המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד המלפפונים V6 - סיימנו (נכון לעכשיו)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים V6 - דרוש רכז!

הודעהעל ידי קובי » 15 אוגוסט 2019, 10:45

התירוצים השנה לגבי עמדת הרכז הולכים להיות ממש מביכים...
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי arie85 » 15 אוגוסט 2019, 11:19

יהיה רכז, די כבר עם הלחץ
arie85

הודעהעל ידי er79 » 15 אוגוסט 2019, 11:29

arie85 כתב:יהיה רכז, די כבר עם הלחץ

אפשר להיות רגועים עם מועדון שמתנהל בצורה מטומטמת כמו מכבי?
er79

הודעהעל ידי תומר ט » 15 אוגוסט 2019, 11:50

בכלל לא בטוח, כרגע נראה שלא

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
תומר ט

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 15 אוגוסט 2019, 12:29

אמצע אוגוסט האימונים עוד מעט התחילים ורק הקבוצה הגדולה והמיוחדת במינה מכבי תל אביב לא מצאה עדיין רכז אז על איזה לחץ אתה מדבר ?

אם ראית את הראיון עם שמעון יותר משהוא אמר שיבוא רכז הוא כבר הכין את הקרקע שלא יבוא והסביר שווילבקין דיבה ווולטרס הם רכזים
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי arie85 » 15 אוגוסט 2019, 12:31

מקאדו 3 כתב:

אמצע אוגוסט האימונים עוד מעט התחילים ורק הקבוצה הגדולה והמיוחדת במינה מכבי תל אביב לא מצאה עדיין רכז אז על איזה לחץ אתה מדבר ?

אם ראית את הראיון עם שמעון יותר משהוא אמר שיבוא רכז הוא כבר הכין את הקרקע שלא יבוא והסביר שווילבקין דיבה ווולטרס הם רכזים

אמר שיבוא רכז שמתאים ושיש כסף בשביל זה והוא צודק שהוא לא היחיד בקבוצה
arie85

הודעהעל ידי er79 » 15 אוגוסט 2019, 12:50

arie85 כתב:
מקאדו 3 כתב:

אמר שיבוא רכז שמתאים ושיש כסף בשביל זה והוא צודק שהוא לא היחיד בקבוצה

וממתי אתה מאמין לשטויות ששמעון מוציא מהפה?
er79

הודעהעל ידי jol9 » 15 אוגוסט 2019, 13:24

אני האמת די בספק לגבי החתמה נוספת. בנקודת זמן הזו הקו האחורי של מכבי הוא בין החלשים ביורוליג, הקו הקדמי לדעתי בשליש העליון.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 15 אוגוסט 2019, 13:31

jol9 כתב:אני האמת די בספק לגבי החתמה נוספת. בנקודת זמן הזו הקו האחורי של מכבי הוא בין החלשים ביורוליג, הקו הקדמי לדעתי בשליש העליון.

אם לא החלש ביותר
er79

הודעהעל ידי קובי » 15 אוגוסט 2019, 13:35

אני אומר תירוצים מביכים, כי השוק הקיץ היה מפוצץ ברכזים בסיטואציה שלא תחזור על עצמה ביורוליג עוד כמה שנים טובות... ואפילו עכשיו, יש כמה שמות שאומנם פחות אידיאליים, אך לא רעים על המדף.

התחושה היא שבכל אופן יקרו אחד משני התרחישים הבאים: האחד, יתחילו את העונה באופן הזה, בתקווה שייפלט\יתייאש שחקן אטרקטיבי שיסכים לקצץ בשכרו באופן משמעותי בהמשך העונה.
השני, יחתימו את השחקן הפנוי הכי טוב שיסכים להגיע בתקציב שנותר, תוך כדי פשרה רצינית על התאמה, נכונות לסגל וכו'.

בכל מקרה, אני חושב שמקיץ כ"כ רווי רכזים כמו שהיה, היינו יכולים להיות במקום אחר.
אין ספק גם שה"פקק" של ווילבקין על הסגל הזה עשה את שלו.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי MM3 » 15 אוגוסט 2019, 13:43

er79 כתב:
jol9 כתב:אני האמת די בספק לגבי החתמה נוספת. בנקודת זמן הזו הקו האחורי של מכבי הוא בין החלשים ביורוליג, הקו הקדמי לדעתי בשליש העליון.

אם לא החלש ביותר
בהתחשב בזה שהשנה יש את ווילרבן, ולנסיה , ביירן ,אלבא ,ז'לגריס , וכנראה עוד כמה קבוצות .. יש לי תחושת בטן שאתה מגזים.

בכל אופן רכז מאוד ישדרג את הסגל ורכז טוב יהפוך את מכבי לקבוצה הרבה יותר טובה ומאוזנת .

אני רק מחכה למשפט הקבוע , לא נביא סתם שחקן ולא רוצים לפגוע בדקות של זוסמן ואבדיה

Sent from my MI 8 using Tapatalk
MM3

הודעהעל ידי er79 » 15 אוגוסט 2019, 14:23

MM3 כתב:
er79 כתב:

אם לא החלש ביותר
בהתחשב בזה שהשנה יש את ווילרבן, ולנסיה , ביירן ,אלבא ,ז'לגריס , וכנראה עוד כמה קבוצות .. יש לי תחושת בטן שאתה מגזים.

בכל אופן רכז מאוד ישדרג את הסגל ורכז טוב יהפוך את מכבי לקבוצה הרבה יותר טובה ומאוזנת .

אני רק מחכה למשפט הקבוע , לא נביא סתם שחקן ולא רוצים לפגוע בדקות של זוסמן ואבדיה

Sent from my MI 8 using Tapatalk

ימים יגידו אם אני מגזים, במיוחד אם הסגל סגור והרכזים שלך סקוטי ונייט
er79

הודעהעל ידי NY boy » 15 אוגוסט 2019, 15:04

כספי לא ישחק בעמדה 3 אם בכלל, אולי דקה פה ושם... הוא בקושי שיחק בעמדה הזאת בנבא בשנים האחרונות, בטח לא באירופה. הוא ישחק (ויפתח) בעיקר בעמדה 4. בכל מקרה הוא לא שחקן יוצר ולא שחקן של "קו החוץ". קו החוץ שלנו חלש!!!!! הוא מורכב מהימורים ומשחקן שמשום מה אנשים מדברים עליו כשחקן מוביל ביורוליג שהוא הוכיח הכל חוץ מזה שהוא שחקן מוביל ביורוליג. הוא שחקן מוביל ביורוקאפ, הוא שחקן נחמד ביורוליג. ואם הוא יהיה השחקן הכי טוב שלנו בקו הגארדים הקבוצה הזאת אפילו לא תאבק על ההצלבה.
NY boy

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 אוגוסט 2019, 15:38

NY boy כתב:כספי לא ישחק בעמדה 3 אם בכלל, אולי דקה פה ושם... הוא בקושי שיחק בעמדה הזאת בנבא בשנים האחרונות

זה לא נכון. ספציפית בשנתיים האחרונות הוא שיחק יותר מ-70% מהזמן בעמדה 3.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 15 אוגוסט 2019, 15:44

קובי כתב:אני אומר תירוצים מביכים, כי השוק הקיץ היה מפוצץ ברכזים בסיטואציה שלא תחזור על עצמה ביורוליג עוד כמה שנים טובות... ואפילו עכשיו, יש כמה שמות שאומנם פחות אידיאליים, אך לא רעים על המדף.

התחושה היא שבכל אופן יקרו אחד משני התרחישים הבאים: האחד, יתחילו את העונה באופן הזה, בתקווה שייפלט\יתייאש שחקן אטרקטיבי שיסכים לקצץ בשכרו באופן משמעותי בהמשך העונה.
השני, יחתימו את השחקן הפנוי הכי טוב שיסכים להגיע בתקציב שנותר, תוך כדי פשרה רצינית על התאמה, נכונות לסגל וכו'.

והנה, סיפקת להם את התירוץ המביך הראשון.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוגוסט 2019, 15:46

NY boy כתב:כספי לא ישחק בעמדה 3 אם בכלל, אולי דקה פה ושם... הוא בקושי שיחק בעמדה הזאת בנבא בשנים האחרונות, בטח לא באירופה. הוא ישחק (ויפתח) בעיקר בעמדה 4. בכל מקרה הוא לא שחקן יוצר ולא שחקן של "קו החוץ". קו החוץ שלנו חלש!!!!! הוא מורכב מהימורים ומשחקן שמשום מה אנשים מדברים עליו כשחקן מוביל ביורוליג שהוא הוכיח הכל חוץ מזה שהוא שחקן מוביל ביורוליג. הוא שחקן מוביל ביורוקאפ, הוא שחקן נחמד ביורוליג. ואם הוא יהיה השחקן הכי טוב שלנו בקו הגארדים הקבוצה הזאת אפילו לא תאבק על ההצלבה.

הוא בעצמו אמר בראיון שהוא ישחק בעמדת הזאת לפעמים ולאחר שיחה עם יאניס הם הבינו שזה רעיון לא רע בשביל לנצל מיסמאצ'ים וכו' (פחות או יותר...)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוגוסט 2019, 15:47

זה כל כך קלאסי למכבי לא להחתים עוד גארד נוסף לסגל עכשיו, אבל פשוט קשה לי להאמין שיאניס יוותר על זה.
אני כן חושב שיגיע גארד בימים הקרובים (נטו בגלל יאניס), אם לא ימצאו מנהל משחק אמיתי בטח יחתימו את קול...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי 0ved1212 » 15 אוגוסט 2019, 15:55

זה באמת מבחן אמיתי של יאניס
או שהוא יצא גבר ויעמוד על שלו ואף יאים בהיתפטרות אם לא יגיע רכז (לא מאמין שיקרה)
או שהוא יצא סמרטוט ויתישר עם ההנהלה ה
וינסה גם לתרץ למה אין רכז בכיר במכבי
0ved1212

הודעהעל ידי NY boy » 15 אוגוסט 2019, 16:10

נחייה ונראה... כספי היום בעמדה 3 לא מנצל שום מיס מ'אצ ושום דבר, הוא הפך עם השנים להיות שחקן של מגרש פתוח ושלשות חופשיות, משחק ההתקפה שלו מוגבל. שום יתרון בעמדה 3, בעמדה 4 יש לו יתרון של יכולת לקלוע ולקחת אפילו שומרים איטיים לסל. 2 הסנטרים שלנו לא יכולים לשחק ביחד, גם השילוב שלהם עם אייסי מאד בעייתי וצריך לראות אם יעבוד בכלל. כספי ישחק רוב הזמן אם בכלל בעמדה 4. ולא, כשהוא משחק עם קלוירו אז לא קלוירו יהיה ה4, כספי יהיה. בעמדה שלוש יש לנו את קלוירו (אם לא ישוחרר) זוסמן, אבדיה, הם יראו את רוב הזמן שם. כן, יש אפשרות פה ושם שיזרקו את כספי לכמה דקות בעמדה 3, ישמרו אזורית, ינסו לראות איך זה עובד. זה לא יהיה לאורך זמן ולא להרבה זמן.
NY boy

הודעהעל ידי קובי » 15 אוגוסט 2019, 16:49

אחדשיודע כתב:
קובי כתב:אני אומר תירוצים מביכים, כי השוק הקיץ היה מפוצץ ברכזים בסיטואציה שלא תחזור על עצמה ביורוליג עוד כמה שנים טובות... ואפילו עכשיו, יש כמה שמות שאומנם פחות אידיאליים, אך לא רעים על המדף.

והנה, סיפקת להם את התירוץ המביך הראשון.

את זה הם בוודאות דווקא לא יגידו, כי זה מעמיד בסימן שאלה את הנחיצות של ווילבקין בסגל הזה, לעומת אלטרנטיבה אחרת.
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
סמל אישי של המשתמש
קובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508, Google [Bot], Google Adsense [Bot], יוסי22, עידן ו־36 אורחים