המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

יורובאסקט, שלב הבתים: ישראל נגד איטליה - חמישי 21:30

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: יורובאסקט, שלב הבתים: ישראל נגד איטליה - חמישי 21:30

הודעהעל ידי felix_r » 31 אוגוסט 2017, 23:57

RomanR כתב:ברכות לנבחרת ישראל על היותה המארחת הראשונה שמפסידה במשחק הפתיחה

מפסידה? מובסת בצורה מבישה!
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי arel123 » 01 ספטמבר 2017, 00:01

עדיין בלתי נתפס שקבוצה קולעת 48 נקודות ב40 דקות
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי אחדשיודע » 01 ספטמבר 2017, 00:05

yhgsy כתב:עכשיו אתם מבינים למה פניני,יוגב ומקל לא במכבי

Sent from my iPhone using Tapatalk

הלוואי שרק עכשיו.
אחדשיודע

הודעהעל ידי RomanR » 01 ספטמבר 2017, 00:10

כן נו, מובסת ומושפלת. זה היה הדבר הכי צפוי שיכול היה לקרות. כרגיל, ישראל אלופת העולם במשחקי ידידות חסרי משמעות. לפחות הקמפיין הזה (בתקווה) יביא לסיום דרכו של אדלשטיין "גאון הכדורסל" בעיני עצמו שמזמן נבחרת מבוגרת, ללא איום ל-3 ובלי שום עדכון לצורת המשחק שלה
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי jol9 » 01 ספטמבר 2017, 00:12

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:
RomanR כתב:ברכות לנבחרת ישראל על היותה המארחת הראשונה שמפסידה במשחק הפתיחה

זה לא סתם הפסד. זאת תבוסה משפילה ביותר מול נבחרת שהיינו "פייבוריטים" מולה.

תבין עד כמה זה אבסורד... אפילו ווינר הלכו עם ניצחון של ישראל בנקודה...

באיזה עולם ישראל הייתה פייבוריטית מול איטליה ומה הגבלות האלכוהול שם?

זה שאנחנו מזעזעים זה משהו אחר לגמרי, סתם עניין אותי מי החליט שאנחנו פייבוריטים

למשל...

http://103fm.maariv.co.il/programs/medi ... 1t4nzVQ=KH
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי שועל » 01 ספטמבר 2017, 00:18

RomanR כתב:כן נו, מובסת ומושפלת. זה היה הדבר הכי צפוי שיכול היה לקרות. כרגיל, ישראל אלופת העולם במשחקי ידידות חסרי משמעות. לפחות הקמפיין הזה (בתקווה) יביא לסיום דרכו של אדלשטיין "גאון הכדורסל" בעיני עצמו שמזמן נבחרת מבוגרת, ללא איום ל-3 ובלי שום עדכון לצורת המשחק שלה

לא מצדיק את ארז ולא סבלתי אותו אף פעם, אבל למי אתה מצפה שהוא יתן לזרוק? למקל? לאוחיון? לאליהו? אולי היה חכם להכליל את שמחון במקום כדיר, אבל גם הוא לא איזה קלעי על.
הבעיה של הנבחרת זה דבר ראשון השחקנים, ובדיוק כמו במכבי של העונה החולפת, האחרון שאני חושב שצריך להפנות אליו את האצבע זה המאמן.
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי arel123 » 01 ספטמבר 2017, 00:18

RomanR כתב:כן נו, מובסת ומושפלת. זה היה הדבר הכי צפוי שיכול היה לקרות. כרגיל, ישראל אלופת העולם במשחקי ידידות חסרי משמעות. לפחות הקמפיין הזה (בתקווה) יביא לסיום דרכו של אדלשטיין "גאון הכדורסל" בעיני עצמו שמזמן נבחרת מבוגרת, ללא איום ל-3 ובלי שום עדכון לצורת המשחק שלה

ממש לא היה צפוי, אפילו בסיום המחצית הראשונה זה היה נראה שיש עוד סיכוי לקחת את המשחק, במחצית השנייה שיחקנו פשוט זוועה (לא שבמחצית הראשונה היינו מושלמים אבל לפחות האיטלקים לא היו בשיא)
פשוט מבאס ומקווה שאדלשטיין והשחקנים יבואו יותר מפוקסים למשחק הבא
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 01 ספטמבר 2017, 00:20

בפעם הבאה שידברו על השחקן הישראלי וזה אני מקווה שיזכרו במשחק הזה , זה מה שהדור הזה שווה נקודה , תוסיפו לזה מאמן עלוב שהוא אוברייטד מטורף בעיקר ע'י כל מיני פרשנים בשקל ותבינוכמה שהדור הזה חלש , גם ברמת השחקנים וגם ברמת המאמנים .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי arel123 » 01 ספטמבר 2017, 00:20

שועל כתב:

לא מצדיק את ארז ולא סבלתי אותו אף פעם, אבל למי אתה מצפה שהוא יתן לזרוק? למקל? לאוחיון? לאליהו? אולי היה חכם להכליל את שמחון במקום כדיר, אבל גם הוא לא איזה קלעי על.
הבעיה של הנבחרת זה דבר ראשון השחקנים, ובדיוק כמו במכבי של העונה החולפת, האחרון שאני חושב שצריך להפנות אליו את האצבע זה המאמן.

אי אפשר להאשים רק את השחקנים כל הזמן, אני לא מצדיק את התצוגה שלהם היום אבל היו פשוט סלים שאלוהים יודע איך הם לא נכנסו, פשוט כלום לא נכנס .
אדלשטיין לא הכין אותם טוב למשחק, מנטלית ובמיוחד הגנתית, וכל בן אדם שמבין כדורסל יכול היה לראות שהשחקנים עברו אנדר בחסימות ופשוט נתנו לאיטלקים לקלוע כמה שהם רוצים . (וזאת הדוגמה הכי פשוטה שיש בנוגע למשחק הזה)
ועזוב את זה שבקושי היו תרגילים בהתקפה וכל אחד ניסה להציל את המולדת .
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי שועל » 01 ספטמבר 2017, 00:25

מקאדו 3 כתב:בפעם הבאה שידברו על השחקן הישראלי וזה אני מקווה שיזכרו במשחק הזה , זה מה שהדור הזה שווה נקודה , תוסיפו לזה מאמן עלוב שהוא אוברייטד מטורף בעיקר ע'י כל מיני פרשנים בשקל ותבינוכמה שהדור הזה חלש , גם ברמת השחקנים וגם ברמת המאמנים .

לגמרי.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי RomanR » 01 ספטמבר 2017, 00:35

arel123 כתב:
שועל כתב:

אי אפשר להאשים רק את השחקנים כל הזמן, אני לא מצדיק את התצוגה שלהם היום אבל היו פשוט סלים שאלוהים יודע איך הם לא נכנסו, פשוט כלום לא נכנס .
אדלשטיין לא הכין אותם טוב למשחק, מנטלית ובמיוחד הגנתית, וכל בן אדם שמבין כדורסל יכול היה לראות שהשחקנים עברו אנדר בחסימות ופשוט נתנו לאיטלקים לקלוע כמה שהם רוצים . (וזאת הדוגמה הכי פשוטה שיש בנוגע למשחק הזה)

אפשר להאשים את השחקנים עד גבול מסוים, בסופו של דבר הם עשו מה שהם יודעים - קצת כלום, המון שום דבר.
אדלשטיין הוא זה שזימן אותם, שלושה גארדים בכירים בלי איום לשלוש, כולל מקל מנפץ הקרשים, הראשון לשמו. הוא זה שבנה את כל תוכנית המשחק שלהם, ובכלל את שיטת המשחק המיושנת הזאת שאף אחד לא משחק כבר, חוץ ממנו. אין פלא שאף קבוצה לא רצה למנות אותו, רק בתקשורת שלנו הוא גאון שישראל התברכה בו
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי arel123 » 01 ספטמבר 2017, 00:37

RomanR כתב:
arel123 כתב:
שועל כתב:

אפשר להאשים את השחקנים עד גבול מסוים, בסופו של דבר הם עשו מה שהם יודעים - קצת כלום, המון שום דבר.
אדלשטיין הוא זה שזימן אותם, שלושה גארדים בכירים בלי איום לשלוש, כולל מקל מנפץ הקרשים, הראשון לשמו. הוא זה שבנה את כל תוכנית המשחק שלהם, ובכלל את שיטת המשחק המיושנת הזאת שאף אחד לא משחק כבר, חוץ ממנו. אין פלא שאף קבוצה לא רצה למנות אותו, רק בתקשורת שלנו הוא גאון שישראל התברכה בו

בדיוק, מסכים במאה אחוז
לנבחרת כזאת צריכים להיות לפחות שלושה תרגילים דומיננטים בהתקפה ושיטת הגנה לכל קבוצה לפי הסקאוט שעושים, אני בספק אם ראינו תרגיל אחד דומיננטי
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי Weems13 » 01 ספטמבר 2017, 00:55

arel123 כתב:

ממש לא היה צפוי, אפילו בסיום המחצית הראשונה זה היה נראה שיש עוד סיכוי לקחת את המשחק, במחצית השנייה שיחקנו פשוט זוועה (לא שבמחצית הראשונה היינו מושלמים אבל לפחות האיטלקים לא היו בשיא)
פשוט מבאס ומקווה שאדלשטיין והשחקנים יבואו יותר מפוקסים למשחק הבא

רק חבל שהמשחק הבא הוא נגד ליטא.
If it's 10, try to make it 20...
Weems13

הודעהעל ידי שועל » 01 ספטמבר 2017, 01:00

תמונה
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי yellowaura » 01 ספטמבר 2017, 01:19

ברור שנבחרת איטליה הייתה פיבוריטית בכל סיטואציה
הטעות הגדולה של המאמן הייתה מלפני תחילת המשחק שמסינה הוריד ציפיות והצליח איכשהו להביא את איטליה למצב שגם האיטלקים לא ראו את עצמם כפיבוריטים
לעומת זאת ארז אדלשטיין לא הצליח להוריד ציפיות ויצר לחץ לא מוצדק על הקבוצה.
שנבחרת פייבוריטית כמו איטליה מצליחה להביא את עצמה כאנדרדוג ונבחרת אנדרדוג תופסת את עצמה כפייבוריטית זה מגדיל את הפערים משמעותית.
איך קופמן אמר עבדו עלינו מחרו לנו פרארי או משהו בסגנון...
פינלנד ניצחו את צרפת הרבה בזכות אפקט האנדרדוג.

כמובן שהיו עוד טעויות של ארז . הפער בינינו לאיטלקים הוא ממש לא כזה גדול.
אמנם יש לנו היום שחקנים הרבה מעבר לשיאם ואין דור ביניים איכותי. אבל אין ספק שאדלשטיין אשם בשאננות.

אגב לא מוריד אחריות מכל העוזרים והצוות המקצועי.

לדעתי אדלשטיין תכנן לוותר על ליטא, לתת לשחקנים הותיקים שהוא מאמין בהם לשחק רוב המשחק באיטליה ונגד ליטא לעלות את המחליפים ולוותר על המשחק.
לדעתי גם אדלשטיין עצמו יודע שנגד ליטא הסיכוי אפסי.

יש לישראל סיכוי סביר לנצח רק את גרמניה ואוקראינה. ראיתי את שתי הקבוצות ולא ממש התלהבתי.
אוקראינה לא מוכשרת אבל יחסית טקטית ובגרמניה יש כישרון בקו האחורי אבל לא טקטית ונותנת לשחק.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי arel123 » 01 ספטמבר 2017, 01:49

מבחינת קליעות זה ברור שזה לא יראה ככה בכל הטורניר כי הגענו למצבים טובים והכדורים פשוט לא נכנסו .
אבל אם נמשיך עם שיטת המשחק הזאת בשני צידי המגרש כולל הרוטציה, אני לא חושב שיהיה לנו ניצחון אחד
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 01 ספטמבר 2017, 02:05

ארז פח, הנבחרת פח.
המזל הוא שיותר מחצי מהנגרים האלה עושים את הטורניר האחרון שלהם כעת.
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי felix_r » 01 ספטמבר 2017, 11:42

החציל האצטקי כתב:ארז פח, הנבחרת פח.

דווקא אלה שמסיימים, הם פחות נגרים, אלא סתם זקנים.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 01 ספטמבר 2017, 12:45

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:ארז פח, הנבחרת פח.

דווקא אלה שמסיימים, הם פחות נגרים, אלא סתם זקנים.

נכון , וזה רק מראה כמה המצב חמור , אף פעם לא היו לנו גבוהים מהטופ שבטופ האירופי הם תמיד היו שחקנים דיי מוגבלים ואנדר סייזרים אבל לוחמים גדולים ולא מוותרים , מה שכן היה לנו זה תמיד גארדים איכותיים שיכלו לבוא ולתת ביום נתון הצגה ולסחוב את הנבחרת לניצחון .

תחשבו על זה , עדי גורדון קטש מיקי ג'מצ'י בורשטיין אפילו הלפרין בשיאו היו שחקנים שיכלו והתפוצצו מדיי פעם חלקם גם יכל לקלוע 30 ו 40 נ'ק פתאום ולהפתיע גם יריבות עדיפות , זה מצחיק מביך ועצוב לחשוב שהגארדים המובילים שלך היום הם שחקנים שביום טוב שלהם יקלעו איזה שלשה שתיים ויסיימו עם 10 נקודות .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי arel123 » 01 ספטמבר 2017, 13:03

הדוגמה הכי פשוטה לרוב השלשות שחטפנו אתמול :

לכו בסרטון ל - 0:32 (קישור בסוף ההודעה), תראו את הטעות החמורה בהגנה שישראל עשתה כמעט כל פוזישן הגנתי .

פול ביליגיה (מספר 6) בא לתת חסימה לבלינלי בשביל שיהיה לו מצב זריקה נוח, עכשיו באותו פוזישן ככל הנראה כספי הוא זה ששמר את ביליגיה כי ניתן לראות שהוואל שמר על דאטומה (כנראה כתוצאה מחילוף).
יוגי ששומר את בלינלי עובר מתחת לחסימה ולא מעלייה וזה ידוע שמתי שעוברים מתחת לחסימה לשחקן יהיה מצב קליעה נוח, עזבו את זה שהוא היה צריך לעבור מעל החסימה אבל כנראה זאת שיטת ההגנה של אדלשטיין ואי אפשר לבוא בטענות ליוגי חוץ מטענה אחת שאני אתייחס אלייה בהמשך. עכשיו, גם אם הוא עובר אנדר, השחקן ששומר את ביליגיה (כספי בפוזישן הזה) חייב לבוא ולהפריע\לעכב את בלינלי בשביל שלא יהיה לו מצב זריקה נוח .

ונחשו מה, כספי בכלל לא קרוב למצב הזה, הוא עומד בצד מבלי שיש לו בכלל אופציה להפריע לבלינלי ולא לתת לו לזרוק את הזריקה, וזה נראה אולי זריקה משוגעת, אבל זאת אחת הזריקות הנוחות שהוא היה יכול לקבל, בסיבוב שהוא פנוי, אוחיון שם את היד רק שהוא כבר שחרר את הכדור.
וזה חזר על עצמו שוב ושוב במהלך המשחק

ובכלל לא דיברתי על זה שניתן לראות שהוואל איבד קשר עין מוחלט עם דאטומה וגם אם היו מצליחים לעצור את בלינלי דאטומה היה פנוי לשלשה פנויה לגמרי .
טעויות כאלה הורסות משחקים, כל הדברים הקטנים האלה שבסוף מבדילים בין הפסד לניצחון .

ושכחתי, יוגי ממתי קופצים על שחקן שזורק שלשה ?

*אותו דבר בדיוק גם ב1:09, תראו איפה פניני עומד לאחר החסימה במקום לתקוף את השחקן

*גם ב0:54 אפשר לראות עוד טעות שיכולה להוציא אותי מהדעת, לא מדברים בחסימות ובמקום לעשות חילוף אליהו גם בא לשמור את האקט ומשאיר את קוזין חופשי לגמריי מתחת לסל .

https://www.youtube.com/watch?v=HyDvVNawriE
4.10 נכנס להיכל המכבים !

תמונה
סמל אישי של המשתמש
arel123

הקודםהבא

חזור אל יורובאסקט EuroBasket 2017

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־9 אורחים