Switch to full style
השנה מייצג אותנו חובי סטאר, הממלמל מילים לא מובנות באנגלית במסווה של שירה
נושא נעול

WE DID IT!

13 מאי 2016, 00:15

עשינו זאת שוב: ישראל בגמר האירוויזיון, שנה שנייה ברציפות. הזמר חובי סטאר עם השיר "Made of Stars" הוא בין עשר המדינות מתוך 18 שהעפילו לגמר תחרות האירוויזיון הלילה בשבדיה, מבין מתמודדי חצי הגמר. "אני מאושר ברמות שאי אפשר לתאר", אמר סטאר ל-ynet עם זכייתו, "לא רק בשבילי, בשביל כל הצוות שעובד ומלווה אותי וכמובן בשביל מדינת ישראל שאני כל כך אוהב. להעניק כזאת מתנה ביום ההולדת של המדינה זה דבר בלתי נתפס מבחינתי. תודה רבה על כל התמיכה של כולם. נתראה בגמר".

לצד ישראל העפילו לגמר גם לטביה, גיאורגיה, בולגריה, אוסטרליה, אוקראינה, סרביה, פולין, ליטא ובלגיה. כולן תפגושנה בשלב הגמר את עשר המדינות שעלו מחצי הגמר הראשון שנערך ביום שלישי, והן אזרבייג'ן, רוסיה, הולנד, הונגריה, קרואטיה, אוסטריה, ארמניה, צ'כיה, קפריסין ומלטה. עוד בשלב הגמר תתמודד המארחת שבדיה, וכן חמש המדינות המממנות של התחרות - ספרד, איטליה, בריטניה, גרמניה וצרפת - אותה ייצג הזמר הצרפתי-ישראלי עמיר חדד.

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

Re: WE DID IT!

13 מאי 2016, 00:16

לא היה לי מושג שהוא עלה לגמר

13 מאי 2016, 00:18

בשביל זה הפורום כאן, שתשארי מעודכנת תמיד :dance3

13 מאי 2016, 00:23

כל הכבוד, אבל בגמר אני לא רואה אותו מגיע להישג משמעותי.
השיר לדעתי לא מספיק טוב.

13 מאי 2016, 00:24

ד''א, למרות שכבר איזה 40 שנה בערך לא הגענו להישגים בתחרות, אלה שרואים את האירוויזיון באופן קבוע נורא אוהבים את ההופעות של ישראל
אנחנו לא נקבל נקודות כי זה הכל גיאוגרפי וכולם אנטישמים, אבל ברמת האירוויזיון עצמו יש לנו שם טוב

13 מאי 2016, 00:26

Tomer כתב:עשינו זאת שוב: ישראל בגמר האירוויזיון, שנה שנייה ברציפות. הזמר חובי סטאר עם השיר "Made of Stars" הוא בין עשר המדינות מתוך 18 שהעפילו לגמר תחרות האירוויזיון הלילה בשבדיה, מבין מתמודדי חצי הגמר. "אני מאושר ברמות שאי אפשר לתאר", אמר סטאר ל-ynet עם זכייתו, "לא רק בשבילי, בשביל כל הצוות שעובד ומלווה אותי וכמובן בשביל מדינת ישראל שאני כל כך אוהב. להעניק כזאת מתנה ביום ההולדת של המדינה זה דבר בלתי נתפס מבחינתי. תודה רבה על כל התמיכה של כולם. נתראה בגמר".

לצד ישראל העפילו לגמר גם לטביה, גיאורגיה, בולגריה, אוסטרליה, אוקראינה, סרביה, פולין, ליטא ובלגיה. כולן תפגושנה בשלב הגמר את עשר המדינות שעלו מחצי הגמר הראשון שנערך ביום שלישי, והן אזרבייג'ן, רוסיה, הולנד, הונגריה, קרואטיה, אוסטריה, ארמניה, צ'כיה, קפריסין ומלטה. עוד בשלב הגמר תתמודד המארחת שבדיה, וכן חמש המדינות המממנות של התחרות - ספרד, איטליה, בריטניה, גרמניה וצרפת - אותה ייצג הזמר הצרפתי-ישראלי עמיר חדד.

תמונה

תמונה

תמונה

תמונה

מה זה השיריונים האלה? ואם ירושלים תזכה באליפות?
נושא נעול