המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

סגל הקבוצה לעונת 2012-2013

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: סגל הקבוצה לעונת 2012-2013

הודעהעל ידי jol9 » 31 אוגוסט 2012, 16:18

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2563313

לא רק ששמעון מרוצה מהסגל, הוא ממש ממש מרוצה מהקו האחורי. יש מצב ששמעון ביקר באמסטרדם לאחרונה ושתה הרבה "קפה"?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי קודי » 31 אוגוסט 2012, 17:22

jol9 כתב:http://sports.walla.co.il/?w=/151/2563313

לא רק ששמעון מרוצה מהסגל, הוא ממש ממש מרוצה מהקו האחורי. יש מצב ששמעון ביקר באמסטרדם לאחרונה ושתה הרבה "קפה"?

כן, בטח - שמעון הסיק את כל זה משני אימונים של שלוש על שלוש שעיקר הזמן בהם מוקדש לכושר גופני...
במקרה הזה אני מניח שעשרות המשחקים בהם כל אחד מאיתנו ראינו את רוט, לנדסברג ולוגאן הם אינדיקציה קצת יותר טוב ליכולת שלהם.
אני זוכר עד עכשיו איך אחרי משחק האימון הראשון של הקבוצה של קטש אמר מוני פנאן לקנות מהר את כל המנויים כי אין קבוצה כזו באירופה...
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי tomerp » 31 אוגוסט 2012, 17:31

עכשיו כשמנסה בונסו בדרך החוצה, זלמנסון יהיה הסנטר המחליף! החלומות שלי יתגשמו!
מכבי תזכה ביורוליג בלי לראות אף קבוצה ממטר!
הסגל שלי לשנת 2014\2013:
PG: כרס פול(כרס מיותר מדי פול),מורן רוט
SG:חנוכי, קובי(מהפורום)
SF: קרמבו, ד"ר לב רון
PF: אליהו ,בוש(ה)
C: שרמאן(הטנק),יניב
tomerp

הודעהעל ידי leon984 » 31 אוגוסט 2012, 18:56

Jerome Jordan או Solomon Alabi בדרך
סמל אישי של המשתמש
leon984

הודעהעל ידי p&p » 01 ספטמבר 2012, 05:38

אם פופס לא חותם אני חושב שהאופציה הטובה ביותר היא אייק דיוגו(הוא חתם איפשהו?)
p&p

הודעהעל ידי asafb96 » 01 ספטמבר 2012, 10:16

jol9 כתב:
asafb96 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
התנין כתב:
קודי כתב:אני מזכיר לך שבהתחלה, כשכל האינפורמציה יצאה ממכבי, הייתי מאוד נגד אוחיון וחשבתי שהוא עשה מעשה שלא יעשה. אבל לאט לאט, כשהתבררו העובדות האמיתיות פתאום התגלה שיש כאן קייס משפטי של 50-50 ושאין כאן צד צודק בסיפור הזה. בסיטואציה כזו אוחיון ניסה לשפר את חוזהו ומכבי, שחושבת שמגיע לו פחות ממה שדרור חג'ג' הרוויח בזמנו, לא הסכימה לשמוע. אני חושב שכל אחד מאיתנו היה נוהג במקומו אותו הדבר ואילו מנהלי מכבי נהגו כאן מתוך הבטן כשהדבר היחיד המנחה אותם הוא האגו הנפוח שלהם. ונניח שעכשיו יש באמת דיבורים בין הצדדים - למה לצאת עם זה החוצה? למה לנסות ולהשתמש בזה כנגד אוחיון בבוררות?

מדהים כמה אתה צודק.
בין אם מכבי נלחמים על משהו צודק או לא, הם מתנהלים בכל הסיפור הזה כמו הפועל אשקלון בכדורגל. מדליפים, מלכלכים, מערבים את כל העולם בעניינים שאמורים להישאר בתוך המערכת.
מדהים השינוי שהתבצע בהנהלה. עד לפני כמה שנים לא היינו יכולים לחשוב על זה בכלל.

למה ל''מקורבים'' של אוחיון מותר ללכלך על מכבי וללעוג למועדון בסדר הגודל הזה בשביל פושטק כמו אוחיון ואנחנו צריכים לשתוק?

כי אוחיון הוא עילוי שלא נראה בכדורסל הישראלי מעולם ואידיוטים מכבי שלא נותנים לו חצי מיליון דולר כי הוא הרי מת לשחק פה ויוותר על המון כסף כדי להישאר במכבי

חבל שאתה מעוות את הדברים באופן הזה.
יש כאן אנשים שכל הזמן יורדים על גולשים כמו יובל וכמוני למשל, שאנחנו מבקרים את ההנהלה בלי חשבון.
בלי קשר שזה לא נכון, יש כאן גולשים שמה שלא יקרה ולא יהיה תמיד מגינים על ההנהלה ולוקחים את הצד שלה בכל נושא.

לי אישית אין שום אג'נדה נגד מישהו מההנהלה, אלא רק תגובה למצב הקיים. האם ההנהלה שלנו עשתה עבודה טובה בכל המקרה עם אוחיון? לדעתי התשובה היא לאו מוחלט.

זהו, שאני לא מעוות דברים. הפכו פה את אוחיון לעילוי. שמעתי פה כל מיני משפטים כמו "הרכז הישראלי הטוב בעשור האחרון", "השחקן הכי טוב בנבחרת", ו"אחד הרכזים הכי טובים באירופה", וזה פשוט מגוחך.
גם חלק מהמשתמשים כאן מדברים כאילו מכבי חייבת לתת לו שדרוג גדול, למרות שיש לו חוזה, אלוהים יודע למה. יש לו חוזה? שיסיים אותו יקבל שדרוג, אם יהיה ראוי לכך. כרגע כל שדרוג מעבר לסכום שכתוב בחוזה זה בונוס בשבילו. וכמובן שחלק פה מעוותים את המציאות ויצרו מצב שאוחיון מת לשחק במכבי ויוותר על המון כסף בשביל זה, אבל מכבי הטיפשים לא מוכנים. וכמובן שאוחיון הוא קדוש שאסור למכבי "ללכלך" עליו בתקשורת, לא משנה מה כל ה"מקורבים" אומרים שם.
זה נקרא לעוות את המציאות.
אין לי אג'נדה בעד או נגד כל מישהו בהנהלה, אני פשוט לא מאשים על כל שטות ודבר לא נכון את פדרמן ובניו. גם הם עשו ועושים טעויות, אין ספק, אבל חלק פה לוקחים כל דבר שקורא במועדון, לטוב ולרע, באשמתם או לא באשמתם, ומדביקים להם.
עכשיו בבקשה תגיד לי, מה מכבי עשו לא טוב בעניין אוחיון? (למעט טעות הדפוס שהייתה/לא הייתה בחוזה)
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2012, 10:31

asafb96 כתב:
jol9 כתב:
יש כאן אנשים שכל הזמן יורדים על גולשים כמו יובל וכמוני למשל, שאנחנו מבקרים את ההנהלה בלי חשבון.
בלי קשר שזה לא נכון, יש כאן גולשים שמה שלא יקרה ולא יהיה תמיד מגינים על ההנהלה ולוקחים את הצד שלה בכל נושא.

לי אישית אין שום אג'נדה נגד מישהו מההנהלה, אלא רק תגובה למצב הקיים. האם ההנהלה שלנו עשתה עבודה טובה בכל המקרה עם אוחיון? לדעתי התשובה היא לאו מוחלט.

זהו, שאני לא מעוות דברים. הפכו פה את אוחיון לעילוי. שמעתי פה כל מיני משפטים כמו "הרכז הישראלי הטוב בעשור האחרון", "השחקן הכי טוב בנבחרת", ו"אחד הרכזים הכי טובים באירופה", וזה פשוט מגוחך.
גם חלק מהמשתמשים כאן מדברים כאילו מכבי חייבת לתת לו שדרוג גדול, למרות שיש לו חוזה, אלוהים יודע למה. יש לו חוזה? שיסיים אותו יקבל שדרוג, אם יהיה ראוי לכך. כרגע כל שדרוג מעבר לסכום שכתוב בחוזה זה בונוס בשבילו. וכמובן שחלק פה מעוותים את המציאות ויצרו מצב שאוחיון מת לשחק במכבי ויוותר על המון כסף בשביל זה, אבל מכבי הטיפשים לא מוכנים. וכמובן שאוחיון הוא קדוש שאסור למכבי "ללכלך" עליו בתקשורת, לא משנה מה כל ה"מקורבים" אומרים שם.
אין לי אג'נדה בעד או נגד כל מישהו בהנהלה, אני פשוט לא מאשים על כל שטות ודבר לא נכון את פדרמן ובניו. גם הם עשו ועושים טעויות, אין ספק, אבל חלק פה לוקחים כל דבר שקורא במועדון, לטוב ולרע, באשמתם או לא באשמתם, ומדביקים להם.
עכשיו בבקשה תגיד לי, מה מכבי עשו לא טוב בעניין אוחיון? (למעט טעות הדפוס שהייתה/לא הייתה בחוזה)

לגבי ההפרזות בנושא אוחיון אתה צודק. אני לא טענתי שהוא הרכז הכי טוב באירופה או משהו בסגנון הזה, אבל אני כן חושב שלמכבי יש מחסור בשחקן עם היכולות שלו, ושהוא היה יכול
להפוך את הקו האחורי שלנו לאיכותי יותר.

בנושא השדרוג והחוזה - כאן הדעות חלוקות. מכבי טוענים שיש לו חוזה ללא אפשרות לצאת ואוחיון טוען שיש לו אפשרות יציאה תמורת 200K. מכבי לא ייתנו לאוחיון את השחרור, ולכן זה יגיע לבוררות.
מנגד, על מה שאין עוררין, זה על הטעות בחוזה. מכאן המסקנה שלי היא שהנהלת מכבי היתה יכולה לראות שני צעדים קדימה וללכת לקראת אוחיון ולפתוח את החוזה שלו ולסגור כמה שנים קדימה.
אם מכבי היתה עושה את זה, אף אחד לא היה בא אליה בטענות, לא אלה שחושבים שאוחיון זבל ולא אלה שחושבים שאוחיון קדוש (במידה והוא לא היה הולך על מה שמכבי מציעה לו).

לגבי הלכלוכים בתקשורת - הדבר שהכי זכור לי מכל הסאגה הזאת, זה הראיונות של הפדרמנים והכתבה בוואלה. לא זוכר את מקורבי אוחיון מדברים בתקשורת, ובטח לא את אוחיון עצמו.
בתחילת הפרשה, הייתי לחלוטין בצד של מכבי, ולכן אם היו לכלוכים כאלה, בטוח שהייתי זוכר אותם.

לבסוף, כבר אמרתי כנראה בשרשור אחר שמכבי עשתה מספר טעויות בפרשה הזאת - החוזה, הזלזול בפנייה של אוחיון לדני פדרמן (לפחות ע"פ וואלה) והיציאה לתקשורת של דייויד פדרמן.
אוחיון מצידו פעל בחופזה רבה מדי בכך שנסע לרוסיה, עבר בדיקות וכו'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 01 ספטמבר 2012, 10:46

jol9 כתב:
asafb96 כתב:
jol9 כתב:

לגבי ההפרזות בנושא אוחיון אתה צודק. אני לא טענתי שהוא הרכז הכי טוב באירופה או משהו בסגנון הזה, אבל אני כן חושב שלמכבי יש מחסור בשחקן עם היכולות שלו, ושהוא היה יכול
להפוך את הקו האחורי שלנו לאיכותי יותר.

בנושא השדרוג והחוזה - כאן הדעות חלוקות. מכבי טוענים שיש לו חוזה ללא אפשרות לצאת ואוחיון טוען שיש לו אפשרות יציאה תמורת 200K. מכבי לא ייתנו לאוחיון את השחרור, ולכן זה יגיע לבוררות.
מנגד, על מה שאין עוררין, זה על הטעות בחוזה. מכאן המסקנה שלי היא שהנהלת מכבי היתה יכולה לראות שני צעדים קדימה וללכת לקראת אוחיון ולפתוח את החוזה שלו ולסגור כמה שנים קדימה.
אם מכבי היתה עושה את זה, אף אחד לא היה בא אליה בטענות, לא אלה שחושבים שאוחיון זבל ולא אלה שחושבים שאוחיון קדוש (במידה והוא לא היה הולך על מה שמכבי מציעה לו).

לגבי הלכלוכים בתקשורת - הדבר שהכי זכור לי מכל הסאגה הזאת, זה הראיונות של הפדרמנים והכתבה בוואלה. לא זוכר את מקורבי אוחיון מדברים בתקשורת, ובטח לא את אוחיון עצמו.
בתחילת הפרשה, הייתי לחלוטין בצד של מכבי, ולכן אם היו לכלוכים כאלה, בטוח שהייתי זוכר אותם.

לבסוף, כבר אמרתי כנראה בשרשור אחר שמכבי עשתה מספר טעויות בפרשה הזאת - החוזה, הזלזול בפנייה של אוחיון לדני פדרמן (לפחות ע"פ וואלה) והיציאה לתקשורת של דייויד פדרמן.
אוחיון מצידו פעל בחופזה רבה מדי בכך שנסע לרוסיה, עבר בדיקות וכו'.

אוחיון היה יכול לעזור למכבי, אבל ניפחו אותו מעל ומעבר. הוא בתקופה טובה והולך לו, אבל שיעשה עונה אחת מלאה וטובה ביורוליג לפני שנכתיר אותו למה שהפכו אותו פה.
מכבי הציעה לאוחיון שדרוג ולפתוח את החוזה לכמה עונות, זה שלא הציעו לו מיליונים כמו שמצפים פה, זה לא אומר שמכבי עשו טעות. אם היו נותנים לו 500-600 אלף דולר לעונה, זאת הייתה טעות. הציעו לו חוזה, זה שהוא ברח לרוסיה בלי התרעה מוקדמת, זה ממש לא טעות של מכבי.
משום מה בתחילת הפרשה כולם, כולל כולם פה, היו בצד של מכבי והצדיקו אותה, והיו נגד אוחיון וכל המהלך המגעיל הזה, אבל פתאום כמה התהפכו, ועכשיו מכבי אשמה גם בזה שהוא קיבל הצעה חסרת כל פרופורציה מרוסיה.
הראיונות של הפדרמנים בתקשורת מוצדקים בלי צל של ספק. מכבי נתנו לו מעל ומעבר, נתנו לו הזדמנות וחשיפה ענקית, טיפחו אותו כמו הבן שלהם, וככה הוא גומל להם? מה ציפית שיגידו? כל הכבוד לו ושיהיה בהצלחה? נו באמת...
מעבר לזה, זה עוד דוגמא שכל מה שקורא ישר מופנה לפדרמנים. למה כתבת שמה שאתה זוכר ה הראיונות של הפדרמנים, ולא של שמעון לדוגמא? גם הוא התראיין ודיבר לא פחות "גרוע" על אוחיון וההתנהלות שלו. כרגיל כל מה שקורה במכבי, זה ה"פדרמנים" (ששוב, אני לא הסנגור שלהם, ואני בהחלט מסכים שהם עושים טעויות כמו כל אחד בעולם, אבל ההגזמה פה היא פראית).
אם אתה לא זוכר שום לכלוכים מהצד של ה"מקורבים", זאת באמת כבר בעיה שלך. כל הפמלייה סביבו יכולה לדבר כמה שהיא רוצה בגנות מכבי, אבל מכבי מנגד צריכה לשתוק? מכבי התנהלה בסדר גמור. לא היה שום בעיה עם החוזה, כי היה לו כזה, והוא בחר להפר אותו. זה כמו לומר שמכבי אשמה במקרה של פארגו. זלזול של דני פדרמן לגבי הפניה של אוחיון? אתה באמת מאמין לוואלה? האתר הכי עלוב ברשת שכל מה שמעניין את גריוולנד וחבריו שם זה ללכלך על מכבי וליצור סכסוכים? היציאה לתקשורת של פדרמן, שמעון, וכל אחד אחר במכבי הייתה יותר ממוצדקת. עם כל הכבוד, אחרי כל מה שאוחיון קיבל, ואחרי הזלזול המחפיר שלו למכבי, לשבת בצד בשקט מצד מכבי היה מהלך מביש. אחרי שעשה מה שעשה, כל האש הוא מקבל מגיע לו בלי צל של ספק.
asafb96

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2012, 11:14

מכבי הציעו לאוחיון שדרוג מינמלי. אני חושב שהיה אפשר להציע לו משהו בסגנון 300 לעונה הראשונה ושדרוג של 50K כל שנה (עם אפשרות נניח
לחתוך אחרי שנתיים).
אני מאמין שאם היה מקבל הצעה כזאת, אז הוא היה לוקח את זה ולא מנסה לברוח החוצה.

ושוב, אם היה לו חוזה נעול, אז הצדק היה איתך, וגם אמרתי את זה בתחילת הפרשה, אבל לא היה לו חוזה נעול משפטית, ולכן מי שעשה את הטעות היה צריך
לשלם על זה (ככה זה עובד מה לעשות).

הדעות של חלק מהגולשים השתנו כאן לאור פרסום של עובדות חדשות והשתלשלות העניינים. לא רואה שום בעיה עם זה.

בנושא הראיונות - א' היה אפשר לא להגיד כלום. ב' גם כשאמרו, היה אפשר להגיד את זה באופן פחות בוטה ("מי זה אוחיון בכלל"). אני לא זוכר שום ראיון של שמעון בו הוא התבטא באופן
כזה. ג' - פדרמן מכולם היה צריך להיות מעודכן ולא מופתע מכל העניין, כי אוחיון פנה לבנו לפני שעשה משהו מאחורי הגב של מכבי.

אני לא זוכר ראיונות של מקורבים, וגם אם היו (ואני מניח שהיו), מקורבים זה דבר אחד ודייויד פדרמן בעצמו זה דבר אחר לחלוטין. היו גם מקורבים של סופו, ושל שאראס
ושל פאפאס ושל כל מיני שחקנים אחרים שדיברו, בעוד השחקנים עצמם אמרו דברים הפוכים לחלוטין.

וכן, אני מאמין לוואלה, כי אם הדברים היו מומצאים או מונפצים, אז הם היו חוטפים תביעה. ד"א אם אפשר לייחס משהו לאוחיון עצמו, אז זה אולי את הכתבה הזאת.
ולכן גם אליו יש לי טענות כמו שהיו בתחילת הדרך, רק שהפעם זה מלווה גם בטענות כלפי ההנהלה. זה הכל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי asafb96 » 01 ספטמבר 2012, 11:45

jol9 כתב:מכבי הציעו לאוחיון שדרוג מינמלי. אני חושב שהיה אפשר להציע לו משהו בסגנון 300 לעונה הראשונה ושדרוג של 50K כל שנה (עם אפשרות נניח
לחתוך אחרי שנתיים).

ושוב, אם היה לו חוזה נעול, אז הצדק היה איתך, וגם אמרתי את זה בתחילת הפרשה, אבל לא היה לו חוזה נעול משפטית, ולכן מי שעשה את הטעות היה צריך

הדעות של חלק מהגולשים השתנו כאן לאור פרסום של עובדות חדשות והשתלשלות העניינים. לא רואה שום בעיה עם זה.

בנושא הראיונות - א' היה אפשר לא להגיד כלום. ב' גם כשאמרו, היה אפשר להגיד את זה באופן פחות בוטה ("מי זה אוחיון בכלל"). אני לא זוכר שום ראיון של שמעון בו הוא התבטא באופן
כזה. ג' - פדרמן מכולם היה צריך להיות מעודכן ולא מופתע מכל העניין, כי אוחיון פנה לבנו לפני שעשה משהו מאחורי הגב של מכבי.

אני לא זוכר ראיונות של מקורבים, וגם אם היו (ואני מניח שהיו), מקורבים זה דבר אחד ודייויד פדרמן בעצמו זה דבר אחר לחלוטין. היו גם מקורבים של סופו, ושל שאראס
ושל פאפאס ושל כל מיני שחקנים אחרים שדיברו, בעוד השחקנים עצמם אמרו דברים הפוכים לחלוטין.

וכן, אני מאמין לוואלה, כי אם הדברים היו מומצאים או מונפצים, אז הם היו חוטפים תביעה. ד"א אם אפשר לייחס משהו לאוחיון עצמו, אז זה אולי את הכתבה הזאת.
ולכן גם אליו יש לי טענות כמו שהיו בתחילת הדרך, רק שהפעם זה מלווה גם בטענות כלפי ההנהלה. זה הכל.

מאיפה לך מה מכבי הציעו? עצם זה שמכבי הציעו לו שדרוג, למרות שהיה לו חוזה, הוא צריך להגיד תודה. לא אני ולא אתה יודעים למה הוא היה מסכים. עבודתית, הוא קיבל הצעה חסרת פרופורציה, ופשוט ברח.
הדיעות השתנו לאור עובדות חדשות והשתלשלות עניינים? איזה עובדות בדיוק? איזה דברים השתנו? סך הכל נתן כמה משחקים טובים, אז חלק פה עכשיו מדברים על טעות של מכבי, ועל כך שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא מקבל. אם הוא לא היה בכושר הזה, אז כמובן שהתגובות היו "סתם אפס", "בלאט הוציא ממנו יותר ממה שהוא שווה", וכו', בדיוק כמה שהיה פה במשחקים הפחות טובים שלו
היה אפשר לא להגיד כלום? תגיד לי מכבי נראית לך כמו סמרטוט רצפה? שחקן עושה מהלך כזה מגעיל, אחרי כל מה שקיבל, ואתה מצפה שישבו בשקט? מה זה השטויות האלה? ההתנהלות שלו מצדיקה כל מילה שלילית שנאמרה לגביו מצידה של מכבי.
אוחיון "פנה לליבו"? ממש מרגש... פדרמן צריך להיות הכי פגוע (כמו בלאט) מהמלך הזה. אחרי כל מה שנתנו לו, ציפית עוד ש"יבינו אותו"?
מקורבים והנהלה זה דבר שונה, נכון. אז מה? אז ה"מקורבים" של אוחיון יכולים ללכלך על מכבי, ומכבי צריכה לסתום את הפה? גם אם אוחיון וכל ה"מקורבים" לא היו מוציאים מילה, כל ביקורת נגד אוחיון היא צודקת במקרה הזה, נקודה.
אתה מאמין לוואלה? אם כן, בקטע הזה עדיף שנעצור, כי לא נסכים לעולם. להסכים לוואלה זה לעצום עניים. כשנוח להאמין, מאמינים, אבל סתם דוגמא, שהשם של מקאלב עולה שם, אז זה אתר ביזיוני שכותב על מה שגריוולנד חולם בלילות.
asafb96

הודעהעל ידי גל גל » 01 ספטמבר 2012, 11:51

leon984 כתב:Jerome Jordan או Solomon Alabi בדרך

מאיפה לך?
מכבי 2024

בלאט,מדר
בולדווין,דיבה,גאי
קולסון,מנקו,קליבלנד
סורקין,סמיתס,כהן
בירץ,זר נפיל
גל גל

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2012, 12:57

asafb96 כתב:
jol9 כתב:מכבי הציעו לאוחיון שדרוג מינמלי. אני חושב שהיה אפשר להציע לו משהו בסגנון 300 לעונה הראשונה ושדרוג של 50K כל שנה (עם אפשרות נניח
לחתוך אחרי שנתיים).

מאיפה לך מה מכבי הציעו? עצם זה שמכבי הציעו לו שדרוג, למרות שהיה לו חוזה, הוא צריך להגיד תודה. לא אני ולא אתה יודעים למה הוא היה מסכים. עבודתית, הוא קיבל הצעה חסרת פרופורציה, ופשוט ברח.
הדיעות השתנו לאור עובדות חדשות והשתלשלות עניינים? איזה עובדות בדיוק? איזה דברים השתנו? סך הכל נתן כמה משחקים טובים, אז חלק פה עכשיו מדברים על טעות של מכבי, ועל כך שהוא שווה הרבה יותר ממה שהוא מקבל. אם הוא לא היה בכושר הזה, אז כמובן שהתגובות היו "סתם אפס", "בלאט הוציא ממנו יותר ממה שהוא שווה", וכו', בדיוק כמה שהיה פה במשחקים הפחות טובים שלו
היה אפשר לא להגיד כלום? תגיד לי מכבי נראית לך כמו סמרטוט רצפה? שחקן עושה מהלך כזה מגעיל, אחרי כל מה שקיבל, ואתה מצפה שישבו בשקט? מה זה השטויות האלה? ההתנהלות שלו מצדיקה כל מילה שלילית שנאמרה לגביו מצידה של מכבי.
אוחיון "פנה לליבו"? ממש מרגש... פדרמן צריך להיות הכי פגוע (כמו בלאט) מהמלך הזה. אחרי כל מה שנתנו לו, ציפית עוד ש"יבינו אותו"?
מקורבים והנהלה זה דבר שונה, נכון. אז מה? אז ה"מקורבים" של אוחיון יכולים ללכלך על מכבי, ומכבי צריכה לסתום את הפה? גם אם אוחיון וכל ה"מקורבים" לא היו מוציאים מילה, כל ביקורת נגד אוחיון היא צודקת במקרה הזה, נקודה.
אתה מאמין לוואלה? אם כן, בקטע הזה עדיף שנעצור, כי לא נסכים לעולם. להסכים לוואלה זה לעצום עניים. כשנוח להאמין, מאמינים, אבל סתם דוגמא, שהשם של מקאלב עולה שם, אז זה אתר ביזיוני שכותב על מה שגריוולנד חולם בלילות.

כתבתי "לבנו" של פדרמן ולא "לליבו"...

אני לא מאמין לוואלה, לוואן או לכל אתר על מלפפונים סתמיים, כי אותי זה הרבה פחות מלהיב מאשר חלק גדול מהגולשים האחרים.
אבל כשיש כתבה עמוקה ומפורטת שכזאת, אני נוטה להאמין לה. בהחלט.
כמו שכולנו מתייחסים לכתבות התקציב של גרינוולד כבסיס לטיעונים כאלה ואחרים, כך גם הכתבה הזאת נראת לי אמינה.

איזה דברים השתנו? אותה הכתבה המדוברת. אותם הראיונות של ההנהלה בתקשורת. אותם הראיונות של בלאט בתקשורת.
וכמובן הצורה הסופית בה נראה הקו האחורי שלנו. זה אולי לא טיעון שקשור ישירות לפרשת אוחיון, אבל זה כן גורם לי לתהות למה לא עשו צעד מסויים לכיוונו, או במילים אחרות
הזלזול הזה כלפי אוחיון לא היה מוצדק.

ולבסוף לגבי הביקורת בתקשורת, אז כן, למכבי יש את הלגיטימציה לעשות מה שבא לה, אבל האדונים פדרמן ופדרמן נוטים לעשות המון טעויות גסות בשימוש שלהם בתקשורת.
לא תמצא של שמעון עושה טעויות מהסוג הזה. תשמע את שמעון אומר - "ליוגב יש חוזה ואנחנו מצפים שיקיים אותו" או משהו כזה, אבל לא תשמע אותו אומר "מי זה אוחיון בכלל".
אני גם מזכיר לך את הראיון שבו פדרמן דיבר איך שדיבר על בלאט... גם הבן שלו ניסה "לחנך" את בלאט דרך התקשורת, רק שלא נראה לי שדייויד שם עליו יותר מדי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 01 ספטמבר 2012, 17:10

wtf?

Ater Majok is on his way to Israel to spend the pre-season with Maccabi Tel-Aviv. Great opportunity for him w/a top notch coach/organization

מתוך ציוץ בטוויטר של סוכן ספורט כלשהו.
er79

הודעהעל ידי קודי » 01 ספטמבר 2012, 17:22

er79 כתב:wtf?

Ater Majok is on his way to Israel to spend the pre-season with Maccabi Tel-Aviv. Great opportunity for him w/a top notch coach/organization

קשה לי מאוד להאמין שזה אמיתי. מדובר בשחקן ברמה של ג'ף פוט.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי rc4991 » 01 ספטמבר 2012, 17:31

אולי זה רק שחקן לאימונים?
קשה לי להאמין שבמכבי ילכו על שחקן כזה
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 ספטמבר 2012, 17:36

כנראה מדובר בשחקן שיחתום לחודש- חודשיים, עד שאדון פופס יחלים. אין סוף לשכונה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 01 ספטמבר 2012, 20:16

קודי כתב:

מוסקוביץ' ויאן מרטין היו שחקני אימון של מכבי בקיץ של לפני שנה ולפני שנתיים..זה לא אומר שהם חתמו אלא רק התאמנו עם הקבוצה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי er79 » 02 ספטמבר 2012, 02:47

Holiday_Armadillo כתב:
קודי כתב:

מוסקוביץ' ויאן מרטין היו שחקני אימון של מכבי בקיץ של לפני שנה ולפני שנתיים..זה לא אומר שהם חתמו אלא רק התאמנו עם הקבוצה

כנראה שאכן כך הדבר, לפחות על פי רפאל נאה הבוקר בידיעות. השחקן יתייצב פה רק לתקופה הקרובה לאימונים, עד אשר יחזור כל הסגל. שאפו לאותו סוכן ספורט שהציוץ שלו בטוויטר הקדים את כל כלי התקשורת.
er79

הודעהעל ידי er79 » 02 ספטמבר 2012, 07:10

er79 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
קודי כתב:

כנראה שאכן כך הדבר, לפחות על פי רפאל נאה הבוקר בידיעות. השחקן יתייצב פה רק לתקופה הקרובה לאימונים, עד אשר יחזור כל הסגל. שאפו לאותו סוכן ספורט שהציוץ שלו בטוויטר הקדים את כל כלי התקשורת.

מסתבר שהסוכן ספורט הזה, מייקל ליצ'ינסקי או משהו כזה, בכלל מייצג את מאז'וק, ולכן הוא ידע. מאז'וק שייך לסוכנות sigsports. אבא של ליצ'ינסקי הוא נשיא החברה. מישהו שם הצליח לשכנע את הפדרמנים לבחון עוד חתול בשק. ואני כבר חשבתי שלא יהיה סוכן מוצלח יותר מהסוכן של ג'ף פוט, שעשה על פדרמן מליון דולר.
er79

הודעהעל ידי מקובי » 02 ספטמבר 2012, 08:12

er79 כתב:
er79 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
קודי כתב:

מסתבר שהסוכן ספורט הזה, מייקל ליצ'ינסקי או משהו כזה, בכלל מייצג את מאז'וק, ולכן הוא ידע. מאז'וק שייך לסוכנות sigsports. אבא של ליצ'ינסקי הוא נשיא החברה. מישהו שם הצליח לשכנע את הפדרמנים לבחון עוד חתול בשק. ואני כבר חשבתי שלא יהיה סוכן מוצלח יותר מהסוכן של ג'ף פוט, שעשה על פדרמן מליון דולר.

לא רואה בזה בעיה ת'אמת.
הוא יתאמן שבועיים- אם הוא ירשים את דיוויד אז כנראה שיש בו משהו.
אם הוא לא ירשים- אז הוא ילך הביתה שמח וטוב לב.

בלי קשר שמכבי כרגע מתאמנים בסגל חסר, ככה שזה לא יכול להזיק בשום מובן.
מקובי

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־42 אורחים