המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אליפות העולם בכדורסל סין 2019 - ספרד אלופת העולם!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אליפות העולם בכדורסל סין 2019

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 ספטמבר 2019, 17:33

אוסטרליה מדיחה את צ'כיה. המסע המופלא של ננו גינזבורג באליפות העולם הסתיים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 ספטמבר 2019, 17:37

סטורנסקי סיים במרחק ריבאונד מטריפל דאבל.
13 נק', 13 אס' (הכי גבוה בטורניר ביחד עם ווילבקין) ו-9 רב'.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 11 ספטמבר 2019, 17:41

לפחות קיבלנו בכל זאת סרביה - ארה"ב
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 11 ספטמבר 2019, 17:45

באלבין, הרובאן ובוהצ'יק עם משחק הכי גרוע שלהם באליפות.
באלבין, שלאורך האליפות היה נראה כמו אחלה סנטר עם 10.4 נקודות ו 9.4 כ"ח, חזר היום ליכולת שהפגין העונה ביורוליג: 0 נקודות ו 5 כ"ח.

בלי הסנטר שלהם הצ'כים התקשו מאוד להלחם מול בוגוט וביינס. ולא עזר משחק נהדר של אאודה, שנתן משחק שיא של 21 נקודות, וכמעט טריפל דאבל של סטורנסקי.

דרך אגב, אני רואה את אאודה לאורך כל האליפות,והוא פאוור-פורווארד ממש-ממש נחמד. לא יודע למה הוא חתם בקבוצת תחתית בצרפת שאפילו לא שמעתי את שמע בעבר. לדעתי, הוא בהחלט שווה מקום בקבוצות תחתית של היורוליג, או בקבוצות החזקות של היורוקאפ.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 ספטמבר 2019, 17:50

Holiday_Armadillo כתב:לא היה להם סיכוי ברגע שלא בחרו בגובר לאולסטאר

כן, הם טובים בלספק לו מוטיבציה:
Nicolas Batum says that Rudy Gobert saw Myles Turner’s comments comparing their defense, & that provided extra motivation for the DPOY
אחדשיודע

הודעהעל ידי felix_r » 11 ספטמבר 2019, 18:06

דרך אגב, עם התוצאות האלה היום זכינו בעוד מתנה! עכשיו ארה"ב בכל זאת תפגוש את סרביה (משחקי דירוג 5-8) :) נראה אם ג'ורג'ביץ' יצליח לעמוד מאחורי ההתרברבות שלו מלפני האליפות (אז הוא אמר, שאם אם סרביה תפגוש את ארה"ב, שאלוהים יעזור לאמריקאים).
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 ספטמבר 2019, 18:24

felix_r כתב:דרך אגב, עם התוצאות האלה היום זכינו בעוד מתנה! עכשיו ארה"ב בכל זאת תפגוש את סרביה (משחקי דירוג 5-8) :) נראה אם ג'ורג'ביץ' יצליח לעמוד מאחורי ההתרברבות שלו מלפני האליפות (אז הוא אמר, שאם אם סרביה תפגוש את ארה"ב, שאלוהים יעזור לאמריקאים).
לא חושב שלמישהו בשתי הנבחרות אכפת מהמשחק הזה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 ספטמבר 2019, 19:00

לפני הטורניר, אם הייתי צריך לדרג את הנבחרות לפי טיב הסגלים - הייתי שם ב-4 הראשונות את ארה"ב, סרביה, יוון וצרפת. אוסטרליה וספרד ב-5-6. ארגנטינה, איטליה וליטא ב-7-9.

אז 3 מתוך 4 הראשונות (שלי לפחות) בחוץ. נשארנו עם הגל השני.
אחדשיודע

הודעהעל ידי yellowaura » 11 ספטמבר 2019, 23:59

ארגנטינה ובייחוד ספרד בנו ב 10 שנים האחרונות מסורת מאוד חזקה ויש להם ווינרים הכי גדולים ובשילוב כישרון.
ממש הרגשתי שזלזלו בהם.
האמנתי שהם יהיו בטופ בכל מקרה.

ארהב לא הפתעה באמת שמיטשל צודק וצריך להאשים את מי שלא הגיע..סגל חלש מלבד ווקר שהוא שחקן נחמד.
האמריקאים לא ספרו את הטורניר..זה קורה להם כל מספר שנים.
באולימפיאדה היותר מיוחצנת יחזרו להיות "פטריוטים"

צרפת מפתיעה לטובה.בדכ יותר לוזרים
יוון הפתיעה לרעה. מאוד אנמית בדכ יותר ווינרים
אוסטרליה מאוד איכותית וגם לא הפתיעה אותי.

אני הייתי מדרג כך לפני הטורניר (בהתאם לכישרון+ ווינריות וניסיון)

1. ספרד
2. סרביה
3. ארהב
4. אוסטרליה
5. ארגנטינה
6. יוון
7. ליטא
8. צרפת
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ספטמבר 2019, 00:16

בעיניי, ספרד מאוד לא הרשימה במשחקי ההכנה (וגם ברוב הטורניר עצמו למען האמת). הסגל שהיא הביאה לטורניר הזה הוא מהפחות טובים שהיו לה בשנים האחרונות. אבל אין מה להגיד, הניסיון במעמדים האלו משחק תפקיד משמעותי עבורם. ברגע שהם פגשו יריבה חזקה (וזה קרה בשלב השני מול איטליה ובייחוד מול סרביה) - הם ידעו להתעלות, אולי גם בגלל שלא ספרו אותם מספיק.

צרפת הגיעה עם סגל מאוד איכותי מבחינתה, שהבסיס שלו רץ כבר שנים ביחד (באטום ודה קולו גם זכו ביורובאסקט ב-2013). לדעתי הם היו מהפייבוריטיות הברורות למדלייה לפני שהתחילה התחרות. אבל זה לא מבטיח כלום כאמור.

ליוון היה את הגריק פריק, ה-MVP של ה-NBA. אם היה מראה אפילו חצי ממה שהוא הראה ב-NBA בעונה האחרונה, הם היו כנראה עדיין בטורניר. גם סלוקאס לא הצליח להראות את מה שהוא מראה בפנרבחצ'ה (צריך להגיד שהיה פצוע בשלבי ההכנה שלפני הטורניר). היו מעט אנשים שחשבו שהם לא יגיעו אפילו לרבע הגמר בתחילת הטורניר.

לארה"ב לא היה סגל חלש, היה לה סגל חלש בייחס לעצמה. היו לו פגמים, אפילו גדולים - בעיקר בכל הקשור לקו הקדמי (אפילו לא פאוור פורוורד אחד). אבל נטו מבחינת סגל, היא הייתה שווה לפחות גמר. הבעיה שהיא הייתה בנחיתות בכל שאר הדברים (ניסיון, חיבור) - והיתרון הקטן בכישרון לא הספיק.

וסרביה... היה להם סגל איכותי מאוד והם נראו מעולה במשחקי ההכנה (אולי הרשימו יותר מכל נבחרת). במאני-טיים, הם נרדמו.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 12 ספטמבר 2019, 00:52, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 ספטמבר 2019, 00:52

ספרד ממש לא מרשימה כמו שהיא צריכה, ספרד לדעתי אמורה להיות האירופאית הכי טובה לא משנה מה קורה והיא ממש לא עושה את זה בשנים האחרונות...
לדעתי, אוסטרליה וצרפת הכי הרשימו אותי ובמיוחד במשחק שלהן אחת מול השניה, מקווה שהגמר יהיה שיחזור שלהן גם כי להן הכי מגיע וגם כי הן עשו משחק לפנתיאון
למי מבין שתיהן יותר מגיע? אין לי מושג, בדרך כלל אני יותר מעדיף את הסגנון האירופאי אבל אוסטרליה משחקת מצויין... שהטובה ביותר תנצח, גם נראה שספרד ואגרטינה לא ניצחו משחקים גדולים... אגרטינה ללא ספק נהנתה מהגרלה קלה ואני לא חושב שהיא שווה יותר מנבחרות שסימו אחריה וסרביה היא בכלל לא באה למשחקים האחרונים שלה וספרד עם כל הכבוד לספרד, היא לא מרשימה אותי כמו שציפיתי, כן היה לה משחק מול איטליה שעל הנייר הוא לא קל וסרביה שבאמת לא באה לתחרות מול הגדולות (לדעתי איכזבה יותר מארהב*) היא לא הראתה משהו מלהיב שישכנע אותי שהיא תסיים ראשונה

* לגבי סרביה וארהב, נראה שסרביה באה עם תסכול לכל משחק וברגע שקרה משהו לא לטעמה היא סוג של שברה את הכלים, היא לא הייתה מוכנה לשום משחק גדול אחרי ספרד כבר היה אפשר לראות שזה לא זה (נתחשב גם בפציעות שהיו ובמצבים האישיים של כל שחקן שלא תרמו לקבוצה)
במקרה של ארהב, זה היה נראה לי עוד לפני תחילת הטורניר שהדרך שלה קדימה תהיה בכישלון של אחרים וברגע שיהיה משחק ברמה גבוהה כמו צרפת היא תיפול (ושלא נדבר על טורקיה שאולי הפסד היה עושה להם טוב ומעיר אותם), ארצות הברית באה במחשבה שהיא הכי טובה בפער, אבל זה לא ככה וזה לא פעם ראשונה שהם מזלזלים באליפות עולם/אולימפידה ואז הם אוכלים את מה שהם בישלו, מה שהבדיל בניהם לבין הגמר או חצי הגמר זה שהם היו בבתים שבהם התרחשו חלק גדול ממהפתעות ולא בבית שהמקום השני שלה חזק כמו צרפת, בבית הראשון הם כמעט הפסידו לטורקיה שעפה על חשבון צכיה, בשני יוון השפילה את עצמה וברזיל גם לא תזכור את הטורניר הזה לטובה, היא קיבלה שמות גדולים אבח התוצאה הייתה שנבחרת כמו צכיה עדיפה עליהם, בסוף, ארצות הבית קיבלה את הרבע גמר הכי קשה ובאופן שלדעתי לא מפתיע בכלל, מצאה את ההזדמנות הראשונה לעוף והיא פשוט עפה, אם היא הייתה מפסידה לפני, אולי היא הייתה מתעוררת על עצמה ומנסה להשתפר וגם זה היה מאוחר מידי ובכל זאת, לדעתי ארהב במקרה הטוב הייתה מסיימת בגמר ואז הייתה מקבלת יריבה שקולה ונופלת והמקרה הרע היא תקבל שקולה על ההתחלה של הנוקאוט ותיפול, בדיוק מה שקרה
לדעתי המכשול היחידי של צרפת מול אגרטינה זה העייפות מארצות הברית וספרד אוסטרליה קרב צמוד עם עדיפות לאוסטרליה נטו כי ספרד לדעתי כבר הרבה זמן לא מרגשת יותר מהשם שלה ומה שקרה עד עכשיו היה צריך לקרות

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 ספטמבר 2019, 00:54

אחדשיודע כתב:בעיניי, ספרד מאוד לא הרשימה במשחקי ההכנה (וגם ברוב הטורניר עצמו למען האמת). הסגל שהיא הביאה לטורניר הזה הוא מהפחות טובים שהיו לה בשנים האחרונות. אבל אין מה להגיד, הניסיון במעמדים האלו משחק תפקיד משמעותי עבורם. ברגע שהם פגשו יריבה חזקה (וזה קרה בשלב השני מול איטליה ובייחוד מול סרביה) - הם ידעו להתעלות, אולי גם בגלל שלא ספרו אותם מספיק.

צרפת הגיעה עם סגל מאוד איכותי מבחינתה, שהבסיס שלו רץ כבר שנים ביחד (באטום ודה קולו גם זכו ביורובאסקט ב-2013). לדעתי הם היו מהפייבוריטיות הברורות למדלייה לפני שהתחילה התחרות. אבל זה לא מבטיח כלום כאמור.

ליוון היה את הגריק פריק, ה-MVP של ה-NBA. אם היה מראה אפילו חצי ממה שהוא הראה ב-NBA בעונה האחרונה, הם היו כנראה עדיין בטורניר. גם סלוקאס לא הצליח להראות את מה שהוא מראה בפנרבחצ'ה (צריך להגיד שהיה פצוע בשלבי ההכנה שלפני הטורניר). היו מעט אנשים שחשבו שהם לא יגיעו אפילו לרבע הגמר בתחילת הטורניר.

לארה"ב לא היה סגל חלש, היה לה סגל חלש בייחס לעצמה. היו לו פגמים, אפילו גדולים - בעיקר בכל הקשור לקו הקדמי (אפילו לא פאוור פורוורד אחד). אבל נטו מבחינת סגל, היא הייתה שווה לפחות גמר. הבעיה שהיא הייתה בנחיתות בכל שאר הדברים (ניסיון, חיבור) - והיתרון הקטן בכישרון לא הספיק.

וסרביה... היה להם סגל איכותי מאוד והם נראו מעולה במשחקי ההכנה (אולי הרשימו יותר מכל נבחרת). במאני-טיים, הם נרדמו.
סרביה גם לא הרשימה בכלל מול קבוצות טובות פלוס... לא הייתי נותן את זה לזכות ספרד, איטליה לדעתי זאצ הנקודת אור הכי טובה שיש מספרד השנה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ספטמבר 2019, 01:02

Shay_uzan כתב:סרביה גם לא הרשימה בכלל מול קבוצות טובות פלוס... לא הייתי נותן את זה לזכות ספרד, איטליה לדעתי זאצ הנקודת אור הכי טובה שיש מספרד השנה

לא יודע מה ראית, אבל סרביה מאוד הרשימה במשחקי ההכנה. לא רק בעצם העובדה שלא הפסידה, אלא גם בסגנון המשחק שלה והשטף ההתקפי. הם גם התחילו מעולה את הטורניר, אבל מנטלית הם לא היו שם בסוף. יוקיץ' לצורך העניין לא היה נראה כמו יוקיץ' של ה-NBA, או אפילו יוקיץ' של טורנירים בינלאומיים קודמים - הוא היה כבוי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי yellowaura » 12 ספטמבר 2019, 01:05

ההבדל בין נבחרת שמגיעה עד הסוף לנבחרת טובה זו ההגנה ,שחקני קלאצ ולאומיות.
ברמות הגבוהות ביותר תמיד תהיה את היריבה שתדע לנטרל חלק משמעותי ממשחק ההתקפה.
זה אגב, משהו שהספרדים וריאל מדריד למשל הפנימו עם השנים. כאשר הרבה מאוד זמן הם היו קבוצות התקפה ללא איזון.
מרק גאסול וריקי רוביו נותנים עוגן הגנתי טוב.

לגבי יאניס..מאוד מעריך אותו שהוא הגיע אבל אם כל הכבוד זה לא המשחק של יוון. סהכ הוא נתן טורניר סביר אבל במידה מסויימת ביטל את המשחק הקלאסי היווני ולדעתי האחרים קצת התחבאו.
ספאנוליס, דיאמנטידיס היו הרבה יותר חשובים ליוון מיאניס.
יאניס שחקן נ.ב.א בכל רמח אבריו ופחות שחקן שיכול להצעיד נבחרת לאומית לבדו גם בגלל שהוא לא פוינט גארד ולא מנהיג לאומי של יוון.
אני לא רואה קשר בין סגנון יאניס ליוון..כאילו עולמות אחרים.
האכזבה היא בעיקר מסלוקאס.

ארהב אוסף שכירי חרב שקובצו יחדיו כברירת מחדל. כרגיל ברגע שיש סדקים ולא מדובר בנבחרת מושלמת הם גורמים לאנטגוניזים ושכולם מחכים שתפסיד ושאין לך רוסטר מבריק זה בסבירות גבוה יקרה

סרביה לא הביאה הגנה. המון כישרון התקפי ולא מספיק זריזות.
והגנה. לדעתי תיאודוסיץ ממש לא היה חסר. מה שכן היה חסר זה כמה משחקים צמודים שילמדו אותם להיות חזקים מנטלית ולדעת להתמודד עם רגעי משבר.כמובן עוד גארדים טובים בהגנה היו עוזרים אבל בסגל הנוכחי היו יכולים לעשות יותר. לכל קבוצה יש מגבלות.

במדד הפטריוטיות ארגנטינה, ספרד וצרפת מאוד חזקות ויש חיבור חזק בין השחקנים.

לדעתי ספרד או אוסטרליה יזכו
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ספטמבר 2019, 01:07

Shay_uzan כתב:במקרה של ארהב, זה היה נראה לי עוד לפני תחילת הטורניר שהדרך שלה קדימה תהיה בכישלון של אחרים וברגע שיהיה משחק ברמה גבוהה כמו צרפת היא תיפול (ושלא נדבר על טורקיה שאולי הפסד היה עושה להם טוב ומעיר אותם), ארצות הברית באה במחשבה שהיא הכי טובה בפער, אבל זה לא ככה וזה לא פעם ראשונה שהם מזלזלים באליפות עולם/אולימפידה ואז הם אוכלים את מה שהם בישלו, מה שהבדיל בניהם לבין הגמר או חצי הגמר זה שהם היו בבתים שבהם התרחשו חלק גדול ממהפתעות ולא בבית שהמקום השני שלה חזק כמו צרפת, בבית הראשון הם כמעט הפסידו לטורקיה שעפה על חשבון צכיה, בשני יוון השפילה את עצמה וברזיל גם לא תזכור את הטורניר הזה לטובה, היא קיבלה שמות גדולים אבח התוצאה הייתה שנבחרת כמו צכיה עדיפה עליהם, בסוף, ארצות הבית קיבלה את הרבע גמר הכי קשה ובאופן שלדעתי לא מפתיע בכלל, מצאה את ההזדמנות הראשונה לעוף והיא פשוט עפה, אם היא הייתה מפסידה לפני, אולי היא הייתה מתעוררת על עצמה ומנסה להשתפר וגם זה היה מאוחר מידי ובכל זאת, לדעתי ארהב במקרה הטוב הייתה מסיימת בגמר ואז הייתה מקבלת יריבה שקולה ונופלת והמקרה הרע היא תקבל שקולה על ההתחלה של הנוקאוט ותיפול, בדיוק מה שקרה
לדעתי המכשול היחידי של צרפת מול אגרטינה זה העייפות מארצות הברית וספרד אוסטרליה קרב צמוד עם עדיפות לאוסטרליה נטו כי ספרד לדעתי כבר הרבה זמן לא מרגשת יותר מהשם שלה ומה שקרה עד עכשיו היה צריך לקרות

בוא, צ'כיה לא הייתה עדיפה על ארה"ב. לא צריך להגזים.
ולהגיד שהם זילזלו זה רחוק מהאמת בעיניי, בטח לגבי השחקנים שהיו שם. הם היו מחוייבים (בזמן שאחרים העדיפו לנוח בבית) ורצו מאוד לנצח. מי שזילזל אלו השחקנים שלא היו שם, שגם עכשיו זה לא מעניין אותם (אולי בצדק).
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ספטמבר 2019, 01:19

yellowaura כתב:ההבדל בין נבחרת שמגיעה עד הסוף לנבחרת טובה זו ההגנה ,שחקני קלאצ ולאומיות.
ברמות הגבוהות ביותר תמיד תהיה את היריבה שתדע לנטרל חלק משמעותי ממשחק ההתקפה.
זה אגב, משהו שהספרדים וריאל מדריד למשל הפנימו עם השנים. כאשר הרבה מאוד זמן הם היו קבוצות התקפה ללא איזון.
מרק גאסול וריקי רוביו נותנים עוגן הגנתי טוב.

להגיד "לאומיות" בהקשר של ספרד זה בעייתי, שכן היא מאוד מחולקת מהבחינה הזאת.
לספרד בעיקר יש שחקנים עם ניסיון גדול במעמדים האלו. זה היתרון שלה על נבחרות אחרות, לפני הכל. אבל גם עכשיו (שלא לדבר על תחילת הטורניר), ספרד בעיניי לא פייבוריטית. אני לא אופתע משום דבר, אבל אם היא תזכה, זה יהיה הישג מדהים מבחינתה.

yellowaura כתב:לגבי יאניס..מאוד מעריך אותו שהוא הגיע אבל אם כל הכבוד זה לא המשחק של יוון. סהכ הוא נתן טורניר סביר אבל במידה מסויימת ביטל את המשחק הקלאסי היווני ולדעתי האחרים קצת התחבאו.
ספאנוליס, דיאמנטידיס היו הרבה יותר חשובים ליוון מיאניס.
יאניס שחקן נ.ב.א בכל רמח אבריו ופחות שחקן שיכול להצעיד נבחרת לאומית לבדו גם בגלל שהוא לא פוינט גארד ולא מנהיג לאומי של יוון.
אני לא רואה קשר בין סגנון יאניס ליוון..כאילו עולמות אחרים.
האכזבה היא בעיקר מסלוקאס.

לפני הטורניר, היית יכול להגיד את כל זה? אני לא בטוח. אני בספק כמה הימרו שיוון תהיה מחוץ ל-5 הראשונות על סמך הסגלים. חוץ מזה שיאניס סיפק טורניר בינוני מאוד במונחים שלו, בלי קשר לסגנון של יוון. הוא פשוט לא נראה מספיק טוב, והחסרונות שלו (בעיקר קליעה בעייתית) בלטו מאוד בחוק פיב"א. אבל מה-MVP של ה-NBA אתה מצפה להרבה הרבה יותר, ושום תירוץ לא באמת תקף פה.

yellowaura כתב:סרביה לא הביאה הגנה. המון כישרון התקפי ולא מספיק זריזות.
והגנה. לדעתי תיאודוסיץ ממש לא היה חסר. מה שכן היה חסר זה כמה משחקים צמודים שילמדו אותם להיות חזקים מנטלית ולדעת להתמודד עם רגעי משבר.כמובן עוד גארדים טובים בהגנה היו עוזרים אבל בסגל הנוכחי היו יכולים לעשות יותר. לכל קבוצה יש מגבלות.

סרביה ידעה לעשות הגנה טוב מאוד. הבעיה שלה הייתה נטו במשחקים המכריעים - הם פשוט לא הופיעו.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 12 ספטמבר 2019, 20:19, נערך 3 פעמים בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 ספטמבר 2019, 01:23

אחדשיודע כתב:
Shay_uzan כתב:סרביה גם לא הרשימה בכלל מול קבוצות טובות פלוס... לא הייתי נותן את זה לזכות ספרד, איטליה לדעתי זאצ הנקודת אור הכי טובה שיש מספרד השנה

לא יודע מה ראית, אבל סרביה מאוד הרשימה במשחקי ההכנה. לא רק בעצם העובדה שלא הפסידה, אלא גם בסגנון המשחק שלה והשטף ההתקפי. הם גם התחילו מעולה את הטורניר, אבל מנטלית הם לא היו שם בסוף. יוקיץ' לצורך העניין לא היה נראה כמו יוקיץ' של ה-NBA, או אפילו יוקיץ' של טורנירים בינלאומיים קודמים - הוא היה כבוי.
הם התחילו טוב, אבל פה זה נגמר, מאותו משחק מול ספרד הם פשוט איבדו את כל מה שהם עבדו עליו... לומר שאם במקום ספרד זאת הייתה יריבה שקולה לה זה לא היה קורה? אנינבספק גדול

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי אחדשיודע » 12 ספטמבר 2019, 01:24

Shay_uzan כתב:
אחדשיודע כתב:

הם התחילו טוב, אבל פה זה נגמר, מאותו משחק מול ספרד הם פשוט איבדו את כל מה שהם עבדו עליו... לומר שאם במקום ספרד זאת הייתה יריבה שקולה לה זה לא היה קורה? אנינבספק גדול

אנחנו לא מדברים על מה היה קורה אם הייתה פוגשת X. אי אפשר לדעת מה היה קורה. הדיון היה על הציפיות מכל נבחרת בתחילת הטורניר.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 12 ספטמבר 2019, 01:24, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 ספטמבר 2019, 01:24

אחדשיודע כתב:
Shay_uzan כתב:במקרה של ארהב, זה היה נראה לי עוד לפני תחילת הטורניר שהדרך שלה קדימה תהיה בכישלון של אחרים וברגע שיהיה משחק ברמה גבוהה כמו צרפת היא תיפול (ושלא נדבר על טורקיה שאולי הפסד היה עושה להם טוב ומעיר אותם), ארצות הברית באה במחשבה שהיא הכי טובה בפער, אבל זה לא ככה וזה לא פעם ראשונה שהם מזלזלים באליפות עולם/אולימפידה ואז הם אוכלים את מה שהם בישלו, מה שהבדיל בניהם לבין הגמר או חצי הגמר זה שהם היו בבתים שבהם התרחשו חלק גדול ממהפתעות ולא בבית שהמקום השני שלה חזק כמו צרפת, בבית הראשון הם כמעט הפסידו לטורקיה שעפה על חשבון צכיה, בשני יוון השפילה את עצמה וברזיל גם לא תזכור את הטורניר הזה לטובה, היא קיבלה שמות גדולים אבח התוצאה הייתה שנבחרת כמו צכיה עדיפה עליהם, בסוף, ארצות הבית קיבלה את הרבע גמר הכי קשה ובאופן שלדעתי לא מפתיע בכלל, מצאה את ההזדמנות הראשונה לעוף והיא פשוט עפה, אם היא הייתה מפסידה לפני, אולי היא הייתה מתעוררת על עצמה ומנסה להשתפר וגם זה היה מאוחר מידי ובכל זאת, לדעתי ארהב במקרה הטוב הייתה מסיימת בגמר ואז הייתה מקבלת יריבה שקולה ונופלת והמקרה הרע היא תקבל שקולה על ההתחלה של הנוקאוט ותיפול, בדיוק מה שקרה

בוא, צ'כיה לא הייתה עדיפה על ארה"ב. לא צריך להגזים.
ולהגיד שהם זילזלו זה רחוק מהאמת בעיניי, בטח לגבי השחקנים שהיו שם. הם היו מחוייבים (בזמן שאחרים העדיפו לנוח בבית) ורצו מאוד לנצח. מי שזילזל אלו השחקנים שלא היו שם, שגם עכשיו זה לא מעניין אותם (אולי בצדק).
לא אמרתי שצכיה הייתה עדיפה על ארהב, אמרתי שצכיה הייתה עדיפה בסופו של דבר (ולא על הנייר) מול יוון, טורקיה וברזיל

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 12 ספטמבר 2019, 01:26

אחדשיודע כתב:
Shay_uzan כתב:
אחדשיודע כתב:

אנחנו לא מדברים על מה היה קורה אם הייתה פוגשת X. אי אפשר לדעת מה היה קורה. הדיון היה על הציפיות מכל נבחרת בתחילת הטורניר.
הציפיות של מסרביה היו גדולות, לא בפער ענק מארצות הברית וכמה אירופאיות אבל כמו שאמרתי, היא איכזבה לדעתי הרבה יותר מארצות הברית, פשןט נעלמה שניה לפני המאני טיים

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־29 אורחים