המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V8

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V8

הודעהעל ידי jol9 » 24 ינואר 2020, 23:32

felix_r כתב:
jol9 כתב:מחר גנץ יגיד מה הוא מתכוון לעשות.
על פי הדיווחים כחול לבן נוטים לדחות את ההצעה.

גנץ חושב מעצמו. מי הוא בכלל? לא ראש הממשלה, לא שר. אפילו לא שר לשעבר. בסך הכל חבר כנסת רגיל נכון לעכשיו. כמו שאני מכיר את טראמפ, אם גנץ לא בא עכשיו, בפעם הבא לא יזמין אותו.

אתה צודק לגמרי.
הדבר הנכון עבורו היה לנסוע. אבל הוא פוחד ליפול לכל מיני מלכודות ולהצטייר כגולם.

בגלל זה אמרתי שלראשונה הליכוד מאתגר את כחול לבן במעשים. כל הכבוד לסמוטריץ׳ ששינה את סדר היום עם סיפוח הבקעה.
אני מקווה שביבי יילך עם זה עד הסוף.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 25 ינואר 2020, 01:45

jol9 כתב:
felix_r כתב:

גנץ חושב מעצמו. מי הוא בכלל? לא ראש הממשלה, לא שר. אפילו לא שר לשעבר. בסך הכל חבר כנסת רגיל נכון לעכשיו. כמו שאני מכיר את טראמפ, אם גנץ לא בא עכשיו, בפעם הבא לא יזמין אותו.

אתה צודק לגמרי.

מצד אחד הפחד של גנץ מוצדק. הרי הוא מכיר את עצמו. הוא יודע שהוא לא אחד שמצטיין בלחשוב מהר ולהגיב ברגע להפתעות. הוא אחד שצריך את הזמן שלו על מנת לחשוב לאט-לאט ולשקול בעד ונגד. אז לך תדע איזו תחבולה נתניהו יכול לתכנן בשבילו.

מצד שני הייתה לו פה הזדמנות ענקית להראות את עצמו בעיני מנהיגי העולם כאילו הוא באותו שיעור קומה כמו נתניהו, להראות שגם הוא נפגש עם טראמפ ומשתתף בקבלת ההחלטות שקובעות את גורלה של מדינת ישראל.... אבל הוא פחד.

הוא פשוט חסר יוזמה לחלוטין. הפחד מלטעות משתק אותו. הוא מצפה שתפקיד ראש הממשלה יפול לידיו כפרי בשל, בדיוק כמו שנפל לידיו תפקיד הרמטכ"ל בעיקבות פרשת הרפז, למרות שהוא עצמו ישב בשקט ולא עשה כלום על מנת לזכות בתפקיד!

אני נורא חושש מכך שגנץ יהיה ראש הממשלה (אם יצליחו להפיל את ביבי). לא בגלל שגנץ הוא בן אדם רע. הוא פשוט בן אדם חסר יוזמה. אפילו לקבוע את הקוים במפלגה שלו הוא מפחד.

המדינה שלנו שרדה באיזור העוין הזה רק בגלל שאנחנו תמיד חשבנו מהר, לקחנו יוזמה, חידשנו, והפתענו את האויבים. בפעם שלא לקחנו יוזמה, ובחרנו ‏לנוח על זרי הדפנה, ולחכות שהאויבים שלנו יקחו את היוזמה ויפתיעו אותנו (מלחמת יום הכיפורים), כמעט אכלנו אותה. לכן, אני חושש שגנץ לא מתאים להיות ראש הממשלה של ישראל, ואף מסוכן למדינה בתפקיד הזה.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 25 ינואר 2020, 02:03

אתם חושבים על זה הרבה יותר מידי (שוב כדי לשרת את המטרה שלכם), תרצו או לא, כל פוליטיקאי (מבנט עד מופז, לפיד, כחלון, ליברמן ויעלון) יגידו לכם שנתניהו הוא אחד האנשים הכי פחות אמינים בהיסטוריה הפולטית של המדינה, לרוב מתרגילים מסריחים ולא מוסריים. אין לו סיבה לטוס איתו לאמריקה, להיות תחתו ולסמוך עליו.
האינטרס הראשוני הוא לטוס, הוא משווה את עצמו לראש הממשלה אם הוא יטוס, אבל אי אפשר לסמוך על נתניהו ומאותן סיבות נתניהו גם לא מקים ממשלה כבר 3 מערכות בחירות.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 25 ינואר 2020, 10:09

felix_r כתב:
jol9 כתב:
felix_r כתב:

אתה צודק לגמרי.

מצד אחד הפחד של גנץ מוצדק. הרי הוא מכיר את עצמו. הוא יודע שהוא לא אחד שמצטיין בלחשוב מהר ולהגיב ברגע להפתעות. הוא אחד שצריך את הזמן שלו על מנת לחשוב לאט-לאט ולשקול בעד ונגד. אז לך תדע איזו תחבולה נתניהו יכול לתכנן בשבילו.

מצד שני הייתה לו פה הזדמנות ענקית להראות את עצמו בעיני מנהיגי העולם כאילו הוא באותו שיעור קומה כמו נתניהו, להראות שגם הוא נפגש עם טראמפ ומשתתף בקבלת ההחלטות שקובעות את גורלה של מדינת ישראל.... אבל הוא פחד.

הוא פשוט חסר יוזמה לחלוטין. הפחד מלטעות משתק אותו. הוא מצפה שתפקיד ראש הממשלה יפול לידיו כפרי בשל, בדיוק כמו שנפל לידיו תפקיד הרמטכ"ל בעיקבות פרשת הרפז, למרות שהוא עצמו ישב בשקט ולא עשה כלום על מנת לזכות בתפקיד!

אני נורא חושש מכך שגנץ יהיה ראש הממשלה (אם יצליחו להפיל את ביבי). לא בגלל שגנץ הוא בן אדם רע. הוא פשוט בן אדם חסר יוזמה. אפילו לקבוע את הקוים במפלגה שלו הוא מפחד.

המדינה שלנו שרדה באיזור העוין הזה רק בגלל שאנחנו תמיד חשבנו מהר, לקחנו יוזמה, חידשנו, והפתענו את האויבים. בפעם שלא לקחנו יוזמה, ובחרנו ‏לנוח על זרי הדפנה, ולחכות שהאויבים שלנו יקחו את היוזמה ויפתיעו אותנו (מלחמת יום הכיפורים), כמעט אכלנו אותה. לכן, אני חושש שגנץ לא מתאים להיות ראש הממשלה של ישראל, ואף מסוכן למדינה בתפקיד הזה.

מסכים לגמרי רק שאני חושב שאתה עדין מדי.

בסופו של דבר יש פה את יאיר לפיד שכבר מבר נסיון פוליטי ומבין שהתמיכה בו היא באיזור ה10-12% ביום טוב. אז הוא עשה תרגיל יחצני יפה. הביא פרצוף יפה חסר נסיון, כריזמה והתאמה, אבל כזה שהציבור עוד לא הספיק למאוס בו. חיבר אותו לאג׳נדת רק לא ביבי ולעוד כמה ״אנשי ימין״ ווואלה - יש מפלגה.

בפעם הראשונה שהם נעמדים אל מול הכרעה אמיתית ולא מול דיבורים וציוצים, הם קורסים לתוך עצמם.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 25 ינואר 2020, 20:48

אחרי כל תאוריות הקונספירציה שלכם והרפש שלכם בסוף מתברר שטעיתם

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 25 ינואר 2020, 20:51

שח-מט של גנץ.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 25 ינואר 2020, 21:14

שמואל1 כתב:שח-מט של גנץ.

שח-מט. לא פחות.
בא לשם כמו אחרון הפחדנים, אבל בסדר, לפחות הוא לא ביזה את עצמו, את ישראל ואת טראמפ ונוסע לשם.

אגב, אם אני ביבי, דקה אחרי שהוא עף משם, אני מושך את בקשת החסינות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 25 ינואר 2020, 21:15

Shay_uzan כתב:אחרי כל תאוריות הקונספירציה שלכם והרפש שלכם בסוף מתברר שטעיתם

מי טעה ואיזה תאוריות קונספירציה?
או שאתה לא קורא מה שכותבים, או שאתה לא מבין את מה שאתה קורא.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 25 ינואר 2020, 21:22

מהלך מאוד מאוד מרשים של גנץ
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי felix_r » 25 ינואר 2020, 21:49

שח ומט שביבי וטראמפ עשו לגנץ! :laugh1

קודם כל, בכך ששינה את החלטתו, גנץ הוכיח עכשיו שכבודו האישי חשוב לו יותר מאשר גורלה של מדינת ישראל. כי אם גורלה של המדינה היה בראש דאגותיו, הוא היה מסכים להזמנה הראשונה.

ביבי וטראמפ עשו לגנץ מלכודת דבש, ובכך ביטלו בקלות את התירוץ המצחיק שגנץ המציא בשביל לא לבוא. עכשיו התירוץ כבר לא עבד. ההזמנה האישית מהנשיא גם החמיאה מאוד לגנץ וניפחה לו את האגו, ומצד שני אי אפשר היה לסרב להזמנה האישית של טראמפ מבלי להעליב את הנשיא.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 25 ינואר 2020, 23:28

MTA2311 כתב:מהלך מאוד מאוד מרשים של גנץ

יצא מזה בכבוד. אני מסכים.
ביבי צריך להמשיך את הקו הזה. יש נשיא כזה, וזה חטא גדול לא לנצל את זה.
סיפוח הבקעה ותכנית המאה, זה משהו שאמור לעבור ברוב גדול בכנסת, ומי שיפיל את זה, ייאבד קולות רבים בקלפי.

לצורך כך, אני חושב שביבי צריך למשוך את בקשת החסינות.
גם כדי לאפשר לעסוק בעניינים המדיניים, וגם כי ברגע שהוחלט שהועדה מתכנסת, אין לזה כבר שום ערך חוץ מהאפשרות
לטעון טיעונים בשידור חי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי toja27 » 25 ינואר 2020, 23:35

כחול לבן כל כך עסוקים בקו שלהם של עשיית דה לגיטימזציה לביבי ומגיעים לפתרון מחשבתי אקרובטי במקום לעשות את הדבר הפשוט ולהגיד פשוט כן לטראמפ.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי toja27 » 25 ינואר 2020, 23:51

felix_r כתב:פתחתי בבוקר בטלויזיה את EURONEWS , והדבר המרכזי שדובר עליו היה פורום השואה בישראל.

מדהים איך נתניהו הפך את ישראל למדינה כל כך נחשבת בעולם, שכל מי שרוצה להחשב "IN" מגיע אלינו.

נאיבי לחשוב, שמנהיגי העולם פתאום התחילו לאהוב יהודים יותר מבעבר. זה לא שפתאום נהיה אכפת להם מגורל היהודים יותר מבעבר. אנחנו יודעים שבפוליטיקה הכל אינטרסים. העובדה שכל כך הרבה מנהיגי עולם החליטו לבוא לישראל במועד הזה (כאילו אין להם מה לעשות בבית?), מראה עד כמה ישראל היא מדינה נחשבת ועד כמה נתניהו הוא דמות נחשבת בעולם, ואם לא הוזמנת לישראל, אז אתה סתם לוזר.

יש עוד נקודה שלא ממש מתמקדים עליה בישראל, והיא העובדה שכל המנהיגים האלה הגיעו לירושלים. לא לתל-אביב, אלא לירושלים! פעם נציגי המדינות שלא מכירות בירושלים כבירת ישראל (כמו רוסיה לדוגמא), לא היו מגיעים לירושלים כדי לא לתת לה לגיטימציה של עיר בירה. לא הפעם! עכשיו כולם מגיעים לירושלים. מה שמראה, שלמנהיגי העולם חשוב יותר להשתתף בפורום הזה, ופחות חשוב מה יגידו הערבים. גם כאן מרגישים את השפעתו הרבה של נתניהו ביחסים הבינלאומים.

וזה בעיני ההתעסקות בטפל, ובכלל אף אחד לא היה מגיע אם לא האירועים המצערים במאה הקודמת לעם היהודי. להפוך את האירוע הזה שנושאו הוא השואה שעבר היהודי לאיזה טקס יחצנות לישראל זה לא במקום בעיני.
אבל אם כבר הגיעו לירושלים, שיטפלו כבר בכל הבורות בכבישים שכל העיר מתלוננת עליהם, זה דופק את הרכבים!

אלה דברים לא פחות חשובים מכל מיני ביקורים של נסיכים ונסיכות שהיום פה ומחר לא.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי jol9 » 25 ינואר 2020, 23:56

toja27 כתב:כחול לבן כל כך עסוקים בקו שלהם של עשיית דה לגיטימזציה לביבי ומגיעים לפתרון מחשבתי אקרובטי במקום לעשות את הדבר הפשוט ולהגיד פשוט כן לטראמפ.

מסכים ב100%.

גנץ בא על תקן - פוליטיקה חדשה וישראל לפני הכל, אבל בסופו של דבר, כל מי שעיניו בראשו רואה שזה לא זה ולא זה.
זה בעיקר רק לא ביבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 26 ינואר 2020, 18:08

אנחנו חיים בתקופה פוליטית מרתקת שעוד ילמדו עליה בשיעורי אזרחות.

מקווה שמהלימון הזה של שלוש מערכות בחירות וחוסר יציבות שלטונית, עוד תצא בסוף לימונדה של סיפוח שטחים, וחיזוק הגבולות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 26 ינואר 2020, 18:20

jol9 כתב:אנחנו חיים בתקופה פוליטית מרתקת שעוד ילמדו עליה בשיעורי אזרחות.

מקווה שמהלימון הזה של שלוש מערכות בחירות וחוסר יציבות שלטונית, עוד תצא בסוף לימונדה של סיפוח שטחים, וחיזוק הגבולות.
תקופה פוליטית של שחיתות ועבריינות. מה יש ללמוד פה?
צריך לעבור הלאה ולשכוח את הפארסה הזאת כמה שיותר מהר
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 26 ינואר 2020, 18:20

היועץ המשפטי לממשלה הודיע לדוד ביטן על החלטתו להעמיד אותו לדין על שוחד, מרמה והפרת אמונים.
ביטן יצטרף לבוס שלו ולקולגה שלו (חיים כץ)

נערך לאחרונה על ידי Shay_uzan בתאריך 26 ינואר 2020, 18:25, נערך 2 פעמים בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 26 ינואר 2020, 18:21

רק דיברת שמואל

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTA2311 » 26 ינואר 2020, 18:25

jol9 כתב:.

אל תהיה מופתע אם לא רק
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 26 ינואר 2020, 20:37

שמואל1 כתב:
jol9 כתב:אנחנו חיים בתקופה פוליטית מרתקת שעוד ילמדו עליה בשיעורי אזרחות.

תקופה פוליטית של שחיתות ועבריינות. מה יש ללמוד פה?
צריך לעבור הלאה ולשכוח את הפארסה הזאת כמה שיותר מהר

שחיטות ועבריינות היתה לאורך כל השנים. למשל ראש ממשלה שגירש אלפי יהודים מבתיהם ושאתה תמכת בו.

בלי קשר, דיברתי על דברים אחרים, אבל לך כרגיל בוער לדחוף את האג'נדה בשקל - רק לא ביבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־26 אורחים