Switch to full style
נושא נעול

Re: ישראל - ליטא

03 ספטמבר 2017, 01:09

שועל כתב:גם לשחרר את אלכסנדר זו הייתה טעות לטעמי.

לא אמרת, בצדק, שכל הישראלים ששיחקו במכבי פח אשפה? מה זה משנה אם זה כהן או אלכסנדר? כולם קקי.
אפשר להפסיק להעלות את השם שלו כל שני וחמישי, כאילו ממנו הייתה מגיעה הישועה למשהו. כולה פאקינג ג'ו אלכסנדר.

Re: יורובאסקט, שלב הבתים: ישראל נגד ליטא - שבת 21:30

03 ספטמבר 2017, 01:14

אני לא מבין את הקשר בין הליגה הישראלית והשחקן הישראלי, למען האמת. לא מבין את הדיבורים המיותרים האלה על חוק רוסי ופיינל פור ושות'.
ככה משוחקת הליגה בישראל. אין בזה שום קשר לעובדה שהשחקן הישראלי לא שומר, לא קולע, ומצטיין בעיקר ב"חוכמת המשחק" ו"יכולת המסירה".
מדובר בנבחרת בלוף, אבל מי שמבין משהו קטן בכדורסל היה רואה את זה מראש.

אין לנו שחקנים ברמת יורוקאפ-יורוליג. יש לנו את עומרי כספי, שהוא שחקן לגיטימי לרמות האלה, וזהו. פה זה נגמר.
ריצ'רד האוול יכול להיות שחקן מחליף נחמד בנבחרת רצינית. אבל השחקן המטומטם הזה לא יודע לשמור על עצמו מעבירות והמחלה הזאת היא חשוכת מרפא.
במיוחד כשמשולבת עם מאמן שהקשר שלו ברגע זה עם המציאות לוקה בחסר, כך שלצפות ממנו שלא לעופף ברגע שהשחקן היחיד שמתפקד על המגרש עושה עבירה שלישית מוקדמת זה באמת הרבה יותר מדי.
היתר פשוט מביכים ברמות.

עכשיו בואו נתקדם, ונחשב מה יש לנבחרת הזאת בעתיד, או לפחות יכול להיות לה.
בואו נגיד, נקפוץ לתחילת הקיץ, או אפילו הרבה יותר מוקדם. שני שמות ביקשתי, בחייאת רבאק, לראות בנבחרת הזאת. איגור קולשוב, וטי ג'יי ליף.
אחד שארפ שוטר אתלטי שיכול להיות הדבר הבא בנבחרת שצמאה לגארד סקורר, ואחד שיכול להיות עוגן של הנבחרת בקו הקדמי לדורות, וחייבים להבטיח שישחק עבורה.
אדלשטיין הגדיל לעשות ומחק גם את שני הפוטנציאליים בטיר השני, משעור ושגב, שהיו היחידים שהגיעו מעונה "סבירה" ומעלה.
האיש מגוחך, הכדורסל שהנבחרת הזאת משחקת לא תואם את העידן בו אנחנו נמצאים וכך גם לא הסגל שלה.

הנבחרת צריכה להכשיר את דור העתיד שלה ליורובאסקט 2021. עד כדי כך קדימה.
כספי עוד עשוי להיות כאן. כנראה בתור שחקן מכבי ת"א.
ליף צריך להיות שם. זוסמן צריך להיות שם. שגב צריך להיות שם. בלאט צריך להיות שם.

בתווך עד הטורניר הזה יהיו מספיק קייצים כדי לתרגל מאמנים ושחקנים, אבל המגמה הייתה צריכה להיות מוכתבת הקיץ: בונים עתיד לכדורסל הישראלי.
הבחירה לעשות את "מסיבת הפרידה" המגוחכת הזאת לארז, ליאור, יותם, וכל דור האפסים, לרבות הצעיר יותר, תעלה לנו בהדחה כואבת בבית.

03 ספטמבר 2017, 01:36

החציל האצטקי כתב:אני לא מבין את הקשר בין הליגה הישראלית והשחקן הישראלי, למען האמת. לא מבין את הדיבורים המיותרים האלה על חוק רוסי ופיינל פור ושות'.
ככה משוחקת הליגה בישראל. אין בזה שום קשר לעובדה שהשחקן הישראלי לא שומר, לא קולע, ומצטיין בעיקר ב"חוכמת המשחק" ו"יכולת המסירה".
מדובר בנבחרת בלוף, אבל מי שמבין משהו קטן בכדורסל היה רואה את זה מראש.

יש קשר. השחקן הישראלי לא נלחם על המקום והדקות שלו על הפרקט, הוא מקבל אותם באופן אוטומטי.
הוא לא צריך לעשות הגנה, הוא לא צריך לקלוע, הוא לא צריך כלום. הרי יש לו 80 דקות מובטחות בכל משחק.
חוק אליהו.

הבעיה של הכדורסל הישראלי לא מתחילה כמובן בבוגרים, אבל היא ממשיכה שם. כל החוקים שנועדו כביכול לעזור לשחקן הישראלי, פוגעים בו. חוק הצעירים הוא חוק המתייבשים. במקום שהצעירים ישחקו בליגה הלאומית ויוכיחו שהם ראויים, הם יושבים על הספסל בליגת העל ולא נספרים. דניאל קופרברג ונתנאל ארצי הם דוגמאות טובות לשחקנים ש-"שרפו" שנה בגלל החוקים הטיפשיים של המנהלת.

החציל האצטקי כתב:עכשיו בואו נתקדם, ונחשב מה יש לנבחרת הזאת בעתיד, או לפחות יכול להיות לה.
בואו נגיד, נקפוץ לתחילת הקיץ, או אפילו הרבה יותר מוקדם. שני שמות ביקשתי, בחייאת רבאק, לראות בנבחרת הזאת. איגור קולשוב, וטי ג'יי ליף.
אחד שארפ שוטר אתלטי שיכול להיות הדבר הבא בנבחרת שצמאה לגארד סקורר, ואחד שיכול להיות עוגן של הנבחרת בקו הקדמי לדורות, וחייבים להבטיח שישחק עבורה.
אדלשטיין הגדיל לעשות ומחק גם את שני הפוטנציאליים בטיר השני, משעור ושגב, שהיו היחידים שהגיעו מעונה "סבירה" ומעלה.
האיש מגוחך, הכדורסל שהנבחרת הזאת משחקת לא תואם את העידן בו אנחנו נמצאים וכך גם לא הסגל שלה.

כן.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 03 ספטמבר 2017, 02:31, נערך פעם אחת בסך הכל.

03 ספטמבר 2017, 01:47

אפשר לנהל את הדיון הזה גם עוד אלפיים שנה.
אתה רואה איך עם 7,000 זרים בגרמניה צומחים שחקנים פצצה כמו פויטמן, שרדר ותייס. אתה רואה איך השחקנים הגאורגים יוצאים לחו"ל והופכים למפלצות (טוקו, וואו).
הליגה הזאת היא ליגה מחוריינת אבל זה מצב קיים כבר תקופה ארוכה מאוד. שחקנים טובים צריכים להיות עוד יותר טובים כדי לשחק.
זה שדוסון למשל עדיין פה זה בגלל האופי הרך והמוח הצר שלו. הוא היה צריך לשחק בחו"ל.
מקל עם כל מגרעותיו העצומות היה ילד עם ביצים שנסע לטייל קצת ואיכשהו הטיול שלו התגלגל לNBA. לאף אחד כאן אין אופי, לפני הכל. גם לא למאמנים.

הראיונות של החבר'ה בסיום המשחק היו פשוט מביכים בצורה שהקשתה עליי להקשיב להם.
חבר'ה, תתעוררו, נשמות. אתם משחקים על הכבוד של המדינה שלכם, וכרגע הוא שוכב מתחת לאוטובוס.

כספי הוא האחרון שאני מסוגל לבוא אליו בטענות. למרות שהוא שחקן NBA, הוא רול פלייר בכל מהותו, והוא עושה מאמצים עילאיים בתוך נבחרת טרופה וגרועה.

למה אני רוצה לראות כאן את ליף וקולשוב? כי הם פאקינג לא מפה. לא גדלו בחרא הזה ולא ניזונים מהחרא הזה.
בלאט זה ילד שאפשר להגיד עליו שיש לו אופי. זוסמן זה ילד עם ביצים גדולות וכולי תקווה שגם יהיה שחקן גדול.

כרגע זה די נגמר פה, אבל צריך לייצר כאן איזושהי תקווה.
אני רואה את הילדים שמשחקים כדורסל בארץ ולא מצליח לדמיין נבחרת מנצחת. לא מצליח לגבש קאדר ראוי של 12 שחקנים גם בלונג ראן.
זה נורא קשה כשאתה בונה קמפיין שלם על גוויות מהלכות ולא נותן לעצמך צ'אנס לבנות את עצמך עם שחקנים שכבר טעמו את הרמה הזאת.
חבל מאוד.

03 ספטמבר 2017, 01:57

החציל האצטקי כתב:אפשר לנהל את הדיון הזה גם עוד אלפיים שנה.
אתה רואה איך עם 7,000 זרים בגרמניה צומחים שחקנים פצצה כמו פויטמן, שרדר ותייס. אתה רואה איך השחקנים הגאורגים יוצאים לחו"ל והופכים למפלצות (טוקו, וואו).
הליגה הזאת היא ליגה מחוריינת אבל זה מצב קיים כבר תקופה ארוכה מאוד. שחקנים טובים צריכים להיות עוד יותר טובים כדי לשחק.
זה שדוסון למשל עדיין פה זה בגלל האופי הרך והמוח הצר שלו. הוא היה צריך לשחק בחו"ל.
מקל עם כל מגרעותיו העצומות היה ילד עם ביצים שנסע לטייל קצת ואיכשהו הטיול שלו התגלגל לNBA. לאף אחד כאן אין אופי, לפני הכל. גם לא למאמנים.

בסופו של דבר הם מתחילים את הקריירה המקצוענית שלהם בליגת הפח שלנו. האופי שלהם נבנה פה.
למעט יחידי סגולה, השחקנים הישראלים לא רגילים לעבוד קשה (משהו שצריך להשריש מגיל צעיר אומנם - אבל חוקי המנהלת בוודאי לא עוזרים), וזאת התוצאה.

03 ספטמבר 2017, 02:00

ובהנחה והחוקים לא ישתנו בעידן הזה, אתה חושב שיש לנו איזושהי תקווה לראות נבחרת שמסוגלת לנצח משחקים ביורובאסקט הבא?

אני חושב ששחקן כמו נתנאל ארצי לצורך העניין הוא פריק בכדורסל הישראלי במובן של הפיזיות והורסטיליות והוא אכן לא נספר פה בכלל.
כשאתה מגיע לגיל 20 ורק מתחיל לקבל הכרה הרכבת כבר עברה. ילד כזה צריך לשחק 3 ולהפוך ל"ביסט" ברמה מקומית כמו מצ'וליס, ולא לדריימונד גרין בקדטים ותו לאו.

לא בטוח שכבר נצליח איתו, אבל חבר'ה כמו זוסמן ואבדיה בהחלט צריכים להמשיך להשתפשף וללטש את האיכויות שלהם בתקווה שנקבל משהו מודרני בקו האחורי בעוד כמה שנים.
קולשוב אגב לגמרי הולך לשם. ברמה הפיזית וגם באיכויות המשחק שלו. העניין שהוא כבר אוטוטו בן 23, וזה גיל שבו הוא צריך להיות אחרי 3 שנים בנבחרת.

03 ספטמבר 2017, 02:11

ראיתי את קולשוב במשחק של האולימפית נגד ארה"ב (מכללת פרדו). לא התרשמתי יותר מדי. נכון, זה רק משחק אחד, אבל הוא לא היה נראה לי כמו מישהו, שיכול לשחקן עכשיו בנבחרת הבוגרת. זה היה רק משחק אחד, אז אולי אני טועה, אבל זה הרושם שקיבלתי

03 ספטמבר 2017, 02:12

felix_r כתב:ראיתי את קולשוב במשחק של האולימפית נגד ארה"ב (מכללת פרדו). לא התרשמתי יותר מדי. נכון, זה רק משחק אחד, אבל הוא לא היה נראה לי כמו מישהו, שיכול לשחקן עכשיו בנבחרת הבוגרת. זה היה רק משחק אחד, אז אולי אני טועה, אבל זה הרושם שקיבלתי

פליקס אח טוב שלי,

הלפרין יכול לשחק בנבחרת?
טימור יכול?
דוסון יכול?
בלייזר יכול?
כדיר יכול?

קולשוב ידית של 45% משלוש, ובנוי חזק. אין שום סיבה שלא יזרקו אותו למים עכשיו, כדי לשלוח אותו מוכן יותר לקמפיינים הבאים. הוא נכס.

03 ספטמבר 2017, 02:18

החציל האצטקי כתב:לא בטוח שכבר נצליח איתו, אבל חבר'ה כמו זוסמן ואבדיה בהחלט צריכים להמשיך להשתפשף וללטש את האיכויות שלהם בתקווה שנקבל משהו מודרני בקו האחורי בעוד כמה שנים.

אגב אבדיה. במקום שמכבי תכנע לתכתיבי המנהלת וחוק הצעירים, היה נכון וראוי בעיניי להשאיל אותו השנה לקבוצה בלאומית. מקווה מאוד שאם הוא פותח את העונה במכבי, אז שלפחות ישכילו במכבי לתת לו דקות משחק משמעותיות בליגת הפח. אני בספק.

03 ספטמבר 2017, 02:24

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:ראיתי את קולשוב במשחק של האולימפית נגד ארה"ב (מכללת פרדו). לא התרשמתי יותר מדי. נכון, זה רק משחק אחד, אבל הוא לא היה נראה לי כמו מישהו, שיכול לשחקן עכשיו בנבחרת הבוגרת. זה היה רק משחק אחד, אז אולי אני טועה, אבל זה הרושם שקיבלתי

פליקס אח טוב שלי,

הלפרין יכול לשחק בנבחרת?
טימור יכול?
דוסון יכול?
בלייזר יכול?
כדיר יכול?

קולשוב ידית של 45% משלוש, ובנוי חזק. אין שום סיבה שלא יזרקו אותו למים עכשיו, כדי לשלוח אותו מוכן יותר לקמפיינים הבאים. הוא נכס.

עקבתי אחרי המספרים שלו באוניברסיאדה והוא לא התקרב לאחוזים האלה, וזה למרות שהנבחרת שלנו היית אולי הנבחרת הכי מאומנת באוניברסיאדה (לפי מה ששמעתי ממקורות זרים, לא ישראלים). לא יודע, אולי סתם לא היה בכושר... לדוגמא, תומר גינת מהפעול ת"א נראה באוניברסיאדה הזאת כמו טים דאנקן בהשוואה לסטודנטים ששיחקו שם. אז אני מעריך, שגם קולשוב היה צריך להראות טוב יותר ממה שראיתי.

הוא כן חזק, זה ידוע, ותמיד היה ריבאונדר מצוין לעמדה שלו (בגלל זה בגילאים שמו אותו לשחק בעמדה 4).

האם צריך לנסות אותו ? כמובן שצריך, כי הגימלאים האלה שמשחקים עכשיו רק עושים לנו בושות. אין לי בעיה עם זה. אני רק חושב שזוסמן יתפוס את העמדה הזאת
נערך לאחרונה על ידי felix_r בתאריך 03 ספטמבר 2017, 02:25, נערך פעם אחת בסך הכל.

03 ספטמבר 2017, 02:24

אגב, המצב בנבחרות הצעירות רע להחריד. הגבוהים שלנו לא גבוהים ולא אתלטים (דיר באלאק מישהו אומר לי שדניאל קופרברג אתלט). הגארדים שלנו נמוכים ולא שומרים.

הדור הבא שלנו הוא דור של סווינגמנים: דור של זוסמן ואבדיה, שני ילדים עם IQ כדורסל גבוה, סייז וקליעה.
מלבד תמיר בלאט, איתי שגב ואיגור קולשוב אני לא רואה עוד שחקנים שנכנסים לתוכניות. ברור שליף כן חייב להיות שם (כמדומני גם לא מדובר במתאזרח, מה שמשאיר לנבחרת מקום לעוד שחקן).

כל הקשקושים על כדורסל יצירתי וחכם וגאוות מולדת הם באמת - קשקושים. האוול הוא אולי השחקן הכי טוב בקמפיין הזה של הנבחרת.
שיחשבו איך משחקים כדורסל טוב ומודרני. כזה שבו קולעים משלוש. חודרים לטבעת. לוקחים ריבאונד. מטביעים. ובעיקר משחקים הגנה.

אנחנו כרגע רחוקים משם מאוד מאוד.

03 ספטמבר 2017, 02:27

felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:

פליקס אח טוב שלי,

הלפרין יכול לשחק בנבחרת?
טימור יכול?
דוסון יכול?
בלייזר יכול?
כדיר יכול?

עקבתי אחרי המספרים שלו באוניברסיאדה והוא לא התקרב לאחוזים האלה, וזה למרות שהנבחרת שלנו היית אולי הנבחרת הכי מאומנת באוניברסיאדה (לפי מה ששמעתי ממקורות זרים, לא ישראלים). לא יודע, אולי סתם לא היה בקושר... לדוגמא, תומר גינת מהפעול ת"א נראה באוניברסיאדה הזאת כמו טים דאנקן בהשוואה לסטודנטים ששיחקו שם. אז אני מעריך, שגם קולשוב היה צריך להראות טוב יותר ממה שראיתי.

הוא כן חזק, זה ידוע, ותמיד היה ריבאונדר מצוין לעמדה שלו (בגלל זה בגילאים שמו אותו לשחק בעמדה 4).

האם צריך לנסות אותו ? כמובן שצריך, כי הגימלאים האלה שמשחקים עכשיו רק עושים לנו בושות. אין לי בעיה עם זה. אני רק חושב שזוסמן יתפוס את העמדה הזאת

הוא הקלעי המוביל של הנבחרת בקמפיין. 56% לשדה ו42% לשלוש.
תומר גינת, עם כל הכבוד, זה עוד ישראלי-בלוף, שלא אמור להגיע לכלום. נמוך מדי, רזה מדי. עוד גבוה על המולד הבוכמני.
כמוהו תומר לוינסון שהיה בי זיק של תקווה שיהיה שחקן, אבל הוא עוד נגר לא אתלטי שהכדורסל הישראלי לא ידע למנף.

לגבי השורה התחתונה: אנחנו זקוקים לדם חדש.
דוסון מראה שהוא לא מסוגל להביא את זה. בעיקר בגלל IQ כדורסל שלילי.
זוסמן, אבדיה וקולשוב הם בהחלט התחלה טובה.
נערך לאחרונה על ידי החציל האצטקי בתאריך 03 ספטמבר 2017, 02:29, נערך פעם אחת בסך הכל.

03 ספטמבר 2017, 02:28

דניאל קופרברג אתלט :D

לא, באמת. הוא קפיצי. כבר שכחת כמה אלי-הופים בלאט מסר לו באליפות? הוא לא מספיק פיזי. זה משהו אחר. אבל על זה אפשר לעבוד.

03 ספטמבר 2017, 02:29

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:
החציל האצטקי כתב:

פליקס אח טוב שלי,

הלפרין יכול לשחק בנבחרת?
טימור יכול?
דוסון יכול?
בלייזר יכול?
כדיר יכול?

עקבתי אחרי המספרים שלו באוניברסיאדה והוא לא התקרב לאחוזים האלה, וזה למרות שהנבחרת שלנו היית אולי הנבחרת הכי מאומנת באוניברסיאדה (לפי מה ששמעתי ממקורות זרים, לא ישראלים). לא יודע, אולי סתם לא היה בקושר... לדוגמא, תומר גינת מהפעול ת"א נראה באוניברסיאדה הזאת כמו טים דאנקן בהשוואה לסטודנטים ששיחקו שם. אז אני מעריך, שגם קולשוב היה צריך להראות טוב יותר ממה שראיתי.

הוא הקלעי המוביל של הנבחרת בקמפיין. 56% לשדה ו42% לשלוש.
תומר גינת, עם כל הכבוד, זה עוד ישראלי-בלוף, שלא אמור להגיע לכלום. נמוך מדי, רזה מדי. עוד גבוה על המולד הבוכמני.
כמוהו תומר לוינסון שהיה בי זיק של תקווה שיהיה שחקן, אבל הוא עוד נגר לא אתלטי שהכדורסל הישראלי לא ידע למנף.

לא אמרתי שגינת יגיע למשהו. רק אמרתי, שהרמה של התחרות הייתה כזאת, שגינת נראה שם כמו דאנקן, אז קולשוב היה אמור להבלט יותר

03 ספטמבר 2017, 02:30

felix_r כתב:דניאל קופרברג אתלט :D

לא, באמת. הוא קפיצי. כבר שכחת כמה אלי-הופים בלאט מסר לו באליפות? הוא לא מספיק פיזי. זה משהו אחר. אבל על זה אפשר לעבוד.

הוא אתלט באליפות U20 נגד חבר'ה רכים וכבדים. הוא לא אתלט בשום סדר גודל אחר, וברור שלא פיזי מספיק כדי להתמודד ברמת בוגרים.
איתי שגב להבדיל, לא גבוה כמוהו, אבל כן פיתח את עצמו להיות קרנף אמיתי. אם מישהו מהצעירים יצליח לעשות את זה, בדגש על קופרברג שגם מביא קצת סייז וטכניקה, אז זה יהיה מאוד מעודד.

03 ספטמבר 2017, 02:35

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:דניאל קופרברג אתלט :D

הוא אתלט באליפות U20 נגד חבר'ה רכים וכבדים. הוא לא אתלט בשום סדר גודל אחר, וברור שלא פיזי מספיק כדי להתמודד ברמת בוגרים.
איתי שגב להבדיל, לא גבוה כמוהו, אבל כן פיתח את עצמו להיות קרנף אמיתי. אם מישהו מהצעירים יצליח לעשות את זה, בדגש על קופרברג שגם מביא קצת סייז וטכניקה, אז זה יהיה מאוד מעודד.

הבעיה שלו שבחיפה בעונה האחרונה היו יותר מדי ישראלים: די-בר, שימחון, בלייזר, וורקמן... וקופרברג עם ארצי. אז קופרברג וארצי לא שיחקו.

דרך אגב, ארצי הוא הקרנף יש לו גוף של אלישי כדיר אבל בעמדה 3 :)

03 ספטמבר 2017, 02:39

אתה לא בונה על ארצי בבוגרת?

03 ספטמבר 2017, 02:47

felix_r כתב:אתה לא בונה על ארצי בבוגרת?

ארצי כרגע לא שחקן מספיק טוב. אתה לא יודע מה תקבל ממנו ברמת בוגרים.
בU20 הוא פצצה לעמדה 4, אבל הסייז והפיזיות שלו יתבטלו מול חבר'ה גדולים מהרמות הגבוהות יותר.
בלייזר לצורך העניין נראה כמו כלום. אפילו דוסון שנראה בארץ כאתלט מצויין נראה בקמפיינים האלה כמו כלום.

מה ארצי מביא לפרקט בכל רגע נתון בלבל הזה?
לא יודע. הוא צריך לראות יותר פרקט בשביל שאדע להגיד את זה.

עוד שחקן שאני חושב שצריך להזכיר הוא יניב סולמון, שאני רוצה לקוות שבגיל 23 לא איחר את הרכבת ויפרוץ השנה בראשון.
אין הרבה סווינגמנים בלבל הזה בכדורסל הישראלי.

לכולם יש לא מעט דברים לעבוד עליהם.

אבל אני חושב שהכדורסל עצמו הוא די ברור. הסכמות של איזה חתיכות ירכיבו קבוצה מנצחת הן פחות או יותר ברורות.
מישהו צריך לכוון את הילדים האלה כדי להגיע מוכנים בזמן ולא להשתין במכנסיים כמו באליפות הזאת.

03 ספטמבר 2017, 02:54

קשה לקדם כרגע שחקנים צעירים ישראלים, אין שחקנים אפויים שבאמת הוכיחו את עצמם, גם בקרב אלו ששיחקו בליגה. כולם בגדר פוטנציאל שספק אם יתממש במקרה הטוב. מה לעשות, אין לנו פויגטמנים בני 24 שיכולים להחליף פלייסים שקרנם ירדה. אבל זה נכון שבהתחשב במצב הבוגרים כבר היה עדיף לשלב אותם.
השילוב של בלייזר לפחות היה נראה טבעי, כי הוא נתן עונה טובה בליגה הישראלית (לא שזה אומר הרבה, אבל אין לנו יותר מזה). גם זלמנסון על פניו יותר טוב משגב או מכל סנטר ישראלי צעיר אחר.
נערך לאחרונה על ידי שועל בתאריך 03 ספטמבר 2017, 02:57, נערך פעם אחת בסך הכל.

03 ספטמבר 2017, 02:54

החציל האצטקי כתב:
felix_r כתב:אתה לא בונה על ארצי בבוגרת?

ארצי כרגע לא שחקן מספיק טוב. אתה לא יודע מה תקבל ממנו ברמת בוגרים.
בU20 הוא פצצה לעמדה 4, אבל הסייז והפיזיות שלו יתבטלו מול חבר'ה גדולים מהרמות הגבוהות יותר.
בלייזר לצורך העניין נראה כמו כלום. אפילו דוסון שנראה בארץ כאתלט מצויין נראה בקמפיינים האלה כמו כלום.

מה ארצי מביא לפרקט בכל רגע נתון בלבל הזה?
לא יודע. הוא צריך לראות יותר פרקט בשביל שאדע להגיד את זה.

עוד שחקן שאני חושב שצריך להזכיר הוא יניב סולמון, שאני רוצה לקוות שבגיל 23 לא איחר את הרכבת ויפרוץ השנה בראשון.
אין הרבה סווינגמנים בלבל הזה בכדורסל הישראלי.

לכולם יש לא מעט דברים לעבוד עליהם.

אבל אני חושב שהכדורסל עצמו הוא די ברור. הסכמות של איזה חתיכות ירכיבו קבוצה מנצחת הן פחות או יותר ברורות.
מישהו צריך לכוון את הילדים האלה כדי להגיע מוכנים בזמן ולא להשתין במכנסיים כמו באליפות הזאת.

ארצי לא יכול לשחק 4 בבוגרים כי הוא בערך 195-198. יש לו קליעה לשלוש, ולדעתי הוא כן יכול להיות סמול פורווארד לא רע. כמובן שצריך לבדוק את זה בליגת-על מול ילדים גדולים.

יניב סולומון...? זה מגבעתים? הוא שחקן טוב, אבל פציע. יש לו ברך דפוקה. שיהיה לו בהצלחה השנה בראשון, אבל אני חושש מאוד שהברך לא תאפשר לו לקפוץ לרמה גבוהה יותר.
נושא נעול