המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

שירי שואה של אוהדי הפועל ת''א

שירי שואה של אוהדי הפועל ת''א

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 30 דצמבר 2013, 23:35

שוב שלום שי,

אנחנו, אתה ובעצם כל בן אדם בארץ זוכר את מקרה גיא פניני מהדרבי בין אם הוא אוהד ספורט או לא.
הפועל ת''א הלכו לכל כלי תקשורת, לכל מוסד שיש לו השפעה על הכדורסל בארץ והתלוננו על האירועים של אותו הדרבי, יש שיגידו שבצדק.
הם דרשו השעייה לכל החיים מהנבחרת, השעיה מהליגה, קנס כספי כבד ועוד כי לאחל שתהיה שואה ומחלות אחרות זה לא מתקבל על הדעת. מכבי כמובן קנסו את פניני בקנס חסר תקדים, השעו אותו ולקחו ממנו את סרט הקפטן.

בדרבי השני של אותה עונה שנערך בבית מכבי בראשל''צ או בעצם בכל משחק אחר של הפועל, אפשר לשמוע שירים שקוראים לשמעון מזרחי להתאבד, מאחלים למכבי שואה ואפשר לראות את האוהדים שלהם מצדיעים במועל יד ועושים סימן של שפמו של היטלר עם האצבעות.
כאשר אירחו את אורי שלף ב''יציע העיתונות'' בשביל לעמת אותו עם קטעי הוידאו הוא לא הבין על מה המהומה, אמר שאין שום סיבה מוצדקת לקנוס אותם, דיבר על עניין גיא פניני כאילו זאת הצרה האמיתית ומה שקורה עם הקהל שלהם זה שטויות ובעצם כבר מאז שהעמותה הזאת נולדה מחדש אנחנו שומעים על כמה הם כל הזמן מדברים על הקהל שלהם בשביל שיפסיקו.

כמה עוד אפשר לדבר? כמה עוד אפשר שכולם יהיו אשמים חוץ מהפועל ת''א? אם רואים שהדיבורים לא עובדים, והם לא יכולים לעבוד כי האוהדים האלה הם הבעלים של המועדון בעצם ואתה לא יכול להגיד לבעלים מה לעשות, אז עוברים לצעדים אחרים או לפחות מתבטאים נגד התופעה בפומבי ולא רק מאחורי דלתיים סגורות אבל לא ראינו שום דבר כזה מצד האחראים בהפועל.

אתה חושב שבית הדין והתקשורת רכים מדי עם הפועל? כי אני יודעת שפה יש תחושה שהפועל תמיד מתבכיינים, שהתקשורת עשתה מעניין גיא פניני פסטיבל אבל על השירים הקבועים האלה אין שום איזכור בכתבות ואיכשהו הם תמיד יוצאים ללא פגע מאירועים אלימים שהם נקלעים אליהם בכל משחק, בית וחוץ.
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

Re: שירי שואה של אוהדי הפועל ת''א

הודעהעל ידי האוזמן » 07 ינואר 2014, 22:11

לא בדיוק התחום בו אני מבין, אבל ננסה.
אני חושב שפניני נענש - ובזה נסגר הסיפור.
אני חושב, וכתבתי בעבר, שהנהלת הפועל תל אביב מתנהלת יותר מדי פעמים כאילו כל החלטה בעולם הכדורסל סובבת סביבה, באופן שמשדר יהירות.
לא מסכים שהתקשורת רכה מדי עם מכבי ובכל הקשור לבתי הדין, לא עקבתי מספיק אחר ההחלטות כדי להביע עמדה.
התופעה של קבוצת אוהדים היא מבורכת ומרשימה. נושא הנאצות, גילויי השואה וכן הלאה - צריך לקבל את הטיפול האגרסיבי ביותר.
האוזמן

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־3 אורחים