המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

טורניר הכדורסל האולימפי - זהב לארה"ב, בלאט זוכה בארד

Re: טורניר הכדורסל האולימפי - בלאט זוכה בארד!

הודעהעל ידי felix_r » 12 אוגוסט 2012, 11:38

איזה שחקן שבד! ענק! הציל את בלאט!!!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

Re: טורניר הכדורסל האולימפי - מישהו יעצור את ארה"ב?

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2012, 11:42

misha כתב:
jol9 כתב:תכלס... לא הייתי רוצה לעשות את זה לבלאט, כי אני מאוד אוהב את המאמן הזה, אבל לא הגיע הזמן שיזרקו את כל הפנסיונרים וייתנו לדייויד לאמן את נבחרת ישראל?

לא יודע כמה הוא ירצה אחרי כל הסיפור ההוא עם התעודה..

טוב, זה כבר מים מתחת לגשר...
אני חושב שלדייויד זה יצא יותר טוב - אליפות אירופה, מדלייה אולימפית, ועוד כמה וכמה הישגים עם הנבחרת הרוסית. כמובן גם מעמד בכיר בעולם הכדורסל
וגם לא מעט כסף.

אני חושב שהוא יכול לעשות דברים נפלאים בנבחרת. כאן אין קירילנקו, חריאפה ושבד, אבל יש כאן סה"כ סגל שמבחינת הפוטנציאל צריך להיות יותר גבוה ממה שהוא עכשיו.
הוא ממש יכול להיות הגנרל של הנבחרת הזאת.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2012, 11:48

rc4991 כתב:
jol9 כתב:יש מדליה!!!!!

למישהו היו טענות לשבד??

טורניר נפלא, ועכשיו שייצא לחופש של חודש. אי אפשר להחזיק ככה כ"כ הרבה חודשים ברציפות.

לי,הוא שחקן מאוד מוכשר(ואמרתי את זה עוד לפני שהתחילה העונה שעברה וכולם אמרו שהוא לא יצליח)אבל בטורניר הזה הוא נהיה אגואיסט
כנראה שהוא למד דבר או שניים מתאודוסיץ'

מה זה "נהיה אגואיסט"? הוא לא אגואיסט. הוא היה בהחלט פחות טוב בטורניר הזה, אבל המדליה הזאת רשומה בעיקר על שמו.

אני חושב שמיניסוטה הולכת להנות ממנו מאוד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 12 אוגוסט 2012, 11:53

rc4991 כתב:
jol9 כתב:תכלס... לא הייתי רוצה לעשות את זה לבלאט, כי אני מאוד אוהב את המאמן הזה, אבל לא הגיע הזמן שיזרקו את כל הפנסיונרים וייתנו לדייויד לאמן את נבחרת ישראל?

הלוואי שהוא יאמן את הנבחרת.בראיון לפני שבועיים לישראל היום הוא אמר:"אני מעריך שזה הקמפיין האחרון שלי. הגיע הזמן שאחתום בנבחרת אחרת, הנבחרת של הבית."
זאת אומרת שהוא רוצה לאמן את הנבחרת?

הוא התכוון שהוא ככל הנראה יחליף את coach k בנבחרת ארצות הברית.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוגוסט 2012, 11:58

jol9 כתב:
rc4991 כתב:

למישהו היו טענות לשבד??

טורניר נפלא, ועכשיו שייצא לחופש של חודש. אי אפשר להחזיק ככה כ"כ הרבה חודשים ברציפות.

לי,הוא שחקן מאוד מוכשר(ואמרתי את זה עוד לפני שהתחילה העונה שעברה וכולם אמרו שהוא לא יצליח)אבל בטורניר הזה הוא נהיה אגואיסט

מה זה "נהיה אגואיסט"? הוא לא אגואיסט. הוא היה בהחלט פחות טוב בטורניר הזה, אבל המדליה הזאת רשומה בעיקר על שמו.

כמה משחקים שלהם ראית? כי אני ראיתי את רובם ושבד היה די אגואיסט בהם ואפילו בלאט הודה ששבד הסתחרר מההצלחה שלו בראיון ל-103 fm
שוב,אין ספק שהוא סופר מוכשר ואני מהראשונים ואולי אף הראשון שהחזיק ממנו כשחקן מצויין אבל בטורניר הזה הוא נהיה אגואיסט,כנראה לאור ההצלחה שלו בשנה האחרונה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוגוסט 2012, 12:01

MTA2311 כתב:
rc4991 כתב:

הלוואי שהוא יאמן את הנבחרת.בראיון לפני שבועיים לישראל היום הוא אמר:"אני מעריך שזה הקמפיין האחרון שלי. הגיע הזמן שאחתום בנבחרת אחרת, הנבחרת של הבית."

הוא התכוון שהוא ככל הנראה יחליף את coach k בנבחרת ארצות הברית.

לך תדע אם עוד כמה שנים הוא באמת יאמן שם..
הוא זכה לפרסום גדול ובינלאומי(לא שהוא היה אנונימי)בזכות ההצלחה באולימפיאדה ואני חושב שאם הוא היה מעפיל לגמר ומשחק מול הדרים טים הוא בכלל היה מקבל מסע פרסום גדול
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2012, 12:04

rc4991 כתב:
jol9 כתב:
rc4991 כתב:

למישהו היו טענות לשבד??

כמה משחקים שלהם ראית? כי אני ראיתי את רובם ושבד היה די אגואיסט בהם ואפילו בלאט הודה ששבד הסתחרר מההצלחה שלו בראיון ל-103 fm
שוב,אין ספק שהוא סופר מוכשר ואני מהראשונים ואולי אף הראשון שהחזיק ממנו כשחקן מצויין אבל בטורניר הזה הוא נהיה אגואיסט,כנראה לאור ההצלחה שלו בשנה האחרונה

ראיתי כמה שיכלתי. שוב אני אומר, שחקן שהוא לא אגואיסט ביסודו לא הופך פתאום לאגואיסט.
היכולת הלא כ"כ טובה שלו גרמה לו כנראה לנסות דברים שונים ממה שהוא רגיל בדר"כ.

בכל מקרה, זה לא ממש משנה, כי מכאן ועד ל"לא הייתי רוצה אותו בשום קבוצה שאני אוהד" המרחק הוא גדול.
הייתי מאוד רוצה לראות אותו במכבי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוגוסט 2012, 12:09

jol9 כתב:
rc4991 כתב:
jol9 כתב:
rc4991 כתב:

למישהו היו טענות לשבד??

ראיתי כמה שיכלתי. שוב אני אומר, שחקן שהוא לא אגואיסט ביסודו לא הופך פתאום לאגואיסט.
היכולת הלא כ"כ טובה שלו גרמה לו כנראה לנסות דברים שונים ממה שהוא רגיל בדר"כ.

בכל מקרה, זה לא ממש משנה, כי מכאן ועד ל"לא הייתי רוצה אותו בשום קבוצה שאני אוהד" המרחק הוא גדול.
הייתי מאוד רוצה לראות אותו במכבי.

אני לא אמרתי משפט כזה ואני בהחלט רוצה שחקן מוכשר כמוהו בקבוצה,ניתן לבלאט לטפל לו באגו :tongue3
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי LIAV10 » 12 אוגוסט 2012, 12:10

חחחחחח מצחיק מאוד, לפני כמה שנים הוא הציע את עצמו ולא נתנו לו את המשרה בטענה שאין לו תעודת מאמן, מזה אפשר להסיק שלא חשבו שהוא מספיק טוב..
מאז הוא לקח אליפות אירופה וארד באולימ פיאדה ועוד תארים מכובדים, אבל עדייו בלי תעודת מאמן, הוא לא מספיק טוב לנבחרת שלנו, במיוחד שיש לנו כבר את המאמן של מחזיקת הגביע של הליגה הבלגית החזקה ומאמן אלופת הולנד המעצמת כדורסל לשעבר..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי LIAV10 » 12 אוגוסט 2012, 12:12

rc4991 כתב:

מסצ'וסטס, ארה"ב, דרים טים.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 אוגוסט 2012, 14:00

jol9 כתב:
misha כתב:

לא יודע כמה הוא ירצה אחרי כל הסיפור ההוא עם התעודה..

טוב, זה כבר מים מתחת לגשר...
אני חושב שלדייויד זה יצא יותר טוב - אליפות אירופה, מדלייה אולימפית, ועוד כמה וכמה הישגים עם הנבחרת הרוסית. כמובן גם מעמד בכיר בעולם הכדורסל
וגם לא מעט כסף.

אני חושב שהוא יכול לעשות דברים נפלאים בנבחרת. כאן אין קירילנקו, חריאפה ושבד, אבל יש כאן סה"כ סגל שמבחינת הפוטנציאל צריך להיות יותר גבוה ממה שהוא עכשיו.
הוא ממש יכול להיות הגנרל של הנבחרת הזאת.

אני בטוחה שכל האגו באיגוד הכדורסל בראשותו של מר "ג'ל בשיער" קופל, גם יתנו לו להיות הגנרל של הנבחרת בזמן שהם כמובן לוקחים צעד אחורה.... :nono
תמונה
"להצלחה אבות רבים אך הכישלון יתום הוא".
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוגוסט 2012, 14:16

למה הספרדים ממצים את הפוטנציאל שלהם רק כשהם משחקים מול ארה"ב?
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי misha » 12 אוגוסט 2012, 14:48

58-59 לארה"ב במחצית. אחלה משחק בינתיים, הספרדים נותנים פייט. במשחקים הקודמים ארה"ב ברחו אחרי שהעלו את האינטנסיביות במחצית השנייה, נראה אם זה יקרה גם פה.

נבארו נהדר עד עכשיו עם 19 נק'.
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

הודעהעל ידי jol9 » 12 אוגוסט 2012, 15:16

איזה משחק גדול.
השופטים הפסיקו להפריע ופתאום רואים אחלה כדורסל.

דוראנט לוהט. אי אפשר לעצור אותו בכלל כשהוא בזון שלו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 אוגוסט 2012, 15:21

rc4991 כתב:למה הספרדים ממצים את הפוטנציאל שלהם רק כשהם משחקים מול ארה"ב?

אל תשכח שיש הבדל ברמה המנטלית כשהם מגיעים לכל יתר המשחקים במחשבה היהירה (ואולי גם קצת נכונה) שהם הנבחרת השניה הכי טובה בטורניר הזה, וכל יריבה שאינה ארה"ב קטנה עליהם, לבין להגיע למשחק בידיעה שאתה האנדרדוג המובהק ואף אחד לא נותן לך סיכוי וכל מה שנשאר לך זה להפתיע
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוגוסט 2012, 15:38

חנו'ש כתב:

אל תשכח שיש הבדל ברמה המנטלית כשהם מגיעים לכל יתר המשחקים במחשבה היהירה (ואולי גם קצת נכונה) שהם הנבחרת השניה הכי טובה בטורניר הזה, וכל יריבה שאינה ארה"ב קטנה עליהם, לבין להגיע למשחק בידיעה שאתה האנדרדוג המובהק ואף אחד לא נותן לך סיכוי וכל מה שנשאר לך זה להפתיע

ועדיין לא צריך להיות פער כל כך תהומי ברמת המשחק שלהם
אגב,אני לא בטוח שספרד הנבחרת השניה הכי טובה ויש סיכוי שארגנטינה טובה יותר
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי חנו'ש » 12 אוגוסט 2012, 15:45

rc4991 כתב:
חנו'ש כתב:

ועדיין לא צריך להיות פער כל כך תהומי ברמת המשחק שלהם
אגב,אני לא בטוח שספרד הנבחרת השניה הכי טובה ויש סיכוי שארגנטינה טובה יותר

אני לא מדברת על הנבחרת השניה הכי טובה ברמה האוביקטיבית (שעל זה אפשר להתווכח), אני מתכוונת באיך ששחקני נבחרת ספרד רואים את עצמם.
תמונה
חנו'ש
מכורה ל cookie jam

הודעהעל ידי rc4991 » 12 אוגוסט 2012, 15:49

ארה"ב זוכה בזהב אחרי 107-100 על ספרד
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

Re: טורניר הכדורסל האולימפי - זהב לארה"ב, בלאט זוכה בארד

הודעהעל ידי LIAV10 » 12 אוגוסט 2012, 15:55

אם בראיינט ודוראנט לא היו משחקים זה היה 20 הפרש לארה״ב, פשוט רבו על הMVP וחירבו את המשחק..
את דוראנט אהבתי עד היום, עכשיו אני מבין שהוא מאותו חומר אגואיסטי של בראיינט שתמיד שנאתי..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

Re: טורניר הכדורסל האולימפי - זהב לארה"ב, בלאט זוכה בארד

הודעהעל ידי Dperk » 12 אוגוסט 2012, 15:58

LIAV10 כתב:אם בראיינט ודוראנט לא היו משחקים זה היה 20 הפרש לארה״ב, פשוט רבו על הMVP וחירבו את המשחק..
את דוראנט אהבתי עד היום, עכשיו אני מבין שהוא מאותו חומר אגואיסטי של בראיינט שתמיד שנאתי..

ממש לא, היום הוא קצת התפרע אבל בכללי הוא אחד הסופרסטארים הכי קבוצתיים בNBA.
Dperk

הקודםהבא

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־4 אורחים