המשחק הקרוב: מכבי Playtika ת"א נגד וילרבאן, 19 במרץ, שלישי, 21:05

כדורסל 3 על 3 יגיע למיינסטרים?

כדורסל 3 על 3 יגיע למיינסטרים?

הודעהעל ידי misha » 14 אוגוסט 2012, 17:32

אחרי ההצלחה של טורניר הכדורסל בלונדון 2012 בוועד האולימפי מחפשים חידושים וענפים נוספים לרענון המשחקים האולימפיים. מזכ"ל פיב"א פטריק באומן הציע לוועד להכניס לריו 2016 טורניר כדורסל 3 על 3 כחלק אינטגרלי מהמשחקים.

טורנירי 3 על 3 משוחקים בכל העולם, ואפילו נכנסו כבר ב-2010 למשחקים האולימפיים לנוער. פיב"א רוצה ליצור דירוג עולמי שיקבע את הקבוצות הטובות ביותר בענף אחרי שכבר מתקיימות תחרויות כמו אליפות העולם וסבב עולמי. באומן רוצה לקדם גם את הטורנירים הקטנים יותר שנערכים כמו טורניר "גאס מאקר" וכל עוד הם עומדים בכללים, הם ייכנסו לבסיס הנתונים העולמי.

"כמו שלכדורעף יש את כדורעף החופים, כמו שלשחייה יש את השחייה הצורנית, אנחנו רוצים שטורניר 3 על 3 ייכנס גם למשחקים", אמר באומן. אחרי שייקבע הדירוג של הקבוצות מסביב לעולם, כל מדינה תהיה רשאית להמציא לעצמה קריטריון ולבחור את הנבחרת שלה למשחקים. באומן טוען שהוספת הענף למשחקים תעזור להפיץ את הכדורסל מסביב לעולם ותאפשר למדינות לשלוח יותר ספורטאים למשחקים.

כדורסל 3 על 3 כל כך מתרחב שאפילו הגיע לישראל. איגוד הכדורסל קיבל זימון יוקרתי ובפעם הראשונה נבחרת ישראל תשתתף באליפות העולם 3 נגד 3 שתתקיים ב-23 בחודש באתונה. ישראל קיבלה את כרטיס החופשי לטורניר שיימשך 4 ימים וישתתפו בו בין השאר נבחרת ארה"ב, ארגנטינה, ברזיל, מצרים, יוון, צרפת ולבנון ובסך הכל 24 מדינות. את הנבחרת יאמן דניאל גוט ובימים הקרובים יורכב הסגל שיכלול 4 שחקנים, 2 גארדים, פורוורד וסנטר. אבנר קופל בירך על הזימון: "כדורסל 3 נגד 3 נמצא בתנופה אדירה בכל העולם ואנחנו מתכוונים לקדמו גם בארץ. מדובר בזימון יוקרתי. ננסה להרכיב נבחרת טובה ובעתיד להשתלב ברמות הגבוהות ביותר בעולם בתחום זה".

המשחקים האולימפיים כזכור, משנים את פניהם כל הזמן. ענפים יוצאים ונכנסים לפני כל אולימפיאדה והספורטאים נדרשים להיערך בהתאם. רק לאחרונה התבשרה נבחרת השייט של ישראל כי דגם הניל פרייד עליו שטו שחר צוברי ולי קורזיץ יוצא מהמשחקים האולימפיים ובמקומו נכנס ענף הקייט-סרפינג. לפני הניל פרייד שט גל פרידמן על דגם מיסטרל וזכה ב-2 מדליות אולימפיות אך גם המיסטרל הוחלף ב-2005. כעת, יאלצו השייטים לפרוש או להתרגל לדגם החדש בענף החדש. אולי הם בכלל
יעברו לשחק 3 על 3.

http://olympics.sport5.co.il/HTML/artic ... 27662.html
תמונה תמונה

"לכל שחקן יש את הגאווה שלו ומה שמביא לי את הגאווה זה לא הדקות או הנקודות אלא הניצחון"
~דריק שארפ~
סמל אישי של המשתמש
misha

Re: כדורסל 3 על 3 יגיע למיינסטרים?

הודעהעל ידי LIAV10 » 14 אוגוסט 2012, 17:33

הכי כיף כדורסל בחוקי ספורטק..
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי Dperk » 14 אוגוסט 2012, 18:03

מתי גם 1 על 1 יגיע? חלאס עם הגימיקים. אם זה נכנס לאולימפיאדה אני דורש שגם הסטנגה יכנס. מה, לכדורגל לא מגיע ענף גימיק?
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2012, 18:19

לפני 3 על 3 או 1 על 1 קודם כל מתכננים שזה ייכנס לאולימפיאדת 2016 בריו(רציני לגמרי)
תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 14 אוגוסט 2012, 18:24

Holiday_Armadillo כתב:לפני 3 על 3 או 1 על 1 קודם כל מתכננים שזה ייכנס לאולימפיאדת 2016 בריו(רציני לגמרי)
תמונה

מה זה??
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2012, 18:24

Dperk כתב:
Holiday_Armadillo כתב:לפני 3 על 3 או 1 על 1 קודם כל מתכננים שזה ייכנס לאולימפיאדת 2016 בריו(רציני לגמרי)
תמונה

מה זה??

pole dancing
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 14 אוגוסט 2012, 18:28

Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:
תמונה

מה זה??

pole dancing

אה חחחחחחחחחח , אבל זה לא ענף ספורט בכלל.. זה משהו אחר לגמרי. רגע, והמשתתפות גם יבצעו לפ דאנס?
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2012, 18:30

בשביל זה השופטים יצטרכו לשלם יותר
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 14 אוגוסט 2012, 18:32

Holiday_Armadillo כתב:בשביל זה השופטים יצטרכו לשלם יותר

חחחחח השופטים או הקהל?
ובנימה רצינית, מי נפל על הראש (שלא לומר משהו אחר) ומתכנן לאשר את זה כענף אולימפי?? מה השלב הבא??? אני מעדיף לא לחשוב בכלל על ענפי ה"ספורט" שייכנסו בשלב הבא.
Dperk

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 14 אוגוסט 2012, 18:35

Dperk כתב:

חחחחח השופטים או הקהל?
ובנימה רצינית, מי נפל על הראש (שלא לומר משהו אחר) ומתכנן לאשר את זה כענף אולימפי?? מה השלב הבא??? אני מעדיף לא לחשוב בכלל על ענפי ה"ספורט" שייכנסו בשלב הבא.

אני לא חושבת שזה צריך להיות ענף אולימפי(כמובן)אבל אני כן יודעת שזה טרנד מטורף בכל העולם וזה כבר לא רק לחשפניות..ממש ממש לא
במקום לרוץ על הליכונים אנשים משתמשים בזה בשביל להיכנס לכושר
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Dperk » 14 אוגוסט 2012, 18:50

Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:

חחחחח השופטים או הקהל?

אני לא חושבת שזה צריך להיות ענף אולימפי(כמובן)אבל אני כן יודעת שזה טרנד מטורף בכל העולם וזה כבר לא רק לחשפניות..ממש ממש לא

מה רע בלרוץ על הליכון או בחוץ? למה בשביל להיכנס לכושר נשים מעדיפות לעשות את זה במקום לרוץ?? :neutral
הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שהן מכינות אלטרנטיבה למקרה שיפטרו אותן מהעבודה.
Dperk

הודעהעל ידי עידן » 14 אוגוסט 2012, 19:53

Dperk כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
Dperk כתב:

חחחחח השופטים או הקהל?

מה רע בלרוץ על הליכון או בחוץ? למה בשביל להיכנס לכושר נשים מעדיפות לעשות את זה במקום לרוץ?? :neutral
הסיבה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שהן מכינות אלטרנטיבה למקרה שיפטרו אותן מהעבודה.

אלטרנטיבה מכניסה לפחות, לא?
עידן

הודעהעל ידי אלמוג » 16 אוגוסט 2012, 08:49

תמונה

אם זה יכנס, אני ללא שום ספק אהיה צופה הדוק של האולימפיאדה.

וברצינות, ה 3 על 3 יכול להיות מאוד נחמד. הכל עדיף על שידורי ג'ודו או שייט.
תמונה
אלמוג

חזור אל פורום אולימפיאדת לונדון - 2012

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד