המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בחירות ספטמבר 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות ספטמבר 2019

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 אוגוסט 2019, 10:07

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
אתה אחד מהם?

רק ביבי אבא

אתה בול רועי עידן (ורבים אחרים). מרוב האיגופים מימין, תקבל בסוף את סתיו שפיר ואת איימן עודה.

כי גנץ יקים ממשלה עם הערבים!!! זה או ביבי או טיבי!!!!!! נו באמת.... אם ביבי לא מרכיב ממשלה הוא נפלט מהמערכת הפוליטית בשנייה ותקום ממשלה של שתי המפלגות הגדולות.

ביבי צריך ללכת. המדינה ברוך השם יכולה להרשות לעצמה גם קדנציה אחת של אלטרנטיבה פחות טובה על הנייר, ואז המערכת תתעורר והרבה אנשים טובים שדחקו החוצה יהיו רלוונטיים. מה הכי גרוע שיכול לקרות בזמן הזה? חמאס יבעיר את העוטף במשך שנה וחצי? גירעון גדול? התעצמות מטורפת של חזבאללה? התבססות איראנית בסוריה?

אתה לא יודע את זה.
הרי היינו בסרט הזה לפני כמה חודשים, והוא לא נפלט החוצה...

אתה גם קצת מקל ראש במה שהמדינה יכולה להרשות לעצמה. אני מזכיר לך כמה נזק אפשר לעשות בזמן קצר של קדנציה או פחות בשלטון (ברק, רבין-פרס, אולמרט).

ותסביר לי בבקשה, איך בדיוק האג'נדה הימנית שלך תקודם בממשלת אחדות של שתי המפלגות הגדולות? (ועזוב שממשלה כזאת תתפרק אחרי שנה וחצי).

הוא לא נפלט כי הוא פיזר את הכנסת. עוד בחירות בוודאות לא יהיו, ככה שאם הוא לא מצליח להרכיב ממשלה (ולדעתי הוא יצליח), הוא בחוץ.

בניגוד לאוסלו וכו', לא עומדת על הפרק כרגע שום תכנית מדינית שכוללת פינוי שטחים. נסיגה חד צדדית כמובן לא רלוונטית. אין שום איום קיומי, ומערכת הבטחון גם ככה פועלת על אוטומט בסוריה. שווה לי לקבל קדנציה של גנץ/מישהו בליכוד שהוא לא ביבי בשביל לנער את המערכת.

האג'נדה שלי לא תקודם בכל מקרה. לכן אני לא מצביע. אני רוצה לנפץ את המיתוסים על ביבי, בתקווה שזה ינער את המערכת. הייתי רוצה לראות את שקד ובנט בליכוד, הייתי רוצה לראות איזה אנשים חדשים מצטרפים למערכת....
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 30 אוגוסט 2019, 18:54

לדעתי גם שקד ובנט לא יקדמו אידיאולוגיה ימנית מהסוג שאתה מדבר עליה.

אבל הנקודה שלך ברורה. הלוואי ואי היציבות הפוליטי הזה היה מוביל לשינויים בשיטת הממשל כאן, אבל גם זה לא סביר במיוחד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 31 אוגוסט 2019, 20:16

jol9 כתב:לדעתי גם שקד ובנט לא יקדמו אידיאולוגיה ימנית מהסוג שאתה מדבר עליה.

אבל הנקודה שלך ברורה. הלוואי ואי היציבות הפוליטי הזה היה מוביל לשינויים בשיטת הממשל כאן, אבל גם זה לא סביר במיוחד.

בינתיים בנט היחיד שדפק על השולחן ורב עם כולם כדי שינטרלו את המנהרות. לא ביבי שמעדיף להימנע מכל פעולה ובטח שלא בוגי שעוד אמר שבנט נלחם על זה כאילו זה מהלך טיפשי. אז כן, אני בהחלט סומך על בנט ושקד יותר מכל ליצן אחר שרק מברבר.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2019, 20:38

A.Parker כתב:

בינתיים בנט היחיד שדפק על השולחן ורב עם כולם כדי שינטרלו את המנהרות. לא ביבי שמעדיף להימנע מכל פעולה ובטח שלא בוגי שעוד אמר שבנט נלחם על זה כאילו זה מהלך טיפשי. אז כן, אני בהחלט סומך על בנט ושקד יותר מכל ליצן אחר שרק מברבר.

בסדר גמור.
אל תשכח שיותר קל לדפוק על השולחן כשאין עליך אחריות, אבל בכל מקרה אני מכבד ומעריך את שניהם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 31 אוגוסט 2019, 21:06

jol9 כתב:
A.Parker כתב:

בסדר גמור.
אל תשכח שיותר קל לדפוק על השולחן כשאין עליך אחריות, אבל בכל מקרה אני מכבד ומעריך את שניהם.

אולי, אבל במקרה של המנהרות מדובר בנו בריינר, והם עדיין היחידים שתמכו בזה. מדובר בהזיה שכמעט הובילה לסדרה של מגה פיגועים וחטיפות. צריך להיות ממש אפס כדי לא לבצע פעולה כזאת, ומתברר שלא חסרים כאלה בממשלה ובקבינט.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2019, 16:32

A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:

בסדר גמור.

אולי, אבל במקרה של המנהרות מדובר בנו בריינר, והם עדיין היחידים שתמכו בזה. מדובר בהזיה שכמעט הובילה לסדרה של מגה פיגועים וחטיפות. צריך להיות ממש אפס כדי לא לבצע פעולה כזאת, ומתברר שלא חסרים כאלה בממשלה ובקבינט.

הבעיה הגדולה היא שראש ממשלה ושר ביטחון עובדים בצמידות רבה עם מערכת הביטחון ומושפעים (כנראה) מאוד מראשיה.
לכן, כשראשי מערכת הביטחון המליצו לעצור, הם אימצו את ההמלצה הזאת והכפיפו את הממשלה ואת הקבינט.

בנט במקרה הזה היה במצב נוח, כי הוא לא עובד עם הרמטכ"ל, והיה לו קל יותר לאתגר את המערכת. זה לא אומר שהוא לא היה עושה
את זה אם היה שר ביטחון. אולי ובהחלט יכול להיות שכן.

אגב, השניים הבולטים שדחפו לרגיעה הם גנץ שהיה הרמטכ"ל ובוגי שהיה שר הביטחון. היום פתאום יש להם כל מיני פתרונות קסם בשרוול, אבל כשהם היו בפוזיציות הכי רלוונטיות, הם התנהלו אחרת לגמרי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 01 ספטמבר 2019, 19:24

jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:

בסדר גמור.

הבעיה הגדולה היא שראש ממשלה ושר ביטחון עובדים בצמידות רבה עם מערכת הביטחון ומושפעים (כנראה) מאוד מראשיה.
לכן, כשראשי מערכת הביטחון המליצו לעצור, הם אימצו את ההמלצה הזאת והכפיפו את הממשלה ואת הקבינט.

בנט במקרה הזה היה במצב נוח, כי הוא לא עובד עם הרמטכ"ל, והיה לו קל יותר לאתגר את המערכת. זה לא אומר שהוא לא היה עושה
את זה אם היה שר ביטחון. אולי ובהחלט יכול להיות שכן.

אגב, השניים הבולטים שדחפו לרגיעה הם גנץ שהיה הרמטכ"ל ובוגי שהיה שר הביטחון. היום פתאום יש להם כל מיני פתרונות קסם בשרוול, אבל כשהם היו בפוזיציות הכי רלוונטיות, הם התנהלו אחרת לגמרי.

מצטער, אבל אתה (כרגיל) עושה פה הנחות לביבי. אין שום הצדקה לכך שהוא לא דחף לזה בעצמו.
A.Parker

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 03 ספטמבר 2019, 20:55

סירייסלי?

עריכה: ועכשיו זה פרסומת בפורום, נפלא

תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 03 ספטמבר 2019, 21:37

חחחחחח
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 03 ספטמבר 2019, 21:39

אגב, קראתי שביבי הציע לבן גביר לפרוש ובתמורה הוא יפעל להורדת אחוז החסימה. אבל זה בסדר, תכף יוני יגיד שהוא לא דואג לכיסא שלו כל הזמן.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 04 ספטמבר 2019, 15:28

A.Parker כתב:אגב, קראתי שביבי הציע לבן גביר לפרוש ובתמורה הוא יפעל להורדת אחוז החסימה. אבל זה בסדר, תכף יוני יגיד שהוא לא דואג לכיסא שלו כל הזמן.

הוא מנסה לעשות הכל בשביל להישאר בשלטון. זאת המגבלה של השיטה שלנו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 04 ספטמבר 2019, 20:18

שרה ויאיר נמצאים בפגישה על הגורל של ערוץ 10 דוחפים בכל הכוח לסגור את הערוץ

ביבי - ''תשאירו את המשפחה שלי מחוץ לזה, הם אנשים פרטיים''
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 ספטמבר 2019, 20:36

אדלסון: ''שופכים את דמי, ככה היא אמרה''
חוקר: ''במה שפכתם את דמה?''
אדלסון: "לא הגנו עליה במשהו. היא כבר פעם אמרה לי שאם לאירן יהיה נשק גרעיני וישראל תימחק שאני אהיה אשמה כי אני לא מגנה על ביבי"
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 08 ספטמבר 2019, 16:21

לfelix_r
הכותרות בארץ על זה שביבי עם 180IQ הגיעו מאותו מגזין שדיברת עליו ביסנס אינסיידר שבו ביבי דורג בכלל במקום ה11 מתוך 50 בדמויות המשפיעות בעולם (לא החכמות, המשפיעות) נכון, רשום שם שלפי האתר Townhall.com יש לביבי IQ180, ב2010 יש את אותה כתבה באתר על חוכמתו של ביבי שרשמה קרולין גליק שעבדה בעברה אצל ראש הממשלה היא הייתה העוזרת של היועץ המדיני שלו, משמע, פקידה במשרד ראש הממשלה, היא טוענת שגולדה מאיר אמרה את זה. שהיא לא בודקת אי קיו מקצועית, היא החמיאה במוגזמות למפקד היחידה שפעלה בסברנה, הציטוט המדויק הוא ""אמרו לי שבראש היחידה הזו עומד בחור שהאיי-קיו שלו מגיע ל-180, זה מספיק" (מקור ווינט) ביבי אומנם היה בסברנה אבל מפקד היחידה היה ברק
לסיכום I rest my case, כי אני מאמין שלא עשית את הדרך הזאת בשביל לברר את זה

מה שרשמתי גם דובר במהדורות חדשות ובתוכניות תחקירים וסאטירה, יותר אמין מפקידה במשרד ראש הממשלה
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 ספטמבר 2019, 18:33

נתניהו: "אם אבחר, אחיל את הריבונות על בקעת הירדן עם הקמת הממשלה "

ואו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 10 ספטמבר 2019, 18:35

אייי שמואל
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 10 ספטמבר 2019, 18:37

שמואל1 כתב:נתניהו: "אם אבחר, אחיל את הריבונות על בקעת הירדן עם הקמת הממשלה "

ואו

יאללה שמואל, אם אתה מצביע ביבי גם אני מצביע ביבי. הולך?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 10 ספטמבר 2019, 18:39

jol9 כתב:
שמואל1 כתב:נתניהו: "אם אבחר, אחיל את הריבונות על בקעת הירדן עם הקמת הממשלה "

ואו

יאללה שמואל, אם אתה מצביע ביבי גם אני מצביע ביבי. הולך?

סתם בשביל הקטע, ובלי קשר לשמואל כמובן, מ1-10 כמה אתה מאמין להצהרה הזאת
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 10 ספטמבר 2019, 18:40

שלא תטעו, אני עדיין לא מתכוון להצביע לביבי.
אבל זה חתיכת מהלך מבריק שלו, כנראה בכך הוא מבטיח ניצחון בבחירות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 10 ספטמבר 2019, 18:57

לא מבטיח שום דבר שמואל.

אור, זה חמוד אבל לפי מה שאני מבין לא מדובר במשהו דרמטי. כלומר, החלת הריבונות היא כן דרמטית, אבל ההצהרה על זה לא ממש. זה משהו שאפשר לעשות גם בלי הצהרות דרמטיות. במקרה הזה אני אחכה לביצוע מבלי להתרשם יותר מדי מההצהרה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־37 אורחים