המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מחשבות לקראת עונת 2020/21

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מחשבות לקראת עונת 2020/21

הודעהעל ידי gimi123 » 08 מרץ 2020, 01:18

לעמדה 4 לוק סיקמה נראה לי יכול להתאים.. הוא מאוד חכם ומבין את המשחק, ריבאונדר ומחלק אסיסטים ויש לו ימים שהוא גם קולע בספרות כפולות..
יש לו חוזה לעונה הבאה?
gimi123

הודעהעל ידי Jack55 » 08 מרץ 2020, 01:24

gimi123 כתב:לעמדה 4 לוק סיקמה נראה לי יכול להתאים.. הוא מאוד חכם ומבין את המשחק, ריבאונדר ומחלק אסיסטים ויש לו ימים שהוא גם קולע בספרות כפולות..
יש לו חוזה לעונה הבאה?

כן הוא נעול חזק באלבה לפחות לעוד 2-3 עונות אאל״ט, לצערי הוא לא ממש רלוונטי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 08 מרץ 2020, 12:53

מה אומרים על קאדים אלן כמחליף לוולטרס בעונה הבאה?
MTAbasket

הודעהעל ידי itai7 » 08 מרץ 2020, 17:13

gimi123 כתב:לעמדה 4 לוק סיקמה נראה לי יכול להתאים.. הוא מאוד חכם ומבין את המשחק, ריבאונדר ומחלק אסיסטים ויש לו ימים שהוא גם קולע בספרות כפולות..
יש לו חוזה לעונה הבאה?

אם כבר אלבה, אז מה עם גידאטריס? שחקן עם פוטנציאל גבוה, עד היום אני זוכר תדאנק שלו על אבדיה המסכן.
itai7

הודעהעל ידי Cobra » 09 מרץ 2020, 20:32

גם טיבור פלייס מסיים חוזה באנדולו ויכול להתאים לנו
Cobra

הודעהעל ידי MTA2311 » 09 מרץ 2020, 20:34

לא מתאים ליאניס ולא מתאים למכבי כמועדון
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 10 מרץ 2020, 01:20

ג'בונטה גרין שדיברתי עליו רבות פה בקיץ שעבר בסופו של דבר קיבל חוזה מובטח בבוסטון והוא נשאר חלק מהסגל של הקבוצה עד עכשיו.
הוא כמעט ולא מקבל קרדיט העונה בבוסטון, ממוצעים - 3 נק', 2 ריב' ו0.5 אס' ב9.5 דקות בממוצע למשחק (שותף רק ב44 משחקים העונה).

הקיצר בבוסטון או בNBA הוא ככל הנראה לא ימשיך בקיץ הקרוב ובעיניי המקום האמיתי שלו הוא בקבוצת יורוליג.
למי ששכח על מי מדובר - גארד (יהיה בן 27 בקיץ הקרוב), אתלט לא מהעולם הזה ושומר מצוין, שנה שעברה הוא נתן עונה מהסרטים בליגה הגרמנית ולא סתם נתנו לו צ'אנס בבוסטון.
מוזמנים לקרוא מה שכתבתי עליו לאחר התרשמות בליגת הקיץ - viewtopic.php?f=2&t=4162&p=596732&hilit=%D7%92%27%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%94+%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%9F#p596326

בגלל שלאוסטין הולינס יש עוד שנה בחוזה בזניט לדעתי הוא קצת פחות רלוונטי בגלל ענייני תקציב וכו', לכן בעיניי האופציה האמיתית במקום דורסי צריכה להיות ג'בונטה גרין.
יש פה הזדמנות למכבי לעשות סוג של מחטף, להחתים אותו ולתת לו הזדמנות אמיתית ביורוליג, ותאמינו לי שלשחקן ברמה כזאת זה מגיע.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 10 מרץ 2020, 12:34

Jack55 כתב:ג'בונטה גרין שדיברתי עליו רבות פה בקיץ שעבר בסופו של דבר קיבל חוזה מובטח בבוסטון והוא נשאר חלק מהסגל של הקבוצה עד עכשיו.
הוא כמעט ולא מקבל קרדיט העונה בבוסטון, ממוצעים - 3 נק', 2 ריב' ו0.5 אס' ב9.5 דקות בממוצע למשחק (שותף רק ב44 משחקים העונה).

הקיצר בבוסטון או בNBA הוא ככל הנראה לא ימשיך בקיץ הקרוב ובעיניי המקום האמיתי שלו הוא בקבוצת יורוליג.
למי ששכח על מי מדובר - גארד (יהיה בן 27 בקיץ הקרוב), אתלט לא מהעולם הזה ושומר מצוין, שנה שעברה הוא נתן עונה מהסרטים בליגה הגרמנית ולא סתם נתנו לו צ'אנס בבוסטון.
מוזמנים לקרוא מה שכתבתי עליו לאחר התרשמות בליגת הקיץ - viewtopic.php?f=2&t=4162&p=596732&hilit=%D7%92%27%D7%91%D7%95%D7%A0%D7%98%D7%94+%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%9F#p596326

בגלל שלאוסטין הולינס יש עוד שנה בחוזה בזניט לדעתי הוא קצת פחות רלוונטי בגלל ענייני תקציב וכו', לכן בעיניי האופציה האמיתית במקום דורסי צריכה להיות ג'בונטה גרין.
יש פה הזדמנות למכבי לעשות סוג של מחטף, להחתים אותו ולתת לו הזדמנות אמיתית ביורוליג, ותאמינו לי שלשחקן ברמה כזאת זה מגיע.

בהחלט שחקן אדיר מדובר אבל הוא לא בדיוק סווינגמאן ולא קומבו פורוורד ואני לא בטוח אם מכבי חושבת על שחקנים מהסוג הזה לעונה הבאה לעונה הבאה.
באו נגיד שבמידה ואלייזה בראיינט עוזב מסיבה כלשהיא הוא הראשון שהייתי מחתים במקומו
MTAbasket

הודעהעל ידי Jack55 » 10 מרץ 2020, 16:48

הכוונה היא בטח למתי שמכבי חיפשו גבוה מחליף נכון?
Donatas Motiejunas got calls from Phoenix Suns, Minnesota Timberwolves and Maccabi Tel Aviv during the break of CBA season, local radio station ZIP FM quotes the Shanghai Sharks big man.

https://twitter.com/Urbodo/status/12373 ... 27872?s=20
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 10 מרץ 2020, 16:54

Jack55 כתב:הכוונה היא בטח למתי שמכבי חיפשו גבוה מחליף נכון?
Donatas Motiejunas got calls from Phoenix Suns, Minnesota Timberwolves and Maccabi Tel Aviv during the break of CBA season, local radio station ZIP FM quotes the Shanghai Sharks big man.

https://twitter.com/Urbodo/status/12373 ... 27872?s=20

נראה לי שכן
נערך לאחרונה על ידי MTAbasket בתאריך 10 מרץ 2020, 17:36, נערך פעם אחת בסך הכל.
MTAbasket

הודעהעל ידי Cobra » 10 מרץ 2020, 17:06

מה אתם חושבים על סטנלי ג’ונסון נותן עונה מצוינת השנה בגי ליג של טורונטו
Cobra

הודעהעל ידי Cobra » 10 מרץ 2020, 17:09

גם הנרי אלנסון נותן עונה מצוינת ויכול להיחשב כאופציה לשנה הבאה
Cobra

הודעהעל ידי MTAbasket » 10 מרץ 2020, 17:37

Cobra כתב:מה אתם חושבים על סטנלי ג’ונסון נותן עונה מצוינת השנה בגי ליג של טורונטו

אחלה שחקן, בהחלט אופציה אם לא ישאר בארהב
MTAbasket

הודעהעל ידי Jack55 » 13 מרץ 2020, 03:44

טוב אפשר כבר להתחיל לדבר פחות או יותר על מחשבות לקראת הקיץ לא?
אם יוצאים מנקודת הנחה שלא יחזרו לשחק כדורסל בתקופה הקרובה (אם בכלל), אלה הרשמים שלי מכל שחקן עד כה ומה אני חושב שצריך לעשות איתם בקיץ.

סקוטי ווילבקין (חוזה מובטח, 1.9M) - טופ 5 שחקנים ביורוליג בקלות, חמישיית העונה ביורוליג בקלות. כיף גדול ששחקן בקליבר הזה נשאר איתנו (ועוד ל3 עונות!), עכשיו המטרה של מכבי זה לשים לצידו את השחקנים הנכונים.

אות'לו האנטר (חוזה מובטח, 1M) - עוד נכס לקבוצה, ללא ספק אחד השחקנים הכי מדהימים שהיו פה בעשור האחרון. לגמריי הצדיק את השדרוג בשכר שלו ואני כמובן מאוד שמח שהוא ממשיך איתנו.

אנג'לו קלויארו (מסיים חוזה, 500K) - בעיניי העונה הזאת הוא קנה לעצמו מקום בסגל גם לעונה הבאה, חד משמעית. לדעתי אין סיבה שלא ירצה להמשיך להישאר פה, צריך לפתוח איתו במו"מ ולנסות לסגור על חוזה טיפה יותר נמוך, אבל הוא צריך להמשיך פה לעונה נוספת.

אלייז'ה בראיינט (חוזה מובטח, 370K) - לדעתי פוטנציאלית מדובר על עוד נכס למועדון. נותן עונת בכורה טובה ושחקנים בעמדה שלו קשה מאוד למצוא בימינו, אני בטוח שהוא רק ימשיך להשתפר ושבעונה הבאה הוא יהיה שחקן סופר משמעותי בסגל.

טיילר דורסי (אופציית יציאה, 700K) - אחד מסימני השאלה הגדולים, בעיניי לפחות אם העונה נגמרת היום אני לא משאיר אותו, אני יודע שיש כאלה שיחלקו עליי אבל לדעתי הוא מאוד לא יציב ואני לא מתרשם מהמספרים שלו, אפשר למצוא אופציות טובות ובטוחות יותר בשכר הזה.

קווינסי אייסי (מסיים חוזה, 700K) - אחת האכזבות הגדולות, אולי זה בגלל שהציפיות שלי ממנו היו גבוהות מדי אבל גם אם מניחים את זה בצד הוא פשוט לא היה טוב העונה, באופן חד משמעי מבחינתי הוא לא צריך להמשיך.

ארון ג'קסון (מסיים חוזה, 400K) - עוד אכזבה עצומה, ללא ספק לא היה שווה את החוזה הגדול הזה באמצע עונה, אפשר לסמן וי על זה שארון ג'קסון המלפפון הנצחי בסופו של דבר חתם אצלנו, אבל כמובן שבסוף העונה נצטרך להיפרד יפה.

ג'יילן ריינולדס (מסיים חוזה, 95K) - מאוד מרשים אותי האמת (במיוחד בתקופה האחרונה), אני חושב שהוא אחלה בחור ואחלה שחקן אבל לצערי גם ממנו נצטרך להיפרד בקיץ, את שלו הוא עשה כמו שצריך (לעומת ג'קסון).

טאריק בלאק (חוזה מובטח, 1.5M) - מעניין מאוד מה יעלה בגורלו של בלאק בקיץ הקרוב, אני לא חושב שמכבי איכשהו יכולה לצאת מהחוזה המטורף הזה, לדעתי הוא ימשיך פה גם בעונה הבאה ואני מקווה מאוד שהפציעה הזאת לא תשבית אותו לתקופות גם בעונה הבאה.

נייט וולטרס (אופציית יציאה, 350K) - עוד סימן שאלה, אין ספק שהוא היה מעולה לפניי הפציעה שלו והוא היה חלק גדול בהצלחה של מכבי, אבל עכשיו אחריי שהוא בחוץ חצי עונה זה סיפור אחר, אולי בסופו של דבר יישאר כרכז מחליף, צריך לחכות לקיץ ולראות מה מכבי מתכננים.

עומרי כספי (חוזה מובטח, 850K) - כמובן שיישאר בוודאות אבל לצערי את הסיפור שלו הוא כבר גמר. היה תענוג בתחילת העונה אבל לא צריך לקחת אותו בחשבון כשחקן סגל כאשר בונים את הקבוצה בקיץ, אין לדעת מתי ואיך יחזור ואם יפצע שוב לתקופה ממושכת.

ג'ון דיברתולומיאו (מסיים חוזה, 300K) - צריכים בחוזה לשבת איתו ולסגור על חוזה לעוד 5 שנים, זה שחקן שנועלים במועדון עד סוף הקריירה ללא ספק. מקווה שיחזור טוב מהפציעה בעונה הבאה.

ג'ייק כהן (מסיים חוזה, 220K) - אחלה כהן, נתן עונה פנטסטית גם ביורוליג ולמרות פתיחת עונה צולעת הוכיח לכולנו פה שבתכלס המקום שלו בקבוצה כישראלי הוא סופר חשוב, בגרושים שהוא מרוויח זה חובה להשאיר אותו, ואין ספק שזה מה שיקרה.

יובל זוסמן (חוזה מובטח, 150K) - הוא עדיין ילד והוא צעיר, יש לו מקום להשתפר אבל ראינו בזמן הפציעה שלו כמה שהוא חשוב לקבוצה במיוחד בצד ההגנתי, אני מאמין שהוא עוד יעלה את הרמה שלו בצד ההתקפי, אבל אני לגמרי שמח שיש לנו ישראלי כזה בסגל.

אמארה סטודמאייר (מסיים חוזה, 160K) - אולי יש לי דעה לא פופולרית, אבל אם מצליחים לסגור עם אמארה על חוזה סביר (עד 300K) אני משאיר אותו בלי לחשוב פעמיים. בעיניי בליגה הוא נכס ויכול לתת דקות מנוחה להאנטר ובלאק, וראינו העונה כמה זה חשוב ומשמעותי.

דני אבדיה (מסיים חוזה, 35K) - בהצלחה בNBA חבר, היה תענוג לראות אותך משחק פה ככה בגיל הזה.

סנדי כהן (חוזה מובטח, 100K) - אני מקווה מאוד שבמהלך הקיץ יצליחו לאזרח אותו כי זה יהיה מאוד חשוב עבור הסגל בעונה הבאה, אבל אם לא אז לנסות להשאיל לקבוצת יורוקאפ\ליגת אלופות במהרה ואפילו לנסות להיפטר מהחוזה אם אפשר.

אז בתכלס לפי איך שאני רואה את זה מנקודת המבט שלי, ככה צריכה להיראות תמונת הסגל מבחינת שחקנים שיישארו :

1. X, X.
2. ווילבקין, X, דיבה, X.
3. בראיינט, זוסמן, קלויארו.
4. X, כספי, כהן.
5. בלאק, האנטר, סטודמאייר.

2 סימני שאלה - וולטרס + סנדי כהן.

וזה בעצם מציב למכבי 3 מטרות על לקיץ הקרוב :
1. החתמת רכז בכיר במקומו של וולטרס (ככל הנראה) שישב טוב לצידו של ווילבקין.
2. החתמת 4 ברמה גבוהה מאוד (השקעה לפחות של מיליון) ולא פציע שיוכל לאייש את העמדה ללא חששות יחד עם קלויארו וכספי(הפצוע).
3. החתמת שוטינג\קומבו גארד מוכח במקומו של טיילר דורסי שיתאים לשחק לצידו של הרכז שיוחתם.

*מטרה נוספת היא החתמת טי ג'יי ליף שכמובן הגעה שלו תוכל להוריד הרבה לחץ ובמצב כזה ההחתמה של הזר לא תצטרך להיות בסכום גבוה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 14 מרץ 2020, 12:19

אני חושב שאנחנו יכולים כבר להתחיל לדבר פה על העונה הבאה.

אראל כל הכבוד על ההשקעה!
אני מסכים והייתי רואה לראות בעונה הבאה חלק גדול מהדברים שציינת
MTAbasket

הודעהעל ידי שמוליק » 14 מרץ 2020, 12:54

Jack55 כתב:טוב אפשר כבר להתחיל לדבר פחות או יותר על מחשבות לקראת הקיץ לא?
אם יוצאים מנקודת הנחה שלא יחזרו לשחק כדורסל בתקופה הקרובה (אם בכלל), אלה הרשמים שלי מכל שחקן עד כה ומה אני חושב שצריך לעשות איתם בקיץ.

סקוטי ווילבקין (חוזה מובטח, 1.9M) - טופ 5 שחקנים ביורוליג בקלות, חמישיית העונה ביורוליג בקלות. כיף גדול ששחקן בקליבר הזה נשאר איתנו (ועוד ל3 עונות!), עכשיו המטרה של מכבי זה לשים לצידו את השחקנים הנכונים.

אות'לו האנטר (חוזה מובטח, 1M) - עוד נכס לקבוצה, ללא ספק אחד השחקנים הכי מדהימים שהיו פה בעשור האחרון. לגמריי הצדיק את השדרוג בשכר שלו ואני כמובן מאוד שמח שהוא ממשיך איתנו.

אנג'לו קלויארו (מסיים חוזה, 500K) - בעיניי העונה הזאת הוא קנה לעצמו מקום בסגל גם לעונה הבאה, חד משמעית. לדעתי אין סיבה שלא ירצה להמשיך להישאר פה, צריך לפתוח איתו במו"מ ולנסות לסגור על חוזה טיפה יותר נמוך, אבל הוא צריך להמשיך פה לעונה נוספת.

אלייז'ה בראיינט (חוזה מובטח, 370K) - לדעתי פוטנציאלית מדובר על עוד נכס למועדון. נותן עונת בכורה טובה ושחקנים בעמדה שלו קשה מאוד למצוא בימינו, אני בטוח שהוא רק ימשיך להשתפר ושבעונה הבאה הוא יהיה שחקן סופר משמעותי בסגל.

טיילר דורסי (אופציית יציאה, 700K) - אחד מסימני השאלה הגדולים, בעיניי לפחות אם העונה נגמרת היום אני לא משאיר אותו, אני יודע שיש כאלה שיחלקו עליי אבל לדעתי הוא מאוד לא יציב ואני לא מתרשם מהמספרים שלו, אפשר למצוא אופציות טובות ובטוחות יותר בשכר הזה.

קווינסי אייסי (מסיים חוזה, 700K) - אחת האכזבות הגדולות, אולי זה בגלל שהציפיות שלי ממנו היו גבוהות מדי אבל גם אם מניחים את זה בצד הוא פשוט לא היה טוב העונה, באופן חד משמעי מבחינתי הוא לא צריך להמשיך.

ארון ג'קסון (מסיים חוזה, 400K) - עוד אכזבה עצומה, ללא ספק לא היה שווה את החוזה הגדול הזה באמצע עונה, אפשר לסמן וי על זה שארון ג'קסון המלפפון הנצחי בסופו של דבר חתם אצלנו, אבל כמובן שבסוף העונה נצטרך להיפרד יפה.

ג'יילן ריינולדס (מסיים חוזה, 95K) - מאוד מרשים אותי האמת (במיוחד בתקופה האחרונה), אני חושב שהוא אחלה בחור ואחלה שחקן אבל לצערי גם ממנו נצטרך להיפרד בקיץ, את שלו הוא עשה כמו שצריך (לעומת ג'קסון).

טאריק בלאק (חוזה מובטח, 1.5M) - מעניין מאוד מה יעלה בגורלו של בלאק בקיץ הקרוב, אני לא חושב שמכבי איכשהו יכולה לצאת מהחוזה המטורף הזה, לדעתי הוא ימשיך פה גם בעונה הבאה ואני מקווה מאוד שהפציעה הזאת לא תשבית אותו לתקופות גם בעונה הבאה.

נייט וולטרס (אופציית יציאה, 350K) - עוד סימן שאלה, אין ספק שהוא היה מעולה לפניי הפציעה שלו והוא היה חלק גדול בהצלחה של מכבי, אבל עכשיו אחריי שהוא בחוץ חצי עונה זה סיפור אחר, אולי בסופו של דבר יישאר כרכז מחליף, צריך לחכות לקיץ ולראות מה מכבי מתכננים.

עומרי כספי (חוזה מובטח, 850K) - כמובן שיישאר בוודאות אבל לצערי את הסיפור שלו הוא כבר גמר. היה תענוג בתחילת העונה אבל לא צריך לקחת אותו בחשבון כשחקן סגל כאשר בונים את הקבוצה בקיץ, אין לדעת מתי ואיך יחזור ואם יפצע שוב לתקופה ממושכת.

ג'ון דיברתולומיאו (מסיים חוזה, 300K) - צריכים בחוזה לשבת איתו ולסגור על חוזה לעוד 5 שנים, זה שחקן שנועלים במועדון עד סוף הקריירה ללא ספק. מקווה שיחזור טוב מהפציעה בעונה הבאה.

ג'ייק כהן (מסיים חוזה, 220K) - אחלה כהן, נתן עונה פנטסטית גם ביורוליג ולמרות פתיחת עונה צולעת הוכיח לכולנו פה שבתכלס המקום שלו בקבוצה כישראלי הוא סופר חשוב, בגרושים שהוא מרוויח זה חובה להשאיר אותו, ואין ספק שזה מה שיקרה.

יובל זוסמן (חוזה מובטח, 150K) - הוא עדיין ילד והוא צעיר, יש לו מקום להשתפר אבל ראינו בזמן הפציעה שלו כמה שהוא חשוב לקבוצה במיוחד בצד ההגנתי, אני מאמין שהוא עוד יעלה את הרמה שלו בצד ההתקפי, אבל אני לגמרי שמח שיש לנו ישראלי כזה בסגל.

אמארה סטודמאייר (מסיים חוזה, 160K) - אולי יש לי דעה לא פופולרית, אבל אם מצליחים לסגור עם אמארה על חוזה סביר (עד 300K) אני משאיר אותו בלי לחשוב פעמיים. בעיניי בליגה הוא נכס ויכול לתת דקות מנוחה להאנטר ובלאק, וראינו העונה כמה זה חשוב ומשמעותי.

דני אבדיה (מסיים חוזה, 35K) - בהצלחה בNBA חבר, היה תענוג לראות אותך משחק פה ככה בגיל הזה.

סנדי כהן (חוזה מובטח, 100K) - אני מקווה מאוד שבמהלך הקיץ יצליחו לאזרח אותו כי זה יהיה מאוד חשוב עבור הסגל בעונה הבאה, אבל אם לא אז לנסות להשאיל לקבוצת יורוקאפ\ליגת אלופות במהרה ואפילו לנסות להיפטר מהחוזה אם אפשר.

אז בתכלס לפי איך שאני רואה את זה מנקודת המבט שלי, ככה צריכה להיראות תמונת הסגל מבחינת שחקנים שיישארו :

1. X, X.
2. ווילבקין, X, דיבה, X.
3. בראיינט, זוסמן, קלויארו.
4. X, כספי, כהן.
5. בלאק, האנטר, סטודמאייר.

2 סימני שאלה - וולטרס + סנדי כהן.

וזה בעצם מציב למכבי 3 מטרות על לקיץ הקרוב :
1. החתמת רכז בכיר במקומו של וולטרס (ככל הנראה) שישב טוב לצידו של ווילבקין.
2. החתמת 4 ברמה גבוהה מאוד (השקעה לפחות של מיליון) ולא פציע שיוכל לאייש את העמדה ללא חששות יחד עם קלויארו וכספי(הפצוע).
3. החתמת שוטינג\קומבו גארד מוכח במקומו של טיילר דורסי שיתאים לשחק לצידו של הרכז שיוחתם.

*מטרה נוספת היא החתמת טי ג'יי ליף שכמובן הגעה שלו תוכל להוריד הרבה לחץ ובמצב כזה ההחתמה של הזר לא תצטרך להיות בסכום גבוה.

מסכים מאוד.
לגבי ג'ייק אני מעדיף שחקן שיוכל להוות פקטור גם ביורוליג. כהן הגנתית לא כזה ואני מעדיף את ליף (אם לא מגיע אז גינת) ודורסי כישראלים במקומו ולא כתוספת.
את בראינט הייתי ממקם בעמדה הטבעית לו: עמדה 2 ומביא לעמדה 3 את ג'רמאר גאלי כהימור מבטיח ולעמדה 3 את לוצ'יץ' המצוין מביירן.
אני חושב שבלאק סנטר ענק אבל אם ישאר פציע, מעדיף את דובלג'ביץ על פניו.
בעמדה 1 אנחנו צריכים זר ומחליף ישראלי ואני עדיין סבור שים מדר/בלאט ישתלבו נהדר בתפקיד.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי MTAbasket » 14 מרץ 2020, 15:09

מה דעתכם על סגל כזה:
X, דיבה, בלאט
סקוטי, בראיינט
זוסמן, גרין/ אנדרסון, סנדי?, *
ליף/ זר, תומאס/וויטינגטון, כהן,*
בלאק/זר, האנטר, וויטי

*- כספי, אם יחזור

רעיונות לרכז?

חשבתי על קאדים אלן או קמרון פיין אבל זה משאיר אותנו אם קו אחורי ננסי
MTAbasket

הודעהעל ידי בשלות » 14 מרץ 2020, 15:22

איך אנשים בטוחים שבלאט יגיע למכבי ?
אין לו חוזה בירושלים ?

דרך אגב, מה דעתכם על גולן גוט כמחליף לאבדיה?
בשלות

מחשבות לקראת עונת 2020/21

הודעהעל ידי Jack55 » 14 מרץ 2020, 15:27

בשלות כתב:איך אנשים בטוחים שבלאט יגיע למכבי ?
אין לו חוזה בירושלים ?

בלאט מסיים חוזה הקיץ אבל האמת אני ממש לא אוהב את השמות האלה של הישראלים.
מכבי צריכים 5-6 ישראלים כאשר כהן, כספי, זוסמן ודיבה כבר בטוחים.

אני הייתי משאיר את אמארה, זה נראלי עדיף על כל מיני יפתח זיוים וגולן גוטים למיניהם, מה שגם אתה צריך מישהו שישחק בליגה בעונה שהאנטר בן 35 ובלאק אחריי פציעה ארוכה.
ובנוסף אליו (שזה כבר 5) סנדי כהן הוא כרגע האופציה הכי טובה ורלוונטית, נקווה שבאמת יהיה אפשרי לאזרח אותו בקיץ.

*כמובן שליף הוא השם הכי חם כרגע ושאם מצליחים לשים עליו יד אז אמארה כבר לא רלוונטי, אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.

בתכלס הנקודה שלי היא שמכבי צריכה לשאוף להחתים את הישראלים הכי טובים שיש, כל ישראלי אחר יסיים פה כמו יבזורי, משעור וכו...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTAbasket » 14 מרץ 2020, 15:43

Jack55 כתב:
בשלות כתב:איך אנשים בטוחים שבלאט יגיע למכבי ?
אין לו חוזה בירושלים ?

בלאט מסיים חוזה הקיץ אבל האמת אני ממש לא אוהב את השמות האלה של הישראלים.
מכבי צריכים 5-6 ישראלים כאשר כהן, כספי, זוסמן ודיבה כבר בטוחים.

אני הייתי משאיר את אמארה, זה נראלי עדיף על כל מיני יפתח זיוים וגולן גוטים למיניהם, מה שגם אתה צריך מישהו שישחק בליגה בעונה שהאנטר בן 35 ובלאק אחריי פציעה ארוכה.
ובנוסף אליו (שזה כבר 5) סנדי כהן הוא כרגע האופציה הכי טובה ורלוונטית, נקווה שבאמת יהיה אפשרי לאזרח אותו בקיץ.

*כמובן שליף הוא השם הכי חם כרגע ושאם מצליחים לשים עליו יד אז אמארה כבר לא רלוונטי, אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.

בתכלס הנקודה שלי היא שמכבי צריכה לשאוף להחתים את הישראלים הכי טובים שיש, כל ישראלי אחר יסיים פה כמו יבזורי, משעור וכו...

הסיבה לפחות שאני חושב שתמיר בלאט יהיה טוב מאוד למכבי היא בעיקר בגלל שעמדה מספר 1 שתכלול בוודאות רכז זר ואת דיבה בעונה הבאה מעט פגיעה, וראינו את זה העונה גם, אבל אם יחתימו רכז נוסף שייתן כמה דקות ביורוליג, זה יסגור את העמדה הזאת ותמיר בלאט כשחקן הזה גם יחסוך מקום של זר, ככה שזה סוג של "1+1"

ודרך אגב, אני מאוד לא אוהב את זה שמכבי הפכה להיות קבוצה של זרים, ולדעתי הבסיס חייב להיות ישראלים.
אם לא מחשיבים את כספי בעונה הבאה צריך להיות פה 6-7 ישאלים וככה יהיה אפשר להעלות סגל שבו רק 7 זרים

אם סנדי לא יקבל תעודה כחולה גוט הוא בהחלט אופציה
MTAbasket

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: עידן ו־27 אורחים