המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד מגפת הקורונה V2 - ההגבלות חוזרות

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד מגפת הקורונה V2

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 מאי 2020, 15:27

Holiday_Armadillo כתב:
Holiday_Armadillo כתב:השימוש של הישראלים במסכות פשוט מחפיר

תולים אותן על אוזן אחת, הולכים איתן מתחת לסנטר, מורידים כשמדברים, נוגעים בצד החשוף, לא הולכים בכלל (במיוחד ילדים שהם המפיצים הכי גדולים)

פשוט ישראליות לשמה
במקום לרשום את זה מחדש
אין מנוס

התופעה החדשה האהובה עליי היא שהאנשים שפתחו דוכני מסחרה למכירת מסכות לא משתמשים במסכות
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 18 מאי 2020, 17:00

מישהו מלמעלה עושה עלינו ניסוי האם וירוס הקורונה מת בטמפרטורה מעל 40 מעלות...
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי ShiriV » 18 מאי 2020, 20:54

Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כל כך נמאס לי מההתבכיינות בכל מה שנוגע לבתי הספר
כל פעם תירוץ אחר למה לא
ממש קשה לשבת עם מסכות בכיתה ממוזגת

כל מה שקשור בילדים, כולל הילדים עצמם אבל בעיקר המורים וההורים הפכו להיות הדבר הכי שנוא במדינה הזאת
חבורה של עצלנים

אז זהו שלפי ההנחיות צריך גם לפתוח את החלונות, מה שאומר שהמזגן לא כל כך יעיל..
אם לנו בשנת לא נעים לי להגיד איזה היה מזגן שגרם לקוטב הצפוני להרגיש כמו מדבר סהרה אני בטוחה שלמזגנים של היום יש יכולת כזאת
המסכות זה מה שגומר אותם? כאילו אנחנו לא רגילים לימים של 40+ במדינה הזאת, מעולם לא ביטלו לנו בגלל זה בית ספר

נמאס כבר לשמוע על כמה בלתי אפשרי עם מסכות
כולנו עובדים עם מסכות
מספיק עם הפינוק

לא נעים לי להגיד שכשאני הייתי תלמידה בכלל לא היו לנו מזגנים בכיתות.. הפינוק שלנו היה ארבעה מאווררים אחד בכל פינה בחדר כאשר רק שניים מהם עובדים במקרה הטוב, אבל רק אחד מהם מסתובב מצד לצד כי השאר כמובן נשברו. היה קשה אבל אני לא זוכרת שבכינו כל כך על התנאים. זה היה דור לגמרי אחר.

אבל בכל זאת בגלל שההנחייה אומרת שחייבים להשאיר את החלונות פתוחים זה הופך את המזגן (אם דולק בכלל) ללא יעיל ובשרב הישראלי הממוצע לנסות לנשום עם מסיכה בחום הזה זה בלתי אפשרי ורמת הריכוז אצל התלמידים יורדת. אין טעם לנסות להיאבק בזה, צריך להבין את התלמידים ולנסות לשפר את תנאי הלמידה שלהם.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי Jack55 » 18 מאי 2020, 21:17

ShiriV כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:כל כך נמאס לי מההתבכיינות בכל מה שנוגע לבתי הספר
כל פעם תירוץ אחר למה לא
ממש קשה לשבת עם מסכות בכיתה ממוזגת

כל מה שקשור בילדים, כולל הילדים עצמם אבל בעיקר המורים וההורים הפכו להיות הדבר הכי שנוא במדינה הזאת
חבורה של עצלנים

אז זהו שלפי ההנחיות צריך גם לפתוח את החלונות, מה שאומר שהמזגן לא כל כך יעיל..
אם לנו בשנת לא נעים לי להגיד איזה היה מזגן שגרם לקוטב הצפוני להרגיש כמו מדבר סהרה אני בטוחה שלמזגנים של היום יש יכולת כזאת
המסכות זה מה שגומר אותם? כאילו אנחנו לא רגילים לימים של 40+ במדינה הזאת, מעולם לא ביטלו לנו בגלל זה בית ספר

נמאס כבר לשמוע על כמה בלתי אפשרי עם מסכות
כולנו עובדים עם מסכות
מספיק עם הפינוק

לא נעים לי להגיד שכשאני הייתי תלמידה בכלל לא היו לנו מזגנים בכיתות.. הפינוק שלנו היה ארבעה מאווררים אחד בכל פינה בחדר כאשר רק שניים מהם עובדים במקרה הטוב, אבל רק אחד מהם מסתובב מצד לצד כי השאר כמובן נשברו. היה קשה אבל אני לא זוכרת שבכינו כל כך על התנאים. זה היה דור לגמרי אחר.

אבל בכל זאת בגלל שההנחייה אומרת שחייבים להשאיר את החלונות פתוחים זה הופך את המזגן (אם דולק בכלל) ללא יעיל ובשרב הישראלי הממוצע לנסות לנשום עם מסיכה בחום הזה זה בלתי אפשרי ורמת הריכוז אצל התלמידים יורדת. אין טעם לנסות להיאבק בזה, צריך להבין את התלמידים ולנסות לשפר את תנאי הלמידה שלהם.
כבר היום אמרו בערוץ 12 שצפויים לבטל את חובת חבישת המסכות בכיתה, תוך יומיים הבינו שזה לא באמת הגיוני.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 19 מאי 2020, 01:09

קל להתלונן על התלמידים והמורים אבל להתלונן על התלונות שלהם לפעמים יותר מנותק מהמציאות.
בואו נגיד את זה ככה, 40 מעלות, בלי מזגן (המזגנים במערכת החינוך שווים לכלום גם אם החלונות סגורים) ועם מסיכות זה לא אפשרי, לא צריך להיות תלמיד או מורה בשביל לדעת את זה, התוכנית לחזרה ללימודים פשוט לא הגיונית.
יש אנשים שאחרי 10 שנים או שיש להם ילדים נוהגין לשכוח את כל הבעיות של הבית ספר והעיקר שהם יקחו מאיתנו את הילדים ואז שום תלונה של הילדים לא מוצדקת, אבל ללמוד ככה זה לא הגיוני
(מזכיר לכם שאת הלימודים שלי סיימתי)

ועם כל הכבוד, כל דור מתלונן על הדור שאחריו אפילן זה היה ביוון העתיקה, אז תעשו טובה חלאס עם זה, זה לא מכבד. תלונות תמיד היו ולומר שאנחנו יותר טובים זה לא באמת נכון. גם הדור שלכם הולך בחוץ בלי מסיכות כי זה קשה לו למרות שלפני שבוע לא היה שרב
Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

ת'רד מגפת הקורונה V2

הודעהעל ידי Jack55 » 19 מאי 2020, 01:18

עזוב העיקר שאנחנו דור של מפונקים, תמיד קל לדבר מהצד.

אשמח שהאנשים שמנסים להציג את התלונות ״כתלונות מפונוקות״ ישבו 5-6 שעות ברציפות בכיתה עם מסיכה שסוגרת לך את כל הפנים וכל זה ב42 מעלות חום(כל השבוע זה יהיה ככה, לא מדובר על יום אחד), כאשר בתוך כל העניין עוד צריך לנסות להתרכז וללמוד חומר לבגרויות.

בכל מקרה כבר עכשיו יצאה הודעה של שר הבריאות שההנחיה הזאת בוטלה, זה היה ברור שמהר מאוד יבינו שזאת החלטה לא הגיונית, בטוח יש פתרונות אחרים הרבה יותר חכמים ונכונים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 מאי 2020, 01:37

Shay_uzan כתב:קל להתלונן על התלמידים והמורים אבל להתלונן על התלונות שלהם לפעמים יותר מנותק מהמציאות.
בואו נגיד את זה ככה, 40 מעלות, בלי מזגן (המזגנים במערכת החינוך שווים לכלום גם אם החלונות סגורים) ועם מסיכות זה לא אפשרי, לא צריך להיות תלמיד או מורה בשביל לדעת את זה, התוכנית לחזרה ללימודים פשוט לא הגיונית.
יש אנשים שאחרי 10 שנים או שיש להם ילדים נוהגין לשכוח את כל הבעיות של הבית ספר והעיקר שהם יקחו מאיתנו את הילדים ואז שום תלונה של הילדים לא מוצדקת, אבל ללמוד ככה זה לא הגיוני

ועם כל הכבוד, כל דור מתלונן על הדור שאחריו אפילן זה היה ביוון העתיקה, אז תעשו טובה חלאס עם זה, זה לא מכבד. תלונות תמיד היו ולומר שאנחנו יותר טובים זה לא באמת נכון. גם הדור שלכם הולך בחוץ בלי מסיכות כי זה קשה לו למרות שלפני שבוע לא היה שרב

בגדול זה נכון, הטיעונים האלה אכן חוזרים על עצמם כל דור מחדש. הדוגמה הקלאסית מבחינתי זה שבתחילת שנות ה20 היו תלונות על זה ש"הילדים של היום רק יושבים וקוראים ספרים כל היום". הטיעונים האלה כמובן מגוחכים ושגויים, האנושות רק הולכת ומשתבחת בכל דור שעובר, אחרת היא הייתה נתקעת במקום, הולכת אחורה או מפסיקה להתקיים.

הנקודה אבל היא שמתחילת המשבר הזה, כל הנוגעים בצורה כזאת או אחרת למערכת החינוך, קרי מורים, הורים ותלמידים, לא הפסיקו להתלונן אפילו לשנייה אחת. כל היום תלונות על כל דבר שהוא. זה תפס חלק גדול מאוד בשיח הציבורי בזמן שיש מיליון מובטלים, אנשים מתים וכו'. אז לאנשים נמאס, ובצדק גדול מאוד. אחרי שאכלו לנו את הראש כל היום כמה המורים מסכנים, או כמה התלמידים לא יכולים להתרכז בזום או על איך ההורים המסכנים משתגעים עם הילדים בבית, לאנשים יש מעט מאוד סבלנות על למידה עם מסיכה בכיתה. שיסתמו קצת את הפה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 מאי 2020, 04:31

MTA2311 כתב:
Shay_uzan כתב:קל להתלונן על התלמידים והמורים אבל להתלונן על התלונות שלהם לפעמים יותר מנותק מהמציאות.

בגדול זה נכון, הטיעונים האלה אכן חוזרים על עצמם כל דור מחדש. הדוגמה הקלאסית מבחינתי זה שבתחילת שנות ה20 היו תלונות על זה ש"הילדים של היום רק יושבים וקוראים ספרים כל היום". הטיעונים האלה כמובן מגוחכים ושגויים, האנושות רק הולכת ומשתבחת בכל דור שעובר, אחרת היא הייתה נתקעת במקום, הולכת אחורה או מפסיקה להתקיים.

הנקודה אבל היא שמתחילת המשבר הזה, כל הנוגעים בצורה כזאת או אחרת למערכת החינוך, קרי מורים, הורים ותלמידים, לא הפסיקו להתלונן אפילו לשנייה אחת. כל היום תלונות על כל דבר שהוא. זה תפס חלק גדול מאוד בשיח הציבורי בזמן שיש מיליון מובטלים, אנשים מתים וכו'. אז לאנשים נמאס, ובצדק גדול מאוד. אחרי שאכלו לנו את הראש כל היום כמה המורים מסכנים, או כמה התלמידים לא יכולים להתרכז בזום או על איך ההורים המסכנים משתגעים עם הילדים בבית, לאנשים יש מעט מאוד סבלנות על למידה עם מסיכה בכיתה. שיסתמו קצת את הפה.
יאפ

(שיירשם שאני חושבת שאנחנו הולכים אחורה)
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 19 מאי 2020, 09:49

בפועל הישראלים רק מתלוננים בלי סוף.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי felix_r » 19 מאי 2020, 12:42

תמונה
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 19 מאי 2020, 13:32

באסוש קצת. לרומי יש קוצר ראייה אז עשינו לה משקפיים...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 19 מאי 2020, 13:46

jol9 כתב:באסוש קצת. לרומי יש קוצר ראייה אז עשינו לה משקפיים...

איך זה קשור לקורונה? :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 19 מאי 2020, 13:51

felix_r כתב:

איך זה קשור לקורונה? :)

לא קשור... אבל הכי קרוב שמצאתי... :laugh1
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 מאי 2020, 14:17

למה באסה?
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי A.Parker » 19 מאי 2020, 16:17

קודם כל, התלונות הם על זה שאותם אנשים מתלוננים בכל תרחיש, ועוד כשבמקביל מגזרים אחרים סובלים פי כמה וכמה מהם.
ולגבי עניין הדורות. אני מניח שכל דור כמעט מפונק יותר מקודמו, אבל אין פה חוקיות שתקפה לכולם. אני לא ארחיב על איפה זה בא לידי ביטוי כי כבר כתבתי על זה בעבר ואין לי כח להיכנס לזה שוב. אפילו כאן בפורום יש כמה בני נוער שמתלוננים על כל דבר קטן ועושים מכל דבר פיל.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 19 מאי 2020, 18:55

MTA2311 כתב:

למה באסה?

לא, האמת בקטנה. אבל אתה יודע איך זה...

אתה מוזמן להרגיע אותי אגב.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 מאי 2020, 19:01

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:

למה באסה?

מה יש לך? כולה משקפיים, מה זה הקוקסינליות הזאת
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 19 מאי 2020, 19:05

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:

למה באסה?

זה נכון, אבל מצד שני זה היה מהיר כזה. כאילו באנו לרופאה (נחמדה ביותר), בדיקה של 2 דקות וזהו. יש לה 0.5 בעין אחת ו-1 בעין השניה.
היא תשתמש במשקפיים בכיתה ואולי בקולנוע. ככה שזה באמת בקטנה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 19 מאי 2020, 19:18

jol9 כתב:
MTA2311 כתב:

למה באסה?

אל תהיה קוקסינל מטומטם משקפיים זה אחלה

נרגעת מתוק?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 19 מאי 2020, 19:20

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:

למה באסה?

זה נכון, אבל מצד שני זה היה מהיר כזה. כאילו באנו לרופאה (נחמדה ביותר), בדיקה של 2 דקות וזהו. יש לה 0.5 בעין אחת ו-1 בעין השניה.
היא תשתמש במשקפיים בכיתה ואולי בקולנוע. ככה שזה באמת בקטנה.
זה שטויות, לשני אחיינים שלי יש משקפיים
חוץ מזה שילדים יכולים להיות קצת לא זהירים זה לא ביג דיל

עדיין לא מבינה מה האבל
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־30 אורחים