המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

רשמית: סקוטי ווילבקין חתם במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: סקוטי ווילבקין חתם במכבי ת

הודעהעל ידי אחדשיודע » 05 ספטמבר 2019, 19:43

toja27 כתב:הטורקים עלו על הבלוף.
"הוא כופה זריקות. מרגיש שהוא לא כשיר במאת האחוזים", אחד הגולשים כתב, "הוא לא עושה הגנה. השחקנים הצ'כים חוגגים עליו שוב ושוב".
מרגיש מוכר

אם היית מצטט מצייצים רנדומליים בטוויטר בזמן המשחק שלו מול ארה"ב (קצת יותר מ-3-4 טורקיים), אז היית רואה שהיו לא מעט אמריקאים שתהו איך הוא לא ב-NBA (כולל כמה דמויות אמריקאיות מוכרות). לא צריך להתרגש מציוצים בטוויטר, לא לפה ולא לשם. יש שם מיליון דעות, רובן אימפולסיביות ורגשיות (קצת כמו מה שקורה פה בהובלת שמואל).

וזה בלי קשר למה שאנחנו מכירים.
אחדשיודע

הודעהעל ידי toja27 » 05 ספטמבר 2019, 19:51

אחדשיודע כתב:
toja27 כתב:הטורקים עלו על הבלוף.
"הוא כופה זריקות. מרגיש שהוא לא כשיר במאת האחוזים", אחד הגולשים כתב, "הוא לא עושה הגנה. השחקנים הצ'כים חוגגים עליו שוב ושוב".
מרגיש מוכר

אם היית מצטט מצייצים רנדומליים בטוויטר בזמן המשחק שלו מול ארה"ב, אז היית רואה שהיו לא מעט אמריקאים שתהו איך הוא לא ב-NBA (כולל כמה דמויות אמריקאיות מוכרות). לא צריך להתרגש מציוצים בטוויטר, לא לפה ולא לשם. יש שם מיליון דעות, רובן אימפולסיביות ורגשיות (קצת כמו מה שקורה פה בהובלת שמואל).

מאמין לך, יצא לי להיכנס במקרה לכתבה הזאת של ערוץ הספורט. אנחנו כולנו מכירים אותו ויודעים שהוא יכול לדפוק משחקים מטורפים, אבל הציטוט הזה תואם פחות או יותר את ההרגשה שלי לגביו בעונה שעברה לכן הבאתי אותו, בכנות הוא לא שחקן שאני מחבב.
ניחוש פרוע שלי-הרבה מהאוהדים יהיו מרוצים יותר כשבראיינט יהיה על המגרש בעמדה 2 על חשבונו בעונה הבאה.
סתם ניחוש אבל נראה בקרוב.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי אחדשיודע » 05 ספטמבר 2019, 19:58

אני מנסה לא להיות שלילי. מקווה שיאניס יצליח לגרום לו לשחק כמו ששיחק תחת בלאט לאורך התקופה האחרונה שלו בדרושפאקה, וישים לו את הגבולות שהוא צריך. משהו אצלו השתבש מאז שהגיע למכבי (כמו אצל לא מעט שחקנים במכבי בשנים האחרונות...), הוא צריך את ההכוונה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי toja27 » 05 ספטמבר 2019, 20:11

אחדשיודע כתב:אני מנסה לא להיות שלילי. מקווה שיאניס יצליח לגרום לו לשחק כמו ששיחק תחת בלאט לאורך התקופה האחרונה שלו בדרושפאקה, וישים לו את הגבולות שהוא צריך. משהו אצלו השתבש מאז שהגיע למכבי (כמו אצל לא מעט שחקנים במכבי בשנים האחרונות...). הוא צריך את ההכוונה.

אתה כנראה יודע יותר טוב, אבל אני חושד שדווקא התקופה שלו תחת בלאט הוביל למצב של פחות גבולות. בלאט מההתרשמות שלי נתן לו "רישיון מלא לירות" ועם הגישה הזאת הוא הגיע למכבי, אבל כאן זה הלך לו פחות ואני מעריך שבעקבות ההבדלים בין היורוליג ליורוקאפ.
שוב רק ניחוש שלי.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי אחדשיודע » 05 ספטמבר 2019, 20:18

בלאט ידע להשתמש בו נכון ולשים לו גבולות. נתן חופש כשצריך (בעיקר כשהיה חם) ושם גבולות כשצריך. פה זה פשוט עלא באב אללה.
אין שום סיבה ששחקן ייקח את הכדור האחרון בכל פעם והתוצאה תהיה זהה. זה משהו שאפשר לשנות, שמאמן יכול לשנות. אין שום סיבה להחזיק כדור במשך 15 שניות אם יש מספיק תרגילים והקבוצה מספיק מאומנת. יש לו גם קטעים מעצבנים שהוא מפסיק לשחק פתאום, כשהכדור לא נמצא אצלו. אלה דברים שמאמן צריך לתת עליהם את הדעת אם רוצים שישתנו. לא יעזור.

ולגבי היורוקאפ/יורוליג - אני חושב שהמשחקים הטובים יותר שלו ביורוקאפ (והם היו מאוד טובים) הגיעו מול קבוצות שקרובות יותר ברמתן ליורוליג. הוא היה הרבה מעל הליגה הזאת. אני לא חושב שהרמה הכללית של המפעלים יכולה לשמש כתירוץ לאיך שהוא התנהל ושיחק בעונה שעברה. הלחץ של מכבי (ובעיקר של האוהדים המפונקים בהיכל) לא עזר, בטח לא לביטחון, אבל הוא יכל להראות טוב בהרבה בדרך המשחק שלו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי SirCharles » 06 ספטמבר 2019, 21:30

לדעתי ווילבקין צריך לצידו פועלים שחורים שיחפו עליו בהגנה ויסדרו לו מצבי קליעה בהתקפה. בדרושפקה היו לצידו וונאמייקר, סיינט רוז וג'יימס בל, כולם אתלטים פיזיים שיכולים לשמור על מספר עמדות. במכבי היה לו בשנה שעברה רק את קיין והשנה יהיה רק את זוסמן. אני חושד גם שהוא לא מאוד אהוד על חבריו למגרש. לא יודע איך הוא בחדר ההלבשה או במציאות, אבל על הפארקט שחקנים לא מסמפטים מישהו שלא נותן את התחת בהגנה ובצד השני של המגרש בעיקר ממזמז את הכדור ומנסה לסדר לעצמו מצבי קליעה בזמן ששאר החבר'ה לא נוגעים בו במשך רוב ההתקפה.
SirCharles

הודעהעל ידי אחדשיודע » 06 ספטמבר 2019, 22:09

SirCharles כתב:לדעתי ווילבקין צריך לצידו פועלים שחורים שיחפו עליו בהגנה ויסדרו לו מצבי קליעה בהתקפה. בדרושפקה היו לצידו וונאמייקר, סיינט רוז וג'יימס בל, כולם אתלטים פיזיים שיכולים לשמור על מספר עמדות. במכבי היה לו בשנה שעברה רק את קיין והשנה יהיה רק את זוסמן.

רק כדי לדייק, השמות שציינת לא שיחקו שם במקביל. וונאמייקר שיחק בדרושפאקה עד עונת 16/17 (ולטעמי דווקא התאים בצורה בינונית לווילבקין), בעוד סנט-רוס ובל שיחקו שם רק בעונת 17/18 (עונת הזכייה ביורוקאפ). בל גם נפצע בעונה ההיא ולא היה שותף לריצה האחרונה ביורוקאפ.

אבל באופן כללי, אתה צודק. היו צריכים להקיף אותו בשומרים איכותיים יותר.
אחדשיודע

הודעהעל ידי BIG sofo » 07 ספטמבר 2019, 23:19

המשחק האחרון של ווילבקין באליפות העולם יתקיים ביום שני בשעה 15:00 נגד ניו זילנד
אני מעריך שבתחילת שבוע הבא הוא יצטרף לאימונים
לא רואה סיבה שיגיע קודם. מגיע לו מנוחה לפחות של כמה ימים...
BIG sofo

Re: רשמית: סקוטי ווילבקין חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 00:04

משחק הירואי שלו. נתן את הגוף והשאיר הכל על הפרקט, תרתי משמע. כל כך כואב עליו שזה לא בניצחון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 11 אוקטובר 2019, 00:05

המשחק הכי טוב שלו לדעתי מאז הגיע
itai7

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 00:11

שהוא מגיע הוא חתיכת נשק, אין מילים
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 00:13

משחק נהדר שלו, גם הגנתית הוא היה טוב. הוא חייב לשחק לפחות לצד מנהל משחק נוסף לידו כדי להוריד ממנו את הנטל הזה ואז נראה מה הוא שווה.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 11 אוקטובר 2019, 00:15

A.Parker כתב:משחק נהדר שלו, גם הגנתית הוא היה טוב. הוא חייב לשחק לפחות לצד מנהל משחק נוסף לידו כדי להוריד ממנו את הנטל הזה ואז נראה מה הוא שווה.

אתה בעצם אומר שצריך רכז? :shimonsleeping:
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 00:16

A.Parker כתב:משחק נהדר שלו, גם הגנתית הוא היה טוב. הוא חייב לשחק לפחות לצד מנהל משחק נוסף לידו כדי להוריד ממנו את הנטל הזה ואז נראה מה הוא שווה.
לא רכז, אבל ניהל את המשחק לא רע. היו לו כמה אסיסטים חביבים. משחק קרוב לשלמות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 00:20

אגב מקווה מאוד שהפציעה שלו לא רצינית
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 00:30

my man כתב:

בהחלט, למרות הדה-לגיטימציה שהולכת פה למילה הזאת. אגב, זה לא חייב להיות רכז, גם קומבו איכותי שעוזר בניהול המשחק.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 11 אוקטובר 2019, 00:32

A.Parker כתב:
my man כתב:

בהחלט, למרות הדה-לגיטימציה שהולכת פה למילה הזאת. אגב, זה לא חייב להיות רכז, גם קומבו איכותי שעוזר בניהול המשחק.

@שירי
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 00:32

שמואל1 כתב:
לא רכז, אבל ניהל את המשחק לא רע. היו לו כמה אסיסטים חביבים. משחק קרוב לשלמות.

הוא קומבו, והוא צריך לידו לפחות קומבו נוסף. מזל שגם וולטרס נופל בדיוק להגדרה הזאת ולכן הרבה פעמים יש נפילה כשהם לא על המגרש יחד.
A.Parker

הודעהעל ידי MTA2311 » 11 אוקטובר 2019, 10:18

אחלה שחקן שנאלץ כבר שנה שנייה לשחק לבד בקו האחורי.

לא יציב, לא מנהל משחק מהרמות הגבוהות, לא מנהיג, לפעמים קצת מניירות... הכל נכון, ועדיין. שחקן מצויין, וחבל שהוא יתפספס פה בגלל בנייה עקומה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 11 אוקטובר 2019, 15:44

אחד המשחקים הכי טובים שלו בקבוצה עד עכשיו

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר