המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

עומרי כספי - פרש מכדורסל בגיל 33

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: חוזר הביתה: עומרי כספי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי my man » 13 אוגוסט 2019, 14:12

טוקבק היום:
להוסיף עכשיו גם את גל מקל. שיהיה ניחוח יותר ישראלי בקבוצה.
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 13 אוגוסט 2019, 14:18

להיות הכוכב היחידי של הקבוצה הוא לא יצליח להיות, צריך להיות אמיתיים.
אבל זה שיש לידו את ווילבקין ובלאק שהם גם שני שחקנים ברמה מאוד גבוהה ביורוליג זה מרגיע (ואפשר להזכיר גם את אייסי שיכול להתברר כמפלצת).
אני חושב שאת הנקודות שלו והדברים שהוא יודע לעשות נפלא בהתקפה הוא יביא, יהיה לו פה גם הרבה יותר קל מאשר הNBA מן הסתם.
הסימן שאלה הגדול סביבו הוא עניין הפציעות, אני מקווה מאוד שחס וחלילה לא יהיו לו סיבוכים עם זה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 13 אוגוסט 2019, 14:19

my man כתב:טוקבק היום:

עזוב את זה, תסתכל על תוצאות הסקרים באתרים השונים. מתברר שהקאמבק שלו יותר גדול משל פארקר, שליש בערך מאמינים שמגיעים איתו לפיינל פור (ואפילו זוכים) ועוד מיטב פנינים הזויים של ילדים מפגרים או אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם
A.Parker

הודעהעל ידי NY boy » 13 אוגוסט 2019, 14:27

Jack55 כתב:להיות הכוכב היחידי של הקבוצה הוא לא יצליח להיות, צריך להיות אמיתיים.
אבל זה שיש לידו את ווילבקין ובלאק שהם גם שני שחקנים ברמה מאוד גבוהה ביורוליג זה מרגיע (ואפשר להזכיר גם את אייסי שיכול להתברר כמפלצת).
אני חושב שאת הנקודות שלו והדברים שהוא יודע לעשות נפלא בהתקפה הוא יביא, יהיה לו פה גם הרבה יותר קל מאשר הNBA מן הסתם.
הסימן שאלה הגדול סביבו הוא עניין הפציעות, אני מקווה מאוד שחס וחלילה לא יהיו לו סיבוכים עם זה.

אף פעם לא הבנתי מה הופך את ווילביקין לכוכב או שחקן ברמה גבוה ביורוליג... הוא לא. זאת משאלת לב אולי, רצון, פוטנציאל, מעשית הוא לא. היה שחקן חביב בדארושפקה (לצד כוכבים כמו קלייבורן ווונמייקר) בקבוצה שגירדה בנס את המקום השמיני בסופו של דבר. היה שחקן בינוני בקבוצה בינונית עד חלשה במכבי בשנה שעברה. הוא כן, כוכב יורוקאפ... שם הוא כוכב. כוכב או שחקן ברמה ביורוליג הוא לא הוכיח שהוא.
NY boy

הודעהעל ידי NY boy » 13 אוגוסט 2019, 14:29

A.Parker כתב:

עזוב את זה, תסתכל על תוצאות הסקרים באתרים השונים. מתברר שהקאמבק שלו יותר גדול משל פארקר, שליש בערך מאמינים שמגיעים איתו לפיינל פור (ואפילו זוכים) ועוד מיטב פנינים הזויים של ילדים מפגרים או אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם

וזה הדבר הכי גרוע בהחתמה שלו (שהיא על פניו מקצועית מצויינת כי יש שחקן ישראלי אחד לפחות שיכול לשחק ביורוליג וזה גם משהו). כי זה יעלה את הציפיות למקום לא הגיוני ולא מעשי (כמו בעונת ווימס) כשלמעשה הקבוצה במקרה הטוב מחזיקה בסגל למקום 10 ביורוליג. כמה הפסדים בתחילת העונה, המאמן הביתה, כספי חלש, ושוב נכנסים לסחרור.
NY boy

הודעהעל ידי A.Parker » 13 אוגוסט 2019, 14:45

NY boy כתב:
A.Parker כתב:

וזה הדבר הכי גרוע בהחתמה שלו (שהיא על פניו מקצועית מצויינת כי יש שחקן ישראלי אחד לפחות שיכול לשחק ביורוליג וזה גם משהו). כי זה יעלה את הציפיות למקום לא הגיוני ולא מעשי (כמו בעונת ווימס) כשלמעשה הקבוצה במקרה הטוב מחזיקה בסגל למקום 10 ביורוליג. כמה הפסדים בתחילת העונה, המאמן הביתה, כספי חלש, ושוב נכנסים לסחרור.

זו יותר בעיה של האוהדים שחיים בסרט. אני מקווה שלפחות בהנהלה מבינים את זה.
A.Parker

הודעהעל ידי NY boy » 13 אוגוסט 2019, 14:48

ברור שהבעיה של האוהדים שחיים בסרט... אבל זה רוב האוהדים, וגם התקשורת שמנפחת כמובן, ולהנהלה אין אינטרס לתת קונטרה לעניין הזה כי זה טוב לשיווק ומחירת מינויים וספונסרים וכדומה. הבעיה שמתחילה העונה ההנהלה כבר הוכיחה היא מאד מושפעת מדעת הקהל ודעת הקהל ואז הציפיות שהאוהדים המטומטמים בונים כדוגמתך מובילים לכדור שלג שמוביל לסחרור
NY boy

הודעהעל ידי jol9 » 13 אוגוסט 2019, 15:19

בניגוד לרבים וטובים בפורום הזה אני מאוד מחבב את כספי. אני חושב שהוא נכס גדול לקבוצה
ומקווה שיישאר בריא ויקצץ את הזקן דוסים הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 13 אוגוסט 2019, 15:34

jol9 כתב:בניגוד לרבים וטובים בפורום הזה אני מאוד מחבב את כספי. אני חושב שהוא נכס גדול לקבוצה
ומקווה שיישאר בריא ויקצץ את הזקן דוסים הזה.

הרוב המוחלט פה רוצה אותו, בטח שבשכר שנכתב
נערך לאחרונה על ידי A.Parker בתאריך 13 אוגוסט 2019, 16:20, נערך פעם אחת בסך הכל.
A.Parker

הודעהעל ידי Jack55 » 13 אוגוסט 2019, 15:48

NY boy כתב:
Jack55 כתב:להיות הכוכב היחידי של הקבוצה הוא לא יצליח להיות, צריך להיות אמיתיים.

אף פעם לא הבנתי מה הופך את ווילביקין לכוכב או שחקן ברמה גבוה ביורוליג... הוא לא. זאת משאלת לב אולי, רצון, פוטנציאל, מעשית הוא לא. היה שחקן חביב בדארושפקה (לצד כוכבים כמו קלייבורן ווונמייקר) בקבוצה שגירדה בנס את המקום השמיני בסופו של דבר. היה שחקן בינוני בקבוצה בינונית עד חלשה במכבי בשנה שעברה. הוא כן, כוכב יורוקאפ... שם הוא כוכב. כוכב או שחקן ברמה ביורוליג הוא לא הוכיח שהוא.

זה שהוא לא בא לידי ביטוי בעונה שעברה בגלל התאמה נוראית של שאר השחקנים לידו זה לא אומר כלום.
הוא שחקן ברמה מאוד גבוהה עם יכולות התקפה משובחות ביותר, אין לי בכלל ספק ששנה הבאה נראה ממנו דברים הרבה יותר טובים כאשר יהיה עליו פחות עומס.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 13 אוגוסט 2019, 16:08

למי שפספס, פרטי החוזה של כספי :
כספי, שחזר ארצה אחרי עשר שנים, חתם לשלוש שנים עם תנאי שאולי מרמז על כך שלא זנח לחלוטין את השאיפה לחזור ל-NBA: מדי קיץ הוא יחזיק באופציית יציאה לליגה הטובה בעולם.

שכרו מוערך בכ-850 אלף דולר לעונה - מה שיהפוך אותו לישראלי יליד הארץ היקר אי פעם במדים הצהובים, מעל ליאור אליהו שהרוויח כ-600 אלף דולר נטו בחוזהו הגדול ביותר במכבי תל אביב. מצד שני, השכר שלו יהיה במקום השלישי בלבד בצמרת המשתכרים בקבוצה, אחרי סקוטי ווילבקין (1.3 מיליון דולר) וטאריק בלאק (1.2 מיליון דולר).

החדשות הטובות עבור כספי הן שהוא יהנה מהטבת מס מלאה. הוא חזר ארצה אחרי עשר שנים בדיוק בארצות, ועל פי חוקי המס בישראל לא יצטרך לשלם מיסים על הכספים שהרוויח בארצות הברית מאחר שהוא נחשב לאזרח חוזר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

Re: חוזר הביתה: עומרי כספי חתם במכבי ת"א ל- 3 שנים!

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 אוגוסט 2019, 16:10

גלדסטון:" עומרי פשוט דבר מהלב"
כספי: *מקריא נאום שגלדסטון כותב מאז פברואר*
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי BIG sofo » 13 אוגוסט 2019, 16:57

הכל זה ניחושים והשערות איך הוא יהיה.
בסופו של דבר הוא יצטרך לדבר על המגרש.
המטרה של הצוות הרפואי תהיה שהוא יהיה כשיר לכמה שיותר משחקים...
BIG sofo

הודעהעל ידי er79 » 13 אוגוסט 2019, 17:52

BIG sofo כתב:הכל זה ניחושים והשערות איך הוא יהיה.

אפשר בשקט ובלב שקט להוריד ממנו את משחקי הליגה. ממש אין צורך להכניס אותו להרפתקה הזאת. שחקנים כמו אייסי בראיינט זוס אבדיה קלוריה ושני הכוהנים זה די והותר לליגה
er79

הודעהעל ידי A.Parker » 13 אוגוסט 2019, 18:16

er79 כתב:

אפשר בשקט ובלב שקט להוריד ממנו את משחקי הליגה. ממש אין צורך להכניס אותו להרפתקה הזאת. שחקנים כמו אייסי בראיינט זוס אבדיה קלוריה ושני הכוהנים זה די והותר לליגה

מסכים, אבל לא אתפלא אם יקרה ההפך: מכבי תרצה להראות את כוחם של הישראלים שלה (מבחינת דקות, נקודות, תרומה, כמה בחמישיה וכו') ותיתן לו גם שם לא מעט דקות
A.Parker

הודעהעל ידי er79 » 13 אוגוסט 2019, 18:34

A.Parker כתב:
er79 כתב:

מסכים, אבל לא אתפלא אם יקרה ההפך: מכבי תרצה להראות את כוחם של הישראלים שלה (מבחינת דקות, נקודות, תרומה, כמה בחמישיה וכו') ותיתן לו גם שם לא מעט דקות

אם הם מועדון חכם ולצערי אני לא מחזיק מהם כאחד כזה הם לא ייתנו לו דקת פרקט/ייתנו לו גג 7-10 דקות פרקט בליגה. אין שום סיבה לסכן את אחד השחקנים הכי חשובים בסגל שאתה יודע מראש שהוא פציע. זוסמן אכדיה ושות צריכים ויכולים להתחלק בדקות שהוא ישאיר
er79

הודעהעל ידי Jack55 » 13 אוגוסט 2019, 19:21

ראיתי היום לפחות מאה כתבות באתרים שונים על ההגעה של כספי, מפמפמים את זה בתקשורת בלי הפסקה.
ומכבי בכלל ברשתות החברתיות כל שעה מפרסמים משהו חדש :laugh1
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 13 אוגוסט 2019, 20:05

er79 כתב:
A.Parker כתב:
er79 כתב:

אם הם מועדון חכם ולצערי אני לא מחזיק מהם כאחד כזה הם לא ייתנו לו דקת פרקט/ייתנו לו גג 7-10 דקות פרקט בליגה. אין שום סיבה לסכן את אחד השחקנים הכי חשובים בסגל שאתה יודע מראש שהוא פציע. זוסמן אכדיה ושות צריכים ויכולים להתחלק בדקות שהוא ישאיר

בוא נראה. אני מניח שיש סבירות יותר גבוהה שהתרחיש שלי יתרחש.
A.Parker

הודעהעל ידי BIG sofo » 13 אוגוסט 2019, 20:13

A.Parker כתב:
er79 כתב:

אני לא רואה סיבה למנוע ממנו לשחק 2 משחקים בשבוע
ביורוליג לתת לו 30 - 35 דקות ובליגה 25-30 דקות.
מה שכן, בשבועות שיהיו 2 משחקים ביורוליג , כן הייתי שוקל לתת לו מנוחה במשחקי הליגה.
בכל מקרה, הצלחה של שחקן לא נמדדת בכמות הנקודות שהוא קולע. אני מצפה ממנו להיות אולראונד פלייר. אם לפשט את זה לממוצע של מספרים אז לתת ביורוליג את ה12-14 נקודות , 6 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 1.5 חטיפות , 1 בלוק...
BIG sofo

הודעהעל ידי אחדשיודע » 13 אוגוסט 2019, 20:18

Jack55 כתב:למי שפספס, פרטי החוזה של כספי :
כספי, שחזר ארצה אחרי עשר שנים, חתם לשלוש שנים עם תנאי שאולי מרמז על כך שלא זנח לחלוטין את השאיפה לחזור ל-NBA: מדי קיץ הוא יחזיק באופציית יציאה לליגה הטובה בעולם.

שכרו מוערך בכ-850 אלף דולר לעונה - מה שיהפוך אותו לישראלי יליד הארץ היקר אי פעם במדים הצהובים, מעל ליאור אליהו שהרוויח כ-600 אלף דולר נטו בחוזהו הגדול ביותר במכבי תל אביב. מצד שני, השכר שלו יהיה במקום השלישי בלבד בצמרת המשתכרים בקבוצה, אחרי סקוטי ווילבקין (1.3 מיליון דולר) וטאריק בלאק (1.2 מיליון דולר).

החדשות הטובות עבור כספי הן שהוא יהנה מהטבת מס מלאה. הוא חזר ארצה אחרי עשר שנים בדיוק בארצות, ועל פי חוקי המס בישראל לא יצטרך לשלם מיסים על הכספים שהרוויח בארצות הברית מאחר שהוא נחשב לאזרח חוזר.

לא הבנתי למה התקבעתם בהכרח על המספר מאוולה ("שכרו מוערך").
בספורט 5 מדברים על 3.3 מיליון דולר ל-3 שנים, וב-ONE מדברים על 950 אלף דולר לעונה. כ"א זורק מספר אחר.
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Google [Bot] ו־31 אורחים