המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

טורניר קסטלאן: מכבי ת"א נגד פרטיזן בלגרד, שבת, 17:30

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: טורניר קסטלאן: מכבי ת

הודעהעל ידי tuphr » 07 ספטמבר 2019, 19:54

הפורום המביך לגילו. לכו תשתו מים.
tuphr

הודעהעל ידי אחדשיודע » 07 ספטמבר 2019, 19:58

NY boy כתב:קבוצה בינונית שמוכרת לוקשים על שחקני נבא שבאירופה השטויות האלה לא עובדות. עוד עונה מבוזבזת ומי שחושב אחרת עובד על עצמו.

ובכלל גם המאמן צריך להתחיל לקבל בראש, הניסיון המצחיק לשחק עם כספי בשלוש הוא נסיון של מאמן חסר מושג, לכספי אין היום בגילו שום דבר למכור בעמדה הזאת, הוא לא יכול לשמור, לא יכול לייצר, לא יכול לשחרר זריקה... אם יש לו זה בעמדה 4, כקלעי, בקבוצה שרצה, מגרש פתוח ולקליעה. אם לא ירד הגימיק הזה מהר הוא ימצא את עצמו בבית יותר מהר מספחיה.

למאמן אין מושג, אבל לך יש מושג.
קצת צניעות.

בשנתיים האחרונות, כספי ("בגילו") שיחק רוב הזמן בעמדה 3. הוא יכול לשחק בשתי העמדות ולא צריך להתקבע על עמדה אחת.
לדבר על כספי כקלעי זה קצת מנותק. לא יודע מה ראיתם או לא ראיתם, אבל ב-3 שנים האחרונות לפחות הוא בקושי זרק מחוץ לקשת ב-NBA. הוא כבר לא בטוח בזריקה שלו כמו פעם (ועם זריקה מכוערת כמו שלו, אפשר להבין).

עוד משהו שכולם מתעלמים ממנו (כי כולם בפאניקה כמובן) זה שהוא לא שיחק כדורסל באופן סדיר מינואר, ונאלץ להחלים מניתוח במיניסקוס. לאט לאט.
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 07 ספטמבר 2019, 19:59

BIG sofo כתב:המשחק בסוף היה משודר רק באתר של ספורט 5? ואיך הייתה האיכות?

אתה יכול לצפות מוקלט כאן ביוטיוב. אבל תעביר את החץ להתחלה, כי עכשיו זה כבר משדר משחק של הפולנים

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 07 ספטמבר 2019, 20:07

קלעו למכבי: אות'לו האנטר 15 נקודות, טאריק בלאק (6 ריבאונדים) וקווינסי אייסי 10 נקודות כל אחד, טיילר דורסי 8, נייט וולטרס (5 אסיסטים) ועומרי כספי 6 כ"א, ג'ייק כהן, יובל זוסמן וג'ון דיברתולומיאו 5 כ"א, דני אבדיה ואלייז'ה בראיינט 3 כ"א, סנדי כהן ואנג'לו קלויארו שותפו ולא קלעו
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 07 ספטמבר 2019, 20:21

תקציר המשחק למי שמעוניין :

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי גל גל » 07 ספטמבר 2019, 20:22

יאללה מחכה למחר לראות את המשחק השני.
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אדם » 07 ספטמבר 2019, 20:24

באמת שזה פאניקה מוגזמת.
אני אוהב לנצח כל משחק וגם חושב שככה צריכה להיות המנטליות כי זה מה שמשריש בשחקנים ובקבוצה את הדינאי שלה.
צריך לזכור בכל זאת שזה משחק אימון ,שסופרים דקות לכל שחקן ושבודקים הרכבים וסיטואציות ועמדות ושילובים וגם אם יש הרכב טוב הוא יתחלף מהר מאוד להרכב אחר ויבדקו כל דבר.
גם המאמן לומד את השחקנים והשילובים והסיטואציות והטקטיקות אין לו זמן אחר ,מתי?,בליגה או ביורוליג?או אולי בגביע ווינר שאם יפסיד שם כבר גורלו נחרץ.
כל קבוצה חדשה גם קבוצה של כוכבים תראה ככה בהתחלה.
דורסי ,אליזה וולטרס צריכים להתאקלם ולהראות מהר מאוד מה שווים ואם שווים ,הם חלקים חשובים מאוד ,הם יצטרכו ליצר יש מאין ולהיות ספקי הנקודות שלנו.

לגבי כספי בלי קשר באמת למשחק אימון או לא ,ממש חששתי וחושש לגביו שהוא שחקן גמור ,אני מקווה לטעות.
אפילו בהליכה ברחוב הוא נראה כבד מגושם גמלוני .
גם בהצגת שחקנים בפתיחת האימונים היה נראה כבד ,כאילו מפחד לדרוך על הרגלים והם כואבות לו.
אני מקווה שזה ישתנה אבל זה מעבר לכושר או כושר קליעה.
מכבי לקחו אותו כהפנים של המיעדון ולדעתי ציפו שיתרום גם הרבה מקצועית ואני מקווה שזה יקרה.
אדם

Re: טורניר קסטלאן: מכבי ת"א נגד פרטיזן בלגרד, שבת, 17:30

הודעהעל ידי Shay_uzan » 07 ספטמבר 2019, 20:29

toja27 כתב:לא הבנתי למה ג'ונדי ואבדיה משחקים כל כך הרבה.
אין איזה בראיינט, דורסי וולטרס להכניס למערכת חדשה או לתת יותר מחצי דקה לקלויארו?
כח זה משחק הכנה, יש אליהם הכי הרבה סימני שאלה, זה מה שכל האלה שבביקורת על למה המשחק נגמר ככה לא מבינים, המטרה היא לא לנצח עם החמישיה הררשונה, אלא להשיג כמה שיותר ציוותים ומסקנות לעונה ולסגל

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Mmm » 07 ספטמבר 2019, 20:37

פורום מביך...אולי תירגעו....רק משחק אימון ראשון חלאס...
Mmm

הודעהעל ידי NY boy » 07 ספטמבר 2019, 20:40

מביך זה מי שרואה משחקן אימון ומתעלם מהמציאות ומהבעיות שאפשר לראות אותם בלי בעיה כבר במשחק אימון. כאילו שיחקו נגד צסק"א, סה"כ פרטיזן עם חבורה של שחקני יורוקאפ.

ברצלונה עשו משחק אימון אחד (בלי הרכזים שלהם שנמצאים באליפות העולם) והבינו שיש להם בעיה עם הרכז והם לא "יכולים לחכות" עם רכז וישר רצו לנסות להחתים רכז. סה"כ משחק אימון אבל הם לא מתעלמים מהמציאות ואומרים "זה רק משחק אימון".
NY boy

הודעהעל ידי toja27 » 07 ספטמבר 2019, 20:42

Shay_uzan כתב:
toja27 כתב:לא הבנתי למה ג'ונדי ואבדיה משחקים כל כך הרבה.
אין איזה בראיינט, דורסי וולטרס להכניס למערכת חדשה או לתת יותר מחצי דקה לקלויארו?
כח זה משחק הכנה, יש אליהם הכי הרבה סימני שאלה, זה מה שכל האלה שבביקורת על למה המשחק נגמר ככה לא מבינים, המטרה היא לא לנצח עם החמישיה הררשונה, אלא להשיג כמה שיותר ציוותים ומסקנות לעונה ולסגל

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

אני גם חשבתי על העניין שלגביהם יש סימני שאלה, אבל בעוד במקרה של אבדיה זה עוד מסתדר, לא מסתדר לי לגבי ג'ונדי. לגבי ענייני ציוותים, וכיוון שמדובר בכמה שחקנים חדשים, בטוח שגם לגביהם יש סימני שאלה. והשילוב ביניהם.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 07 ספטמבר 2019, 20:45

NY boy כתב:מביך זה מי שרואה משחקן אימון ומתעלם מהמציאות ומהבעיות שאפשר לראות אותם בלי בעיה כבר במשחק אימון. כאילו שיחקו נגד צסק"א, סה"כ פרטיזן עם חבורה של שחקני יורוקאפ.

ברצלונה עשו משחק אימון אחד (בלי הרכזים שלהם שנמצאים באליפות העולם) והבינו שיש להם בעיה עם הרכז והם לא "יכולים לחכות" עם רכז וישר רצו לנסות להחתים רכז. סה"כ משחק אימון אבל הם לא מתעלמים מהמציאות ואומרים "זה רק משחק אימון".

אני חושב שאני נוטה יותר לכיוון שלך, אמנם אכן מדובר במשחק אימון, וראו שהשחקנים לא מסונכרנים , עדיין אין כימיה והשחקנים לא ממש בכושר, אבל מצד שני ,אני לא מסכים עם הדעה שזהו "רק משחק אימון" כאילו הוא מנותק מהמציאות שתחל חודש מעכשיו בערך, אני חושב שגם ממשחקי אימון אפשר לקבל רשמים התחלתיים שנותנים אינדקציה להמשך העונה.
נערך לאחרונה על ידי toja27 בתאריך 07 ספטמבר 2019, 20:45, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי גל גל » 07 ספטמבר 2019, 20:45

מחר כבר נראה הרכבים אחרים לגמרי
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 07 ספטמבר 2019, 20:46

גל גל כתב:מחר כבר נראה הרכבים אחרים לגמרי

גם אני חושב, היום זה היה לגמרי ניסוי כלים ונתנו לשחקנים להיכנס לעניינים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ShiriV » 07 ספטמבר 2019, 20:52

יאניס שיחק היום עם הרכבים שהוא בחיים לא ישחק איתם כשתתחיל העונה. המשחק הזה היה נטו בשביל להכניס את השחקנים לעניינים אחרי הקיץ ולנסות לראות מי מתאים למי. מכבי אפילו לא ניסתה לנצח וראו את זה. אז אם יאניס והשחקנים לא בפאניקה, למה אתם כן?!
הסגל הזה מלא בבעיות אנחנו יודעים, אבל אולי תחכו עוד כמה משחקי אימון ורק אז תתחילו עם מסקנות וסיכומים?? זה מביך, זה מטריד וזה אפילו מעצבן. וזה חוזר על עצמו כל שנה.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי NY boy » 07 ספטמבר 2019, 21:03

לא הבנתי, לפרטיזן זה לא היה משחק אימון? שם לא שיחקו הרכבים משניים? ברור שכן. אז יש להם פחות שחקנים אבל עדיין גם להם זה היה במשחק אימון בדיוק כמו לנו. וזה לא שבדקות של השחקנים "המובילים" נראו טוב. יש דברים שאין להתייחס אליהם במשחק אימון כמו חיבור, כושר, כימיה וכדומה. אבל יש דברים שבהחלט אפשר (כמו מוגבלות, יכולת הגנתית אישית של שחקנים, עמדות של שחקנים וכו').
NY boy

הודעהעל ידי toja27 » 07 ספטמבר 2019, 21:07

ShiriV כתב:יאניס שיחק היום עם הרכבים שהוא בחיים לא ישחק איתם כשתתחיל העונה. המשחק הזה היה נטו בשביל להכניס את השחקנים לעניינים אחרי הקיץ ולנסות לראות מי מתאים למי. מכבי אפילו לא ניסתה לנצח וראו את זה. אז אם יאניס והשחקנים לא בפאניקה, למה אתם כן?!
הסגל הזה מלא בבעיות אנחנו יודעים, אבל אולי תחכו עוד כמה משחקי אימון ורק אז תתחילו עם מסקנות וסיכומים?? זה מביך, זה מטריד וזה אפילו מעצבן. וזה חוזר על עצמו כל שנה.

ובדיעבד מסתבר שכל שנה הפאניקה הייתה מוצדקת !? ;)
ראינו שלא הייתה קפיצה משמעותית ממשחקי האימון למשחקי תחילת העונה.
אני לא מצדיק מסקנות נחרצות, אבל גם היעדר מוחלט של מסקנות נראה לי מוגזם מדי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי A.Parker » 07 ספטמבר 2019, 21:32

ואו איזה תגובות מוגזמות. קראתי קודם את התגובות וסיימתי עכשיו לראות את המשחק והפאניקה כאן הזויה. מה שכן מטריד וממש מעצבן אותי זה שגם השנה נסבול כנראה מניהול המשחק כשעמדת הרכז הופקרה. חוץ מזה, מדובר בסך הכל במשחק אימון.

בכל אופן, באופן קצת יותר ספציפי ומהתרשמות ראשונית בלבד:
אייסי - הכי הרשים אותי. נתן את התחת בהגנה, הזריקה שלו מבחוץ נראית סבבה והכי אהבתי שהוא חיפש תמיד את החברים והיו לו כמה אסיסטים יפים מאוד. אהבתי את מה שהביא ועוד יותר את הגישה שהוא עולה איתה (נותן כיפים לשחקנים כל הזמן ונראה מאוד מחובר וחברותי).
האנטר - נתן משחק יעיל למדי. מעניין כמה אפקטיבי הוא יוכל להיות לאורך העונה.
דורסי - לא הבנתי את הירידות המוגזמות עליו. בסך הכל קלע שתי שלשות קשות והוא נראה כמו קלעי מצויין. הוא בסך הכל צריך קצת זמן להתחבר אבל אני לא מודאג ממנו.
וולטרס - כמו שציפיתי די פרווה. לא ממש רכז, לא ממש מרשים ולא ממש צריך להיות פה.
כספי - נראה כמו גופה. מאמין שזה יותר עניין של חזרה לכושר מאשר עדות ליכולת שלו.
זוסמן - נתן עבודה טובה מאוד. שמר מעולה, קלע כמה זריקות ועזר בניהול המשחק עם כמה אסיסטים יפים.
קלויארו - לא אתפלא אם כמות הדקות הכה מעטה נועדה להראות לו שאין לו כאן מקום ואותתה לו את הדרך החוצה. הוא שווה יותר מכמה דקות בודדות.
A.Parker

Re: טורניר קסטלאן: מכבי ת"א נגד פרטיזן בלגרד, שבת, 17:30

הודעהעל ידי Rampel » 07 ספטמבר 2019, 21:58

אחדשיודע כתב:
שמוליק כתב:
אחדשיודע כתב:
Jack55 כתב:
אחדשיודע כתב:מסירה יפייפיה של דורסי.
שמואל: "איזה יופי האנטר!"

אכלתם את הראש.
הוא יודע להטביע מול סל ריק. יופי טופי.

הוא נע יפה מאוד על המגרש ויודע לזוז בלי כדור כמו שצריך בשביל להגיע למצבים שהוא יהיה חופשי.
גם הפעולה שהוא חדר בעצמו לסל הייתה מרשימה, בקיצור היה כיף לראות אותו היום.

אני חושב שמכירים פה את האנטר לא מהיום.
אתה יודע מה תקבל ממנו ואתה יודע מה לא תקבל ממנו.
הוא שחקן טוב ומנוסה. לא מוסיף משהו מיוחד שאין.

ערך מוסף משמעותי על פני הטיוס על העדשה

מה הקשר טיוס? הוא האופציה היחידה בעולם? חוץ מזה, כשטיוס היה בפוקוס (גם אם זה היה חודש בשנה), הוא היה טוב מאוד.
למכבי אין שחקן מספיק גבוה בקו הקדמי (ויסלח לי ג'ייק כהן) כדי להתמודד עם כל מיני ענקים למינהם. מהבחינה הזאת, האנטר בטח לא נותן את המענה הנדרש. מעבר לזה, אתם מדברים עליו כאילו הוא שחקן של 200 אלף דולר. הוא שחקן של 800 אלף דולר נטו. בואו... גם אם תציצו היום על רשימת השחקנים החופשיים בעמדה 5, אפשר למצוא אחלה בחלה של שחקנים (גבוהים ופיזיים).

ולא, אין לי בעיה ספציפית עם האנטר. אני פשוט חושב שמכבי היו צריכים קצת יותר גיוון בקו הקדמי. ואם כבר לחסוך, הייתי חוסך שמה ולא בעמדות של הקו האחורי.
+1

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי Mmm » 07 ספטמבר 2019, 22:07

חציל דעתך
Mmm

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Google Adsense [Bot], yon1 ו־36 אורחים