המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בחירות ספטמבר 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות ספטמבר 2019

הודעהעל ידי SirCharles » 25 יוני 2019, 17:30

נתחיל מזה שאני אמנם קורא הארץ ודה מארקר אבל לא נותן משקל לידיעות אחרונות מעבר לצהובון (למרות מספר כותבים ראויים כמו סימה קדמון ונחום ברנע) ובטח שלא מתייחס לביביתון ישראל היום כעיתון רציני, אז אם משם אתה לוקח את העובדות והמציאות שלך זה אומר דרשני.

המציאות היא שהצמיחה הכלכלית שלנו בהאטה כבר מספר שנים ויש חשש אמיתי שדירוג האשראי של ישראל יירד. בנוסף המדיניות הכלכלית של טראמפ ומלחמות הסחר שלו כבר גורמות להאטה עולמית (אני עובד גם עם ספקים מאירופה וגם מארה"ב והמצב באירופה בעייתי היום מאוד "הודות" לטראמפ).
משום מה אתה שם את האשמה לגירעון רק על כחלון ומתעלם מהמדיניות של הממשלה בראשות נתניהו.

זה שטראמפ הוא פרו ישראל זה יופי טופי אבל האם זה טוב לנו כמדינה ללכת לכיוון הפופוליסטי והלאומני שלו? אתה בטח חושב שכן. אני חושב שלא. כנראה שלא נשכנע אחד את השני. רק תחשוב על זה שייתכן בהחלט שב2020 יהיה שוב נשיא דמוקרטי ואז נראה מה תהיה התוצאה של התמיכה המוחלטת של ביבי בטראמפ לייחסים העתידיים עם הממשל ויהדות ארה"ב.
SirCharles

הודעהעל ידי jol9 » 25 יוני 2019, 22:15

SirCharles כתב:נתחיל מזה שאני אמנם קורא הארץ ודה מארקר אבל לא נותן משקל לידיעות אחרונות מעבר לצהובון (למרות מספר כותבים ראויים כמו סימה קדמון ונחום ברנע) ובטח שלא מתייחס לביביתון ישראל היום כעיתון רציני, אז אם משם אתה לוקח את העובדות והמציאות שלך זה אומר דרשני.

המציאות היא שהצמיחה הכלכלית שלנו בהאטה כבר מספר שנים ויש חשש אמיתי שדירוג האשראי של ישראל יירד. בנוסף המדיניות הכלכלית של טראמפ ומלחמות הסחר שלו כבר גורמות להאטה עולמית (אני עובד גם עם ספקים מאירופה וגם מארה"ב והמצב באירופה בעייתי היום מאוד "הודות" לטראמפ).
משום מה אתה שם את האשמה לגירעון רק על כחלון ומתעלם מהמדיניות של הממשלה בראשות נתניהו.

זה שטראמפ הוא פרו ישראל זה יופי טופי אבל האם זה טוב לנו כמדינה ללכת לכיוון הפופוליסטי והלאומני שלו? אתה בטח חושב שכן. אני חושב שלא. כנראה שלא נשכנע אחד את השני. רק תחשוב על זה שייתכן בהחלט שב2020 יהיה שוב נשיא דמוקרטי ואז נראה מה תהיה התוצאה של התמיכה המוחלטת של ביבי בטראמפ לייחסים העתידיים עם הממשל ויהדות ארה"ב.

העניין המצחיק שאני תמיד שומע מאנשי שמאל זה הנסיונות לגימוד עצמי וההפחדות האלה.
"אתה יודע מה יהיה ב2020 אם ייבחר נשיא דמוקרטי?", וואלה לא. לא יודע, וגם אתה לא יודע, אבל זה באמת מה שצריך לעניין אותנו?
באמת אנחנו צריכים לוותר על התמיכה של טראמפ בשביל להרוויח עוד כמה נקודות במחנה הדמוקרטי?

אני גם יכול לבוא מנקודה אחרת - האם התמיכה העולמית בישראל בתקופת אובאמה היתה גדולה יותר? בדיוק ההיפך.

המצב באירופה ובעולם בעייתי אולי בנקודת זמן הנוכחית. בגלל זה קוראים לזה מלחמת סחר. הנקודה היא שהדבר הזה היה הכרחי בשביל להציל את כלכלת ארה"ב, והוא הלך על זה הכי בגדול שאפשר.

לגבי נתוני הצמיחה - תבדוק שוב. ישראל יציבה מאוד בצמיחה הכלכלית שלה ביחס למדינות הOECD בכך שבכל שנה היא משיגה צמיחה טובה יותר או שווה לממוצע בעשור האחרון.
https://data.oecd.org/gdp/real-gdp-forecast.htm
זה לא ממש קשור לדיון, אבל הצניחות הכי גדולות של ישראל במדד הצמיחה היו בתקופתם של ברק ושל אולמרט. שניים שיש להם את הבושה להראות את הפרצוף שלהם בהקשרים הפוליטיים ולהעביר ביקורת על נתניהו.

אגב 1, קצת חוזר אחורה, אבל מה שאמרת על טראמפ, זה חתיכת קשקוש...
הוא ירש חלק מההון של המשפחה שהוערך כולו בכ200 מליון דולר (הוא כאמור ירש חלק מזה), והיום הוא שווה 3.5 מיליארד דולר.
אז אולי הוא לא כזה לא מבין בכלכלה ובעסקים כמו שעשית אותו.

אגב 2, הביביתון הוא עיתון הרבה יותר רציני ואובייקטיבי מהאשפה הזאת שאתה קורא. אשפה אגב זאת מילה מחמיאה ביותר לעיתון הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 26 יוני 2019, 00:46

ביבי הזה פשוט בושה, לא מפסיק להפתיע כל פעם מחדש.
פתאום הוא מנסה לבטל את הבחירות החוזרות?? עד כדי כך נאחז בכיסא?!
A.Parker

הודעהעל ידי SirCharles » 26 יוני 2019, 00:50

jol9 כתב:
SirCharles כתב:נתחיל מזה שאני אמנם קורא הארץ ודה מארקר אבל לא נותן משקל לידיעות אחרונות מעבר לצהובון (למרות מספר כותבים ראויים כמו סימה קדמון ונחום ברנע) ובטח שלא מתייחס לביביתון ישראל היום כעיתון רציני, אז אם משם אתה לוקח את העובדות והמציאות שלך זה אומר דרשני.

העניין המצחיק שאני תמיד שומע מאנשי שמאל זה הנסיונות לגימוד עצמי וההפחדות האלה.
"אתה יודע מה יהיה ב2020 אם ייבחר נשיא דמוקרטי?", וואלה לא. לא יודע, וגם אתה לא יודע, אבל זה באמת מה שצריך לעניין אותנו?
באמת אנחנו צריכים לוותר על התמיכה של טראמפ בשביל להרוויח עוד כמה נקודות במחנה הדמוקרטי?

אני גם יכול לבוא מנקודה אחרת - האם התמיכה העולמית בישראל בתקופת אובאמה היתה גדולה יותר? בדיוק ההיפך.

המצב באירופה ובעולם בעייתי אולי בנקודת זמן הנוכחית. בגלל זה קוראים לזה מלחמת סחר. הנקודה היא שהדבר הזה היה הכרחי בשביל להציל את כלכלת ארה"ב, והוא הלך על זה הכי בגדול שאפשר.

לגבי נתוני הצמיחה - תבדוק שוב. ישראל יציבה מאוד בצמיחה הכלכלית שלה ביחס למדינות הOECD בכך שבכל שנה היא משיגה צמיחה טובה יותר או שווה לממוצע בעשור האחרון.
https://data.oecd.org/gdp/real-gdp-forecast.htm
זה לא ממש קשור לדיון, אבל הצניחות הכי גדולות של ישראל במדד הצמיחה היו בתקופתם של ברק ושל אולמרט. שניים שיש להם את הבושה להראות את הפרצוף שלהם בהקשרים הפוליטיים ולהעביר ביקורת על נתניהו.

אגב 1, קצת חוזר אחורה, אבל מה שאמרת על טראמפ, זה חתיכת קשקוש...
הוא ירש חלק מההון של המשפחה שהוערך כולו בכ200 מליון דולר (הוא כאמור ירש חלק מזה), והיום הוא שווה 3.5 מיליארד דולר.
אז אולי הוא לא כזה לא מבין בכלכלה ובעסקים כמו שעשית אותו.

אגב 2, הביביתון הוא עיתון הרבה יותר רציני ואובייקטיבי מהאשפה הזאת שאתה קורא. אשפה אגב זאת מילה מחמיאה ביותר לעיתון הזה.

ניסיתי לקרוא את מה שאתה כותב ולהתייחס לזה ברצינות (כולל הפייק ניוז לגבי ההון של טראמפ) אבל אז הגיע המשפט האחרון וההזוי שבו השוות את עיתון הארץ לבדיחה שאתה קורא בחינם והבנתי שחבל על האנרגיה כי אי אפשר באמת להתדיין ברצינות עם ביביסטים, אז אם לא אכפת לך אני אפרוש פה.
SirCharles

הודעהעל ידי jol9 » 26 יוני 2019, 08:29

באותה מידה שאי אפשר להתדיין עם שמאלן קיצוני פנאטי

אגב מה הקשר לביביסט אם הדיבור שלנו היה על טראמפ בעיקר?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי SirCharles » 26 יוני 2019, 10:13

jol9 כתב:באותה מידה שאי אפשר להתדיין עם שמאלן קיצוני פנאטי

אני יודע שאני מבזבז את הזמן שלי אבל בחייאת, מה ממה שרשמתי עד עכשיו הופך אותי לשמאלן קיצוני ועוד פנאטי?
SirCharles

הודעהעל ידי jol9 » 26 יוני 2019, 16:13

SirCharles כתב:

אני יודע שאני מבזבז את הזמן שלי אבל בחייאת, מה ממה שרשמתי עד עכשיו הופך אותי לשמאלן קיצוני ועוד פנאטי?

ומה הופך אותי לביביסט? בכלל לא דיברנו על ביבי...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 יוני 2019, 16:15

jol9 כתב:
SirCharles כתב:

בושה שאתה מתעסק בזוטות כאלה כשברק עומד להקים מפלגה עם יאיר גולן וקובי ריכטר
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 26 יוני 2019, 16:17

עוד מפלגת גנרלים - יאיי

*שמאלנית
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 26 יוני 2019, 16:25

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
SirCharles כתב:

מפלגת מגדלי קנאביס?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 יוני 2019, 16:32

felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
SirCharles כתב:

מפלגת מגדלי קנאביס?

אין הרבה דברים שיגרמו לי אושר כמו לראות את ברק לא עובר את אחוז החסימה. סוף סוף יש לי משהו לצפות לו במערכת הבחירות ההזויה הזאת.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Asf » 26 יוני 2019, 16:34

MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
SirCharles כתב:אני יודע שאני מבזבז את הזמן שלי אבל בחייאת, מה ממה שרשמתי עד עכשיו הופך אותי לשמאלן קיצוני ועוד פנאטי?

מפלגת מגדלי קנאביס?

אין הרבה דברים שיגרמו לי אושר כמו לראות את ברק לא עובר את אחוז החסימה. סוף סוף יש לי משהו לצפות לו במערכת הבחירות ההזויה הזאת.
מספיק אושר בשביל לגרום לך ללכת להצביע?

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 יוני 2019, 16:37

Asf כתב:
MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

מפלגת מגדלי קנאביס?

מספיק אושר בשביל לגרום לך ללכת להצביע?

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk

מיד אחרי שסלוקאס יחתום במכבי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 26 יוני 2019, 17:08

MTA2311 כתב:
felix_r כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
SirCharles כתב:אני יודע שאני מבזבז את הזמן שלי אבל בחייאת, מה ממה שרשמתי עד עכשיו הופך אותי לשמאלן קיצוני ועוד פנאטי?

מפלגת מגדלי קנאביס?

החלום האמיתי שלך זה שברח ייקבל 4 מנדטים וייזחל לממשלה של ביבי כשר לשוויון חברתי או שר הגימלאים
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 יוני 2019, 19:02

ברק הודיע על חזרה לפוליטיקה והקמת מפלגה חדשה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 26 יוני 2019, 19:45

שמואל1 כתב:ברק הודיע על חזרה לפוליטיקה והקמת מפלגה חדשה

שמואל, אם לא היית חושב את עצמך לדובר צה"ל, היית שם לב, שדיברו על זה כן באשכול הרבה לפני ההודעה הדרמתית שלך :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 יוני 2019, 20:26

חלום חדש- הבחירות מבוטלות סופית יום אחרי שברק משיק את המפלגה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 יוני 2019, 18:22

כל המועמדים בדיבייט הדמוקרטי הצהירו שהם בעד חזרה להסכם הגרעין המקורי עם איראן.

אבל טראמפ פופוליסטי ואימפולסיבי!!!!!!!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 27 יוני 2019, 18:59

בימים האחרונים התנהל בישראל מפגש פיסגה בין רוסיה לארה"ב בתיווך ישראלי. בלי להגזים, אחד האירועים החשובים בעולם כולו. אבל מבחינת התקשורת הישראלית זה כמעט ולא קרה בכלל. שולי לחלוטין. פחות חשוב ממצעד הגאווה בבאר-שבע. מדהים. למה? כדי לא לתת נקודות זכות לנתניהו.

אם זה היה קורה לאיזה פרס, רבין, או ברק, היו דוחפים לנו את זה דרך כל החורים במשך שבועות! ישראל הקטנה מקשרת בין שתי המעצמות הגדולות בכדור הארץ! שידורים ישירים 24 שעות מסביב לשעון!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 27 יוני 2019, 19:04

felix_r כתב:בימים האחרונים התנהל בישראל מפגש פיסגה בין רוסיה לארה"ב בתיווך ישראלי. בלי להגזים, אחד האירועים החשובים בעולם כולו. אבל מבחינת התקשורת הישראלית זה כמעט ולא קרה בכלל. שולי לחלוטין. פחות חשוב ממצעד הגאווה בבאר-שבע. מדהים. למה? כדי לא לתת נקודות זכות לנתניהו.

אם זה היה קורה לאיזה פרס, רבין, או ברק, היו דוחפים לנו את זה דרך כל החורים במשך שבועות! ישראל הקטנה מקשרת בין שתי המעצמות הגדולות בכדור הארץ! שידורים ישירים 24 שעות מסביב לשעון!

חשבתי שלא תעז להזכיר את מפגש הפסגה הנהדר הזה בהתחשב בזה שפורסם שהרוסים משבשים מערכות gps בנתבג כבר תקופה ארוכה.

אבל בכיף, למה לא
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־30 אורחים