המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

רשמית: אות'לו האנטר עוזב את במכבי ת"א

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: רשמית: אות'לו האנטר חתם במכבי ת

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 אוקטובר 2019, 01:36

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:מזכיר לי את היציאה מפורפורציות לגבי "ההגנה הטובה של זוסמן מול שבד", כשבפועל הוא היה נוראי ברוב שלבי המשחק גם מבחינה הגנתית. מספר פוזשנים לא מראים את כל התמונה.

זוס שמר טוב בהרבה פוזשנים (גם כאלה שנגמרו בסל של שבד שמכריח בלי סוף), ובמחצית השניה (אחרי שכתבתי את ההודעה הזאת) הוא כבר היה פחות טוב באמת

יפה, אז אותו דבר במקרה של האנטר. עשה דברים חיוביים באופן נקודתי למספר דקות, והשאיר נזק גדול בדקות אחרות. אתה לוקח נקודה מסוימת במשחק ומשליך על השאר. במקרה של האנטר, זה הנקודה המאוחרת יותר במשחק.

אתה יודע מה ההבדל בין המקרים? שאת המחמאה לזוס נתתי לפני המחצית השניה הרעה בהגנה ואת של האנטר נתתי בסוף כי אני חושב שהוא היה טוב בכל/רוב גדול של המשחק

אז הזיכרון שלך בוגד בך... אבל אני לא מאשים. רוב האנשים זוכרים את הסוף ולא את ההתחלה. מזל שיש סטטיסטיקה שמתעדת.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 01:39

אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:
שמואל1 כתב:
A.Parker כתב:קח תרחיש אופציונלי: בדקות שהאנטר על המגרש החמישיה כוללת את קמפאצו, קארול, רודי, רנדולף ומיקי והשחקנים שלצידו הם דורסי, דיבה, וכהן. האם זה נכון להפיל עליו את האשמה לספיגת הנקודות בהרכב כזה ומול הרכב כזה? אז נכון שזה תסריט שלאו דווקא היה, אבל הוא ממחיש המון משתנים שלא תלויים בהכרח בשחקן עצמו.

בדיוק. לא יעזור כלום, הגנה לא ניתן למדוד בסטטיסטיקה.

מה אתה אומר... ספר את זה לאמריקאים. אתם תקועים אי שם בשנות ה-90.
ניתן ועוד איך. יותר קשה לאמוד את זה לפי משחק אחד, אבל זה נותן רקע ובטח לא צריך להתעלם מהנתונים ולספר סיפור אחר.

לקחתם קובץ דקות שבו הוא היה טוב, והתעלמתם מהקובץ שבו היה רע מאוד. זה הסיפור פחות או יותר.

אז בוא, נוותר על כל השטות הזאת שנקראת סקאוטינג, בטח ובטח שעל צפיה במשחקים, ונסתמך נטו על תוכנה שתציג את השחקנים הכי יעילים סטטיסטית.

יאללה, בוא נלך לקיצון כי הסטטיסטיקה סותרת את הטענות שלך...

ותתפלא, סטטיסטיקה בכדורסל משמשת מרכיב מרכזי בסקאוטינג.

בהחלט מרכיב מרכזי, וכנראה גם הכי חשוב, אבל לא היחיד ובטח לא זה שסותר כל "השקפה" אחרת. מה גם שדיברתי על הפלוס מינוס שבעיני לא משקף תמיד את המצב במציאות ושקשה לגזור ממנו על שחקן יחיד.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 אוקטובר 2019, 01:41

אוקיי, אז תביא נתון שמלמד אחרת מלבד הפלוס מינוס. יש כל מיני סטטיסטיקות.
להגיד שהוא היה מרשים כששום דבר לא מגבה את זה - פה הבעיה שלי. הוא היה טוב לדקות מסויימות, ובדקות אחרות היה רע מאוד - בסה"כ הכולל הוא הזיק. אגב, גם במשחק הקודם היה רע מאוד ב-5, וכשהוזז ל-4 לצד בלאק, הוא נתון תרומה יפה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 01:44

אחדשיודע כתב:אוקיי, אז תביא נתון שמלמד אחרת מלבד הפלוס מינוס. יש כל מיני סטטיסטיקות.
להגיד שהוא היה מרשים כששום דבר לא מגבה את זה - פה הבעיה שלי. הוא היה טוב לדקות מסויימות, ובדקות אחרות היה רע מאוד - בסה"כ הכולל הוא הזיק. אגב, גם במשחק הקודם היה רע מאוד ב-5, וכשהוזז ל-4 לצד בלאק, הוא נתון תרומה יפה.

אני לא הולך לנבור עכשיו בסטט' מתקדמות כדי להוכיח את הטענה שלי במשחק שראיתי בעיני. לא כל כך חשוב לי שתסכים שהוא היה טוב, פשוט אני לא אוהב באופן כללי את ההיצמדות לפלוס מינוס.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 אוקטובר 2019, 01:50

אחלה, אתה לא חייב להיצמד אליו. אבל תדע שזה מהמדדים שיותר מתייחסים אליהם (עם שכלולים כאלו ואחרים) - בטח לאורך זמן. אני מסכים שמשחק אחד לא תמיד מספר את כל הסיפור. אבל עובדתית, כשהוא היה על המגרש, מכבי הייתה פחות טובה היום. יש נתונים הגנתיים והתקפיים שמעידים על כך. ואני באופן אישי התרעמתי במהלך המשחק על הדקות הפחות הטובות שלו, לכן גם הגבתי פה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 01:52

לא צריך לנבור בסטטיסטיקה.
7 ריבאונדים - הכי הרבה בקבוצה
11 נקודות מדד- השני הכי גבוה בקבוצה
רק החטאה אחת מהשדה - לא הכריח על עצמו את המשחק

לשם השוואה - בלאק עם 5 נק', 3 ריב' ו 5 נק' מדד בלבד.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי אחדשיודע » 11 אוקטובר 2019, 01:58

שמואל1 כתב:לא צריך לנבור בסטטיסטיקה.
7 ריבאונדים - הכי הרבה בקבוצה
11 נקודות מדד- השני הכי גבוה בקבוצה
רק החטאה אחת מהשדה - לא הכריח על עצמו את המשחק

לשם השוואה - בלאק עם 5 נק', 3 ריב' ו 5 נק' מדד בלבד.

11 נקודות מדד לא אמורות לזכות שחקן במחמאות שעפו פה על ידך. "בינגו", "שווה כל אגורה מתוך ה 800k".
בלאק היה בינוני היום התקפית, והגנתית - כמו שהצגתי, נתן תרומה מצוינת. בסה"כ כשהוא היה על המגרש, מכבי הייתה טובה יותר מריאל.

בכלל, ממשחק ההכנה הראשון אתה מרייר על האנטר בלי הפסקה בצורה מוגזמת. לא שציפיתי לפחות הקצנה ממך.
האנטר שחקן טוב ומנוסה. "שווה כל אגורה" מה-800 אלף דולר נטו שלו? פחות. בוודאי למכבי פדרמן תל אביב.

אם זה היה תלוי בי, הייתי מביא שחקן הרבה יותר זול ממנו לעמדת הסנטר המחליף + שחקן זול יותר מקלויארו ל-3/4 (סטייל טוקוטו/וויטינגטון ששיחקו פה בעונה שעברה) ומפנה בכך תקציב משמעותי לקו האחורי הבעייתי. לכן גם המשפט "שווה כל אגורה מתוך ה 800k", על סמך המשחק הבעייתי שלו מול ריאל, עוד יותר מציק לי בעין. מבחינתי חלק מהבנייה העקומה זאת ההחתמה שלו (שכשלעצמה, היא לא רעה).
אחדשיודע

Re: רשמית: אות'לו האנטר חתם במכבי ת"א

הודעהעל ידי Rampel » 11 אוקטובר 2019, 03:29

אי אפשר להגיד שהיה לו משחק טוב היום כשג'ורדן מיקי, שגבוה ממנו ב-2 ס"מ, חגג עליו לא מעט (סיים אגב על המדד הגבוה בריאל ודאבל דאבל).

אני רק אוסיף שאני חושב שגם רגעי הגנה טובים שלו היו בעיקר בגלל עמידה הגנתית טובה יחסית של הקבוצה מהכנה טובה יחסית של יאניס להתמודדות עם האיום של קו הפנים של ריאל בכלל וטבארס בפרט. זו אחת מנקודות האור הבודדות שאפשר לקחת מהמשחק הזה.
אם משווים את האנטר לטיוס (שזו אחת הטעויות הקשות פה בפורום לגביו. לא מבין למה צריך להשוות ביניהם, שניהם שירתו צרכים שונים למרות שהם מהווים את אותו המקום ברוטציה) אז כן, היה לו משחק סביר היום,עם כמה דקות טובות, כמו שטיוס היה נותן (על חוסר היציבות שלו אגב ידעו לבכות פה יפה מאוד). אבל אם מסתכלים על הדברים כמו שהם, אז עדיין בכל פעם שהאנטר מחליף את בלאק הרמה יורדת ועדיין יש תחושה כללית של "הנה הלכה כל הריצה". אני גם לא רואה את התחושה הזו נעלמת כי פערי הרמות ביניהם ממש בולטים בחילופים ביניהם והאנטר לא מביא שום ערך מוסף על בלאק.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 11:20

אני לא חושב שירידת הרמה כזאת מטורפת, מה גם שהיא מלווה לרוב בהחלפת שחקני הקו האחורי בהרכב שלרוב לא כולל רכז. ודבר נוסף הוא שאם בלאק היה מציג בעונה שעברה את השיפור שהוא מציג העונה, הפער ברמה בינו לבין טיוס היה עצום.
נערך לאחרונה על ידי A.Parker בתאריך 11 אוקטובר 2019, 11:30, נערך פעם אחת בסך הכל.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 11 אוקטובר 2019, 11:21

Rampel כתב:אי אפשר להגיד שהיה לו משחק טוב היום כשג'ורדן מיקי, שגבוה ממנו ב-2 ס"מ, חגג עליו לא מעט (סיים אגב על המדד הגבוה בריאל ודאבל דאבל).

אני רק אוסיף שאני חושב שגם רגעי הגנה טובים שלו היו בעיקר בגלל עמידה הגנתית טובה יחסית של הקבוצה מהכנה טובה יחסית של יאניס להתמודדות עם האיום של קו הפנים של ריאל בכלל וטבארס בפרט. זו אחת מנקודות האור הבודדות שאפשר לקחת מהמשחק הזה.
אם משווים את האנטר לטיוס (שזו אחת הטעויות הקשות פה בפורום לגביו. לא מבין למה צריך להשוות ביניהם, שניהם שירתו צרכים שונים למרות שהם מהווים את אותו המקום ברוטציה) אז כן, היה לו משחק סביר היום,עם כמה דקות טובות, כמו שטיוס היה נותן (על חוסר היציבות שלו אגב ידעו לבכות פה יפה מאוד). אבל אם מסתכלים על הדברים כמו שהם, אז עדיין בכל פעם שהאנטר מחליף את בלאק הרמה יורדת ועדיין יש תחושה כללית של "הנה הלכה כל הריצה". אני גם לא רואה את התחושה הזו נעלמת כי פערי הרמות ביניהם ממש בולטים בחילופים ביניהם והאנטר לא מביא שום ערך מוסף על בלאק.

מיקי חגג בעיקר על אייסי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Rampel » 11 אוקטובר 2019, 11:51

A.Parker כתב:אני לא חושב שירידת הרמה כזאת מטורפת, מה גם שהיא מלווה לרוב בהחלפת שחקני הקו האחורי בהרכב שלרוב לא כולל רכז. ודבר נוסף הוא שאם בלאק היה מציג בעונה שעברה את השיפור שהוא מציג העונה, הפער ברמה בינו לבין טיוס היה עצום.
שוב אתה מתעסק בהשוואה המיותרת לטיוס.

מקווה שאני רושם את זה בפעם האחרונה כי זה די מתחיל למצות את עצמו - טיוס היה פה כי הוא היה ישראלי שיכל לתרום ברמת יורוליג בעידן החוק הרוסי. טרום הגעת כספי הוא היה הישראלי היחיד שהיה זמין ויכל לתרום ברמת יורוליג ולכן הימצאותו בסגל הייתה לגיטימית למרות חוסר היציבות והדרדסות בעמדה (שלפחות במקרה שלו הייתה מגובה במטרייה אווירית מהמאיימות באירופה).

עם שינוי החוק הרוסי והימצאותו של כספי בסגל, טיוס נהייה פחות נחוץ ולכן אין בו צורך ואפשר היה להשקיע בקו קדמי תוך שיקולים מקצועיים נטו ולא שיקולי דרכון ומוצא. לקבוצה הזו יש את בלאק כסנטר פותח טוב, שהוא אמנם נמוך יחסית, אבל אתלטי ועם כוח מתפרץ. כל מה שהיה צריך למצוא זה שחקן משלים בספסל עם מאפיינים משלימים כמו יד רכה (שהאנטר אולי חולם שיש לו, אבל אחרי ניסיון השלשה ההזוי אתמול ספרופולוס הוריד אותו ולא החזיר שוב) ו/או מסיביות וגובה להתמודדות עם נפילים. האנטר לא נותן לא את זה ולא את זה ויותר מזה, הוא גם נופל מבלאק בכל פרמטר שהוא כן נותן אז אני מסכים עם אחדש, הוא ממש לא שווה את ה-800 אלף שהוא מרוויח ואפשר היה להמר על גבוה יותר מתאים, אבל ספרופולוס הלך על האנטר כברירת מחדל וסנטר שהוא מכיר. חבל.

סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי A.Parker » 11 אוקטובר 2019, 12:08

Rampel כתב:
A.Parker כתב:אני לא חושב שירידת הרמה כזאת מטורפת, מה גם שהיא מלווה לרוב בהחלפת שחקני הקו האחורי בהרכב שלרוב לא כולל רכז. ודבר נוסף הוא שאם בלאק היה מציג בעונה שעברה את השיפור שהוא מציג העונה, הפער ברמה בינו לבין טיוס היה עצום.
שוב אתה מתעסק בהשוואה המיותרת לטיוס.

מקווה שאני רושם את זה בפעם האחרונה כי זה די מתחיל למצות את עצמו - טיוס היה פה כי הוא היה ישראלי שיכל לתרום ברמת יורוליג בעידן החוק הרוסי. טרום הגעת כספי הוא היה הישראלי היחיד שהיה זמין ויכל לתרום ברמת יורוליג ולכן הימצאותו בסגל הייתה לגיטימית למרות חוסר היציבות והדרדסות בעמדה (שלפחות במקרה שלו הייתה מגובה במטרייה אווירית מהמאיימות באירופה).

עם שינוי החוק הרוסי והימצאותו של כספי בסגל, טיוס נהייה פחות נחוץ ולכן אין בו צורך ואפשר היה להשקיע בקו קדמי תוך שיקולים מקצועיים נטו ולא שיקולי דרכון ומוצא. לקבוצה הזו יש את בלאק כסנטר פותח טוב, שהוא אמנם נמוך יחסית, אבל אתלטי ועם כוח מתפרץ. כל מה שהיה צריך למצוא זה שחקן משלים בספסל עם מאפיינים משלימים כמו יד רכה (שהאנטר אולי חולם שיש לו, אבל אחרי ניסיון השלשה ההזוי אתמול ספרופולוס הוריד אותו ולא החזיר שוב) ו/או מסיביות וגובה להתמודדות עם נפילים. האנטר לא נותן לא את זה ולא את זה ויותר מזה, הוא גם נופל מבלאק בכל פרמטר שהוא כן נותן אז אני מסכים עם אחדש, הוא ממש לא שווה את ה-800 אלף שהוא מרוויח ואפשר היה להמר על גבוה יותר מתאים, אבל ספרופולוס הלך על האנטר כברירת מחדל וסנטר שהוא מכיר. חבל.

השוותי לטיוס כי:
1. אני לא מצדיק את החתמתו בכך שהוא ישראלי, הוא לא היה צריך להיות כאן בחוזה וברול כזה בכל מקרה מבחינתי.
2. אמרת על פערי הרמות כשבלאק נח, אז הסברתי שזה יותר בגלל שבלאק השתפר משמעותית ושזה פחות קשור להאנטר עצמו.

ואחרי כל זה, אומר שוב: גם אני חושב שהיו צריכים ללכת על סנטר שונה, בסגנון ובמימדים. הייתי ממש שמח שזה יהיה איון, אבל זה לא קרה.
ועדיין, האנטר נותן תרומה יפה כסנטר מחליף ואני מרוצה ממנו.
A.Parker

הודעהעל ידי arie85 » 15 אוקטובר 2019, 11:31

שהאנטר נתן משחקים רעים בליגה ישר שחטו אותו, אתמול שהוא נתן משחק מפלצתי אז אי אפשר לתת איזו מחמאה?
arie85

הודעהעל ידי reuelc » 31 אוקטובר 2019, 00:00

פשוט שחקן תענוג בלי טיפת אגו

זכינו
סמל אישי של המשתמש
reuelc

הודעהעל ידי MTAbasket » 31 אוקטובר 2019, 00:03

כל מילה בסלע תענוג לראות כזה שחקן
MTAbasket

הודעהעל ידי Jack55 » 31 אוקטובר 2019, 01:02

אין מילים, הרווחנו ובגדול.
נותן מאה אחוז מעצמו בכל משחק, תענוג.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 31 אוקטובר 2019, 02:21

הוא בעיקר נותן טונות של ניסיון ומחויבות. לא מדברים על זה, אבל ההגנה שלו על גארדים אחרי חילוף נהדרת כשמנסים לקחת אותו לסל.
A.Parker

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 נובמבר 2019, 00:45

Rampel, עדיין חושב שהאנטר לא החתמה טובה?
השחקן פורע של שקל ושקל שהוא מקבל. איזה החתמה. יציב כמו סלע.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שופי שוף » 02 נובמבר 2019, 00:46

שמואל1 כתב:Rampel, עדיין חושב שהאנטר לא החתמה טובה?

אם היה בנאדם שהיה אפשר להגדיר בתור rock solid. בא לעבודה כל משחק.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 נובמבר 2019, 00:47

שופי שוף כתב:
שמואל1 כתב:Rampel, עדיין חושב שהאנטר לא החתמה טובה?

אם היה בנאדם שהיה אפשר להגדיר בתור rock solid. בא לעבודה כל משחק.

איפה הוא ואיפה טיוס.
שום שרירי חשק, הבנאדם בא לתת 120% כל ערב, לא משנה נגד מי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עידן ו־30 אורחים