המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

מכבי ובלאק סיכמו על סיום דרכו במועדון

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: מכבי ובלאק סיכמו על סיום דרכו במועדון

הודעהעל ידי שמואל1 » 24 מאי 2020, 01:19

ShiriV כתב:אז רגע, למה הוא באמת עזב? הפציעה? סיבה משפחתית? מכבי רצתה לחסוך? כל העמימות הזאת מוציאה מהדעת..
למרות הנסיבות זה יום עצוב מבחינתי. אהבתי אותו מאוד עד שנפצע לפני 30 שנה ומאז נעלמו עקבותיו. מאחלת לו רק טוב ושיהיה למכבי בהצלחה לאתר עוד מציאה כמוהו בזמנו..

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk
כנראה שילוב של הכל. לשני הצדדים היה אינטרס לחתוך. מכבי מבחינה כלכלית, טאריק מסיבותיו האישיות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 24 מאי 2020, 07:03

Shay_uzan כתב:מכבי וסנטרים זה או הצלחה ענקית או כישלון מפואר, אני לא יודע עד כמה זיזיץ מתאים נטו כי הוא לא סנטר פותח. אני לא מכיר את זיזיץ יותר מידי אבל הכוונה היא להביא סנטר מחליף ואני חושש מזה כי אותלו לא צעיר, הוא יסיים את העונה הבאה בגיל 35 ויש לי חשש שאם לא יהיה משהו משמעותי שיוריד לו מהעומס הוא יתקשה כפותח בעונה הבאה.

לגבי הכמה מכבי תשלם לבלאק, אני בספק שהיא תצא מופסדת מזה, בסוף הבקשה הגיעה מהשחקן.

נימה אישית לסוף, רציתי שבלאק יבוא לקבוצה 3 שנים לפני שהוא חתם ואני שמח שהוא הגיע ועצוב שזה נגמר ופחות נראה אותו אבל מקווה שהוא יתאושש מהפציעה ויחזור לפה בשלב אחר בקרירה שלו

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

מה הופך את זיזיץ׳ ל״לא סנטר פותח״?
גם בתור רוקי בן 20 הוא היה סנטר לגיטימי בקבוצה מצויינת.

כבר שיתף פעולה בצורה מוצלחת עם ווילבקין, כבר מוכר מצויין במועדון, ובבגאז׳ אסף עוד ניסיון nba לא מבוטל.

הוא סנטר ״קלאסי״ וזה המינוס היחיד שלו. באירופה עדיין יש לשחקנים האלה מקום.
אני לגמרי רואה אותו יושב על המולד של מילוטינוב, לצורך העניין. יאניס יידע איך לעבוד איתו.

נקווה שזה יקרה.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אחדשיודע » 24 מאי 2020, 12:03

ShiriV כתב:אז רגע, למה הוא באמת עזב? הפציעה? סיבה משפחתית? מכבי רצתה לחסוך? כל העמימות הזאת מוציאה מהדעת..
למרות הנסיבות זה יום עצוב מבחינתי. אהבתי אותו מאוד עד שנפצע לפני 30 שנה ומאז נעלמו עקבותיו. מאחלת לו רק טוב ושיהיה למכבי בהצלחה לאתר עוד מציאה כמוהו בזמנו..

Sent from my LG G7 ThinQ using Tapatalk

אכן.
אחדשיודע

הודעהעל ידי Jack55 » 24 מאי 2020, 12:23

החציל האצטקי כתב:
Shay_uzan כתב:מכבי וסנטרים זה או הצלחה ענקית או כישלון מפואר, אני לא יודע עד כמה זיזיץ מתאים נטו כי הוא לא סנטר פותח. אני לא מכיר את זיזיץ יותר מידי אבל הכוונה היא להביא סנטר מחליף ואני חושש מזה כי אותלו לא צעיר, הוא יסיים את העונה הבאה בגיל 35 ויש לי חשש שאם לא יהיה משהו משמעותי שיוריד לו מהעומס הוא יתקשה כפותח בעונה הבאה.

לגבי הכמה מכבי תשלם לבלאק, אני בספק שהיא תצא מופסדת מזה, בסוף הבקשה הגיעה מהשחקן.

נימה אישית לסוף, רציתי שבלאק יבוא לקבוצה 3 שנים לפני שהוא חתם ואני שמח שהוא הגיע ועצוב שזה נגמר ופחות נראה אותו אבל מקווה שהוא יתאושש מהפציעה ויחזור לפה בשלב אחר בקרירה שלו

כבר שיתף פעולה בצורה מוצלחת עם ווילבקין, כבר מוכר מצויין במועדון, ובבגאז׳ אסף עוד ניסיון nba לא מבוטל.

אני לגמרי רואה אותו יושב על המולד של מילוטינוב, לצורך העניין. יאניס יידע איך לעבוד איתו.

נקווה שזה יקרה.
אני חושב ששילוב שלו עם האנטר מאוד יכול לעבוד וגם השכר שלו לא צריך להיות כל כך גבוה ככה שזה ישחק לטובתנו.
זה שחקן שפוטנציאלית יכול להתפתח להרבה יותר מוכשר וטוב אז לדעתי שווה ללכת על זה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי felix_r » 24 מאי 2020, 21:26

החציל האצטקי כתב:

נקווה שזה יקרה.

תגיד לי משהו. אני זוכר שאצל בלאט ז'יז'יץ' היה טוב מאוד בהתקפה, אבל חור בהגנה. אתה חושב שהוא השתפר בהגנה ב NBA?
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Shay_uzan » 25 מאי 2020, 00:26

החציל האצטקי כתב:

נקווה שזה יקרה.
לפי הדיווחים על הכוונות להחתים אותו כסנטר מחליף וצעיר...
אם יקודם לחמישיה או יקח 20+ דקות כל משחק אז זה משהו אחר, אבל עד כה בדיווחים דובר על כינור שני להאנטר, אני לא הייתי בונה על זה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 מאי 2020, 07:06

felix_r כתב:תגיד לי משהו. אני זוכר שאצל בלאט ז'יז'יץ' היה טוב מאוד בהתקפה, אבל חור בהגנה. אתה חושב שהוא השתפר בהגנה ב NBA?

קשה לדעת אם הוא השתפר, כי באן בי איי הוא היה צריך לשמור קצת אחרת בגלל החוקים (3 שניות בהגנה) והריווח.
מה שיש לו זה כוח ואורך, וזה גם חשוב. הוא גם זכור לי כריבאונדר מצויין. הוא לא נייד מספיק כדי לכסות גארדים או להחליף בפיק אנד רול.
הוא כנראה יהיה שומר ברמה של בלאק, אבל מבחינתי גם הגנה ברמה של ריינולדס עם התקפה משופרת יכול להיות ״פייר אינף״.

יאניס אמור לדעת להסתדר עם זה.
מול מצ׳ אפים מסויימים יהיה לנו יתרון (נניח, טאבארס), ובכל מקרה האנטר כאן כדי לשחק ולהיות עוגן משמעותי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי אנטוניו » 25 מאי 2020, 08:54

למה שזיזיץ יבוא למכבי תמורת סכום נמוך ולא יחתום למשל בצסקא או בפילזן ?
סמל אישי של המשתמש
אנטוניו

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 25 מאי 2020, 10:05

אנטוניו כתב:למה שזיזיץ יבוא למכבי תמורת סכום נמוך ולא יחתום למשל בצסקא או בפילזן ?

גדל בספליט, הגיע לכאן בגיל 16 יחד עם בנדר, אח שלו לקח יורוליג עם מכבי, קשר חם עם ניקולה, לירון פנאן שתדחוף מהכיוון השני, היכרות מוקדמת עם ווילבקין, הזדמנות מצויינת לשתף פעולה עם וטרן מעולה כמו האנטר ומאמן שיידע ללטש אצלו אספקטים חלשים

לא יודע אם צסקא או אפס בעניין בכלל, אבל מכבי וז׳יז׳יץ׳ בקשר כבר תקופה ארוכה- אני מעריך שזה בעיקר עניין של אן בי איי או מכבי.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 25 מאי 2020, 10:25

צסקא כבר כמה שנים בונה על מילוטינוב
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי Jack55 » 25 מאי 2020, 14:20

דיווח: זניט וחימקי מנסות לצרף את טאריק בלאק
שתי הקבוצות העשירות מרוסיה רוצות להחתים את הסנטר (28, 2.06) ששיחק בשתי העונות האחרונות אצל הצהובים והעונה שיחק רק 11 משחקי יורוליג בשל פציעה
https://m.one.co.il/Mobile/Article/359723.html
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Jack55 » 27 מאי 2020, 02:06

סרטון פרידה מבלאק - הרגעים והמהלכים הכי יפים

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי שמוליק » 27 מאי 2020, 09:45

מפלצת. חבל שהפך להיות פריך.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי אדגר פו » 27 מאי 2020, 09:58

להיות מפלצת זה גם אופי.
אני מהדור שראה את ארל וויליאמס שהיה בזמנו חיה רעה פיזית אבל היה לו גם אופי של " אל תתעסקו איתי כי זה יגמר רע ". לא הבחנתי בתכונה הזאת אצל בלאק.

בלי קשר, יופי של קליפ. בסופו של דבר נהנתי לא מעט מהשחקן הזה בסך הכול.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי שמואל1 » 30 יולי 2020, 21:31

הפודקאסט של עומרי כספי - Omri Casspi Podcast - #16 - Tarik Black טאריק בלאק - פרידה ותודה למכבי!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 30 יולי 2020, 23:08

אדגר פו כתב:להיות מפלצת זה גם אופי.
אני מהדור שראה את ארל וויליאמס שהיה בזמנו חיה רעה פיזית אבל היה לו גם אופי של " אל תתעסקו איתי כי זה יגמר רע ". לא הבחנתי בתכונה הזאת אצל בלאק.

בלי קשר, יופי של קליפ. בסופו של דבר נהנתי לא מעט מהשחקן הזה בסך הכול.

אצל בלאק זה היה יותר "אל תשרקו לי פאול נוסף כי אני עוד מעט אבכה"
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדם » 30 יולי 2020, 23:39

גם אחרי הראיון הזה לא הבנתי למה הוא עזב ולא חוזר לפחות.
הרי אתה אוטוטו כנראה תחתום איפשהו באירופה והקורונה תמשיך וכנראה המשפחה שאתה טוען שבגללה עזבת עדין לא תגיע איתך ,ואם כן אז למה לא למכבי?.
בנוסף היתה מחאה יש קורונה ,סבבה יכלת לבקש לא לחזור לטורניר הזה ולנוח ולחזור לעונה הקרובה ובכל זאת זה הסתיים בעזיבה.
לא מובן לא ברור,טוען שאוהב את העיר ואת הקבוצה ושלא יחזור ללבוש,את המדים ,למה בכזו נחרצות הרי זה ביזנס ,אפילו פארגו חזר פעמים,אז מה הגורם ולמה בכזו נחרצות וסיום כזה.
שכר מצוין היה לו ,במה מרכזית ,קבוצת צמרת .
אדם

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 יולי 2020, 23:55

נראה לי די ברור שיש בסיפור הזה יותר ממה ששני הצדדים מצהירים
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 31 יולי 2020, 00:21

כבר שכחתם את הסתירות שהיו בין הפוסט שלו על הפציעה לבין המידע שמכבי מסרה לתקשורת, שבעקבותה טאריק הסיר את הפוסט?
ברור שיש פה הרבה מעבר.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 31 יולי 2020, 00:39

שמואל1 כתב:כבר שכחתם את הסתירות שהיו בין הפוסט שלו על הפציעה לבין המידע שמכבי מסרה לתקשורת, שבעקבותה טאריק הסיר את הפוסט?
ברור שיש פה הרבה מעבר.

לדעתי, הכל פשוט מאוד. הוא לא ממש מוכן לרדת בדרישות השכר שלו, ומכבי מצידה לא יכולה להמר בסכום כזה על שחקן פציע. במיוחד לא במצבה הפיננסי העכשיוי.

תשימו לב, שאף קבוצת יורוליג אחרת לא קפצה עליו
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, Majestic-12 [Bot] ו־33 אורחים