן לא מודע אפילו)
לא נראה לי שסדרה יכולה להתאים לכל כך הרבה אנשים, ועוד לכזאת שאותם אנשים מחשיבים אותה לסדרה הכי טובה שיש
A.Parker

הודעהעל ידי שועל » 01 מאי 2019, 15:37

A.Parker כתב:
שועל כתב:זו באמת סדרה כל כך טובה? התחלתי את העונה הראשונה לפני המון זמן והפסקתי.

אני די בטוח שיש לא מעט אנשים שרואים את הסדרה בגלל אפקט העדר (אולי באופן לא מודע אפילו)
לא נראה לי שסדרה יכולה להתאים לכל כך הרבה אנשים, ועוד לכזאת שאותם אנשים מחשיבים אותה לסדרה הכי טובה שיש

למה לא? אין, למשל, זמרים שהם די קונצנזוס בגלל העובדה שהם פשוט טובים? תמיד יהיו את אלו שלא אוהבים.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי ankram » 01 מאי 2019, 15:58

אחלה פרק. וואלאר מורגוליס.

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
ankram

הודעהעל ידי A.Parker » 01 מאי 2019, 16:44

שועל כתב:
A.Parker כתב:

למה לא? אין, למשל, זמרים שהם די קונצנזוס בגלל העובדה שהם פשוט טובים? תמיד יהיו את אלו שלא אוהבים.

לא יודע, נראה לי קצת מוזר שכל כך הרבה אנשים מתים על סדרה שכוללת מכשפות, זומבים ודרקונים
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 מאי 2019, 17:42

ankram כתב:אחלה פרק. וואלאר מורגוליס.

Sent from my iPhone using Tapatalk
ואלאר דוהאריס
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה