המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

קווינסי אייסי - קרוב לחזרה

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 09 פברואר 2020, 15:28

MTA2311 כתב:רק שכולם ידעו שכספי פוטנציאל לגמירת עונה אחרי שבועיים ולכן צריך מחליף ברמה גבוהה, וגם דובר על זה פה.

הוא מרוויח יותר מכל שאר השחקנים המשלימים, וידעו מראש שיצטרכו ממנו תפוקה גבוהה.

הוא היה השחקן שהכי התלהבו מההחתמה שלו בקיץ, מוזמנים לחזור לבדוק. גם לא זכור לי שמישהו דיבר עליו אז כשחקן משלים, או ניסה להכניס לפרופורציות. זה כמובן מביא לזה שעכשיו מנסים לחפש כל מני פעולות מחוץ לסטטיסטיקה, כאילו שאי אפשר למצוא בכל משחק פעולות נקודתיות גרועות שלו ולטעון שדווקא זאת המגמה.

ג׳ונה בולדן, טוב יותר?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 15:30

MTA2311 כתב:רק שכולם ידעו שכספי פוטנציאל לגמירת עונה אחרי שבועיים ולכן צריך מחליף ברמה גבוהה, וגם דובר על זה פה.

הוא היה השחקן שהכי התלהבו מההחתמה שלו בקיץ, מוזמנים לחזור לבדוק. גם לא זכור לי שמישהו דיבר עליו אז כשחקן משלים, או ניסה להכניס לפרופורציות. זה כמובן מביא לזה שעכשיו מנסים לחפש כל מני פעולות מחוץ לסטטיסטיקה, כאילו שאי אפשר למצוא בכל משחק פעולות נקודתיות גרועות שלו ולטעון שדווקא זאת המגמה.

עזוב, למה לדבר באוויר. אני מדבר בשם עצמי, לא מעניין אותי מה אחרים פה כתבו או לא כתבו.
הנה מה שכתבתי אחרי שהחתימו אותו: viewtopic.php?f=2&t=4385&p=601837&#p601912
לגביי ההחתמה של אייסי - לא ראיתי אותו בשנה האחרונה (לפחות לא משהו שנכרת בזכרוני), אבל אני מחבב את השחקן הזה לא מהיום. עם זאת, יכול להבין את החששות שהועלו פה לגבי ההתאמה שלו לבלאק והאנטר. בעיניי, הוא 5 אנדרסייזד. הוא נופל בין העמדות, וזאת סיבה מספיק טובה כדי להיפלט מה-NBA. הוא יכול לשחק 4 בהתקפה, בטח אחרי שפיתח קליעה מ-3, אבל הגנתית - זה עשוי להיות שילוב בעייתי עם בלאק והאנטר. קצת כבד (ונמוך). נראה מה ייצא מזה.
מה שבטוח - להחתים מחליפים לפני שהחתמת את שחקני החמישייה, זה רע. ורואים את זה בכל החתמה. לא ברור למה במכבי ממשיכים במנהג המטופש הזה. יש אופציות מצוינות גם בשלב הזה של הקיץ, והיו יכולים לבצע התאמות טובות יותר בין השחקנים.

לגבי ההשוואות שעלו פה עם אובראיינט - הם מביאים דברים שונים בתכלית. אובראיינט ככל הנראה שחקן הרבה יותר מוכשר מאייסי בפן ההתקפי. הבעיה שעד לנקודה הזאת, הוא לא הצליח להביא את הכישרון הזה לידי ביטוי באופן עקבי ויציב. לא ב-NBA ולא במכבי. היתרונות שאייסי מביא איתו (בהנחה שהוא בריא) לעומת זאת קצת יותר ברורים - אתלטיות, הרבה האסל ואנרגיות.

עומד מאחורי הדברים האלו ב-100% גם עכשיו. ויותר מזה, בעיניי הוא עושה עבודה סבירה בהחלט. זה שלאחרים היו ציפיות מוגזמות לגביו זו בעיה אחרת.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 09 פברואר 2020, 15:33, נערך 2 פעמים בסך הכל.
אחדשיודע

Re: קווינסי אייסי חתם במכבי ת"א לעונה אחת

הודעהעל ידי A.Parker » 09 פברואר 2020, 15:31

כל הדיון הזה ממש מחזיר אותי לימי קיין. גם אז דיברו על החשיבות ההגנתית שלו, על ההאסל ועל הנשמה שהוא מביא לקבוצה. לא חושב שיש היום בן אדם אחד אפילו שמתגעגע אליו או רוצה אותו גם בשכר של 300 אלף. אנשים אמרו שהוא יגיע לקבוצת יורוליג אחרת בחצי מיליון ובסוף הוא פרי אייג'נט עד שחתם השבוע בקבוצת פח ביוון.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 15:32

A.Parker כתב:כל הדיון הזה ממש מחזיר אותי לימי קיין. גם אז דיברו על החשיבות ההגנתית שלו, על ההאסל ועל הנשמה שהוא מביא לקבוצה. לא חושב שיש היום בן אדם אחד אפילו שמתגעגע אליו או רוצה אותו גם בשכר של 300 אלף. אנשים אמרו שהוא יגיע לקבוצת יורוליג אחרת בחצי מיליון ובסוף הוא פרי אייג'נט עד שחתם השבוע בקבוצת פח ביוון.

אני אישית לא דיברתי על קיין במובנים האלה, כי בעיניי זה היה בולשיט.
פה אני מסתכל על זה באופן שונה. חוץ מזה שקיין היה מת לקריירה של אייסי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי A.Parker » 09 פברואר 2020, 15:37

אחדשיודע כתב:
A.Parker כתב:כל הדיון הזה ממש מחזיר אותי לימי קיין. גם אז דיברו על החשיבות ההגנתית שלו, על ההאסל ועל הנשמה שהוא מביא לקבוצה. לא חושב שיש היום בן אדם אחד אפילו שמתגעגע אליו או רוצה אותו גם בשכר של 300 אלף. אנשים אמרו שהוא יגיע לקבוצת יורוליג אחרת בחצי מיליון ובסוף הוא פרי אייג'נט עד שחתם השבוע בקבוצת פח ביוון.

לא מופנה ספציפית אליך. סתם השוואה בין שתי מגמות דומות מאוד.
A.Parker

הודעהעל ידי Hujirat » 09 פברואר 2020, 15:38

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:

מגמות דומות חוץ מההצלחה והחיבור של הקבוצה
Hujirat

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 פברואר 2020, 15:39

החציל האצטקי כתב:

ג׳ונה בולדן, טוב יותר?

בין היתר, כן
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 15:40

Hujirat כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:

כן. וזה משהו שנוטים להתעלם ממנו פה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 פברואר 2020, 15:54

לא הבנתי. לקבוצה טובה ומחוברת אין נקודות תורפה? צריך ללכת בליינד על אותו הרכב כי הוא מצליח? אם שחקן נראה לא טוב בקבוצה מצליחה אז בהכרח הוא תורם באספקטים אמורפיים כמו חיבור וקשיחות?

מזכיר לי קצת את אלה שטענו שזה אחלה שיואב זיו משוריין להרכב באנקר למרות שהוא גרוע רק כי הקבוצה מצליחה.

אז לא. זה ספורט קבוצתי, וקבוצה יכולה להצליח גם למרות יכולת לא טובה של שחקן ספציפי.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 15:55

אף אחד לא טען אחרת.
זה לא סותר את העמדה הנגדית. בעיניי הוא נותן עבודה סבירה ביחס לתפקיד שלו. בעינייך לא, אחלה.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 09 פברואר 2020, 15:56, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

קווינסי אייסי חתם במכבי ת"א לעונה אחת

הודעהעל ידי Jack55 » 09 פברואר 2020, 15:56

אחדשיודע כתב:

עזוב, למה לדבר באוויר. אני מדבר בשם עצמי, לא מעניין אותי מה אחרים פה כתבו או לא כתבו.
הנה מה שכתבתי אחרי שהחתימו אותו: viewtopic.php?f=2&t=4385&p=601837&#p601912
לגביי ההחתמה של אייסי - לא ראיתי אותו בשנה האחרונה (לפחות לא משהו שנכרת בזכרוני), אבל אני מחבב את השחקן הזה לא מהיום. עם זאת, יכול להבין את החששות שהועלו פה לגבי ההתאמה שלו לבלאק והאנטר. בעיניי, הוא 5 אנדרסייזד. הוא נופל בין העמדות, וזאת סיבה מספיק טובה כדי להיפלט מה-NBA. הוא יכול לשחק 4 בהתקפה, בטח אחרי שפיתח קליעה מ-3, אבל הגנתית - זה עשוי להיות שילוב בעייתי עם בלאק והאנטר. קצת כבד (ונמוך). נראה מה ייצא מזה.
מה שבטוח - להחתים מחליפים לפני שהחתמת את שחקני החמישייה, זה רע. ורואים את זה בכל החתמה. לא ברור למה במכבי ממשיכים במנהג המטופש הזה. יש אופציות מצוינות גם בשלב הזה של הקיץ, והיו יכולים לבצע התאמות טובות יותר בין השחקנים.

לגבי ההשוואות שעלו פה עם אובראיינט - הם מביאים דברים שונים בתכלית. אובראיינט ככל הנראה שחקן הרבה יותר מוכשר מאייסי בפן ההתקפי. הבעיה שעד לנקודה הזאת, הוא לא הצליח להביא את הכישרון הזה לידי ביטוי באופן עקבי ויציב. לא ב-NBA ולא במכבי. היתרונות שאייסי מביא איתו (בהנחה שהוא בריא) לעומת זאת קצת יותר ברורים - אתלטיות, הרבה האסל ואנרגיות.

עומד מאחורי הדברים האלו ב-100% גם עכשיו. ויותר מזה, בעיניי הוא עושה עבודה סבירה בהחלט. זה שלאחרים היו ציפיות מוגזמות לגביו זו בעיה אחרת.

אני לדוגמה דיי ההפך ממך, היו לי ציפיות גדולות לגביו בקיץ כי הייתי בטוח שהוא הולך להיות שחקן ברמה גבוהה, או לפחות הרבה יותר מרשים ממש היה עד עכשיו.

בגלל זה בתחילת העונה גם מאוד התאכזבתי ממנו כי הציפיות שלי היו הרבה יותר גבוהות, אפשר להתווכח על זה שהן אולי היו לא מותאמות למה שהשחקן באמת שווה, אבל זה פחות רלוונטי.

בכל מקרה אני באופן כללי חושב עליו שהוא לא משהו בכלל העונה עד כה בלי קשר לציפיות שהיו לי, אבל בשני המשחקים האחרונים הוא הראה דווקא דברים חיוביים, לפחות איתו המקרה שונה כי כמו שציינו פה בכל זאת יש חיבור והצלחה לקבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 15:58

זה העניין. מי שלא ראה אותו משחק (משחקים שלמים) והסתמך רק על הרזומה שלו ב-NBA, סביר שפיתח ציפיות מוגזמות לגביו. זה הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי גל גל » 09 פברואר 2020, 15:59

יש הרבה דברים מעבר

אחלה גבר, תורם בחדר הלבשה, מחוייבות, לוחם

דברים בהרבה אחרים לא יביאו
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי Jack55 » 09 פברואר 2020, 16:00

אחדשיודע כתב:זה העניין. מי שלא ראה אותו משחק (משחקי שלמים) והסתמך רק על הרזומה שלו ב-NBA, סביר שפיתח ציפיות מוגזמות לגביו. זה הכל.

עקבתי אחריו והכרתי את השחקן קצת מעבר לרזומה אבל כנראה ששינוי סגנון המשחק + ההתאקלמות באירופה עשו את ההבדל.
בכל מקרה אני עומד מאחוריי מה שכתבתי, היו לי ציפיות גבוהות מדי אליו וחבל שלא הצלחתי להתאים את הציפיות ליכולת הנוכחית.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי A.Parker » 09 פברואר 2020, 16:03

אחדשיודע כתב:
Hujirat כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:

הקבוצה מצליחה גם עם ריינולדס וכהן כגבוהים המחליפים. אני לא רואה אנשים שקוראים פה להשארתם בתפקיד כזה גם בשנה הבאה.
נערך לאחרונה על ידי A.Parker בתאריך 09 פברואר 2020, 16:04, נערך פעם אחת בסך הכל.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 09 פברואר 2020, 16:04

החציל האצטקי כתב:

ג׳ונה בולדן, טוב יותר?

כן. שומר מעולה.
A.Parker

הודעהעל ידי A.Parker » 09 פברואר 2020, 16:05

גל גל כתב:יש הרבה דברים מעבר

אחלה גבר, תורם בחדר הלבשה, מחוייבות, לוחם

דברים בהרבה אחרים לא יביאו

כשאלה הדברים החיוביים שנאמרים על שחקן, אתה יכול לשחק כשתחביב ולא כמקצוע.
מה זה אחלה גבר? תורם בחדר ההלבשה? כאילו זה או הוא או גלן רייס ג'וניור
גם על קיין נכתבו דברים כאלה בדיוק. אנחנו רואים איפה הוא היום.
A.Parker

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 16:09

A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:
Hujirat כתב:
A.Parker כתב:
אחדשיודע כתב:אני אישית לא דיברתי על קיין במובנים האלה, כי בעיניי זה היה בולשיט.

הקבוצה מצליחה גם עם ריינולדס וכהן כגבוהים המחליפים. אני לא רואה אנשים שקוראים פה להשארתם בתפקיד כזה גם בשנה הבאה.

לא הבנתי, לא קראו פה להשארת כהן? קראו. הוא אומנם ישראלי, אבל עדיין. גם את ריינולדס לא הייתי פוסל (פשוט כי אני לא מספיק מכיר עדיין את היכולות שלו). אין שחקן אחד בקבוצה הזאת שהייתי פוסל מראש לשנה הבאה. כן הייתי בדוק אופציות אחרות, כמובן, אבל העניין הוא שלא הכל זה סטט' יבשה (ואני אחד שדוגל בסטטיסטיקה). אייסי נותן את התרומה שלו, על המגרש ומחוצה לו. תרצו או לא. האם אפשר למצוא שחקן טוב יותר? תמיד. זה לא נוגע רק אליו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי גל גל » 09 פברואר 2020, 16:10

עם כמה שבולדן שומר כזה טוב

לא הייתי רןצה אותו פה.

סתם נקניק, לא מחוייב בשיט ועוד ועוד
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי אחדשיודע » 09 פברואר 2020, 16:14

גל גל כתב:עם כמה שבולדן שומר כזה טוב

לא הייתי רןצה אותו פה.

סתם נקניק, לא מחוייב בשיט ועוד ועוד

כנ"ל. נכון לעכשיו לפחות. יום עסל יום בצל אצלו.
חוץ מזה, סיפרו לו שהוא 3/4, אבל הוא לגמרי 5.
אחדשיודע

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: BIG sofo, Cobra, Google [Bot], Google Adsense [Bot], עידן ו־35 אורחים