המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל ישראלי 19/20 V1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 19/20 V1

הודעהעל ידי Bluesman » 14 פברואר 2020, 12:12

החציל האצטקי כתב:שורה תחתונה, היה משחק כדורסל טוב ביום חמישי בהיכל- ולא של מכבי. זה טוב לכדורסל פה, וזה צריך לשמח גם אותנו.

אני חושב כמה האימפקט של המשחקים המזליקים האלה של פיינל פור מעכב את הכדורסלן הישראלי, מאוד.
שגב וקולשוב אתמול עם 29 נקודות ו17 ריבאונדים. שניהם מספיק פיזיים, אתלטיים ומוכשרים כדי לשחק כדורסל ברמות גבוהות יותר מבנהריה.

עדיין- שגב עם טעויות קשות ומבאסות בסיום. כאב לי הלב לראות אותו מתקשה להוציא מעצמו את האקסטרות האחרונות בשביל לנצח את זה.
כואב לי הלב לראות את קולשוב מבלה פה כבר שנתיים בליגה בלי למצוא את עצמו. לילד הייתה ידית נפץ במכללות, והוא עוד לא מצא אותה בישראל.

הישראלים של ירושלים היו רעים. עם כל הכבוד והסימפטיה לבלאט- הוא עדיין (וספק אם יהיה) שחקן למכבי. מאחל לו לצאת לאירופה ולהתחשל שם.
זלמנסון, נמרוד לוי (איזה בוק) ובר טימור בכלל לא פקטור בכדורסל כאן במשחקים שמשנים משהו.
איזה הבדל בין שני הגבוהים הישראלים של ירושלים לשני גבוהים זרים מדרג בינוני- אבל שיודעים לעשות את מה שצריך לעשות היום גבוה בכדורסל מודרני.

תומאס שחקן מיוחד מאוד. היכולת שלו לטפל בכדור ולמסור היא באמת ברמה גבוהה. יש בו קצת ניקולו מלי.
אם הייתה לו קליעה הוא היה שחקן טופ יורוליג.
בריימו קצת פסיבי מדי, אבל עדיין היה שם כדי לתקוע את השלשה המכרעת. הוא רול פלייר מצויין ברמות שירושלים משחקת בהם. נכס.

לא שותף לפסטיבל ג׳קובאן בראון. הבחור אמנם סקורר גדול אבל בהגנה הוא לא שם, והוא גם לא פוינט גארד.
קומבו שמנמן עם ביצים גדולות.

לא כיף לראות את ירושלים חוגגת בהיכל, אבל הסיום יהיה מתוק כשנפגוש אותם בגמר למשחק על התואר האמיתי כאן.

קולשוב זו ממש טרגדיה. מראה מה שהחלטות מקצועיות שגויות יכולות לעשות לקריירה . זו לא רק הידית. אני מקבל את הרושם שהוא לא מצליח להיכנס לתוך הדינמקיה של משחק התקפה. הכל אלתורים. פיזית הוא יכול להיות שם. אבל הוא חייב לעוף מקבוצות השקל וחצי של הביצה כמה שיותר מהר. זה או מכבי או לאירופה. עם הסימן שאלה של כספי והמעבר של דני לאנביאי, אולי שווה למכבי לנסות להרים אותו שוב. בחוזה צנוע והבהרות ששום דבר לא מובטח.
זה נכון שבראון קומבו, אבל הוא באמת נותן עונה אדירה. אם היה במכבי אולי אפילו היה שומר. אני לא יודע אם הייתי מביא. אבל לא פוסל.
את תומאס כ4 מחליף היית מביא?
Bluesman

הודעהעל ידי אדגר פו » 14 פברואר 2020, 12:13

אדלשטיין לא מחזיק כל כך מיכולת הריכוז של בלאט, כבר שמעתי אותו כמה פעמים בעניין הזה בכל מיני פודקאסטים.

כל כך רע לנו במכבי שצריך להחליף חצי קו אחורי לטובת זה של ירושלים ? :?
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי Bluesman » 14 פברואר 2020, 12:18

אדגר פו כתב:אדלשטיין לא מחזיק כל כך מיכולת הריכוז של בלאט, כבר שמעתי אותו כמה פעמים בעניין הזה בכל מיני פודקאסטים.

כל כך רע לנו במכבי שצריך להחליף חצי קו אחורי לטובת זה של ירושלים ? :?

לא רע בכלל. אבל דורסי כנראה לא יהיה פה שנה הבאה. כנל וולטרס. ספק גדול אם ג'קסון. מי יודע איך ג'ונדי יתאושש. אבדיה הולך.כספי סיים. צריך לחשוב קדימה.
Bluesman

הודעהעל ידי felix_r » 14 פברואר 2020, 12:19

הירידות על קולשוב קצת מוגזמות לטעמי. הוא באמת לא פרץ כמו שציפינו, אבל זה לא שהוא משחק רע. 14 נקודות באחוזים טובים מאוד + 8 כדורים חוזרים במשחק אתמול.

לא מרשים? אז לשם השוואה, בואו נבדוק כמה קלעו כל הישראלים של ירושלים?

בלאט 5
טימור 3
לוי 6
זלמנסון 2
=====
סה"כ 16
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 פברואר 2020, 12:20

מסתבר שאנטון שוטבין עושה חיל באוסטריה
וואלה שכחתי שהוא חי
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 פברואר 2020, 12:21

קולשוב שחקן בסדר הבעיה היא שהיו פה כאלה שרצו להביא אותו ישר לחמישייה ביורוליג, אז מן הסתם התגובות בהתאם
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי אדגר פו » 14 פברואר 2020, 12:21

לגבי דורסי עוד נראה, זה תלוי מאוד איך הוא יסיים כאן את העונה .
לגבי רכזים אנחנו כנראה באמת נצטרך איזה שחקן על חשבון וולטרס, אבל אני לא חושב שבראון הוא פיתרון טוב. הוא כבר בן 30, עם עודף משקל, שנה אינטנסבית אחת ביוורליג והוא פצצת זמן של פציעה.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי felix_r » 14 פברואר 2020, 12:23

MTA2311 כתב:קולשוב שחקן בסדר הבעיה היא שהיו פה כאלה שרצו להביא אותו ישר לחמישייה ביורוליג, אז מן הסתם התגובות בהתאם

שנה שעברה דיברתי לא מעט עם אבא שלו לגבי היכולת של הבן. האבא אמר לי, שהוא ציפה לשחק במכבי, והתבאס מאוד כשראשון לא שיחררה אותו. זה השפיע עליו לא טוב בפן הפסיכולוגי.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי MTA2311 » 14 פברואר 2020, 12:26

felix_r כתב:
MTA2311 כתב:קולשוב שחקן בסדר הבעיה היא שהיו פה כאלה שרצו להביא אותו ישר לחמישייה ביורוליג, אז מן הסתם התגובות בהתאם

שנה שעברה דיברתי לא מעט עם אבא שלו לגבי היכולת של הבן. האבא אמר לי, שהוא ציפה לשחק במכבי, והתבאס מאוד כשראשון לא שיחררה אותו. זה השפיע עליו לא טוב בפן הפסיכולוגי.

יכול להיות, אבל בכל מקרה הוא היה צריך לעבור בעוד תחנה אחת לפחות לפני מכבי. אם אירוע כזה מוציא אותו משיווי משקל כנראה שהוא גם לא בוגר במיוחד וזה רק מחזק את הנקודה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Bluesman » 14 פברואר 2020, 12:26

felix_r כתב:הירידות על קולשוב קצת מוגזמות לטעמי. הוא באמת לא פרץ כמו שציפינו, אבל זה לא שהוא משחק רע. 14 נקודות באחוזים טובים מאוד + 8 כדורים חוזרים במשחק אתמול.

לא מרשים? אז לשם השוואה, בואו נבדוק כמה קלעו כל הישראלים של ירושלים?

בלאט 5
טימור 3
לוי 6
זלמנסון 2
=====
סה"כ 16

הנה מה שהוא נותן העונה
8 נקודות. 53% ל2. 35% ל3 עם שלשה כאשר הוא קולע קצת יותר משלשה למשחק. 75% מהקו עם זריקה וחצי למשחק. 3.8 ריבאונדים. 1.2 סחיטות עבירות. 0.7 חטיפות. 0.5 אסיסטים. מדד 7.3. לא משהו בכלל. אתמול היה קצת יותר טוב. וכן הישראלים של ירושלים היו פח (רובם די כאלה בשוטף). הוא היה צריך להיות במקום אחר.
Bluesman

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 פברואר 2020, 12:30

Bluesman כתב:קולשוב זו ממש טרגדיה. מראה מה שהחלטות מקצועיות שגויות יכולות לעשות לקריירה . זו לא רק הידית. אני מקבל את הרושם שהוא לא מצליח להיכנס לתוך הדינמקיה של משחק התקפה. הכל אלתורים. פיזית הוא יכול להיות שם. אבל הוא חייב לעוף מקבוצות השקל וחצי של הביצה כמה שיותר מהר. זה או מכבי או לאירופה. עם הסימן שאלה של כספי והמעבר של דני לאנביאי, אולי שווה למכבי לנסות להרים אותו שוב. בחוזה צנוע והבהרות ששום דבר לא מובטח.
זה נכון שבראון קומבו, אבל הוא באמת נותן עונה אדירה. אם היה במכבי אולי אפילו היה שומר. אני לא יודע אם הייתי מביא. אבל לא פוסל.

לא חושב שקולשוב מתאים למכבי.
אני חושב שהיו לו ציפיות גבוהות כשהוא חזר לארץ והוא חטף חתיכת כאפה שערערה לו את כל הבטחון.
גם הסיפור המטופש שלו מול קטש, שלא סופר אותו כשחקן נבחרת, מאוד מעצבן. זה גם תוקע אותו מללכת לשחק בי-ם, כי די ברור שהוא יכול לשדרג אותם.
שמח לראות אותו נלחם ועובד קשה. מאמין שנמשיך לראות אותו מתפתח בליגה. הוא כבר בן 25, אבל בליגה הזאת זה עוד נחשב ״צעיר״.

בראון נותן עונה אדירה, ווינר וכו׳. לא תופס ממנו וממה שהוא מסוגל להציע לקבוצת יורוליג. ברמות שהוא משחק בהן הוא בול.
מאחל לו בהצלחה במשחקים מול יריבות אמיתיות בליגת האלופות. כמו שירושלים שיחקה אתמול, היא עלולה לעשות לעצמה בושות שם.

תומאס השחקן הכי מעניין בסגל של ירושלים, אבל גם אצלו יש מינוס מובהק וזה הקליעה מבחוץ.
יש לו את כל החבילה, חוץ מהדבר הכי קריטי בכדורסל היום שעוד חסר. חבל, כי באמת קשה למצוא 4 שיודע גם להתחיל, גם לסיים וגם לשמור ברמות האלה.
הוא יוכל להיות שחקן יורוליג מצויין אם יוסיף את האלמנט הזה, אבל כרגע זה עוד רחוק משם.
אם אני ירושלים, אני שם עליו כסף גדול מאוד ושומר אותו קרוב.

לא הייתי מביא אף שחקן משתי הקבוצות, אבל הייתי שמח מאוד לראות יותר כדורסל ברמה הזאת פה. זה היה משחק כדורסל טוב.
עצוב לראות שאף אחד לא באמת ראה אותו.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Bluesman » 14 פברואר 2020, 12:35

החציל האצטקי כתב:
Bluesman כתב:קולשוב זו ממש טרגדיה. מראה מה שהחלטות מקצועיות שגויות יכולות לעשות לקריירה . זו לא רק הידית. אני מקבל את הרושם שהוא לא מצליח להיכנס לתוך הדינמקיה של משחק התקפה. הכל אלתורים. פיזית הוא יכול להיות שם. אבל הוא חייב לעוף מקבוצות השקל וחצי של הביצה כמה שיותר מהר. זה או מכבי או לאירופה. עם הסימן שאלה של כספי והמעבר של דני לאנביאי, אולי שווה למכבי לנסות להרים אותו שוב. בחוזה צנוע והבהרות ששום דבר לא מובטח.

לא חושב שקולשוב מתאים למכבי.
אני חושב שהיו לו ציפיות גבוהות כשהוא חזר לארץ והוא חטף חתיכת כאפה שערערה לו את כל הבטחון.
גם הסיפור המטופש שלו מול קטש, שלא סופר אותו כשחקן נבחרת, מאוד מעצבן. זה גם תוקע אותו מללכת לשחק בי-ם, כי די ברור שהוא יכול לשדרג אותם.
שמח לראות אותו נלחם ועובד קשה. מאמין שנמשיך לראות אותו מתפתח בליגה. הוא כבר בן 25, אבל בליגה הזאת זה עוד נחשב ״צעיר״.

בראון נותן עונה אדירה, ווינר וכו׳. לא תופס ממנו וממה שהוא מסוגל להציע לקבוצת יורוליג. ברמות שהוא משחק בהן הוא בול.
מאחל לו בהצלחה במשחקים מול יריבות אמיתיות בליגת האלופות. כמו שירושלים שיחקה אתמול, היא עלולה לעשות לעצמה בושות שם.

תומאס השחקן הכי מעניין בסגל של ירושלים, אבל גם אצלו יש מינוס מובהק וזה הקליעה מבחוץ.
יש לו את כל החבילה, חוץ מהדבר הכי קריטי בכדורסל היום שעוד חסר. חבל, כי באמת קשה למצוא 4 שיודע גם להתחיל, גם לסיים וגם לשמור ברמות האלה.
הוא יוכל להיות שחקן יורוליג מצויין אם יוסיף את האלמנט הזה, אבל כרגע זה עוד רחוק משם.
אם אני ירושלים, אני שם עליו כסף גדול מאוד ושומר אותו קרוב.

לא הייתי מביא אף שחקן משתי הקבוצות, אבל הייתי שמח מאוד לראות יותר כדורסל ברמה הזאת פה. זה היה משחק כדורסל טוב.
עצוב לראות שאף אחד לא באמת ראה אותו.

:like:
Bluesman

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 פברואר 2020, 12:36

MTA2311 כתב:
felix_r כתב:

יכול להיות, אבל בכל מקרה הוא היה צריך לעבור בעוד תחנה אחת לפחות לפני מכבי. אם אירוע כזה מוציא אותו משיווי משקל כנראה שהוא גם לא בוגר במיוחד וזה רק מחזק את הנקודה.

אני חושב שהוא צריך ללכת ל״שוק״ גדול יותר, כמה שאפשר לקרוא למה שיש כאן בכלל שוק.
הוא צריך אוהדים. הוא צריך שיעריכו אותו וידחפו אותו. הוא לא יקבל את זה כשחקן משלים שמתחבא בראשון או בנהריה.

אני חושב שהוא די תפור על הפועל תל אביב, האמת.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Jack55 » 14 פברואר 2020, 14:07

באופן כללי לדעתי יש פה התלהבות יותר על בראון.
הוא שחקן נחמד מאוד אני לא אומר שלא, אבל יש עוד לא מעט כמוהו בליגת האלופות ובטח זותר מוכשרים ממנו ביורוקאפ.
בגלל שהוא פה בליגה שלנו אז יוצא לראות אותו הכי הרבה אבל עדיין עם כל הכבוד יש אלטרנטיבות הרבה (!) יותר טובות ורלוונטיות ממנו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Hujirat » 14 פברואר 2020, 14:28

Jack55 כתב:באופן כללי לדעתי יש פה התלהבות יותר על בראון.
הוא שחקן נחמד מאוד אני לא אומר שלא, אבל יש עוד לא מעט כמוהו בליגת האלופות ובטח זותר מוכשרים ממנו ביורוקאפ.
בגלל שהוא פה בליגה שלנו אז יוצא לראות אותו הכי הרבה אבל עדיין עם כל הכבוד יש אלטרנטיבות הרבה (!) יותר טובות ורלוונטיות ממנו.

שחקן מחונן, אולי.
ספורטאי מחונן? בהחלט לא. שמן, עצל ופרחח
Hujirat

הודעהעל ידי felix_r » 14 פברואר 2020, 15:58

החציל האצטקי כתב:
MTA2311 כתב:
felix_r כתב:

אני חושב שהוא צריך ללכת ל״שוק״ גדול יותר, כמה שאפשר לקרוא למה שיש כאן בכלל שוק.
הוא צריך אוהדים. הוא צריך שיעריכו אותו וידחפו אותו. הוא לא יקבל את זה כשחקן משלים שמתחבא בראשון או בנהריה.

אני חושב שהוא די תפור על הפועל תל אביב, האמת.

לפני שימצא מי שיעריך אותו וידחוף אותו, הוא צריך למצוא לפחות מישהו אחד שיודע איך קוראים לו ! :laugh1
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 14 פברואר 2020, 17:10

תמונה

בעקבות ההבלחה של נהריה לגמר הגביע, עניין אותי לבדוק את תמונת המצב בליגה בראייה ארוכת טווח.
בדקתי את 9 העונות האחרונות.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 14 פברואר 2020, 23:25

שמואל! איך פיספסת?

נשק חדש: ירושלים רוצה לצרף ולאזרח את וויטי
פרסום ראשון: לסנטר (29, 2.13) שמככב העונה בעירוני נס ציונה יש שורשים יהודיים, ומחזיקת גביע המדינה תנסה לצרפו לקראת העונה הבאה כשחקן ישראלי

https://www.one.co.il/Article/19-20/2,6 ... tml?ref=hp
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Blondjam » 15 פברואר 2020, 11:51

תגידו מה נסגר השנה עם אדריאן בנקס? הוא ביכולת שיא, אחד הטובים השנה באיטליה ולהזכירכם הוא יהודי טהור. רק חבל שהוא כבר בן 34

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Blondjam

הודעהעל ידי felix_r » 15 פברואר 2020, 14:37

Blondjam כתב:תגידו מה נסגר השנה עם אדריאן בנקס? הוא ביכולת שיא, אחד הטובים השנה באיטליה ולהזכירכם הוא יהודי טהור. רק חבל שהוא כבר בן 34

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

היו צריכים להזמין אותו לנבחרת כל עוד ג'ונדי פצוע
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־32 אורחים