המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל מאירופה והעולם 18/19 V2

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל מאירופה והעולם 18/19 V2

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מאי 2019, 13:16

ankram כתב:
Jack55 כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:
הולינס הוא קלעי. שוטינג גארד. מה הקשר לקיין? הוא שחקן בעמדה 2 איפה שיש לך את וילבקין

הוא סווינגמן שמשחק בהגנה, יכול לדחוף את הכדור במעבר ויידע לקלוע שלשה פנויה או לסיים בדאנק.

מה שקיין עושה- רק טוב.

הולינס הוא 193 ס"מ. לא סווינגמן.

לגבי כל מה שהוא יכול לעשות, זה בערבון מוגבל. למה? כי הוא לא שיחק ביורוליג ואתם שופטים אותו רק על פי מה שעשה בטורניר ברמה נמוכה

אני חולק על זה, כל שחקן (גם הכי כוכב שיש) אף פעם לא מתחיל ביורוליג, תמיד יש את ההתחלה בקבוצה קטנה או מפעל קטן ואז מזהים את הפוטנציאל וקבוצת יורוליג מחתימה את אותו שחקן .

זה המצב עם הולינס, הוא נתן עונה יוצאת דופן השנה וזה לא משנה אם זה היה רק בליגה הגרמנית, רואים שהוא רמה מעל כולם ושהיכולות שלו והדברים שהוא מביא למשחק זה ברמה של שחקן יורוליג, אין לי ספק עם זה שהוא יצליח גם ברמה הזאת .

קנדריק ריי היה פנטסטי אשתקד בליגה לא פחות טובה, מתאים למכבי? תמיר בלאט נבחר לחמשיית העונה בפיב״א, מתאים ליורוליג?
הולינס קלעי קלעי אבל עושה רושם של בור שחור שכל מסירה אליו תהפך להיות הטלה לכיוון הסל, סוג של אובראיינט כזה בהתקפה רק כגארד. זה נחמד שאתה שחקן מרכזי בקבוצה כמו ווכטה, אבל לא אומר כלום על יכולת להיות שחקן רוטציה ביורוליג.

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני מבין שנתת את ריי כדוגמה למישהו שהצליח בליגה המקומית שלו וביורוליג התבררה כנפילה, אבל בכל זאת להשוות בין השניים זה פשוט לא נכון .
אני לא צריך בכלל להסביר את ההבדל ביכולת בין השניים, אבל אתה הבאת דוגמאות לשני שחקנים צעירים, לעומת הולינס שהוא בן 28 וזה בדיוק הזמן שהוא צריך לפרוץ ולתת את העונות הטובות בקריירה שלו, בגלל זה לדעתי הוא גם מתאים ובשל .

סתם לדוגמה, גם מייק ג'יימס, קלייבורן והיגינס הגיעו מקבוצות שאף אחד באירופה כמעט לא מכיר, זה אומר שאין להם את היכולת והפוטנציאל להצליח ביורוליג?
אני חושב שהולינס לגמרי יכול להיות משמעותי ביורוליג, הוא בשיא אחריי העונה הכי טובה שלו, וזה בדיוק הזמן שלו לעשות את המעבר ולהוכיח את עצמו גם ברמות כאלה, אם הוא יכול להיות כוכב או שחקן רוטציה לגיטימי?

את זה נדע רק שהוא באמת יגיע וישחק פה, אבל על פי מה שאני ראיתי והתרשמתי ממנו, הוא באמת יכול להיות במינימום להיות שחקן רוטציה טוב ביורוליג .
נערך לאחרונה על ידי Jack55 בתאריך 29 מאי 2019, 13:18, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 29 מאי 2019, 13:17

ankram כתב:
Jack55 כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:
הולינס הוא קלעי. שוטינג גארד. מה הקשר לקיין? הוא שחקן בעמדה 2 איפה שיש לך את וילבקין

הוא סווינגמן שמשחק בהגנה, יכול לדחוף את הכדור במעבר ויידע לקלוע שלשה פנויה או לסיים בדאנק.

מה שקיין עושה- רק טוב.

לגבי כל מה שהוא יכול לעשות, זה בערבון מוגבל. למה? כי הוא לא שיחק ביורוליג ואתם שופטים אותו רק על פי מה שעשה בטורניר ברמה נמוכה

אני חולק על זה, כל שחקן (גם הכי כוכב שיש) אף פעם לא מתחיל ביורוליג, תמיד יש את ההתחלה בקבוצה קטנה או מפעל קטן ואז מזהים את הפוטנציאל וקבוצת יורוליג מחתימה את אותו שחקן .

זה המצב עם הולינס, הוא נתן עונה יוצאת דופן השנה וזה לא משנה אם זה היה רק בליגה הגרמנית, רואים שהוא רמה מעל כולם ושהיכולות שלו והדברים שהוא מביא למשחק זה ברמה של שחקן יורוליג, אין לי ספק עם זה שהוא יצליח גם ברמה הזאת .

קנדריק ריי היה פנטסטי אשתקד בליגה לא פחות טובה, מתאים למכבי? תמיר בלאט נבחר לחמשיית העונה בפיב״א, מתאים ליורוליג?
הולינס קלעי קלעי אבל עושה רושם של בור שחור שכל מסירה אליו תהפך להיות הטלה לכיוון הסל, סוג של אובראיינט כזה בהתקפה רק כגארד. זה נחמד שאתה שחקן מרכזי בקבוצה כמו ווכטה, אבל לא אומר כלום על יכולת להיות שחקן רוטציה ביורוליג.

אני חושב שאתה ופליקס לא לגמרי רואים את התמונה שאני רואה.
הולינס משחק תפקיד ב-וכטה. הוא מעיף זריקות קשות כי זה חלק מההתקפה שלהם. אחרי תרגיל. הכדורסל שם לא מקרי אלא מתוכנן ומאומן.

מה שמדהים זה שהוא גם קולע את הזריקות הקשות האלה.
רץ על חסימה, מקבל יד בפנים- ותופר.
בחלקים גדולים מההתקפה הוא פשוט בורח לפינה ומייצר בשבילם ספייסינג- כי ברור שאסור לרמות מהקליעה שלו, וזה פותח אופציות לאחרים.
ברגע שרימית קצת- הוא יהיה שם כדי לתקוע את הצ׳אקה החופשית. הכי מסוכן שיש.

ההגנה שלו טובה מאוד, והוא לחלוטין לא בור שחור. אתה רואה עליו שהוא מרים את הראש כל פעם מחדש ומחפש אופציות מסירה.
יכול להיות שיכולת הכדרור והמסירה שלו לא מהודקות, אבל ה3&D שהוא מביא למגרש? זה ברמת אן בי איי. לא יורוליג.

מי שתדע להרים את הבחור הזה תזכה בענק.
אין קשר פה לרמה- שלשות עם יד בפנים והגנה זה משהו שרואים בכל לבל. או שיש לך או שאין לך. יש לו את זה בגדול.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 29 מאי 2019, 13:59

החציל האצטקי כתב:
ankram כתב:
Jack55 כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:הוא סווינגמן שמשחק בהגנה, יכול לדחוף את הכדור במעבר ויידע לקלוע שלשה פנויה או לסיים בדאנק.

מה שקיין עושה- רק טוב.

אני חושב שאתה ופליקס לא לגמרי רואים את התמונה שאני רואה.
הולינס משחק תפקיד ב-וכטה. הוא מעיף זריקות קשות כי זה חלק מההתקפה שלהם. אחרי תרגיל. הכדורסל שם לא מקרי אלא מתוכנן ומאומן.

מה שמדהים זה שהוא גם קולע את הזריקות הקשות האלה.
רץ על חסימה, מקבל יד בפנים- ותופר.
בחלקים גדולים מההתקפה הוא פשוט בורח לפינה ומייצר בשבילם ספייסינג- כי ברור שאסור לרמות מהקליעה שלו, וזה פותח אופציות לאחרים.
ברגע שרימית קצת- הוא יהיה שם כדי לתקוע את הצ׳אקה החופשית. הכי מסוכן שיש.

ההגנה שלו טובה מאוד, והוא לחלוטין לא בור שחור. אתה רואה עליו שהוא מרים את הראש כל פעם מחדש ומחפש אופציות מסירה.
יכול להיות שיכולת הכדרור והמסירה שלו לא מהודקות, אבל ה3&D שהוא מביא למגרש? זה ברמת אן בי איי. לא יורוליג.

מי שתדע להרים את הבחור הזה תזכה בענק.
אין קשר פה לרמה- שלשות עם יד בפנים והגנה זה משהו שרואים בכל לבל. או שיש לך או שאין לך. יש לו את זה בגדול.

הוא קלעי מדהים ויוצא על חסימות אחד הטובים שראיתי
אך אני חושב שהפרזת ביכולות ההגנתיות שלו
הוא חוטף טוב שומר קבוצתי טוב אבל דווקא באחד על אחד שלו יש לו כמה בעיות. לפעמים הוא מאבד ריכוז
הוא לא שומר ברמת NBA
אבל בשביל מכבי זה בהחלט מספיק

אני חושב שקיין שומר 1 על 1 יותר טוב ממנו אבל חוטף פחות טוב

דרך אגב הוא ממש לא בור שחור, הוא דווקא הפתיע אותי שהוא כן מחפש את השחקן הפנוי ומוסר די טוב

בסך הכל הכללי מן הסתם אני מעדיף את הולינס.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 29 מאי 2019, 16:33

גל גל כתב:הוא קלעי מדהים ויוצא על חסימות אחד הטובים שראיתי
אך אני חושב שהפרזת ביכולות ההגנתיות שלו
הוא חוטף טוב שומר קבוצתי טוב אבל דווקא באחד על אחד שלו יש לו כמה בעיות. לפעמים הוא מאבד ריכוז
הוא לא שומר ברמת NBA
אבל בשביל מכבי זה בהחלט מספיק

אני חושב שקיין שומר 1 על 1 יותר טוב ממנו אבל חוטף פחות טוב

דרך אגב הוא ממש לא בור שחור, הוא דווקא הפתיע אותי שהוא כן מחפש את השחקן הפנוי ומוסר די טוב

בסך הכל הכללי מן הסתם אני מעדיף את הולינס.

אני חושב שהוא עבודה מדהימה בהגנה הקבוצתית.

מסכים שברמת האחד-על-אחד הוא לא מדהים (הוא בהחלט טוב), אבל ברמה הקבוצתית הוא עושה הרבה דברים קטנים:
- הוא שובר חסימות בקלות ונדבק לשחקן שלו
- הוא נכנס בקווי מסירה עם הידיים הארוכות שלו ומשיג הרבה חטיפות ודיפלקשנים, שמתורגמים לנקודות קלות במעבר
- הוא מגן על הטבעת! בגודל ובעמדה שלו, זה ממש לא מובן מאליו! הוא משחק בגובה ומשנה זריקות, אי אפשר למסור מעליו לובים
- הוא מספיק זריז וארוך כדי לכסות שטח ולעשות רוטציות בהגנה ועדיין להפריע לזריקות מבחוץ. הוא כל כך ארוך שהוא אשכרה חוסם שלשות

אני חושב שההגנה של וכטה נשענת עליו במידה רבה.
הוא פשוט שחקן 3&D ברמה הכי גבוהה שיש.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 29 מאי 2019, 16:36

שחקן אחד שמשיג לך דיפלקשנס ברמה גבוהה יכול לשנות את כל הקונספט של ההגנה הקבוצתית.
במכבי השנה לא היה אף אחד שעשה את זה.

אני חושב שזו הייתה קבוצת המעבר הכי גרועה שראיתי במכבי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי גל גל » 29 מאי 2019, 16:40

מכבי מסורתית היא קבוצה שהייתה חיה על משחק מעבר

זה נשחק מאוד מאוד וחבל.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מאי 2019, 22:12

סלוקאס האריך חוזה בפנר - 1.9 מיליון לעונה, 2+1 .
https://redirect.viglink.com/?format=go ... oleague%2F
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי my man » 29 מאי 2019, 22:14

חימקי ביורוליג
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי גל גל » 29 מאי 2019, 22:15

Jack55 כתב:סלוקאס האריך חוזה בפנר - 1.9 מיליון לעונה, 2+1 .
https://redirect.viglink.com/?format=go ... oleague%2F

שווה את הסכום
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי A.Parker » 29 מאי 2019, 22:18

my man כתב:חימקי ביורוליג

מעולה
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 29 מאי 2019, 22:26

אז יש לנו כבר 16 קבוצות בטוחות לעונה הבאה, וחסרות עוד שתי קבוצות :
המנצחת בחצי גמר הפלייאוף הגרמני - אלבה ברלין או אולדנבורג של וויל קאמינגס (כמובן רק אם באיירן יעלו לגמר, מה שרוב הסיכויים יקרה) .
והווילד קארד .
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 30 מאי 2019, 12:33

דייגו פלקדורי בדרך לחתום בבאיירן מינכן על חוזה של שנתיים + אופציה - https://sportando.basketball/en/diego-f ... th-bayern/
Flaccadori averaged 9.3 points per game in Serie A this season.

עריכה - בתחילה פורסם שיש כבר סיכום בין שני הצדדים, אך עכשיו ספורטאנדו מעדכנים ומפרסמים שכן יש מגעים בין הצדדים אך עדיין אין סיכום L
https://sportando.basketball/en/no-agre ... nd-bayern/
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 30 מאי 2019, 23:14

טי ג'יי בריי חתם בבאיירן מינכן! - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... year-deal/
הרוויחו חתיכת שחקן הגרמנים .

עכשיו מה הקטע הגדול פה?
בריי ישחק בימים הקרובים בחצי הגמר נגד באיירן בפלייאוף בגרמניה, מעניין אם זה ישפיע :laugh1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 מאי 2019, 23:48

Jack55 כתב:טי ג'יי בריי חתם בבאיירן מינכן! - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... year-deal/

עכשיו מה הקטע הגדול פה?
בריי ישחק בימים הקרובים בחצי הגמר נגד באיירן בפלייאוף בגרמניה, מעניין אם זה ישפיע :laugh1

פיצה!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שופי שוף » 31 מאי 2019, 11:49

אתמול בליגה ספרדית זראגוזה ניצחה בחוץ באופן מפתיע את באסקוניה בתוצאה 91-81.
סטן אוקויה, שחקן שאהוב עליי במיוחד (מוזמנים לקרוא בפירוט את מה שכתבתי עליו בת'רד הסקאוטינג), הוביל את קבוצתו לניצחון עם 22 נק' (5 מ-9 מחוץ לקשת) ו-7 ריבאונדים.
אני בטוח שהשחקן הזה בשל לרמות היורוליג שאליהן מכבי מכוונת לשנה הבאה, אפילו בתור סמול פורוורד פותח.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי er79 » 31 מאי 2019, 12:07

Jack55 כתב:טי ג'יי בריי חתם בבאיירן מינכן! - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... year-deal/

עכשיו מה הקטע הגדול פה?

עוד אחד ירד מרשימת המלפפונים. האמת חבר שלו הולינס הרבה יותר אטרקטיבי
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 31 מאי 2019, 21:56

אנטוניס קוניאריס סיכם באולימפיאקוס על חוזה של שנתיים + אופציה - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... h-21-deal/

אקפה אודו שוקל הצעות מהיורוליג, כאשר כרגע לא מעט קבוצות הציעו לו חוזים רציניים - https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... werhouses/
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 01 יוני 2019, 00:34

רק אלוהים יודע איך סימונה פיאניג'אני ומילאנו שלו הולכים לצאת מהצרה הזו שהם נכנסו אליה. סאסרי מנצחת את מילאנו 101-112 בהארכה ועולה ליתרון 0-2 בסדרת חצי הגמר כאשר את 2 הניצחונות היא משיגה בחוץ, במילאנו. עכשיו הסדרה עוברת לשני משחקים בסאסרי שצריכה עוד שני ניצחונות בשביל לעלות לגמר ולהדיח את האלופה. כזכור באיטליה משחקים הטוב מ-7 משחקים.

https://www.facebook.com/EuroFeedBasket ... 548235991/
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי TAYO » 01 יוני 2019, 04:26

Jack55 כתב:רק אלוהים יודע איך סימונה פיאניג'אני ומילאנו שלו הולכים לצאת מהצרה הזו שהם נכנסו אליה. סאסרי מנצחת את מילאנו 101-112 בהארכה ועולה ליתרון 0-2 בסדרת חצי הגמר כאשר את 2 הניצחונות היא משיגה בחוץ, במילאנו. עכשיו הסדרה עוברת לשני משחקים בסאסרי שצריכה עוד שני ניצחונות בשביל לעלות לגמר ולהדיח את האלופה. כזכור באיטליה משחקים הטוב מ-7 משחקים.

https://www.facebook.com/EuroFeedBasket ... 548235991/

יש לציין שאחרי הארכה... ואם אני מבין נכון אז קרטיס ג׳רלס בכלל נמצא בארה״ב ולא משחק בסדרה.
זה מדהים שעם ג׳יימס, נאנאלי, מיצוב ונדוביץ׳, פיאנג׳יאני מצליח לייצר כדורסל כל כך רע!

סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי cifkcv » 01 יוני 2019, 12:25

סיכוי טוב שאיך שהדברים נראים נדוביץ לא ימשיך שם.. היתי מנסה להביא אותו, אהיה מבסוט אם יצליחו להחתים אותו(בטח עם כל השמות האחרים שעולים פה).
cifkcv

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: משה ו־38 אורחים